Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Więc tak, sytuacja przedstawia się następująco:
demrenfaris - miastowy
spider88 - ?
PolishWerewolf - miastowy
matiz123 - ?
Belmundo - UFO (na 99%)
Magwisienka - UFO
upiordliwy - ?
rob006 - ?
Neban - ?
Lampek - miastowy
LifaR - ?
Adamido - miastowy
wiesniak_muu - miastowy

Przy życiu jest:
6/11 miastowych, 1 nieznany
2/5 bandytów, żaden nieznany
3/5 Indian, żaden nieznany
2/4 ufoków, wszyscy znani :)

Szukamy Indian. Z grona 6 niewiadomych (czyli podejrzanych) myślę, że można wykreślić Spidera88 i Roba006 - w linczu głosowali na Sama - Indianina. Wydaje mi się też, że Matiz123 jest bandytą. Zostaje 3 ze znakiem zapytania i 3 Indian do obsadzenia - prościej być nie mogło. Upiordliwy, Neban i Lifar to Indianie. Teraz pytanie, który z nich trzyma posążek.

Sytuacja wygląda też tak, że jest 6 miastowych chcących linczu na osobie z posążkiem i 7 nie-miastowych takiego linczu nie chcących. Ale nic, trzeba grać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, stówki chyba nie dostane, ale i tak bardziej lubię miasto niż czerwonych ;) Tak więc, powiem co wiem. Niech stracę, i tak już nie mamy realnej szansy na zwycięstwo jako ufo :)
Więc tak: Lifcio i spider nie mają posążka na 100%, bo ich dzisiaj sprawdziliśmy. Wiemy też na 100%, że upiordliwy jest czerwonym, bo sprawdziliśmy go wczoraj. Tak więc lincz na upiorze, lub dla pewności remis z Nebanem i myślę, że mieszkańcy mają zwycięstwo w kieszeni.
Nie musicie dziękować, ale nie zaszkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dupy. Też mi wybór, psia mać... kogo bym nie wybrał, ten do piachu, bo mieszkaniec...

Poczułem się jak jakiś partyzant, wszędzie jacyś frakcyjni... no i ten klimacik powolnego eliminowania każdego z nas...łiiii :P

Drodzy miastowi, musimy teraz kombinować i połączyć siły, aby w kogoś strzelić :) Szukamy wśród indiańców, więc robota łatwa nie jest...zostało ich najwięcej ze wszystkich, poza tym, teraz będą nas mordować. Idę spać.

PS: Treść posta, którego edytowałem:

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez spider88
>
> Czy coś w tym jest dziwnego ?? Chyba jest to normalne prawda ?? A może wszystkie argumenty
> są takie same ??
>

...no to o co tu idzie, skoro to normalne... :) Wszystkie argumenty na Ciebie są głupie i bezsensowne - od teraz będę pamiętał.
> >
> Brawo !!! Wnosisz bardzo wiele , zwłaszcza jak podczepiasz się pod innych . Najpierw pod Fiarota
> a później pod Skylera .
>

?? Fiarota? Fiarota swego czasu chciałem linczować xD A skylera ubiłem dzisiaj... JAKIM cudem się pod nich podszywam?
> > Hipokryzja a dwulicowość to pewna subtelna różnica w określeniu osób.
>
> O , to coś nowego .Ja myślałem że hipokryzja to właśnie zachowanie lub sposób myślenia i działania
> charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych.Czyli właśnie dwulicowość .
>

Dwulicowy może być każdy. Taki na przykład bandzior, który nam tutaj słodko pierdzi, a za plecami knuje. Albo ktoś, kto Ci coś obieca, a okaże się, że zrobił to tylko po to, by Cię wydmuchać, jak nadarzy się okazja.

A hipokryta to ktoś, kto zarzuca innym jakąś czynność, gada, gada, prawi i prawi, jaka to ona jest, a później...sam ją wykonuje.

Ująłem to w prostych słowach. Z pozdrowieniami :P

> Temu nie przeczę , ale to był przykład takiego zachowania , oczywiście wymuszony .
>

Nie rozumiem...
> >
> Czytaj między wierszami .O swojej roli nie napiszę wprost aby nie psuć rozgrywki .Jedynym wyjątkiem
> będzie sytuacja gdy wszyscy ( bez wyjątku będą tego chcieli ) .
>

Okej, to już możesz wprost powiedzieć, kim jesteś :/ bo jak ktoś przeczyta Twoją pewną wypowiedź (nie precyzuję, wiesz, że wiem, o którą chodzi), poczyta trochę LifaR''a, to będzie wiedział... a takimi słowami, jak teraz napisałeś, to gratuluję, przyciągasz uwagę jak magnes opiłki... co jak co, ale nie chciałem Cię wydawać, myślałem, że moja wiadomość, że NIE będę Cię linczował da Ci do myślenia, czemu... i co wiem. Ech.

> > O tak, z pewnością :P Swoimi słynnymi jedno-dwu zdaniówkami :P(przynajmniej w tej edycji).
>
> > A ja wniosłem między innymi to, że wczoraj padł Furr, bandzior ;]
> >
> Człowieku , jestem częściej niż Ty, piszę więcej , prowokuję , dyskutuję a nie podszywam się
> pod innych .
>

Pfff... chyba sobie żartujesz. Piszesz więcej? Prowokujesz... może. Sprowokowałeś mnie, żebym na Ciebie naskoczył. Ja też prowokuję, poczytaj sobie wcześniejsze posty... dyskutuję? Jasne, choćby teraz. Wcześniej może nie, ale uwierz, że czułem się przytłoczony. Wtedy ;] Podszywam się pod innych? ;] ciekawe czym, gdzie i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
---> Tak, jak wiemy, bo rowniez nam o tym powiedzialas, Fimar byl Twoim kompanem. :) Pryznajmniej nie wypadasz z roli i mieszasz dalej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 23:22, rob006 napisał:

Ech, mamy 2 dni na główkowanie, a ty wszystko jak na tacy podajesz... bezlitosna jesteś :P

No kurczę, tak źle i tak niedobrze :P

Lifcio---> Daruj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 23:24, LifaR napisał:

>/.../
---> Tak, jak wiemy, bo rowniez nam o tym powiedzialas, Fimar byl Twoim kompanem. :) Pryznajmniej
nie wypadasz z roli i mieszasz dalej ;D

Ja jestem przyssawka, mag detektor, Fiarot zielona macka , Liqid pożeracz umysłów. Panie czerwony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 23:26, Magwisienka napisał:

No kurczę, tak źle i tak niedobrze :P


Nie gramy by wygrać, ale by dobrze się bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 23:28, Belmundo napisał:

Ja jestem przyssawka, mag detektor, Fiarot zielona macka , Liqid pożeracz umysłów. Panie czerwony :)

---> A dlaczego nie przyznales sie wczesniej ? Wtedy, gdy ktos Ci zarzucal bycie UFO :)

Magwisienka
Ok, daruje sobie. W takim razie:

***
lincz -> upiordliwy
***

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 23:31, LifaR napisał:

> Ja jestem przyssawka, mag detektor, Fiarot zielona macka , Liqid pożeracz umysłów. Panie
czerwony :)
---> A dlaczego nie przyznales sie wczesniej ? Wtedy, gdy ktos Ci zarzucal bycie UFO :)

Bo mi się wtedy nie chciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sprawa chyba jasna - Neban ma posążek :P.

Apeluję więc do 5 pozostałych mieszkańców o solidarność i linczowanie Nebana, albo podanie jakiegoś innego pomysłu. Jednomyślność naszą jedyną szansą.

***************
Lincz -> Neban
***************
Jakby co to mam 2 dni na zmianę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 23:46, Lampek napisał:

Czemu Neban?

bo co do spidera mogę sie mylić, a sprawdziliśmy lifa i spidera, oni nie mieli posążka, a upiordliwy jest czerwonym, więc najlepiej będzie jeśli będzie remis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wyzywam upiora na pojedynek, bo teraz już wszystko wiadomo, i prosiłbym o podanie wyników pojedynku jeszcze dzisiaj MG, tzn. chcę, żeby skrócił dzień o połowę
wyzywam upiordliwego na pojedynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc mamy pojedynek...

upiordliwy vs. Belmundo

Kończę w chwili gdy dostanę wszystkie głosy... Jeśli nie będzie kompletu to obowiązują normalne godziny.

Głosy wysyłamy na maila... kukowsky[at]gmail.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawię wam tok myślenia LifaRa - Indianina :P.

Magwisienka mówi co wie - LifaR wpada w panikę i chce ją zdyskredytować. Jak się nie udało, to uznaje, że jedynym sposobem na wygraną jest sytuacja, że wszyscy nie-miastowi głosują na tą samą osobę i wygrywają z miastowymi. Tą osobą nie może być ufok ani bandyta, bo wątpliwe, żeby chcieli głosować na samych siebie. Linczuje więc Upiordliwego - innego Indianina w nadziei, że inni postąpią tak samo. Upiordliwy więc posążka nie ma. Sam LifaR też raczej posążka nie ma, bo by się tak nie wychylał. Zostaje Neban. Pada podejrzenie na Nebana, więc LifaR wyskakuje z desperackim "No bo to on ma posazek.", co tylko potwierdza moją tezę :P.

Jak ktoś ma inny pomysł to proszę o podanie :).
Tak czy siak mamy 33% szans na trafienie. Chyba, że skład Indian jest inny, ale to jest mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się