Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2008 o 22:09, rob006 napisał:

> A może Ty poprowadzisz hę??
Pewnie się boi :>
:P

Pffff... A to dobre. Ja i strach? Człooowieku, ja się przecież niczego nie boję. ;P

A tak bardziej na poważnie, to nie mam czasu i chęci. Szczególnie brak tego ostatniego uniemożliwia mi prowadzenie edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 23:01, deih napisał:

Nikt nie ma chęci :P....ani do MGowania ani do zwykłego grania...oj ludzie ludzie.


Na to niestety ma wpływ postawa wszystkich .Od kilkunastu edycji praktycznie jest z tym problem . Taki niestety marazm udziela się już chyba wszystkim ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I problem w tym, że inni też tak myślą i przez to nie mamy MG. Zapisz się, pomiszczuj, zobaczymy jak Ci wyjdzie. Zawsze to lepiej niż brak gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 14:18, Invin napisał:

I problem w tym, że inni też tak myślą i przez to nie mamy MG. Zapisz się, pomiszczuj,
zobaczymy jak Ci wyjdzie. Zawsze to lepiej niż brak gry.


Ok. Pożyjemy, zobaczymy. Od razu mówię, ze jak zgłosi się ktoś z większym doświadczeniem, to odstępuję miejsca:PP

MG - Alexei Kaumanavardze
1. Scorp2005
2. Szerszeń
3. Avalon67
4. Invin
5. deih
6. LifaR
7. rob006
8. Pablo Querte

Realia :

Świat Mroku (Vampire:Masquarade)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to sie dzieje, tyle czasu zbierania skladu... :/
Niestety, skoro do tej pory nie zaczelismy, to musze zrezygnowac, bo w tym tygodniu nie bede mial czasu.

MG - Alexei Kaumanavardze
1. Scorp2005
2. Szerszeń
3. Avalon67
4. Invin
5. deih
6. rob006
7. Pablo Querte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie eMGie, a kiedy planowany start? Bo ja po Świętach Wielkiej Nocy mam straszny nawał, ale jakbyśmy się wyrobili z rozpoczęciem do Wielkiej Środy, to pewnie mógłbym zagrać. Inna sprawa, że fabuły nie znam, ale trudno się mówi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem co LifaR. Chyba jednak najbliższą edycją, w której wezmę udział to ta, która będzie się dobywać w środku/pod koniec maja. Trudno liczyłem, że w Święta Wielkanocne dam radę pograć, ale niestety. Lipa by była jakbym grał i milczkował, a psuć zabawy graczom nie chcę, dlatego też się wypisuję.
-----------------------------------
Currently list of players:

MG - Alexei Kaumanavardze
1. Scorp2005
2. Avalon67
3. Invin
4. deih
5. rob006
6. Pablo Querte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ew. możemy poprosić moderatora o zamknięcie tematu i każdy z nas zrobi sobie przerwę od FM :). Po przerwie wrócimy z energią i chęcią na dalszą grę ( mam nadzieję ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:21, Alexei Kaumanavardze napisał:

A może, jakaś świerza krew:PP Akcja agitacyjna albo co:PP Z doświadczenia wiem, że jak
ktoś widzi tyle postów, to nie wchodzi w dany temat;/

Tak. Mafia Cię potrzebuje zgłoś się już dziś! Jakąś akcję reklamową czas zrobić ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:21, Alexei Kaumanavardze napisał:

A może, jakaś świerza krew:PP Akcja agitacyjna albo co:PP /.../

Zaproś kogoś, to zwykle działa. Z pewnością masz na swojej liście GG kilku graczy, zaproponuj im grę w swojej edycji. Wazeliniarstwo wręcz wskazane. ;) Jeśli to nie podziała, to zostaje czekać na lepsze czasy dla FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem tu pierwszy raz w życiu. Lubie "papierowe RPG" chętnie spróbowałbym tej mafii, ale pewnie dopiero po świętach. No i zasady (te z pierwszego postu) jakieś takie mało jasne jak dla mnie. A setek postów w których mógłbym sie czegoś dowiedzieć nie będe czytać z powodów oczywistych. Póki co więc jeszcze poczekam z dopisywaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się