Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 21:05, Fiarot napisał:

demrenfaris

Po co siejesz zamęt :/ ? Oglądam mecz, lecz jednocześnie mam włączone forum i co jakiś czas
je odświeżam. Mówisz, że mnie nie ma? A kto napisał posta o 20:23? Kto napisał posta teraz?

Sorry, miałbyć Fimar ;) Pisałem tego posta "na raty", najpierw pomyliłem się i wpisałem Twój nick, potem bez kasowania dopisałem imć Fimara. Jeszcze raz sorry ;) Po za tym - mtobi nawet jeśli jest mieszkańcem zginąłby jutro. A tak możemy ubić kogoś innego, zrobilibyśmy to dopiero pojutrze, dodatkowy mord dla mafii. Serio tego nie widzisz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:07, mtobi napisał:

Wiesz co ,totalnie się pogubiłem. Demren ma rację i tak będziecie mieli jeden dzien w plecy
jak mnie zlinczujecie jutro, na co się zanosi.


Nie rób z siebie mazgaja i natychmiast odwołaj decyzję o wycofaniu się! Człowieku, przecież to niepoważne! Zapisujesz się do gry po to, żeby w trakcie edycji się po prostu wycofać?! I Ty chcesz za jakiś czas podjąć się ''miszczowania''? Uważaj, bo po takiej akcji faktycznie ktoś zechce u Ciebie zagrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co gadasz w ogóle się nie klei. Skoro nie jesteś Cylonem jak twierdzisz to po licho się wycofujesz. jako mieszkaniec masz na pewno coś na swoją obronę nawet choćby to niedokładne czytanie postów Windowsa. Musisz zdać sobie sprawę, że tym odejściem osłabisz miasto! Zastanów się! To ma być twój dowód na bycie mieszkańcem? To jest jedynie dowód tchórzostwa, a mafia już zaciera ręce, bo ułatwisz im robotę. Wstyd mi za takiego mieszkańca.

Wszystko jutro zależy od przynależności frakcyjnej Donalda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo do czego mam się ustosunkować? Teraz, jeżeli mtobi się wycofal, to wiadomo, że jest niewinny. Kiedyś grałem podobnym zachowaniem, można mi wierzyć lub nie, ale nie miałem zamiaru się wycofać. To tylko psuje grę( zgadzam się ze zdaniem w tej kwestii Ariwedercziego). Wcześniej mówiłeś, że to nieprawdopodobne, aby mafiozi zabijali graczy po miejscu na liście. Teraz wydaje Ci się to pewne. Cóż... Jaki sens ma przekonywanie przekonanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:00, demrenfaris napisał:

> Ok, mogę ustąpić. Wycofam się, żeby wszyscy wiedzieli, że jestem mieszkańcem. Właśnie
pizęna
> gg Bloody''emu, że się wycofuję .Tylko tyle mogę zrobić, żeby nie czuć, że zawaliłem na
CAŁE''j
> edycji. Życzę miastu wygranej :P
Dobrze zrobiłeś, przysłużyłeś się miastu - jutro i tak byś zginął, nastąpiłby jeden mord więcej.
Tylko pytanie - w takim razie kto jest w mafii?! Bo już tego nie rozumiem.
Moje typy:
Don - Neban, Don - Spider
Gorzej będzie jak Don okaże się niewinny :/ Ale raczej się nie okaże :)


Co Ci tak zależy na odejściu mtobiego ? 0_o. Nie wiem czy przemyślałeś to co w tej chwili powiedziałeś. To jest Twoja indywidualna sprawa na kogo oddasz lincz jutro jeśli przeżyjesz. Czemu uważasz, że wszysycy tak jak Ty zlinczują mtobiego? Wybacz stary ale niektórzy mają swój własny rozum i nie robią tego czego będą żałować w danej chwili. To, że Ty Go zlinczujesz jutro nie znaczy, że On odpadnie, bo są też inni gracze. I wytłumacz mi jeszcze jedno jak według Ciebie Spider88 może być w mafii z Donem, którego tak cały czas atakował, jeśli ten okaże się być zdrajcą? Nie uważasz chyba, że ich kłótnia to było "klepanie się po plecach"? Na dodatek przypomnę Ci, że spider88 był głównym inicjatorem śmierci w linczu Dona. Więc ja osobiście nie wiem co Ty teraz tworzysz.

mtobi

Za żadne skarby świata nie wypisuj się z gry, bo tym sposobem przykładasz się mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:06, demrenfaris napisał:

Jak to osłabia miastowych?! I tak padłby jutro w linczu!

Skąd taka pewność? Wiesz jak zagłosuje większość? Jakieś zdolności profetyczne?
Oj, podkopujesz swój wizerunek w moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 21:15, windows00 napisał:

Skąd taka pewność? Wiesz jak zagłosuje większość? Jakieś zdolności profetyczne?
Oj, podkopujesz swój wizerunek w moich oczach.

Jestem na 90% pewien. Po tym co dzisiaj wyrabiał... A tak w ogóle to mimo, że to będzie lepsze dla miasta, to może i faktycznie nie współgra to z duchem gry. Nie wypisuj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra macie racje, zostaję. Pewnie teaz trochę osób z Demrenem na czele już wyrobi sobie o mnie zdanie, ale trudno. Kurde, chyba wszyscy to poprostu mjaą mnie dosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:10, demrenfaris napisał:

Po za tym - mtobi nawet
jeśli jest mieszkańcem zginąłby jutro. A tak możemy ubić kogoś innego, zrobilibyśmy to dopiero
pojutrze, dodatkowy mord dla mafii. Serio tego nie widzisz?!


Skąd u licha możesz wiedzieć co wydarzy się jutro?! Kto i jak będzie wówczas głosował? Jestem przeciwny rezygnacji mtobiego z prostego powodu - aby utrzymać nieparzystą liczbę graczy w grze, gdyż dzięki temu jeżeli edycja dojdzie aż do finału będzie uczestniczyło w nim wówczas trzech graczy, a nie czterech, więc szansa na ustrzelenie zdrajcy będzie większa. Możliwe, że nagle ujawni się nam katani i on trochę wydłuży grę, ale nie mam żadnej pewności, że on jeszcze żyje, dlatego też wolę ''dmuchać na zimne''.

mtobi

Dnia 13.10.2007 o 21:10, demrenfaris napisał:

Poza tym, gdybym nawet teraz powiedział, że jednak zostaję ? Czy nie byłoby to takie trochę, że tak powiem, nieeleganckie ?


Wiesz co, rób jak chcesz, ale z takim podejściem lepiej odpuść sobie w ogóle grę w FM.

DonCarleone

Dnia 13.10.2007 o 21:10, demrenfaris napisał:

Wcześniej mówiłeś, że to nieprawdopodobne, aby mafiozi zabijali graczy po miejscu na liście. Teraz wydaje Ci się to pewne.


Nie! To Ty uważałeś, że mafia zabija według listy. Pytam się wobec tego, czy mafia w składzie Neban-mtobi twoim zdaniem byłaby do tego rzeczywiście zdolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:06, demrenfaris napisał:

Jak to osłabia miastowych?! I tak padłby jutro w linczu!


Naprawdę tego nie widzisz? Żebyś się czasem jutro nie zdziwił.

Dnia 13.10.2007 o 21:06, demrenfaris napisał:

Zyskujemy dzień - skoro był niewinny
to mafia zamordowałaby kolejnego... A tak mamy szanse jutro pozbyć się kogoś kto na prawdę
jest zdrajcą - inaczej zrobilibyśmy to pojutrze... Byłyby 2 mordy, jest 1. Proste?


Powiem tyle, skro Toby zdecydował się na takie rozwiązanie i nawet zagadał do MG to w moich oczach popełniał błędy jako MIESZKANIEC. Zaś tobie nie zależy na życiu tego pewnego mieszkańca. Toby położył nam w ten sposób rozgrywkę - szkoda. Tracimy dziś mieszkańca za friko, zaś podejrzanym zostajesz ty. Bo dziś zginie Donald (lincz), Toby (wycofanie) i jedna osoba. Przy najgorszym scenariuszu jesteśmy 3 osoby do tyłu, przy najlepszym dwie. Tracimy mieszkańców a ty obliczasz z tego prawdopodobieństwo w mordach. Jest tu taki chaos, że trudno cokolwiek konstruktywnego wynieść. Zastanawiają mnie zatem kalkulator12, windows00, ty i Donki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:18, demrenfaris napisał:

Jestem na 90% pewien. Po tym co dzisiaj wyrabiał... A tak w ogóle to mimo, że to będzie lepsze
dla miasta, to może i faktycznie nie współgra to z duchem gry. Nie wypisuj się ;)

Pomysł nie wypalił, więc zmieniamy zdanie?
Naprawdę nierozważnie postąpiłeś tą akcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:20, Fiarot napisał:

Nie! To Ty uważałeś, że mafia zabija według listy. Pytam się wobec tego, czy mafia w składzie
Neban-mtobi twoim zdaniem byłaby do tego rzeczywiście zdolna?

Tak, uważam, że mogłoby się to wydarzyć. Co w tym dziwnego? Ludziom do głowy przychodzą różne pomysły, mógł przyjść również taki. Nie wolno nigdy nikogo lekceważyć, a Ty to po częsci w tym momencie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Wiesz co? Grasz nie fair. Udowodniłeś, że jesteś mieszkańcem, ale dla swojego dobra opuść grę. Dosyć nam tu napsułeś rozgrywkę. Dzięki temu nie zostaniesz jutro zlinczowany, a skupimy się na innych graczach, o to Ci przecież chodziło panie miastowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 21:22, szerszeń45 napisał:

Powiem tyle, skro Toby zdecydował się na takie rozwiązanie i nawet zagadał do MG to w moich
oczach popełniał błędy jako MIESZKANIEC. Zaś tobie nie zależy na życiu tego pewnego mieszkańca.
Toby położył nam w ten sposób rozgrywkę - szkoda. Tracimy dziś mieszkańca za friko, zaś podejrzanym
zostajesz ty. Bo dziś zginie Donald (lincz), Toby (wycofanie) i jedna osoba. Przy najgorszym
scenariuszu jesteśmy 3 osoby do tyłu, przy najlepszym dwie. Tracimy mieszkańców a ty obliczasz
z tego prawdopodobieństwo w mordach. Jest tu taki chaos, że trudno cokolwiek konstruktywnego
wynieść. Zastanawiają mnie zatem kalkulator12, windows00, ty i Donki.

A Neban? Nikt nie pamięta o Nebanie?! Milczkuje sobie całą grę i przechodzi po cichu w kolejne dni.
@@windows
Nie. Po prostu jestem niedoświadczony i przedkładałem możliwość zwycięstwa nad ducha gry. Powiedz mi: jaki mafiozo grałby w ten sposób? Tzn. przesadnie na korzyść miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 20:55, demrenfaris napisał:

Zauważyliście, że po raz kolejny w KLUCZOWEJ chwili nieobecnymi są:
Neban, Kalk, Spider? Dochodzi jeszcze Fiarot i Fimar. Ale w przypadku pierwszych trzech to
już reguła...


OT/on Spójrz w telewizor co widzisz? MECZ! OT/off

Mtobi nie wycofuj się. Popatrz na to co piszesz podaj argumenty ale nie wycofuj się. Jeżeli zginiesz trudno, ale nikt nie powie że się wycofałeś a to jest najgorsza rzecz w FM. hmm ale dem zastanawia mnie jedna kwestia, czemu namawiasz tobiego do odejścia? To przysłuży się tylko i wyłącznie mafii, dla nich to jeden mord mniej więc nie widzę tu korzyści dla mieszkańców, a nie zapominajmy że jeżeli ktoś żyje to może się wybronić z zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:25, szerszeń45 napisał:

- Wiesz co? Grasz nie fair. Udowodniłeś, że jesteś mieszkańcem, ale dla swojego dobra opuść
grę. Dosyć nam tu napsułeś rozgrywkę. Dzięki temu nie zostaniesz jutro zlinczowany, a skupimy
się na innych graczach, o to Ci przecież chodziło panie miastowy?

Jak to udowodnił?! Jaką mamy pewność, że wysłał wiadomość do MG? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, różne pomysły przychodzą czasem do głowy, ale akurat tej dwójki o tego typu stategię bym nie posądzał. Zresztą szczerze wątpię w ich wspólne mafiozowanie. Czas pokaże kto ma rację. Najpierw jednak przekonamy się co do twojej prawdziwej tożsamości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:22, szerszeń45 napisał:

Zastanawiają mnie zatem kalkulator12, windows00, ty i Donki.

Spytam tak z ciekawości- co Cię zastanawia w mojej grze ;>. Masz na mnie coś konkretnego, czy to tylko przeczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:28, demrenfaris napisał:

Jak to udowodnił?! Jaką mamy pewność, że wysłał wiadomość do MG? :)

Żadną. Interweniowałem u MG w tej sprawie i mtobi jest nadal pełnoprawnym uczestnikiem FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się