Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2007 o 23:28, Furrbacca napisał:

Likwidowanie samych "doświadczonych"?


Nie było żadnego planu "likwidacji doświadczonych", zresztą miasto też ładnie ich wybiło. Dziś rano było bardzo gorąco i mógł paść remis na mnie i Boogiem, ale zadziałaliśmy, jak napisał MG była gra w otwarte karty.
Zadowolony byś był, jak rozumiem gdyby walił w samych początkujących? O_O Tak wyszło, jeszcze raz powtarzam, nie było planu ataku na doświadczonych, planowaliśmy mord inaczej. Nie my pierwsi, nie ostatni.
Wygrana jest wygraną... zasłużoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 23:29, Ninja Seba napisał:

/.../ Bumber gratulacje za prowadzenie edycji i myślę, że zobaczymy się w następnej :) /.../

Dziękuję. :)
Jednak w następnej edycji nie wezmę udziału, bo... jadę na narty. :D Czas pójść śladem glizdy i poszusować trochę, odreagować od mafijnego zgiełku i stresu związanego z mistrzowaniem. :)
Jakby kto mnie szukał, to będę w Białym Dunajcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Padłbyś o wiele wcześniej, ale ja tego nie chciałem. Podejrzewałem, że może sprawdzić Cię katani, który jak się dziś okazało gryzł wtedy piach, więc o dzień przedłużyłem Ci życie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszyscy macie rację, troche rzeczywiście daliśmy plamę. Ale inaczej to wygląda z boku ;)
Coś jestem za bardzo naiwny, bo pod koniec już zaczynałem wierzyć Vaxinarowi ;)
Poza tym, edycja była całkiem fajna ;D

Szkoda, że z fanem i może immortalem nie próbowaliśmy jeszcze zlinczować Vaxinara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 23:31, Vaxinar napisał:

/.../ Wygrana jest wygraną... zasłużoną.

Dokładnie tak. Z mojej strony nie mam wam nic do zarzucenia. Pod koniec pięknie rozkręciliście edycję i jeszcze bardziej wyprowadziliście mieszkańców w pole. Graliście ryzykownie, ale przy tym efektownie i, co najważniejsze, skutecznie. :)

Boogie
Ze spiderem to miałeś nosa... Pamiętam, jak odebrałem sprawdzenie od Pajączka, a po kilku sekundach Twój mord... Niezły ubaw. ;D
Chyba muszę przyznać, że... mafiozo z Ciebie pierwsza klasa. Ale katani już gorszy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziemy mieli Cię na oku;d Już instalujemy mini-kamerę;]
Niby i mafia grała pod koniec w otwarte karty, ale zupełnie inaczej jest z punktu widzenia zwykłego mieszkańca :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz koniec ? I o to kolejna lista, kolejny spam i ja znowu sie zapisuje :)

MG - ?

1. walgierz
2. Invin
3. Immortal 1
4. Furrbacca
5. Kwiler13
6. Ninja Seba
7.Daniel Dazzy

Jak znowu zostane odrzucony to moge powiedziec- normalka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 23:38, Bumber napisał:

Dokładnie tak. Z mojej strony nie mam wam nic do zarzucenia.


Jak widać, niektórym się nie podoba, ale cóż. Powiem tyle, że już mi minęła radość z wygranej. :/
Życzę miłej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Humm? Nie grasz w tej edycji? Jak nie, to szkoda... Btw.Dzięki;]
Czy ktoś zarezerwował sobie "miszczowanie" w tej edycji? Czy po prostu zaraz/niedługo ktoś wklepie tam swój nick i po sprawie?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 23:55, Vaxinar napisał:

Jak widać, niektórym się nie podoba, ale cóż. Powiem tyle, że już mi minęła radość z wygranej.
:/

Ech... No już nie przesadzaj. :P Było dobrze, choć w pewnym momencie kulała u was frekwencja (Tak na marginesie, to w całej edycji też. Ale nie było z tym aż tak źle, jak to bywało wcześniej.) , to na koniec podniesliście się i zakończyliście grę jako zwycięscy. Czegoż więcej chcieć?

Dnia 01.02.2007 o 23:55, Vaxinar napisał:

Życzę miłej gry.

Dziękuję, ale... jakiej gry? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - ?

1. walgierz
2. Invin
3. Immortal 1
4. Furrbacca
5. Kwiler13
6. Ninja Seba
7.Daniel Dazzy
8.Kalkulator12

No to będzie moja 13 edycja... jeżeli się uda... Dazzy u mnie będzie podobnie w przypadku odrzucenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 00:03, Bumber napisał:

Ech... No już nie przesadzaj. :P

A gdzie ja przesadzam? Humor mi opadł i tyle. :]
Dziś osiągneliśmy dużo... BARDZO dużo. Na początku dnia jak rozmawiałem z Boogiem to mówilsmy, że uniknęcie linczu NAS dwóch na raz to PODSTAWA, marzenie, a udało się wygrać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 23:29, Ninja Seba napisał:

Końcówka śmieszna szczerze mówiąc :D Co do Vaxinara oświeciło mnie w dniu mojej śmierci o czym
też dałem znać, tylko, że nikt nie wziął tego poważnie (norma :P). Co do dzisiejszego dnia
to gratuluję ślepoty mieszkańcom. Rozmwialiśmy o tym z Upiorem. Boogie podając się za kataniego
wystawił się jak nie wiem. Jeszcze ten tekst o podwójnym linczu i o dziwo jak zawsze sprawdzone
osoby gryzą piach ;) No nic. Bumber gratulacje za prowadzenie edycji i myślę, że zobaczymy
się w następnej :)

Końcówka miała być śmieszna :) bo szło nam az za łatwo, moje pseudo-katanowanie było nieudolne, cóż nie takie były plany, tym gorzej dla mieszkańców skoro dali się nabrać :) Przyznaj póki grałeś nie podejrzewałeś nas :D Naszym celem było zachęcenie do remisu w linczu, nawet gdyby ktoś z nas miałby w nim paść... :D Katanowanie to był taki folklor xD

Furr
Wstyd i hańba?? Hmmm niech zerkne zabiliśmy z Vaxinarem Sebę, Ningera (w sumie sam sobie winien, nie odzywał się prawie wcale, więc grzechem by było nie skorzystac zokazji xD ) i Kukowsky''ego, a mieszkańcy zabili własnymi rękoma Ciebie, Upiora i Walgierza, więc rachunek jest oczywisty. Spider, mimo, że jest dobrym graczem, to z pewnością nie jest doświadczony :) W grze pomogła nam kłótnia Twoja, Upiora i częsciowo FanaFilmu, ale przeciez mafia właśnie korzysta z takich okazji, mieszkańcy sami siebie wybijali, nie musieliśmy im pomagać, kto w takiej sytuacji by wyskoczył z jakąś intrygą?? :) Szczerze mówiąc chciałem byc uniknał linczu bo twoja postac wprowadzała zamet i tak by pozostało już do końca xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nieźle mnie skręciliście i innych...Gdybym dalej gdybał nad swoją teorią na temat waszej roli w mafii to prędzej czy później zginął był w mordzie [raczej później, dla pozoru;]].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Was mafia wykośkała ;PP
Nie mam zamiary chwalić się, że wiedziałem kto jest winny, bo z boku to inaczej wszystko widać.
Gratki dla mafiosów, sromota dla graczy (mnie również, choć wiele się nie nagrałem) :)
Oczywiście potwierdzam chęć udziału w kolejnej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam ostatni egzamin w sesji, także będę mógł znowu odpowiednio zaangażować się w grę, o ile oczywiście zostanę wybrany :] . Póki co wyrażam gotowość do wzięcia udziału w najbliższej edycji.

MG - ?

1. walgierz
2. Invin
3. Immortal 1
4. Furrbacca
5. Kwiler13
6. Ninja Seba
7. Daniel Dazzy
8. Kalkulator12
9. Fiarot

P.S. A co do ostatniej edycji to jak się okazało dyskusja między upiordliwym a Furrbaką była bardzo korzystna dla mafii i ustawiła grę na dwa dni, zaś później trzeba było szukać argumentów prawie że z niczego :] . Szczerze mówiąc przed ostatnim dniem byłem jedynie pewny niewinności Invina, reszta wydawała się być sprawą mniej lub bardziej otwartą. Dobrze, że na koniec wywiązała się dłuższa wymiana zdań, przez co było ciekawiej, aczkolwiek mafia i tak wyszła na swoje :) . Dlatego też gratulacje dla mafizów :D !

I jeszcze przy okazji do Immortala - jak najbardziej jest możliwe, że debiutant może dostać rolę mafiozy, wszystko zależy od MG. Ja, podobnie jak Boogie, w pierwszej swojej edycji byłem po "ciemnej stronie" ;) . Jest to nawet o tyle korzystne dla nowego gracza, że ma partnera, z którym zawsze może się naradzić i zasięgnąć jakichś porad. Dzięki temu nie jest zdany sam na siebie i ma trochę łatwiej w porównaniu do debiutanta-mieszkańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - ?

1. walgierz
2. Invin
3. Immortal 1
4. Furrbacca
5. Kwiler13
6. Ninja Seba
7. Daniel Dazzy
8. Kalkulator12
9. Fiarot
10. fanfilmu.pl

Można mafii pogratulować, ale tylko końcówki, bo na początku... Na początku prawie nic się nie działo. Oprócz tej nieszczęsnej kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się