Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Miękkie kruche elfy, potrafią się posługiwać bronią ale tak samo jak orkowy okrzyk demoralizuje przeciwników tak i straszny wygląd także. Ja sam nie władam orężem nie licząc mej różdżki i kolca, jestem magiem więc rozumiesz że bliższa jest mi walka magią niż orężem. Nie posiadam pancerza tylko lekką toge lecz me czary potrafią dać efekt dość dobrej zbroii z tym wyjątkiem że nie ma w niej luk. Zabawa bez alkoholu..tak to jest możliwe ale zabawa przed bitwą przy alkoholu może mieć zgubne skutki jak ja i Jozeph podkreśliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Co za dziwny człek (a może nie człek) z tego upiora... nic nie gada coś tam medytuje. Tak samo ten drugi co go ledwo widać... - powiedział Jozeph cicho. - Ciekawe czy mnie słyszy.. HALO UPIORZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 21:20, Jozeph napisał:

- Co za dziwny człek (a może nie człek) z tego upiora... nic nie gada coś tam medytuje. Tak samo ten drugi co go ledwo widać...
- powiedział Jozeph cicho. - Ciekawe czy mnie słyszy.. HALO UPIORZE!!!



W oka mgnieniu Upiór zniknął z widoku Jozephowi i pojawił sięza nim szepcząc mu do ucha.
- Mnieś szukał Panie?- wychrypiał po czym znów zniknął i pojawił się na powrót w miejscu medytacji nim Jozeph zorientował sięo co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/..tak to jest możliwe ale zabawa przed bitwą przy alkoholu może mieć zgubne skutki

Dnia 28.11.2005 o 21:16, WoWmen napisał:

jak ja i Jozeph podkreśliłem.


Tato - mamo zgrzeszyłem- he he - mówię że łyk wody pozwala mi od razu wytrzeźwieć - coś mi się ładnych kilka lat temu z metabolizmem przekręciło że upijam się wolno a trzeźwieje momentalnie więc nie martw się o moją gotowość z drugiej strony chyba do jasnej cholrey i ciemnej różyczki oraz szaroburej ospy powiniśmy ruszać...
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 21:27, Ponury rzniwiaż napisał:

A może zdradziłbyś swój sekret? bardzo dla mnie przydatna by ta wiedz była w koncu sztuki tajemne to moja domena- rzekł
ponury


- Ekhm... - mruknął Yarr. - To chyba nie ciemna sssprawka magiczna, tylko fizzzjologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno mu było uwierzyć, że Ci bohaterowie naprawdę nimi są. Podzielić ich można było na 3 grupy:

=> Licytujących się;

=> Pijących ponad stan;

=> Pijących ponad stan i licytujących się;


Jakby nie patrzeć była to konfiguracja conajmniej ciekawa, gorzej z jej funkcjonalnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upiordliwy nie pochwalał tego typu "sztuczek" , którą właśnie zademonstrował na Jozephie ale zaczęło robić sięmęczące ignorowanie współtowarzyszy. Jednak po co tracić swój czas na konwersacjęo moczu. Cóż, niektórzy potrafią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 21:29, Keroth napisał:

Trudno mu było uwierzyć, że Ci bohaterowie naprawdę nimi są.

Którzy to którzy? Bohatorowie? o których mówisz? hmmm narrator psia mać się znalazł - myślisz że z boczku to sobie pogadasz i nikt nie usłyszy? Podsłuchowywać nas bohaterów (z) prądem?
>Podzielić ich można było na 3 grupy:

Dnia 28.11.2005 o 21:29, Keroth napisał:

=> Licytujących się;

Tak kto więcej zje

Dnia 28.11.2005 o 21:29, Keroth napisał:

Pijących ponad stan;

To ja:)

Dnia 28.11.2005 o 21:29, Keroth napisał:

=> Pijących ponad stan i licytujących się;


To już sobie wymyśliłes przyznaj się masz wybujałą fantazję i problemy z trzecią osoba liczby mnogiej?
Jak na narreatora to defekt który może Cię zdyskwalifikować z dalszej nikomu niepotrzebnej

Dnia 28.11.2005 o 21:29, Keroth napisał:

Jakby nie patrzeć była to konfiguracja conajmniej
ciekawa, gorzej z jej funkcjonalnością...


No nie normalnie mechanizator wojennej maszynki się znalazł - obaczym jak tylko z murów wyjedziemy czy paplać tylko potrafisz
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie masz racji rozmowa o tym co prawdziwemu bohaterowi najblizsze gdyz nie moze przecie swej zbroi zdjąć wążną jest - stwierdził lekko się usmiechając ponury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 21:40, Ponury rzniwiaż napisał:

Ależ nie masz racji rozmowa o tym co prawdziwemu bohaterowi najblizsze gdyz nie moze przecie swej zbroi zdjąć wążną jest
- stwierdził lekko się usmiechając ponury.



Widać ponury dzięki swoim magicznym zdolnościom potrafił nawiązać słabą więź myślową z Upiorem , gdyż ten nie przypominał sobie by cokolwiek mówił na głos w ciągu paru minut. Następnym razem będę sięmusiał pilnować bardziej - pomyślał.(;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Co za burdel... - mruknał Lamp''hek. - Licytujecie się jeden przez drugiego, rozmawiacie o nieważnych sprawach...w walce elfa zagadacie na śmierć! Wyruszymy zapewne niedługo...cierpliwości. Chociaż wiem, iż cały dzień w tej norze już wam zbrzydł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walgierz popijał miód (umiarkowanie) i spoglądał na swoich kompanów. Nieźle popaprani - pomyślał - Ale niczego innego się nie spodziewałem. Ja też nienajlepsze wrażenie sprawiam - pomyslał i zachichotał.
Podrapał Dwarfka po główce i sięgnął po kielich.
Zauważył, że grupa wyraźnie dzieli się na tych, którzy aktywnie biorą udział w popijaniu, obżeraniu się i obrażaniu wzajemnym, oraz na tych, którzy wolą zostać w cieniu. Ale to zabójcy nie dziwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 21:44, Lampek napisał:

- Co za burdel... - mruknał Lamp''hek. - Licytujecie się jeden przez drugiego, rozmawiacie o nieważnych sprawach...w walce
elfa zagadacie na śmierć! Wyruszymy zapewne niedługo...cierpliwości. Chociaż wiem, iż cały dzień w tej norze już wam zbrzydł.


Do burdelu kobiet tylko brak - rzekł z przekąsem ponury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cerm zebrał się w sobie - a było co zbierać- aż sam się sobię dziwił że ąz tyle - ale w końcu się pozbierał - przecież miałem być sprytny i tajny pomyślał - najbardziej sprytny jak mag itd... a ja normalnie jeszcze kolesi nie wyczyściłem. Usiadł sobie w kąciku odpiął pas i już miał wyciągnąć pierwszy sztylet ale ręka zatrzymała się wpół ruchu - shit -zawsze ten sam problem od którego zacząć żeby pecha nie mieć cofnął ręke odstawił czyściwo i zaczął:Siedzi świnia na moście
i obgryza paznokcie
ile ich obgryzła... e nie tego chyba czyściłem ostanio - kaprawe oczka grogulca patrzyły szpetnie z głowni sztyletu. może jeszcze raz:Raz, dwa, trzy na me wezwanie
a za czwartym niech się stanie,
a za piątym niech tu będzie
a za szóstym huknie wszędzie!
E tego na pewno ostanio czyściłem jako pierwszego nie nie zacznę od tego jak wypadnie to wypadnie:
Ele mele-
zjedz morele.
Bango, bango-
wcinaj mango.
Pomarańcza z marakują
do zabawy się szykują.
Pomarańcza trzy banany,
będzie ubaw niesłychany!

No nareszcie mój kochaniutki - Cerm gładził delikatnie ostrze osełką i jednocześnie wycierał czyściwem - zaniedbany? Już niedługo ty i twoi bracia potopicie się w krwi będziecie chlać na potęge jak wasz pan tyle że więcej więcej więcej więcej..... Obłęd w oczach Cerma wzmagał się coraz bardziej gdy kolejne sztylety nabierały mocy, ostrości jakby zaczęły żyć Gargulce patrzyły z głowni krawymi oczkami na swego pana który czyścił coraz to nowe ostrze
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jozeph przypatrywał się Cermowi.
- Niezły arsenał - Pomyślał patrząc na zbiór sztyletów za pasem Cerma. - Lecz co za dużo to nie zdrowo. Mnie wystarczą tylko 2 ukochane Shile... no nie licząc jeszcze kilku(nastu?) innych przyrządów dla przeciwników o "specjalnych" zdolnościach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widząc opętańcze harce Cerma, Ghost zaczynał się zastanawiać czy to aby nie będzie najtrudniejsza misja w jego życiu. Jedzony kawałek mięsa utknął mu w gardle. Z niesmakiem splunął i wstał od stołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się