Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

1. Earthshaker --> Phelela
2.
3. demrenfaris --> Phelela
4. Alexei Kaumanavardze --> Earthshaker
5. Invin --> Phelela
6.
7. Phelela --> Earthshaker
8.
9.
10.
11.
12. rob006 --> Earthshaker
13. Fiarot --> Phelela

Lincz --> Phelela (niewinny)

Mord --> Fiarot

Aktualna lista:

1. Earthshaker
2.
3. demrenfaris
4. Alexei Kaumanavardze
5. Invin
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12. rob006
13.

***


- Komuniści nacierają! – darł się opętańczo jakiś młokos. Stali nad trupem Pabla, kiedy usłyszeli.
- Na pozycje! – wydał szybko rozkaz Hauptmann.
Zajęli miejsce najbardziej kryte, chociaż nie dawało ono dość dobrej osłony.
Nadeszli sowieci.
Walka była coraz bardziej bezpardonowa, powietrze świszczało od kul i od eksplozji granatów.
Herr Hauptmann obawiał się jednej rzeczy: zwykle w czasie walki uaktywniali się zdrajcy.
Trzeba było temu przeciwdziałać.
- Panowie, musimy wybrać zdrajcę, kogo podejrzewacie?
Większość z nich wskazała na Phelela.
- Rozumiesz chyba – zagadnął go Sam – że nie mam wyboru.
- Ale to nie ja, naprawdę, to nie jaaaaa!
- Przykro mi.
Von PaS padł, przeszyty serią z MP40.
- Herr Hauptmann! – wrzasnął posłaniec, który dopiero przybiegł. – Mam tu informację od Marszałka, Phelel von PaS to na pewno nie jest zamieszany w jakiekolwiek mordy, sprawdziliśmy!
- Spóźniłeś się… - usłyszał w odpowiedzi.
- Herr Fisher! – usiłował przekazać mu coś jeszcze.
- Was?
- Mam jeszcze rozkaz: macie się wycofać, nie macie tu szans, oddajemy ten teren komunistom, mamy za mało ludzi, by go bronić!
- Oddział, wycofujemy się!
Osłaniali się ogniem i granatami w czasie ucieczki.
A potem rozlokowali się na nowej pozycji.

***

Franz Tor właśnie czyścił swą broń, kiedy podeszło do niego jeden z oddziału.
- Nie miałbyś może pożyczyć trochę amunicji? – zapytał.
- Nie – odpowiedział – mam tylko jeden magazynek, ledwo dla mnie starczy.
- Nie martw się, Tobie się już nie przyda.
- Co? – zapytał Franz, ale instynktownie wiedział, co się święci.
Chciał wstać, ale nie udało mu się: ktoś za nim zarzucił mu na szyję garotę i zaczął dusić.
Tor nie mógł nawet krzyknąć. Kiedy było już po wszystkim, zdrajca zabrał magazynek, skinął na drugiego i wyszli.

***

- Nie wygląda to dobrze – powiedział Herr Hauptmann. – Robią się coraz bardziej pewni siebie. A teraz, niech ktoś uprzątnie ciało i wracać na stanowiska. Mam wrażenie, że nie zostało nam wiele czasu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Po chwili na złapanie oddech - przedstawmy co mamy w zanadrzu:

Invin może być tylko mafią z Earthem
Rob może być mafią tylko z Alexiejem bądź Earthem
demrenfaris to miastowy
Earth może być mafią ze wszystkimi prócz dema
Alexiej - taka sama sytuacja co rob

Czemu Fiarot padł? Widocznie miał nieciekawe dla mafii poglądy. Więcej powiem jutro, bo zamiast od was dostanę lincz od rodzicielki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... naprawdę miałem nadzieję, że Phelela okaże się mafią. To sporo by rozwiązało, a tak mamy sytuację dość trudną. Muszę wrócić do mojej teorii mafiozowania razem Alexeia i Eartha, bo to w tej chwili najbardziej prawdopodobne. Więcej napiszę późnym wieczorem albo jutro, bo niestety muszę lecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdziwiony tą sytuacją. Phelel nie był w mafii, a ona jeszcze zabija Fiarota. Zapewne oznacza to, że moje domysły na temat pary Alexei - rob006 mogą okazać się prawdziwe. Jutro zajmę się tym dogłębnie, ponieważ niewiele czasu mi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jesteśmy w dupie... :/ W tej chwili jedyne, co mi przychodzi do głowy, to powrót do mojej początkowej teorii, że w mafii jest dwóch niedoświadczonych graczy, co w tym wypadku oznacza parę Earth-Alexei. Na ich niekorzyść przemawia fakt, że obaj byli zaraz po Pheleli jego głównymi podejrzanymi, więc mogli się zwyczajnie przestraszyć i zawczasu go ubić. Z drugiej strony to mogłaby też być celowa zagrywka mająca na celu zwrócenie na nich uwagi, mafia już zrobiła coś takiego mordując Scorpa. Bynajmniej moje podejrzenia co do Eartha nie zmalały, można powiedzieć że wręcz przeciwnie. Jutro pojawię się zapewne dopiero wieczorem, mam cały dzień na myślenie :). Mam też nadzieję, ze Earth wyjaśni mi, jaki związek ma śmieć Fiarota z podejrzeniem, że razem z Alexeiem jestem mafią, bo ja nie ma pojęcia jak on nas tak bezbłędnie rozgryzł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mord upewnia mnie w przekonaniu, że Dem jest w mafii. Olaboga! nikt go nie podejżewa. Tylko ktoś tak doświadczony, mógł wszystkich w pole wywieźć. Jestem pewien, że on jest w mafii. A drugim mafiozem jest Earth. Sprobuję później to udowodnić,a póki co apeluję dzisiaj o podwójny lincz na tej parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mord upewnia mnie w przekonaniu, że Dem jest w mafii. Olaboga! nikt go nie podejżewa. Tylko ktoś tak doświadczony, mógł wszystkich w pole wywieźć. Jestem pewien, że on jest w mafii. A drugim mafiozem jest Earth. Sprobuję później to udowodnić,a póki co apeluję dzisiaj o podwójny lincz na tej parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mord upewnia mnie w przekonaniu, że Dem jest w mafii. Olaboga! nikt go nie podejżewa. Tylko ktoś tak doświadczony, mógł wszystkich w pole wywieźć. Jestem pewien, że on jest w mafii. A drugim mafiozem jest Earth. Sprobuję później to udowodnić,a póki co apeluję dzisiaj o podwójny lincz na tej parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim głównym podejrzanym jest w tym momencie Alexei.
Sprobuję później to udowodnić,a póki co apeluję dzisiaj o podwójny lincz na tej parze.
Jest nas pięciu, a Ty mówisz tu o podwójnym linczu, który w takiej sytuacji może być dość trudny przedsięwzięciem. Zauważ, że w tym momencie podwójny lincz może doprowadzić do podwójnego usunięcia mieszkańców, co byłoby Tobie i robowi na rękę. Również dość słabo zanalizowałeś Roba, o Invinie nie wspominając.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=41873
Dodatkowo gorąco czekam na "dowody" Alexeia.

Kolejnym z podejrzanych jest rob006
Mam też nadzieję, ze Earth wyjaśni mi, jaki związek ma śmieć Fiarota z podejrzeniem, że razem z Alexeiem jestem mafią, bo ja nie ma pojęcia jak on nas tak bezbłędnie rozgryzł ;]
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=41892
Czytanie ze zrozumieniem! Nic nie pisałem, że jak to nazwałeś "bezbłędnie" Was rozszyfrowałem. Widzisz to?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=41891
Są to tylko domysły nad którymi się zastanawiałem i nie przypisuj mi jakichś dodatkowych słó, których w moim poście nie napisałem.

Następnie demrenfaris
Skąd mam Ci ufać, że jesteś miastowym? Daj mi naprawdę dobre argumenty potwierdzające Twoją niewinność ;)

No i Invin
Jest mi bardzo trudno go ocenić. Z niecierpliwością oczekuję wyjaśnienia teorii mojego mafiozowania wraz z Alexeiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 09:08, Alexei Kaumanavardze napisał:

Wczorajszy mord upewnia mnie w przekonaniu, że Dem jest w mafii. Olaboga! nikt go nie
podejżewa. Tylko ktoś tak doświadczony, mógł wszystkich w pole wywieźć. Jestem pewien,
że on jest w mafii. A drugim mafiozem jest Earth. Sprobuję później to udowodnić,a póki
co apeluję dzisiaj o podwójny lincz na tej parze.

Co ty w ogóle pier***sz??? Jaki podwójny lincz? Miałby sens tylko wtedy, gdyby zginęli w nim 2 mafiozi a to jest praktycznie nieosiągalne! Jest nas piątką, w takim wypadku jeden z mafiozów musiałby głosować na na siebie albo swojego wspólnika, a to nierealne jest. W najlepszym wypadku gdybyśmy ubili tylko 1 mafioza i tak pozostaje 2 graczy, w tym jeden mafioza. Nie wiem jak kończy się wtedy gra, ale nie sądzę aby to było zwycięstwo mieszkańców.
A na twoją argumentację szkoda słów. Jesteś pewien że Dem jest w mafii, choć nie przedstawiasz żadnych argumentów poza tym, że nikt go nie podejrzewa (co jest z kolei głupstwem, bo choć by ja go podejrzewam ;)), w przypadku Eartha podobnie. N/c...

@Earthshaker

Dnia 10.03.2008 o 09:08, Alexei Kaumanavardze napisał:

Czytanie ze zrozumieniem! Nic nie pisałem, że jak to nazwałeś "bezbłędnie" Was rozszyfrowałem. Widzisz to?

A słyszałeś o czymś takim jak ironia? Pytam się ciebie, czemu śmierć Fiarota miałaby wskazywać na moje moją współpracę z Alexeiem, bo ja cholerę nie widzę związku. Walisz tekst Zapewne oznacza to, że moje domysły na temat pary Alexei - rob006 mogą okazać się prawdziwe a ja się pytam: A niby czemu???

I nie wiem, jak Alexei i Eartsheker nie są mafią, to nic tylko załamać ręce nad tą grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 14:18, Earthshaker napisał:

No i Invin
Jest mi bardzo trudno go ocenić. Z niecierpliwością oczekuję wyjaśnienia teorii mojego
mafiozowania wraz z Alexeiem.


Nie ma sprawy:
1. Każdy z was (osobno) jest bardzo podejrzany, a potęguje tą sytuację jeszcze śmierć Fiarota, który was podejrzewał. Ciebie podejrzewałem od początku i co dzień dochodził jakiś argument za tym, że jesteś w mafii. Alexei natomiast gra dość milczkowato, ale tych kilka postów zupełnie wystarczy, żeby stał się u mnie podejrzanym nr.2. Dodatkowo jeszcze bardzo się wkopał ostatnimi trzema postami (o tym za moment ;)).
2. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=41847 - Wierzę w słuszność tej teorii. Oboje jesteście mało doświadczonymi graczami, więc mogło wam wpaść do głowy coś takiego.
3. Żaden z was nie napisał porządnej analizy, może bojąc się, że powie coś nie tak i ujawni swoją mafijną naturę.


A teraz Alexei:

Dnia 10.03.2008 o 14:18, Earthshaker napisał:

Wczorajszy mord upewnia mnie w przekonaniu, że Dem jest w mafii. Olaboga! nikt go nie podejżewa.


Nie bardzo widzę związek między wczorajszym mordem a tym, że Dem jest mafią. Nikt go nie podejrzewa? Zdaje mi się, że są ku temu jakieś powody, a nie po prostu wszyscy stwierdzili, że "jego nie podejrzewamy i tyle".

Dnia 10.03.2008 o 14:18, Earthshaker napisał:

Tylko ktoś tak doświadczony, mógł wszystkich w pole wywieźć. Jestem pewien, że on jest w mafii.


Ciekawe, skąd jesteś tego pewien. Kilka razy bardziej prawdopodobna wydaje mi się wersja, że Ty i Earth jesteście w mafii.

Dnia 10.03.2008 o 14:18, Earthshaker napisał:

Sprobuję później to udowodnić,a póki co apeluję dzisiaj o podwójny lincz na tej parze.


No to żeś powiedział. Jak powiedział Rob, remis ma sens tylko wówczas, jeśli trafimy dwóch mafiozów. Pamiętaj, że mafia raczej nie da się zlinczować we dwójkę. Wystarczy, że zmienią głosy pod koniec głosowania i już możemy leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 15:03, Invin napisał:

3. Żaden z was nie napisał porządnej analizy, może bojąc się, że powie coś nie tak i
ujawni swoją mafijną naturę.

Jak powiedziałeś wczęsniej obaj jesteśmy mało doświadczonymi graczami, więc nie wymagaj jakichś super extra analiz na samym początku mojej przygody z FM. Cofnij się do swoich początków, a będziesz wiedzieć o co mi chodzi. ;)

rob006
Alexei krótko przebywa na forum, więc potrzebuje jakiegoś silnego towarzysza, który będzie mógł być "na bieżąco" i dawać mu jakieś wskazówki kogo by tu zamordować. Takim dobrym przykładem jesteś Ty, udzielasz się. Dyskusję z Alexeiem mogą być przez Was ustawiane (każda okoliczność jest realna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 09:08, Alexei Kaumanavardze napisał:

Wczorajszy mord upewnia mnie w przekonaniu, że Dem jest w mafii. Olaboga! nikt go nie
podejżewa. Tylko ktoś tak doświadczony, mógł wszystkich w pole wywieźć. Jestem pewien,
że on jest w mafii. A drugim mafiozem jest Earth. Sprobuję później to udowodnić,a póki
co apeluję dzisiaj o podwójny lincz na tej parze.

Lol... Fiarot był głównym orędownikiem mojej niewinności, więc go zabiłem. Jakie to logiczne - jestem tak genialny, że wyprzedziłem wszystkich o 4 posunięcia. Co do linczu - śmiech na sali. Do podwójnego głosowania potrzebna jest akceptacja 4 osób - a miastowych zostało 3. To tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że w mafii jesteś Ty... oraz ktoś z dwójki rob-Earth. Czemu odchodzę od linczowania tego ostatniego? Gdyż dzisiejszy mord byłby czystą głupotą - Fiarot ratował Shakera dwukrotnie, nie dając wiary w jego winę. A, że jest już za dwadzieścia 18, a głosów nie ma - dam dobry przykład innym graczom ;)
***
LINCZ -> Alexiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:23, Earthshaker napisał:

Jak powiedziałeś wczęsniej obaj jesteśmy mało doświadczonymi graczami, więc nie wymagaj
jakichś super extra analiz na samym początku mojej przygody z FM.


Nie wymagam, ale spodziewałem się, że skoro wszyscy piszą analizy to i wy coś napiszecie. Ale tak swoją drogą to analiza to nie wszystko. Posty z podejrzeniami, dyskusje, wyciąganie wniosków - to nieraz okazuje się lepsze niż wszystkie analizy, ale w sumie tego też u was dwóch brakuje.

Dnia 10.03.2008 o 17:23, Earthshaker napisał:

Cofnij się do swoich
początków, a będziesz wiedzieć o co mi chodzi. ;)


Heh, na początku rzeczywiście nie pisałem żadnych analiz, tylko zwykłe posty, w których uzasadniałem swoje podejrzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie padnę dziś, jak nie z waszej ręki to z ręki mafii, ja sam jestem PEWNY co do swojej hipotezy, ale zaczynając od początku:

1. Earthshaker --> demrenfaris, Pablo Querte, Phelela
3. demrenfaris --> Invin, Phelela, Phelela
4. Alexei Kaumanavardze --> Invin, demrenfaris, Earthshaker
5. Invin --> Earthshaker, Pablo Querte, Phelela
7. Phelela --> rob006, Earthshaker, Earthshaker
12. rob006 --> Earthshaker, Pablo Querte, Earthshaker
13. Fiarot --> Earthshaker ,Phelela, Phelela


Mord --> deih, scorp, Avalon, Fiarot

Rozkład linczy i mordów na dzień dzisiejszy. Może i z niego niewiele wynika, ale można zauważyc parę ciekawych rzeczy (o czym za chwilę)

Na pierwszy ogień pójdzie wczorajsze zestawienie Dem`a:

-Rob-Fiarot
-Fiarot-Invin
-Fiarot-Alexiej
-Invin-rob
-Invin-Alexiej
- d em-Fiarot
-dem-Invin

Mamy pary które dem odrzucił od początku. Czemu nie ma tutaj pary Earth - dem, skoro obydwoje twierdzą, ze to bzdura;] No, ale zostawmy to już, bo moją teorię wysnułem po tym poście.

Czy nie zastanawia was, że już w pierwszym dniu po mordzie Dem mówił:" Nie jestem w mafii". Ba! do mnie odważył się wręcz stwierdzić: " Myślę, że dem nie jest mafiozem". Dziwne zuchwalstwo. Poza tym zasługuje on na miano najbardziej niezdecydowanego gracza edycji. Nikt tak często jak on nie zmieniał głosu.

Zaraz po linczu (swoją drogą ciekawe, że zawsze jest gdy Sam pisze post`a) wysnuwa hipotezę:

"Czemu Fiarot padł? Widocznie miał nieciekawe dla mafii poglądy. Więcej powiem jutro, bo zamiast od was dostanę lincz od rodzicielki"

hmmm... Nie uważasz, że mimo iż jestem noOobem, to jednak nie zabijałbym kogoś, kto mnie podejżewa?? A poza tym, czy to nie była zagrywka, która miała na celu zwrócić na mnie uwagę?? No dobrze, przejdźmy dalej.

Mówi, że nie głosuje na Earth`a, bo... Fiarot nie go bronił!

A więc ja jeden głupek, zabiłem Fiarota, żeby skupić na sobie uwagę... Hmmm sprytne!

A skąd wiesz, że Fiarot miał rację?? Czyżby to On był katanim??

Pewnie was nie przekonam do winy Dem`a , a szkoda. Dodam tylko tyle od siebie, że może i ssałem niemożebnie w tej edycji, ale dla mnie największym ssaniem, było demowe narzekanie. Od początku mówi iż "następnym razem zagram koło wakacji", lub "dziękuje za taką grę" Mistrzu szacun za podejście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2008 o 18:13, Alexei Kaumanavardze napisał:

-Rob-Fiarot
-Fiarot-Invin
-Fiarot-Alexiej
-Invin-rob
-Invin-Alexiej
- d em-Fiarot
-dem-Invin

Mamy pary które dem odrzucił od początku. Czemu nie ma tutaj pary Earth - dem, skoro
obydwoje twierdzą, ze to bzdura;] No, ale zostawmy to już, bo moją teorię wysnułem po
tym poście.

Wybacz, ale czy jesteś zbyt głupi, żeby pojąć tą teorię? Takie pary po prostu NIE SĄ MOŻLIWE. Na 100% :). Czemu? Bo gdyby gracze chcieli - wygraliby wczoraj. Przeanalizujmy każdą parę:
-Rob-Fiarot - Fiarot zmienia lincz, doprowadzając do remisu - zostają 4 gracze w tym 2 mafiozów. Wygrana mafii
-Fiarot-Invin - jak wyżej
-Fiarot-Alexiej - jak wyżej
- dem-Fiarot - jak wyżej
-Invin-rob - Invin zmienia lincz, doprowadzając do remisu - zostają 4 gracze w tym 2 mafiozów. Wygrana mafii
-Invin-Alexiej - jak wyżej
-dem-Invin - jak wyżej

Takie trudne?

Dnia 10.03.2008 o 18:13, Alexei Kaumanavardze napisał:

Czy nie zastanawia was, że już w pierwszym dniu po mordzie Dem mówił:" Nie jestem w mafii".
Ba! do mnie odważył się wręcz stwierdzić: " Myślę, że dem nie jest mafiozem". Dziwne
zuchwalstwo.

Piękne. Nie odpowiem ze szczerej uprzejmości. Przeczytaj to zdanie 20x i wysnuj wnioski ;>

Dnia 10.03.2008 o 18:13, Alexei Kaumanavardze napisał:

Poza tym zasługuje on na miano najbardziej niezdecydowanego gracza edycji.
Nikt tak często jak on nie zmieniał głosu.

To działa chyba na moją korzyść ;) Mafia głosuje raz i się wycisza (choć pewnie wiesz lepiej ode mnie)...

Dnia 10.03.2008 o 18:13, Alexei Kaumanavardze napisał:

hmmm... Nie uważasz, że mimo iż jestem noOobem, to jednak nie zabijałbym kogoś, kto mnie
podejżewa?? A poza tym, czy to nie była zagrywka, która miała na celu zwrócić na mnie
uwagę?? No dobrze, przejdźmy dalej.

Ta. Prawdziwy gracz zabija swoich orędowników. Piękne zdanie - po raz drugi ;D

Dnia 10.03.2008 o 18:13, Alexei Kaumanavardze napisał:

Mówi, że nie głosuje na Earth`a, bo... Fiarot nie go bronił!

Czytanie ze zrozumieniem - niedostateczny. Siadaj na miejsce. Fiarot bronił Eartha, pisząc, że zachowuje się jak niedoświadczony mieszkaniec... -_-''

Dnia 10.03.2008 o 18:13, Alexei Kaumanavardze napisał:

A więc ja jeden głupek, zabiłem Fiarota, żeby skupić na sobie uwagę... Hmmm sprytne!

Fiarot doprowadziłby do linczu na Tobie. Owszem, sprytne.

Dnia 10.03.2008 o 18:13, Alexei Kaumanavardze napisał:

A skąd wiesz, że Fiarot miał rację?? Czyżby to On był katanim??

Nie WIEM. Przypuszczam. Skąd mam wiedzieć kim jest ś.p. katani? ;/ Po prostu zgadzam się ze zdaniem naszego denata...

Dnia 10.03.2008 o 18:13, Alexei Kaumanavardze napisał:

Pewnie was nie przekonam do winy Dem`a , a szkoda. Dodam tylko tyle od siebie, że może
i ssałem niemożebnie w tej edycji, ale dla mnie największym ssaniem, było demowe narzekanie.
Od początku mówi iż "następnym razem zagram koło wakacji", lub "dziękuje za taką grę"
Mistrzu szacun za podejście;)

Szacun, tak. Mistrzu, tak. Po prostu w przeciwieństwie do niektórych nie olewam gry (**patrzy wymownie na Madoca) i mam dość mafii, którą okupują sami milczkowie ;)

Tak w ogóle to dziwi mnie to, że nie odpowiedziałeś na zarzuty Fiarota - mógłbyś się przynajmniej częściowo oczyścić w moich oczach. A tak sprawa jest prosta - głosuję na Ciebie i nie sądzę, bym tym razem zmienił zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2008 o 18:32, demrenfaris napisał:

Wybacz, ale czy jesteś zbyt głupi, żeby pojąć tą teorię? Takie pary po prostu NIE SĄ
MOŻLIWE. Na 100% :). Czemu? Bo gdyby gracze chcieli - wygraliby wczoraj. Przeanalizujmy
każdą parę:
-Rob-Fiarot - Fiarot zmienia lincz, doprowadzając do remisu - zostają 4 gracze w tym
2 mafiozów. Wygrana mafii
-Fiarot-Invin - jak wyżej
-Fiarot-Alexiej - jak wyżej
- dem-Fiarot - jak wyżej
-Invin-rob - Invin zmienia lincz, doprowadzając do remisu - zostają 4 gracze w tym 2
mafiozów. Wygrana mafii
-Invin-Alexiej - jak wyżej
-dem-Invin - jak wyżej

Takie trudne?


A więc sam przyznajesz ze para Dem - Earth jest możliwa:)

Dnia 10.03.2008 o 18:32, demrenfaris napisał:

Piękne. Nie odpowiem ze szczerej uprzejmości. Przeczytaj to zdanie 20x i wysnuj wnioski
;>


Wniosek: Dem nie jest w mafii, o czym zapewnia nas od początku. Pięknie:) Tak to wiele wyjaśnia;)

Dnia 10.03.2008 o 18:32, demrenfaris napisał:

To działa chyba na moją korzyść ;) Mafia głosuje raz i się wycisza (choć pewnie wiesz
lepiej ode mnie)...


Ja nie mówię że działa na Twoją niekorzyść. A Twój autolincz to już majstersztyk:) Po prostu Twoje niezdecydowanie mnie dziwi.

Dnia 10.03.2008 o 18:32, demrenfaris napisał:

Ta. Prawdziwy gracz zabija swoich orędowników. Piękne zdanie - po raz drugi ;D


Prawdziwa mafia zabija tego, kto chce ją wyeliminować po to, żeby zwrócić na siebie uwagę. Też pięknie nieprawdaż?? Jeszcze raz powtórzę. Jeżeli byłbym mafią, a Ty mieszkańcem poleciałbyś od razu:) Wierz mi, nie jestem na tyle głupi, żeby mordować kogoś, tak żeby zwrócić na siebie uwagę.

Dnia 10.03.2008 o 18:32, demrenfaris napisał:

Czytanie ze zrozumieniem - niedostateczny. Siadaj na miejsce. Fiarot bronił Eartha,
pisząc, że zachowuje się jak niedoświadczony mieszkaniec... -_-''


Ajjj... tutaj mała literówka się wdarła. Chodziło oczywiście o to. Tylko skoro traktujesz Fiarota jako wyznacznik winy i niewinności kogoś to Ci się nie dziwię. Toż to doświadczony gracz, z tym że nawet tacy mogą się mylić:)

Dnia 10.03.2008 o 18:32, demrenfaris napisał:

Fiarot doprowadziłby do linczu na Tobie. Owszem, sprytne.


A teraz nie dojdzie do linczu na mnie, po tym jak zabiłem swojego największego wroga. Owszem sprytne. I żałośnie głupie.

Dnia 10.03.2008 o 18:32, demrenfaris napisał:

Nie WIEM. Przypuszczam. Skąd mam wiedzieć kim jest ś.p. katani? ;/ Po prostu zgadzam
się ze zdaniem naszego denata...


A skąd wiesz, że katani jest ś.p.;>

Dnia 10.03.2008 o 18:32, demrenfaris napisał:

Szacun, tak. Mistrzu, tak. Po prostu w przeciwieństwie do niektórych nie olewam gry (**patrzy
wymownie na Madoca) i mam dość mafii, którą okupują sami milczkowie ;)


Jeżeli chodzi o mnie, to zgadzam sie zassałem, na co złożyło się wiele róznych okoliczności, ale przynajmniej nie olałem jej na tyle jak inni. Ok, przespałem dwa dni, ale ile będziesz mi to jeszcze wypominać. I dlaczego kuffa się do tego tak przyczepiłeś?

Dnia 10.03.2008 o 18:32, demrenfaris napisał:

Tak w ogóle to dziwi mnie to, że nie odpowiedziałeś na zarzuty Fiarota - mógłbyś się
przynajmniej częściowo oczyścić w moich oczach. A tak sprawa jest prosta - głosuję na
Ciebie i nie sądzę, bym tym razem zmienił zdanie ;)


Podaj mi link do jego zarzutów to chętnie na nie odpowiem. Na jeden już odpowiedziałem (ten dotyczący fabularnych oskarżeń) i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:23, Earthshaker napisał:

rob006
Alexei krótko przebywa na forum, więc potrzebuje jakiegoś silnego towarzysza, który będzie
mógł być "na bieżąco" i dawać mu jakieś wskazówki kogo by tu zamordować. Takim dobrym
przykładem jesteś Ty, udzielasz się. Dyskusję z Alexeiem mogą być przez Was ustawiane
(każda okoliczność jest realna)

Zapominasz, że role dostaje się odgórnie i przed grą, więc nie można sobie ustalić "ty będziesz aktywny, ja mam mało czasu, będziemy dobrą parą". Poza tym gdyby Alexei był ze mną w mafii nie pieprzyłby takich głupot, bo bym mu nie pozwolił tak się wyróżniać :)

A dzisiejszy lincz idzie do ciebie. Bardzo prawdopodobne jest, że jesteś w parze z Alexeiem, możliwe też że z Demem (przez mord na Fiarocie mógł chcieć zwrócić uwagę na Alexeia, którego właśnie linczuje, bo był najbardziej podejrzewany przez Fiarota). Jak dla mnie jesteś najbardziej prawdopodobnym mafiozem, a teraz nie możemy sobie pozwolić na błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 18:51, Alexei Kaumanavardze napisał:

A skąd wiesz, że katani jest ś.p.;>


Hmm, pomyślmy... Może dlatego że tylko idiota będąc katanim nie ujawniłby się, skoro możliwe że to ostatni dzień, a każda informacja jest na wagę złota?
:/

No i zapomniałem :P
***
lincz->Earth
***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się