Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2007 o 22:05, skyler napisał:

W mafii jest spider i Ty lub Yarr

Protestuję przeciw takim kłamliwym insynuacjom . Jestem mieszkańcem , natomiast jestem praktycznie pewien Twojej winy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:10, demrenfaris napisał:

Zostałem ja, Spider i Yarr - z czego raczej to Spider jest w mafii - kłótnie ciągłe ze Skyem
maskowały ich przynależność :) Jest dobrze. Miasto raczej zwyciężyło :) A było cięęęężko x)


Ooo , bardzo ciekawe . Zauważ że od dłuższego czasu obstawiałem Skylera , myślisz że tak bym ryzykował ??
Bardziej to Ty mi pasujesz na partnera mafii , ostatni ratunek Skylera to była zmiana właśnie na Ciebie aby odrzucić podejrzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był krwawy dzień. Rano znaleziono zwłoki pomocników biskupa. Potem znaleziono martwego Dona. W końcu księża rozzłoszczeni tymi ciągłymi zabójstwami, oskarżyli skylera i dawidosa o bycie heretykami i zatłukli ich.
- Nie no, ku#$@, ZNOWU? – wrzasnął biskup. - Czy Wy nie potraficie naprawdę wykryć tych satanistów? Wiecie, ile teraz zostało czasu?
Nagle biskup sam się zorientował. Skoro było sześciu duchownych, trzech zginęło, a nie trafili w heretyków, to wśród pozostałych tylko jeden był niewinny…
Nie zdążył krzyknąć. Demrenfaris wbił mu w gardło sztylet, a jedyne, co zdążył dostrzec upadając, to Bożko odcinający Cyryliuszowi głowę…
**********************************************************************************************************************
Lincz:
1. Dawidos ==> Damrenfaris
2.
3. Spider88 ------>Skyler
4. Demrenfaris ==> Dawidos
5.
6. skyler --> spider
7. Yarr ==> Dawidos
8. DonCarleone --> skyler
9.
10.
11.
12.
13.
Lincz --> dawidos
Lincz --> skyler
Mord – Don

Mafia wygrywa! <Aplauz>
Dramatis Personae:
Mafia: Demrenfaris oraz Yarr
Katani: nieoceniona Magi
Mieszkańcy: cała reszta, t.j.:
Dawidos
Kalkulator12
Spider88
skyler
DonCarleone
scorp2005
Donki
Fiarot
Phelela

W tym miejscu chciałbym Wam wszystkim podziękować za grę i za dopuszczenie mnie do stanowiska MG. A także za dzisiejszy wieczór, w czasie którego prawie posikałem się ze śmiechu :P

Dzięki Wam!
**********************************************************************************************************************
EPILOG
Bożko uśmiechnął się triumfalnie. Albrecht odwzajemnił uśmiech. Po chwili ułożyli ciała i wyrysowali krąg.
- O Panie Ciemności, wesprzyj nas!
Z ognia wyłonił się demon. Za nim wyłoniły się inne kreatury piekielne. Obsadziły baszty, stanowiska straży, cały zamek.
Niektórzy zaczęli już tworzyć nowe portale piekielne.
W końcu z ognia wyłonił się On. Powiedział, a właściwie wyryczał:
- Zostaniecie wynagrodzeni za Wasze trudy. Zdobyć zamek, to jest coś, czego niełatwo dokonać.
Po chwili Demrenfaris i Bożko mogli podziwiać już swoje nowe ciała. Ciała demonów…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, gratuluję gry! Fajnie jest wygrać w debiucie (i to jeszcze mafią!) :P Wybaczcie, że pod koniec nadal utrzymywałem mieszczaństwo, ale chciałem mieć pewność, że Magi była Katanim. Pozdro ;)

PS Chyba nieźle nam (mnie i Yarrowi) poszło? Mam jakieś szanse na następną edycję? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:17, demrenfaris napisał:

> Wiecie co na moje to... gratuluję mafii wygranej.
Jeszcze nie wszystko stracone :P


Graty ;) Nie szło was podejrzewać przez jakieś niezbite argumenty ;)

Mieszkańcy - szybko poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:31, Sam Fisher5 napisał:

A także za dzisiejszy wieczór, w czasie którego prawie posikałem się ze śmiechu :P

Taa... Ale mięliśmy rotfla tuż po zakończeniu edycji. Polewka była niesamowita. Dlaczego? Oczywiście ze względu na moje nieprzyznawanie się do winy ;D Sky - o ile się spóźniłeś? 10 sekund? Mniej? Bo właśnie o 22:01:10 zaktualizowałem stronkę i Twój post tam był xD Myślałem wtedy, że zejdę na zawał - nic dziwnego, pierwsza edycja, do tego od razu mafia ;) Pozdro! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:33, demrenfaris napisał:

PS Chyba nieźle nam (mnie i Yarrowi) poszło? Mam jakieś szanse na następną edycję? :)

Tobie może i tak , ale Yarr-owi raczej poszło słabo ;p
Oczywiście pewnie splot nieszczęśliwych wypadków , mówi się trudno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2007 o 22:43, spider88 napisał:

Tobie może i tak , ale Yarr-owi raczej poszło słabo ;p

Dzięki :) Starałem się jak mogłem :) A ubicie Donkiego było iście niekonwencjonalno - genialnym posunięciem - ludzie myśleli, że mafia to 2 niedoświadczonych graczy - dawidos i scorp np. ;D

Dnia 06.10.2007 o 22:43, spider88 napisał:

Oczywiście pewnie splot nieszczęśliwych wypadków , mówi się trudno .

Nie miał czasu :/ Po za tym jak pisał - wyjechał z rana i nie zostawił wskazówek x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mogłem wziąć udziału w edycji :( I od razu zaprotestuję - Ja?! Do pieca?! Bardziej humanitarnych metod nie było?! :P Przynajmniej cały korytarz zasmrodziłem ;)

Edit:
Zapomniałbym :P

MG - ?
1. Laska-z-Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wszedłem do netu (jestem wyjazdowy, ale udało się jakoś :)).
Skyler pisze, że dałem ciała ubijając Fiarota... :D Kochany, jak się gra mafią, to sie jest po złej stronie mocy i cel uświęce środki.
Demrenfaris spisał się jak trzeba :)
Mieszkańcy w zasadzie przegrali sobie edycję :) Przeczytajcie mojego posta z nocy jeszcze raz, a potem posta Fiarota - Fiarot wystawił tam i Demrenfarisa i mnie. Nie mogliśmy ryzykować zostawiania go, to chyba oczywiste. Mafia ma za zadanie wygrać edycję, a nie ją przegrać dając fory miastu :D Pozwoalałem zdobywać szlify nowemu graczowi i w dużej mierze wygrał on (przy pomocy Dona i reszty, w tym Magi :D) grę.
Nie jestem dumny z siebie, bo i nie mam powodów specjalnie - przegraliście sami ;P Fiarot dobrze kombinował... Sorki Fiarot, ale sam wiesz jak to jest (vide poprzednia edycja ;P).
Sądziliśmy początkowo, że Donki jest katanim - stąd ten mord. Ktos nawet dobrze kombinował dlaczego Donki poległ był (i był to chyba też Fiarot :D). Wskazuje to tylko na to, że czasami drobne szczegóły mogą być znaczące... Ale nikt tego nie zauważył. Graliście fatalnie i olewczo Państwo Mieszkańcy, to i mafia nie musiała się wysilać. Demrenfaris kontrolował grę, pisał posty, był aktywny i nie dał się zabić ;P A ja sobie patrzyłem i podpytywałem np. kogo by proponował do ubicia :D
To sukces Jego i... Wasz ;P
Magi dała ciała, że się tak brzydko wyrażę - Keroth chyba ma konkurencję ;P
Don - tak jak pisałem - ryzykował... skąd miał wiedzieć kto jest winny, a kto nie? Ale remis był w efekcie błędem, bo skrócił Wasze męki ;P
Skyler i Spider - to Wy, jako wyjadacze, nie pokazaliście praktycznie nic ;P Jaki to przykład dla młodszych graczy? No jaki? ;P Skyler narzeka, że Fiarota sprzątnęliśmy - a Ty to co? Fiarot zwalnia Cię z kombinowania? ;P

Dobra, ja idę na ławkę rezerwowych, bo nie chcę znowu trafić na rolę mafii. Nie znoszę tej roli :)

Dzięki za grę. Podziękowania dla Sama, który bardzo dobrze sprawdził się w roli MG.
No i przede wszystkim podziękowania dla mojego partnera z drużyny - Demrenfarisa. Zagrałeś naprawdę dobrze, (choć jakby ktoś się chciał przyczepić, to mógł Cię postawić pod ścianą ;P... tyle, że nikt nie chciał ;P) gratki :)

A teraz znowu muszę spadać.
Bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:56, Yarr napisał:

Dopiero wszedłem do netu (jestem wyjazdowy, ale udało się jakoś :)).
Skyler pisze, że dałem ciała ubijając Fiarota... :D Kochany, jak się gra mafią, to sie jest
po złej stronie mocy i cel uświęce środki.
Demrenfaris spisał się jak trzeba :)
Mieszkańcy w zasadzie przegrali sobie edycję :) Przeczytajcie mojego posta z nocy jeszcze raz,
a potem posta Fiarota - Fiarot wystawił tam i Demrenfarisa i mnie. Nie mogliśmy ryzykować zostawiania
go, to chyba oczywiste. Mafia ma za zadanie wygrać edycję, a nie ją przegrać dając fory miastu
:D Pozwoalałem zdobywać szlify nowemu graczowi i w dużej mierze wygrał on (przy pomocy Dona
i reszty, w tym Magi :D) grę.

No fakt, nie popisali się zbytnio. Ja byłem linczowany raz, dopiero dzisiaj :P

Dnia 06.10.2007 o 22:56, Yarr napisał:

Nie jestem dumny z siebie, bo i nie mam powodów specjalnie - przegraliście sami ;P Fiarot dobrze
kombinował... Sorki Fiarot, ale sam wiesz jak to jest (vide poprzednia edycja ;P).
Sądziliśmy początkowo, że Donki jest katanim - stąd ten mord. Ktos nawet dobrze kombinował
dlaczego Donki poległ był (i był to chyba też Fiarot :D)

Mięliśmy utrzymywać, że to celowe, genialne zagranie, a nie że sądziliśmy, iż Donki jest katanim xP A tak naprawdę... Sądziliśmy, że Sam posługiwał się wyliczanką - najpierw wypadałem ja, potem Yarr, a trzeci wypadł Donki - wszystko jasne :)
>Wskazuje to tylko na to, że czasami

Dnia 06.10.2007 o 22:56, Yarr napisał:

drobne szczegóły mogą być znaczące... Ale nikt tego nie zauważył. Graliście fatalnie i olewczo
Państwo Mieszkańcy, to i mafia nie musiała się wysilać. Demrenfaris kontrolował grę, pisał
posty, był aktywny i nie dał się zabić ;P A ja sobie patrzyłem i podpytywałem np. kogo by proponował
do ubicia :D
To sukces Jego i... Wasz ;P

Dzięki :P

Dnia 06.10.2007 o 22:56, Yarr napisał:

Dzięki za grę. Podziękowania dla Sama, który bardzo dobrze sprawdził się w roli MG.
No i przede wszystkim podziękowania dla mojego partnera z drużyny - Demrenfarisa. Zagrałeś
naprawdę dobrze, (choć jakby ktoś się chciał przyczepić, to mógł Cię postawić pod ścianą ;P...
tyle, że nikt nie chciał ;P) gratki :)

Niom, wystarczy popatrzeć na posta, w którym napisałem:
"Zostałem ja, Spider i Yarr" - gdyby jakimś cudem Magi nie była katanim, a Don przeżyłby miałbym ciężko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:56, Yarr napisał:

Skyler i Spider - to Wy, jako wyjadacze, nie pokazaliście praktycznie nic ;P Jaki to przykład
dla młodszych graczy? No jaki? ;P Skyler narzeka, że Fiarota sprzątnęliśmy - a Ty to co? Fiarot
zwalnia Cię z kombinowania? ;P


Zgodzę się że daliśmy Ciała . Do póki był Fiarot to jakoś motywował ( wiem to żadne usprawiedliwienie ) ale chyba wszystkim jakoś ciężko było z czasem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jedyne, co jako MG się mogę przyczepić to wymiana zdań między panami dawidosem i Donem, nie róbcie więcej takich prezentów swojemu MG :P
Ogólnie bardzo fajnie się prowadziło, nie wiedziałem, że tyle śmiechu będzie z Waszych oskarżeń :)
A dziś wieczorem post się spóźnił, bo śmiałem się niesamowicie, demren także :P
Laska - no co miałem zrobić, spalenie wydawało mi się najlepszym rozwiązaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż i zostaliśmy rozwaleni przez mafię. Mówi się trudno. To się zdarza. Mafii gratuluje i życzę dalszych sukcesów.

Ogólnie było OK Gratki dla MG... i następnym razem poproś o przypięcie posta z regulaminem przez jakiegoś dobrotliwego moderatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gratulacja dla mafii...chociaż i tak to było wredne z waszej strony, że zabiliście mnie na początku :P. Ogólnie jakaś krótka i "małopostowa" (xD) ta edycja. Poza tym miastowi zagrali tak sobie i mafia nie miała większych problemów z wykończeniem wszystkich. MG bardzo dobry- krotkie posty moim zdaniem sa lepsze niz takie na milion stron worda. I ten oto przypadek pokazuje że MG wcale nie musi być stary wyjadacz :).
demrenfaris
Ty mi coś od początku brzydko pachniałeś ;P. Za aktywny byłeś :D. No i ta maska świętoszka pff:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 23:54, Donki napisał:

No gratulacja dla mafii...chociaż i tak to było wredne z waszej strony, że zabiliście mnie
na początku :P. Ogólnie jakaś krótka i "małopostowa" (xD) ta edycja. Poza tym miastowi zagrali
tak sobie i mafia nie miała większych problemów z wykończeniem wszystkich. MG bardzo dobry-
krotkie posty moim zdaniem sa lepsze niz takie na milion stron worda. I ten oto przypadek pokazuje
że MG wcale nie musi być stary wyjadacz :).
demrenfaris
Ty mi coś od początku brzydko pachniałeś ;P. Za aktywny byłeś :D. No i ta maska świętoszka
pff:P

Bo szybko skapowałem, że jak się nie opamiętam to mnie zlinczujecie fabularnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla mafii spisaliście się... Chociaż obaj byliście w kręgu moich podejrzanych http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=33790 , ale nikt nie słuchał biednego Jana i moja teoria, co do obwołania Donkiego przez Yarra katanim też była słuszna :P Pewnie stąd głos Yarra na mnie :P Gdybym przeżył, kto wie jakby się potoczyła gra....:D

MG - ?
1. Laska-z-Polski
2.Scorp2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się