Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2007 o 18:37, Remember_The_Name napisał:

/.../


Dzisiaj Ci uwierzę. Mam nadzieję, że nie będzie to błędem, bo wtedy pewnie jutro zginiesz w linczu.

Tak więc:

*******
Lincz---> LifaR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 17:10, Remember_The_Name napisał:

wskazał Spidera, lecz gdy ten tylko na niego trochę najechał, LifaR od razu zmiękł i wycofał się z zarzutów.

-> Prosze bez insynuacji. Spider wskazal na niescislosci w tym co powiedzialem i przyznalem mu racje. Oczywiscie Ty bys zdania nie zmienil, w koncu zdrajcy nie zamierzaja odpuscic komus bo jest niewinny. W koncu niewinni sa wszyscy oprocz zdrajcy.

Dnia 25.02.2007 o 17:10, Remember_The_Name napisał:

Ponadto LifaR znalazł sobie całkiem wygodny sposób na pozbycie się braku odpowiedzialności - wczoraj nie pojawił się wcale, dzisiaj głosuje i ucieka, dla mnie jest to ewidentne działanie mafioza,

-> Ewidentne dzialanie mafioza, to zmieniane faktow. Zabronisz mi oddawac glos na poczatku ? Rozumiem, ze nie podoba Ci sie to, ze oddalem glos na Ciebie, ale nie wmawiaj innym, ze ucieklem. Bo ciagle jestem, choc pewnie Ci to nie po mysli. Chciales pograzyc mnie podczas mojej nieobecnosci.

Dnia 25.02.2007 o 17:10, Remember_The_Name napisał:

któremu zaczyna brakować argumentów na jego niewinność i który za wszelka cenę stara się uniknąć bezpośredniego stawienia czoła mieszkańcom.

-> Slucham ? Nie sadzilem ze zdrajcy az tak klamia. Kiedy unikalem konfrontacji ? A argumentow na niewinnosc widac brakuje Tobie, bo zamiast je wylozyc, atakujesz mnie. Bo oczywiscie argumentow na swoja niewinnosc miec nie mozesz.

Dnia 25.02.2007 o 17:10, Remember_The_Name napisał:

I jeszcze te teksty typu "Trafne spostrzezenie, ale nie wiem czy powinnismy isc jego tropem", przecież to parodia 8|

-> Parodia, a wrecz to komedia to to Co Ty wypisujesz. Zamiast poslugiwac sie ogolnikami, podaj jakis konkret. "Parodia".

Dnia 25.02.2007 o 17:10, Remember_The_Name napisał:

Prócz tego zauważcie, kto ginie wczoraj w mordzie - Bumber, który obok walgierza stawia LifaRa! /.../

-> Procz tego, zauwazcie kto ginie pierwszy w linczu - Fiarot, ktory byl atakowany przez walgierza i RTN''a, a tego drugiego sam wskazal ! Mord bylby za prosty i mafia moglaby tak zaryzykowac, ale rownie dobrze, to cala reszta chciala RTN''a wrobic. Podsumowujac - nic z tego co napisales nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż dzięki temu zrobimy listę kto nam jeszcze pozostał

1.Ninja Seba
2.Andrij
3.LifaR

Siebie i Kwiler także uniewinniam .Sami przyznacie że to niezły efekt nawet jeśli dziś się nam powinie noga .Pozostało trzech na 8 bo jeden jest na pewno mafią .No cóż mafia może jedynie liczyć na cud lub genialną zagrywkę która by zamieszała nasz tok rozumowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest tego rodzaju, że jeśli Bumber nie był katanim i nie jest nim R_T_N to niech katani się ujawni. Proste? Nie bardzo ale jest taka możliwość. Kolejność linczy jak dla mnie jest w miarę oczywista =>LifaR=>Seba=>R_T_N. Myślę, że to powinno załatwić sprawę

**************
lincz=>LifaR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 18:37, Remember_The_Name napisał:

poprzez liczne zmiany zdania i cieniutką argumentację własnych poczynań.

-> Liczne ? Raz zmienilem zdanie, po ataku na spidera. A moja argumentacja jest tak cieniutka, ze odpowiedziales na nia... Zaraz, zaraz, wogole nie odpowiedziales ! Pewnie, dlatego, ze jest tak cieniutka...

Dnia 25.02.2007 o 18:37, Remember_The_Name napisał:

gdyż chciałem by moja deklaracja zachowała pewną subtelność, dzięki której miałbym większe szanse na pozostanie przy życiu.

-> Oczywiscie, poniewaz gdybys sie pomylil, moglbys sie z deklaracji wycofac, bo nigdzie nie otwarcie nie stwierdziles kim jestes. Dopiero pytanie Kwilera zmusilo Cie do jasnej odpowiedzi.

Dnia 25.02.2007 o 18:37, Remember_The_Name napisał:

Tym samym, ujawniając się mam nadzieję, że nie będziecie mi mieli za złe, że dziś sprawdzę osobę najbardziej zagrożoną mordem, czyli siebie...?

-> Jakie to piekne :) Oczywiscie jako mafia, nie zabijesz w mordzie siebie, a pozniej powiesz innym, ze nie zginales, dzieki otwartej deklaracji, ze i tak bedziesz siebie chronil. Nie moge wykluczyc, ze katanim jestes naprawde, ale na dzien dzisiejszy nie zachowujesz sie jak na kataniego przystalo - nie powinien on przekrecac faktow, a powinien myslec. I odpowiadac na cieniutka argumentacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lifar na początku głosuje na RTN''a nie podając żadnych argumentów. Potem wchodzi z nim w dyskusje, obaj wydawali się podejrzani, ale jako że RTN zadeklarował się jako katani jestem skory mu zaufać.


Lincz ----> Lifar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 18:58, LifaR napisał:

> wskazał Spidera, lecz gdy ten tylko na niego trochę najechał, LifaR od razu zmiękł i wycofał się z zarzutów.
-> Prosze bez insynuacji. Spider wskazal na niescislosci w tym co powiedzialem i przyznalem
mu racje. Oczywiscie Ty bys zdania nie zmienil, w koncu zdrajcy nie zamierzaja odpuscic komus
bo jest niewinny. W koncu niewinni sa wszyscy oprocz zdrajcy.

Nie wiem, czy zmieniłbym zdanie czy nie, ale raczej starałbym się je obronić, niż wystawiać się na podejrzenia innych poprzez granie pod dyktando "tych, co może nie mnie nie zagłosują" ^^

Dnia 25.02.2007 o 18:58, LifaR napisał:

> Ponadto LifaR znalazł sobie całkiem wygodny sposób na pozbycie się braku odpowiedzialności
- wczoraj nie pojawił się wcale, dzisiaj głosuje i ucieka, dla mnie jest to ewidentne działanie mafioza,
-> Ewidentne dzialanie mafioza, to zmieniane faktow. Zabronisz mi oddawac glos na poczatku
? Rozumiem, ze nie podoba Ci sie to, ze oddalem glos na Ciebie, ale nie wmawiaj innym, ze ucieklem.
Bo ciagle jestem, choc pewnie Ci to nie po mysli. Chciales pograzyc mnie podczas mojej nieobecnosci.

Mhm, w tym może rzeczywiście tkwić mój błąd, bo myśl o Twojej ucieczce wziałem z tego posta http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=23537, w którym napisałeś "Glosuje juz teraz. Na wszelki wypadek.", po czym szybko oddaliłeś się z miejsca zbrodni ;P Zrozumiałem to w ten sposób, że później Cię nie będzie, ale jeśli napiszesz, jaki inny "wszelki wypadek" miałeś na myśli pisząc to, z tego zarzutu jestem w stanie zrezygnować.

Dnia 25.02.2007 o 18:58, LifaR napisał:

> któremu zaczyna brakować argumentów na jego niewinność i który za wszelka cenę stara się
uniknąć bezpośredniego stawienia czoła mieszkańcom.
-> Slucham ? Nie sadzilem ze zdrajcy az tak klamia. Kiedy unikalem konfrontacji ? A argumentow
na niewinnosc widac brakuje Tobie, bo zamiast je wylozyc, atakujesz mnie. Bo oczywiscie argumentow
na swoja niewinnosc miec nie mozesz.

Nie uważasz, ze sam fakt bycia katanim już mnie w pewnym stopniu usprawiedliwia? konfrontacji unikałeś... właściwie podczas całej tej edycji. Tak, jak pisałem wczoraj, "Trochę mało LifaRa w tej edycji, a szkoda, bo kiedyś miałem przyjemność obserwować jego grę i był dosyć przydatny. Tym razem postanowił trzymać się na uboczu, co wydaje mi się, jeśli nie podejrzane, to chociaż dziwne." Tak naprawdę widać Cię dopiero dzisiaj, kiedy masz zbyt wiele do stracenia, by się nie pokazać.

Dnia 25.02.2007 o 18:58, LifaR napisał:

> I jeszcze te teksty typu "Trafne spostrzezenie, ale nie wiem czy powinnismy isc jego tropem",
przecież to parodia 8|
-> Parodia, a wrecz to komedia to to Co Ty wypisujesz. Zamiast poslugiwac sie ogolnikami,
podaj jakis konkret. "Parodia".

Podałem cytat...

Dnia 25.02.2007 o 18:58, LifaR napisał:

> Prócz tego zauważcie, kto ginie wczoraj w mordzie - Bumber, który obok walgierza stawia
LifaRa! /.../
-> Procz tego, zauwazcie kto ginie pierwszy w linczu - Fiarot, ktory byl atakowany przez
walgierza i RTN''a, a tego drugiego sam wskazal !

Tak rzeczywiście było, ale ja wtedy linczem zagrożony nie byłem, więc w sumie nie bardzo miałem się za co na Fiarocie mścić ;] I nie wiem, do czego zmierzasz, ja otwarcie przyznawałem się do tego, że chciałem, by ktoś wtedy zginął, bo uważam, ze każdy lincz to szansa na ubicie mafii.

Dnia 25.02.2007 o 18:58, LifaR napisał:

Mord bylby za prosty i mafia moglaby tak zaryzykowac, ale rownie dobrze,
to cala reszta chciala RTN''a wrobic. Podsumowujac - nic z tego co napisales nie wynika.

Nic z tego, co napisałeś, nie wynika ;P

Pozostałym dziękuję za zaufanie i postaram się, byśmy tego nie pożałowali ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:29, Andrij napisał:

Lifar na początku głosuje na RTN''a nie podając żadnych argumentów.

-> Slucham ? Az sie nie chce odpowiadac na takie glupoty. Naucz sie czytac, a dopiero pozniej sproboj cos napisac. Czytaj tez te dluzsze posty. Prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:45, Remember_The_Name napisał:

Nie wiem, czy zmieniłbym zdanie czy nie, ale raczej starałbym się je obronić, niż wystawiać się na podejrzenia innych poprzez granie pod dyktando "tych, co może nie mnie nie zagłosują"

-> Bronilbys swojego zdania, gdyby ktos wskazal Ci ze sie mylisz i powiedzialby dlaczego ? Szedlbys w zaparte, byle nie wystawic sie na lincz ? Rezczywiscie bardzo pomocne dla reszty...

Dnia 25.02.2007 o 19:45, Remember_The_Name napisał:

ale jeśli napiszesz, jaki inny "wszelki wypadek" miałeś na myśli pisząc to, z tego zarzutu jestem w stanie zrezygnować.

-> Nie zwyklem mieszac tego sie dzieje tutaj, w swiecie ufoli, do tego co sie dzieje poza tym swiatem. Wczoraj nie oddalem glosow z pewnych powodow, nie chcialem tego powtorzyc. Bede bardziej wiarygodny jesli wymysle na zawolaniu remont ? Nie zrobie tego, wybacz.

Dnia 25.02.2007 o 19:45, Remember_The_Name napisał:

Nie uważasz, ze sam fakt bycia katanim już mnie w pewnym stopniu usprawiedliwia?

-> Usprawidliwia Cie ? Nie sadze - odpowiadales na moj post, zanim napisales ze jestes katanim, nie odpowiadajac wogole na to co przeciw Tobie przedstawilem, wtedy wiec jakiekolwiek kontrargumenty bylyby calkiem na miejscu. Oczywiscie nalezaloby dodac "o ile jestes katanim".

Dnia 25.02.2007 o 19:45, Remember_The_Name napisał:

naprawdę widać Cię dopiero dzisiaj, kiedy masz zbyt wiele do stracenia, by się nie pokazać.

-> Dobrze przyznaje, ze nie bylem tak aktywny jak zwyklem byc. Tylko o czym to swiadczy ? Na poczatku, fabularny, ale jednak byl niby-konflikt ze skylerem, rozmawialem z Fiarotem... Jesli to az tak istotne, dlaczego nie jestes za linczem na Sebie badz spiderze ? Co wiecej oni wniesli ?

Dnia 25.02.2007 o 19:45, Remember_The_Name napisał:

Podałem cytat...

-> Z ktorego nikt nie wynika. Trafne spostrzezenie, ze zginal Bumber, a nie ktos z niewinnych. Ze mogloby to oznaczac, ze drugim mafiozem jest ktos niedoswiadczony. Ale nie nalezy isc tym tropem, bo wczesniej zginac mial Cerm, zamiast niewinnego skylera, gdy walgierz jeszcze byl z nami. Gdzie tu owa parodia ?

Dnia 25.02.2007 o 19:45, Remember_The_Name napisał:

I nie wiem, do czego zmierzasz, /.../ Nic z tego, co napisałeś, nie wynika ;P

-> Wlasnie do tego zmierzalem :) Chcialem napisac cos tak bezsensownego jak Ty. ;p
Odpowiedz mi w takim razie na jeszcze jedno - dlaczego byles chetny zlinczowania spidera, gdy i ja go zaatakowalem, ale gdy zaatakowalem Ciebie, linczujesz mnie ? Podobno nie zmieniasz zdania, tylko go bronisz. Zachowujesz sie dokladnie tak, jak wedlug Ciebie zachowalby sie winny. Nie jest to dziwne ?

LUDZIE ! Dlaczego idziecie na RTN''em ? Nawet jesli jest katanim, powiedzial, ze mnie nie sprawdzil ! Katani jest niewinnym jak kazdy inny i jak kazdy moze sie mylic, dlaczego wiec slepo za nim idziecie ?! Myslcie sami, by jutro nie bylo powtorki z Fiarota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 20:01, LifaR napisał:

LUDZIE ! Dlaczego idziecie na RTN''em ? Nawet jesli jest katanim, powiedzial, ze mnie nie sprawdzil
! Katani jest niewinnym jak kazdy inny i jak kazdy moze sie mylic, dlaczego wiec slepo za nim
idziecie ?! Myslcie sami, by jutro nie bylo powtorki z Fiarota.


Bo zawsze jest nadzieja. Dzisiaj miałem głosować albo na Ciebie albo na RTNa. Jeżeli ty okażesz się mieszkańcem, to wtedy mój jutrzejszy głos pewnie pójdzie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 20:28, Kwiler13 napisał:

Bo zawsze jest nadzieja. Dzisiaj miałem głosować albo na Ciebie albo na RTNa. Jeżeli ty okażesz się mieszkańcem, to wtedy mój jutrzejszy głos pewnie pójdzie do niego.

-> Coz, dobre i to :) Przynajmniej mamy kolejnego niewinnego - Ciebie. Bo albo RTN jest naprawde katanim wtedy jestes niewinnym, albo RTN jest zdrajca, chcacym zapewnic sobie przetrwanie - ale wtedy takze jestes niewinnym, bo nie ma szans bys byl wspoltowarzyszem ufola ;) [wykluczam mozliwosc by RTN byl mieszkancem udajacym kataniego - jesli tak jest - shame on you ;p ]
W takim razie jest 3 niewinnych, gdy kazdy z nas odejmie siebie, ma do wyboru zdrajce wsrod 5 osob. Szanse sa dosyc spore, wiec mam nadzieje, ze wygracie. Bo ja juz nie mam szans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy nie lada orzech do zgryzienia... W moim odczuciu LifaR zupełnie nie zachowuje się jak mafiozo przyłapany na gorącym uczynku- nie rzuca się, nie podszywa pod kataniego, nie gubi się w zeznaniach... A może by mu jednak opuścić? Chyba jednak nie jestem do tego skłonny. Do końca gry pozostałyby wtedy wątpliwości, czy to aby na pewno nie on. Aaa, i żeby nie było, że znowu piszę o przeczuciu tak, żeby zapewnić sobie alibi- pisałem wcześniej, że w tym głosowaniu poleciałby albo LifaR, albo RTN, więc po prostu nadal mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem - odezwał się Seba - nie mamy podstaw żeby nie wierzyć RTNowi. Nawet jeżeli kłamie to mamy i tak wystarczająco dużo czasu na znalezienie tego drugiego ufoka. Nawet jeżeli myli się w tym co mówi bo wkońcu LifaRa nie sprawdził to i tak mamy nadal sporo czasu. Poza tym biorąc pod uwagę poprzednie mordy, a raczej ich brak można wywnioskować, że katani nadal żyje. Jeśli z kolei tak jest to ujawniłby się i podważył to co mówi RTN. Jakoś uważam za bardzo mało prawdopodobne, że to Bumber mógł nim być. Jako, że wiem o niewinności Skylera, Cerma i swojej moje grono staje się bardzo wąskie. Jeżeli zaufać do tego RTNowi - zawęża się jeszcze bardziej.
Przejrzę jeszcze raz to co do tej pory wypowiedział walgierz, może zmieni to trochę mój punkt widzenia, jednak w to wątpię... Póki co:

*** *** *** *** ***

lincz ==> LifaR

*** *** *** *** ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyler powoli zapominał o kacu który to zżerał go od rana. Postanowił więc zabrać głos ale nie wiedział czy go ktoś wysłucha
**************

Pozostaje jeszcze kwestia Seby, którego aktywność pozostawia wiele do życzenia przez co w naszych analizach pozostaje mniej zauważalny a to jest niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 21:45, skyler napisał:

kwestia Seby /.../

-> Fakt, szczegolnie dziwne, jest to wyrobienie sie mimo problemow, akurat na 22. Zbieg okolicznosci, czy glosowanie z wyczuciem, celowe ? Tylko co to mialoby przyniesc...
Zawsze pozostaje trop nieglosujacych na Fiarota tj. spidera i Andrija, gdzie coraz bardziej nie podoba mi sie ten ostatni, zdaje sie kompletnie nie czytajacy tego, co inni pisza, a skupiajacy sie jedynie na glosach...
Nie zapomnijcie takze o tym, ze Kwiler jest niewinny na 99% niezaleznie od tego kim jest RTN czy prawdziwym katanim, czy zdrajca, ratujacym wlasna skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 21:45, skyler napisał:

Skyler powoli zapominał o kacu który to zżerał go od rana. Postanowił więc zabrać głos ale
nie wiedział czy go ktoś wysłucha
**************

Pozostaje jeszcze kwestia Seby, którego aktywność pozostawia wiele do życzenia przez co w naszych
analizach pozostaje mniej zauważalny a to jest niebezpieczne.


Ja Cię wysłuchałem, i musze Ci przyznać rację- należałoby jutro (o ile dziś nie wygramy ^^) zlinczować np. Ninja Sebę, a potem RTNa ( jak zresztą już wcześniej pisałeś). O ile oczywiście nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post faabularny na wyraźną prośbę MG (poprtą szantażem łapówką i przkupywaniem zabitego mafioza walgierza:

post fabularny-----------------

Oj zapomniałem wskazać parszywego ufola! Ale zaraz to uczynię-
Cerm wyciągnął palec wskazujący i wskazął ( bo palce wskazujące od tego przeca są)....

koniec postu fabularnego-----------

offtop
-----
lincz ------------------> Lifar
00
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Dnia 25.02.2007 o 21:52, LifaR napisał:

Zawsze pozostaje trop nieglosujacych na Fiarota tj. spidera i Andrija, gdzie coraz bardziej
nie podoba mi sie ten ostatni, zdaje sie kompletnie nie czytajacy tego, co inni pisza, a skupiajacy
sie jedynie na glosach...

>/.../

Racja, tylko czy mafiozo pozwoliłby sobie na taką grę? Wydaje mi się, ze gdy ktoś dostanie tak ważną rolę to jednak co nieco by się zainteresował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 21:54, Kwiler13 napisał:

o ile dziś nie wygramy ^^)

-> Jak to ?! Ty wredny terrorysto ! Nadal mnie podejrzewasz ?! To Ty jestes zdrajca, ktore chcial zabijac "polskie swinie" !
LifaR chwycil kwas z ogorow i chlusnal nim na Kwilermicha.
- To my, nasze panstwo, nasi obywatele, a przede wszystkim nasi zolnierze, sa sercem z wami, walcza o wasza wolnosc, o to byscie mogli demokratycznie wybierac wladze, byscie nie musieli zyc w strachu, w terrorze wladzy, byscie mogli myslec samodzielnie, by nie bylo rownych i rowniejszych, a Ty tak sie odwdzieczasz ?! Jak zwykle: "Wdziecznosc ludzi, wdziecznosc swiata...".

***
To tak troche fabuly na koniec ;) A co do pytania - jesli ktos jest nowy ? Wszystko mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się