Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2007 o 20:13, Ninger napisał:

Eeeee, po pierwszym mordzie stwierdziłbym, że Bumber jest mafią, bo ja zginąłem pierwszy ;) /.../

Co to ma znaczyć, a? Że ja niby się Ciebie boję? Ja? No wiesz co... ;D

MG - ?

1.Kalkulator12
2. marneusPL
3.Spider88
4. Adidas66
5. Ninger
6. Bumber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się boją wszyscy, poczynając od woźnych w bluzach Nike po Ciebie i Walgierza, który wyraźnie się mnie zlękł i mnie zamordowali w pierwszym dniu ;)

I zaraz ustawię taki avatar, że nikogo nie będzie dziwił ten strach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za gre, gratulacje dla Aldariona (choc to jak sam powiedzial glownie fart, to i tak warto zlozyc gratulacje :)), RTN gratuluje ze wszystkich omamil a Kukiemu za posty fabularne :) U nas wprawdzie fabuly zabraklo, ale i tak bylo fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna, sympatyczna edycja, dzięki kataniemu mieszkańcy wygrali dość szybko, ogólnie straty mieszkańców były zminimalizowane, przez ten ratunek w sprawdzeniu. Mimo wszystko Aldarion mógł już wczoraj wydać R_T_N''a i byłoby cacy. No, ale tak też dobrze.
A teraz zapisik:
MG - ?

1.Kalkulator12
2. marneusPL
3.Spider88
4. Adidas66
5. Ninger
6. Bumber

spider88->proszę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Zapomniałem o sobie :(
MG - ?

1.Kalkulator12
2. marneusPL
3.Spider88
4. Adidas66
5. Ninger
6. Bumber
7. Liqid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 20:13, Bumber napisał:

na szczęście udało się też ubić walgierza. Głównie w oparciu o przeczucie,bo nic mocnego na niego nie było. Miałem szczęście, że poszedł gdzieś balować, bo inaczej to by marnie z moimi arguemntami było. ;)


Hehehe.
Jak wróciłem w środku nocy, to się wkurzyłem nieco. Nie chodzi o to, że mnie zlinczowaliście ale o argumenty jakie zostały przytoczone. W 10 minut bym podał linki z dowodami, że było inaczej. Ktośtam oparł się na słowach skylera, które sam skyler uznał za przejęzyczenie... Masakra po prostu. Ale gratuluję Wam przeczucia, bo to się liczy.
O katanowaniu wypowiadał się nie będę, bo powiecie, że zawiść przeze mnie przemawia. Powiem tylko, że udam, iż wierzę w zgrywanie zagubionego ;>
Tyle pecha to jeszcze nie miałem jak w tej edycji. Nie zagraliśmy z RTN genialnie, ale nie popełniliśmy większych błędów, a wszystko mieliśmy jak po grudzie :D
Przepraszam Kukiego, że olałem lekko fabułę, ale starałem się chociaż pisać klimatyczne posty. No i tradycyjnie przepraszam wszystkich, których wkurzyłem podczas dyskusji. To było celowe ;P
Dzięki RTN za miłe wspólne mafiowanie. Następnym razem wybijemy tych leszczy ;D

MG - ?

1.Kalkulator12
2. marneusPL
3.Spider88
4. Adidas66
5. Ninger
6. Bumber
7. Liqid
8. walgierz
9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla MG za fabułę, dla mojego partnera za współpracę i wskazówki, dla mieszkańców za to, ze mi uwierzyli, a dla kataniego za to, że dał mi szansę bym go ubił, mimo że z niej nie skorzystałem. Dla wszystkich tych, co czytali i podziwiali majstersztyk pracy mafii także. Jednym słowem - podziękowania dla wszystkich :)

**********************
MG - ?

1.Kalkulator12
2. marneusPL
3.Spider88
4. Adidas66
5. Ninger
6. Bumber
7. Liqid
8. walgierz
9. Remember_The_Name
10.
**********************

PS: Ale i tak wszyscy dobrze wiecie, że gdyby nie dwa pierwsze dobre dni kataniego, byłoby po was ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 20:40, walgierz napisał:

Powiem
tylko, że udam, iż wierzę w zgrywanie zagubionego ;>


Chodziło mi raczej o zgrywanie bardziej zagubionego niż jestem :P

W tej edycji nie wezmę udziału, gdyż nie będe miał dostępu do komputera na tyle ile bym sobie tego życzył.
Życzę więc miłej gry mieszkańcom a szczęścia kataniemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to i ja coś napiszę ;). Dziękuję wszystkim za grę, Aldarion jako katani świetnie się spisał, mafia też grała nieźle, choć bardzo dobrze, że walgierza nie było gdy został zlinczowany. ;) Jak sam napisał, to bez problemu by się wybronił ;). W ogóle bardzo się cieszę że wygraliśmy i że dotrwałem do końca- w końcu była to moja pierwsza edycja FM. :)

Jeszcze raz dziękuję za grę! :D

PS. RTN możesz mi powiedzieć, dlaczego w ostanim mordzie zabiłeś Cerma a nie Skylera? On przeciez jakoś tak mało się wypowiadał i wogóle... ;)

PS. 2 Czy nie chciało by się komuś zrobić linków do każdej edycji FM jaka była na tym forum (albo chociaz do części)? Zawsze mogła by to być jakaś pomoc dla nowych graczy, któży chcieli by co nie co poczytać ;). A poza tym sam z chęcią poczytałbym edycje w świecie WH 40k czy HoMM3, a niestey znaleźć ich za cholercie nie mogę.

No i na koniec:

MG - ?

1.Kalkulator12
2. marneusPL
3.Spider88
4. Adidas66
5. Ninger
6. Bumber
7. Liqid
8. walgierz
9. Remember_The_Name
10. Kwiler13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 21:00, Kwiler13 napisał:

Jak sam napisał, to bez problemu by się wybronił ;).

Wątpię bym przekonał kogoś. Rzadko nawet pod wpływem logicznych głosów dochodzi do opamiętania :D
Ale doprowadziłbym do remisu, stuknęlibyśmy Bumbera i zamieszali na całego. A nóż udałoby się przekonać Was ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - ?

1.Kalkulator12
2. marneusPL
3.Spider88
4. Adidas66
5. Ninger
6. Bumber
7. Liqid
8. walgierz
9. Remember_The_Name
10. Kwiler13
11. Kukowsky

Mam szansę się dostać?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 20:40, walgierz napisał:

Hehehe.
Jak wróciłem w środku nocy, to się wkurzyłem nieco. Nie chodzi o to, że mnie zlinczowaliście
ale o argumenty jakie zostały przytoczone. W 10 minut bym podał linki z dowodami, że było inaczej.
Ktośtam oparł się na słowach skylera, które sam skyler uznał za przejęzyczenie... Masakra po
prostu. Ale gratuluję Wam przeczucia, bo to się liczy. /.../

Ano właśnie. Jak już wspomniałem - na Ciebie nic mocnego nie dało się znaleźć. Prędzej na erteena. Ale u Ciebie nie pasował mi Twój styl gry. Grałeś odważnie, nie bałeś się konfrontacji, często atakowałeś. Trochę zapamiętałem z edycji, gdy razem byliśmy w mafii. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 21:19, Bumber napisał:

Ale u Ciebie nie pasował mi Twój styl gry. Grałeś odważnie, nie bałeś się konfrontacji, często atakowałeś. Trochę zapamiętałem z edycji, gdy razem byliśmy w mafii. ;P

Sugerujesz, że zwykle gram bojaźliwie i defensywnie? ;>
Czas zmienić styl gry :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak walgierz z RTN-em :) .
Co do walgierza to tak, jak powiedział już Bumber – o wiele ciężej byłoby go ubić, gdyby w sobotę przez cały wieczór był obecny. Poza tym nie pojawili się Aldarion z LifaRem, którzy raczej głosowaliby na Spidera. Także temu trafnemu linczowi towarzyszyło duże szczęście.
Zaś RTN ładnie chciał namieszać pod koniec podając się za kataniego. W niedzielę głównymi kandydatami na partnera walgierza byli LifaR i właśnie RTN. Po deklaracji tego drugiego decyzja wydawała się oczywista, lecz gdy LifaR okazał się niewinny przynajmniej ja czytając to wszystko miałem pewien dylemat. Myślałem, że albo RTN blefuje, albo drugim uwolem jest Spider. Na szczęście Aldarion (o nim w dalszej części) niedługo później rozwiał wszelkie wątpliwości.

Co ciekawe w pewnym momencie połączyłem nawet RTN-a i walgierza w parę – było to podczas mojej rozmowy z tym pierwszym: „Jeżeli jesteś w mafii to chyba tylko i wyłącznie razem z walgierzem, bo po mojej śmierci padnie twoja teoria jakoby walgierz mógłby być moim partnerem, więc tym samym wyrobisz mu alibi.” lecz za chwilę dodałem: „Ale w to wątpię.” ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=23448). Chociaż tych par powiązałem w tej edycji dosyć sporo – oprócz tej widziałem jeszcze duet Cerm – Seba i Spider – Andrij. LifaR mówił, że sugerowałem jeszcze parę walgierz – Spider. To prawda, lecz dwukrotnie stwierdziłem, że biorę pod uwagę mafiozowanie tylko jednego z nich. Zrobiłem to raczej po to, aby pociągnąć trochę walgierza za język i sprawdzić jego reakcję.

Jeśli chodzi o moją grę w tej edycji to powiem tak – znowu dzięki zbyt wyrazistej postaci naraziłem się na lincz drugiego dnia, bo łatwo można stwierdzić – dres -> chamski -> to ubijamy ;) . Andrzeja Jełopę wymyśliłem dlatego, gdyż Kuki na wstępie rzekł, że ufole porwali „czternastkę naprawdę głupich osób”, a że głupi niemal od razu kojarzy mi się z dresem to tak też zrobiłem :) . Wchodzę sobie w czwartek o 21:56 na forum, gdyż jestem ciekawy, czy jednak Sturnn się pojawił i zagłosował, gdyż wiedziałem, że do tej pory był remis, a tu patrzę – skyler zmienił głos na mnie! Na początku mnie zmroziło, potem pomyślałem czy zostawić tak, jak jest, czy jednak odpaść, lecz ostatecznie stwierdziłem, że nie po to zgłaszałem się do edycji, aby pożegnać się z nią praktycznie tuż na starcie :] . Zmieniłem głos na skylera – 4:4, remis, a później patrzę, że ów gracz powiązał mnie z Aldarionem i twierdzi, że jesteśmy w mafii! Nosz kurczę… I co dalej? Miałem do wyboru:
-> albo liczyć na cud i mieć nadzieję, że jutro jednak nie polecę, jednak szanse na przeżycie wydawały mi się dosyć małe, gdyż zawsze mogłoby się znaleźć 4-5 graczy, którzy chcieliby się mnie jednak pozbyć,
-> albo wkopać się na dobre, jednak przy okazji sprowokować innych do rozmowy i liczyć na to, że mafia popełni wówczas jakiś błąd, co pozwoli na jej zdemaskowanie po mojej śmierci.
Zdecydowałem się na to drugie i myślę, że z perspektywy czasu było to dobre posunięcie :) . Moja gra w piątek odcisnęła się dużym piętnem na całej edycji, nawet jeszcze wczoraj mój wątek był przewijany w rozważaniach niektórych graczy. Także zamieszanie, jakie wówczas wywołałem przyniosło ogólnie więcej pożytku niż szkód. Jeśli do tego dodam, że pierwszy zagłosowałem na jednego z mafiosów (RTN-a w czwartek) to podsumowując zaliczę tę edycję na plus mimo stosunkowo wczesnego pożegnania się z grą.

Ogólnie to nie mafia była słaba, tylko po raz pierwszy od wielu edycji mieszkańcy byli naprawdę dobrzy :] . Ich aktywność była dosyć wysoka, nawet po mojej śmierci, a do tego wyciągali dobre wnioski i mieli szczęście w dokonywaniu wyborów. W sobotę Spiderowi, Bumberowi (ciekawa i dosyć wiarygodna, chociaż nie do końca prawidłowa teoria o duecie zdrajców) i Kwilerowi udało się przeforsować lincz na walgierzu, w niedzielę rację miał LifaR (niestety w pojedynkę nic zrobić nie mógł), zaś tuż po jego śmierci właściwe wnioski wysunął skyler, co zostało chwilę później potwierdzone przez Aldariona. I przy tym ostatnim na chwilę się zatrzymam. Do momentu swojego ujawnienia się można by powiedzieć, że grał przeciętnie, lecz gdy wyszło na jaw, że to on jest tym genialnym katanim należało znacznie zmienić tę opinię. Bo dwukrotna obrona mieszkańców przed mordem ze strony mafii to naprawdę sztuka niezwykła :D ! Ja akurat mam szczególną satysfakcję z jego bardzo dobrego występu, gdyż pamiętam jego debiut z edycji DonCarleona. Wtedy jako mafia udało mi się nim trochę zakręcić, lecz już wtedy przejawiał spore chęci do gry i dobrze rokował na przyszłość. Teraz, gdy trafiła mu się dosyć odpowiedzialna rola nie zawiódł, w dodatku zachowywał się tak, że mało kto podejrzewał go o możliwość bycia katanim :) . To też świadczy o tym, że nowi gracze zasługują na to, aby dać im szansę, gdyż z reguły będą robili wszystko, żeby jak najlepiej ją wykorzystać i wyrobić sobie dobrą opinię wśród pozostałych uczestników FM. Aldarion zaprezentował się w tej rozgrywce bardzo dobrze, co zresztą potwierdzają też pozostali gracze. Jedynym małym minusikiem było to, że mógł on ujawnić się już wczoraj, gdyż wtedy RTN poleciałby już w niedzielę, ale niech to będzie taka przysłowiowa łyżka dziegciu w beczce miodu ;D .

Teraz z serii „Wybacz mi” przeprosiny dla:
-> LifaRa – za ten tekst o lalkach; przepraszam jeszcze raz, ale akurat wtedy miałem lekki kryzys nerwowy związany z dużą ilością głosów na mnie i stąd moje niezbyt miłe posty w tamtym okresie,
-> CermatoX-a – za oskarżenia pod jego adresem, ale cóż - wydawałeś mi się w pewnej chwili najbardziej podejrzany. Gdybym wiedział, że jesteś jednak mieszkańcem, to tak bardzo bym się Ciebie nie uczepił ;) .

Natomiast jeśli chodzi o to komu Andrzej Jełopa powinien sprawić solidne manto gdyby faktycznie istniał to zdecydowanie wskazałbym tu na walgierza, który najpierw linczuje mnie bez oporu, a potem używa zwrotu, że przyjrzy się jeszcze innym „Dla czystego sumienia”… No daj spokój, mafioza z czystym sumieniem xD ?

Na koniec cytat, który najbardziej mi się spodobał w tej edycji, czyli rym RTN-a poprawiony przez Aldariona:

„To R_T_N ci nie pomoże,
A każdemu powie: "Joł,”

Oraz podziękowania dla Kukowskiego za zabawną fabułę (którą troszeczkę odpuściliśmy – jeszcze raz sorry) i bardzo dobre prowadzenie.

Do następnej edycji mimo szczerych chęci niestety nie będę mógł się zgłosić z powodu moich przygotowań do sesji poprawkowej :/ , w związku z którą czeka mnie przymusowa 2-3 tygodniowa przerwa w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - ?

1.Kalkulator12
2. marneusPL
3.Spider88
4. Adidas66
5. Ninger
6. Bumber
7. Liqid
8. walgierz
9. Remember_The_Name
10. Kwiler13
11. Kukowsky
12. skyler
13. Black Dog
14. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - ?

1.Kalkulator12
2. marneusPL
3.Spider88
4. Adidas66
5. Ninger
6. Bumber
7. Liqid
8. walgierz
9. Remember_The_Name
10. Kwiler13
11. Kukowsky
12. skyler
13. Black Dog
14. Ninja Seba

Tylko przypominam, że ja zaklepuję edycje jubileuszową ;) czyt. 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się