Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Kraft wszedł do sali gdzie byli wszyscy. Tylko Darnok, Keroth i Shudo rozmawiali, w dodatku dość zdawkowo. Reszta zajmowała się swoimi sprawami. - Chuck, jakoś dziwnie zamilkłeś. Vic, Ty również się nie kwapisz z zabraniem głosu. - Kraft postanowił, że dzisiaj jego podejrzanym będzie Chuck.

*******************************************************
Dzisiaj lincz: Chuck [WoWmen] argumenty podałem wcześniej. Moim zdaniem jest bardziej podejrzany niż Lampek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj chyba jednak będę obstawał przy Lampku. W jego przypadku udało mi się zdobyć najwięcej teoretycznych argumentów. WoWmen też mi się nie podoba, ale zarzuty wobec niego są bardziej ogólne - co oczywiście nie oznacza, że jakoś tracą na sile Nie zapominam również o Krafcie, którego chciałem przecież wczoraj sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To straszne, tylu niewinnych odeszło....
Argon wstał i popatrzył na Chucka Norissa.
- Podejrzewam od Cię dawna ale dopiero dobrze wypowiedziane słowa profesora Krafta dją mi duzo do myslenia. Broń się jak umiesz najlepiej bo pomimo moich podejrzeń i prof. Krafta nie jesteś dzisiaj u mnie na pierwszym miejscu lecz na drugim. Temu pierwszemu dzisiaj przyjrzę się dokładnie
Następnie zwrócił się do Shudo – Dobrze, że jesteś człowiekiem i wszyscy o tym wiedzą, wykorzystaj ten fakt jak możesz najlepiej dla nas wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doktor Boblis przysłuchiwał się z uwagą wymiany zdań pomiędzy dwoma doktorami. Sam głosował wczoraj na Yarr''a i wydawało mu się, że właśnie on otrzyma ponownie jego głos. Jednak być może jest coś co się diametralnie zmieni i zadecyduje o innym głosie. Każdy mógł wkońcu się "potknąć"

==> Darnok
Piszesz, że siedzę dzisiaj cicho to dlatego, że do 6 kształciłem się później udałem się do kuchni zrobiłem sobie herbatkę z miodem i słysząc dobiegające stąd rozmowy udałem się do was.

"Reakcja dość szybka, ale mnie zastanawia tylko jedno - kim jest "jeszcze jeden, o którym na razie nie będę się wypowiadać"? Bo jeśli dobrze widzę, to chyba sie niczego na jego temat nie dowiedzieliśmy"

Tak rzeczywiście nie nawiązałem do tego posta. Jednak osoba którą obserwowałem już wtedy był właśnie Yarr (na którego prawdopodobnie dzisiaj także zagłosuję). Póki co analizuję powtórnie jego (i nie tylko) wypowiedzi i szukam czy (i jeśli tak to w którym momencie) zmienił się styl gry, podejrzenia itp. Zaznaczam to nie tyczy się tylko jego jednak na nim najbardziej się skupiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 18:54, Yarr napisał:

Kraft wszedł do sali gdzie byli wszyscy. Tylko Darnok, Keroth i Shudo rozmawiali, w dodatku
dość zdawkowo. Reszta zajmowała się swoimi sprawami. - Chuck, jakoś dziwnie zamilkłeś. Vic,
Ty również się nie kwapisz z zabraniem głosu. - Kraft postanowił, że dzisiaj jego podejrzanym
będzie Chuck.

Hmm nie odpowiedziałem? Chyba Ci monitor nawalił....
Za to żę mieszasz i próbujesz ustawiać wszystkich wokoło mój głos na Ciebie. Teraz widać łądne zgranie Danaroka i Yarra. Oboje są w mafii... i to nie ulega wątpliwości.co do Lampka to zobaczcie kto się bardźo ucieszył z otrzymania broni, pomyślcie jaka osoba mogła się ucieszyć z pukawki.

*****
Lincz => Yarr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu fabularyzujesz. Przy okazji - jeśli ja i Darnok jesteśmy w mafii, to już wiem dlaczego tak bardzo chcesz zwrócić na nas uwagę. Bo sam jesteś Rzeczą albo zarażonym. Nie mam już złudzeń - albo jesteś Rzeczą, albo zarażonym, albo podłożyłeś sie bezsensownie, co tylko pomoże tym pierwszym. Tak, czy inaczej głos już ode mnie masz, a to co robisz tylko utwierdza mnie z przekonaniu, że słusznie postępuję.
[Przy okazji - nigdzie nie napisałem, że jestem w 100% pewny Twojej winy. Po raz kolejny naginasz fakty, co sprawia, że uważam swój głos za celny.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naginam? NIe to Ty próbujesz odginać to co Tobie zarzucono i obwiniać inne osoby "Nie zwróciłbym na Ciebie uwagi, bo dość dobrze się do tej pory kamuflowałeś." co pzez to mam rozumieć? powiedziałeśjednoznacznie żę uważasz mnie za "rzecz". Teraz jeszcze to potwierdziłeś. Dlaczego chce na Was zwrócić uwage? bo to aż kłuje w oczy że jesteście zarażeni...mam siedzieć cicho ? nie, nie tym razem. Powiem jedno dzisiaj zginiesz tak czy inaczej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Profesor Shudo czuł się niezręcznie, został sprawdzony, a nie zachowywał się jak Rzecz lub zarażony. Shudo nie wiedział już komu ma zaufać czy swoim pierwszym podejrzeniom w których był Yarr który miał trochę konkretnych obiekcji do WoWmena , Czy pójść drogą Darnoka w stronę eliminując Lampka. Nie żebym nie miał zdania ale ich wypowiedzi dają najwięcej światła na resztę.

Yarr lub Darnok
Ich głosy to Wowmen i Lampek

Mam nadzieje że któryś z tej „wspaniałej czwórki zginie” i okaże się SYFEM w naszej gromadzie,\

P.S. To że przeszedłem test oznacza że nią nie jestem. Ale mogę być zarażonym.

P.S.2. Nie jestem. Jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 19:51, WoWmen napisał:

Naginam? NIe to Ty próbujesz odginać to co Tobie zarzucono i obwiniać inne osoby "Nie zwróciłbym
na Ciebie uwagi, bo dość dobrze się do tej pory kamuflowałeś." co pzez to mam rozumieć? powiedziałeśjednoznacznie
żę uważasz mnie za "rzecz". Teraz jeszcze to potwierdziłeś. Dlaczego chce na Was zwrócić uwage?
bo to aż kłuje w oczy że jesteście zarażeni...mam siedzieć cicho ? nie, nie tym razem. Powiem
jedno dzisiaj zginiesz tak czy inaczej.....


Sugerujesz, że mafia zrobii tak jak Ty chcesz? A może jesteś tak głupi, że wystawiasz się rzeczy. NIe wiem. Ja ciebie nie podejrzewam, ale nie wiem co próbujesz w ten sposób osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 19:59, Keroth napisał:

Sugerujesz, że mafia zrobii tak jak Ty chcesz? A może jesteś tak głupi, że wystawiasz się rzeczy.
NIe wiem. Ja ciebie nie podejrzewam, ale nie wiem co próbujesz w ten sposób osiągnąć.

To że jeżeli dziś nie ubijemy zarażonych sztuk dwa to po nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 20:00, WoWmen napisał:

To że jeżeli dziś nie ubijemy zarażonych sztuk dwa to po nas?


Wg mnie teoria bez sensu. Ponieważ zostało 9 osób. Z tego 6 jest niewinnych. Normalnie dziś by rzecz zarażała ale skoro jest nas 9 i żadna rzecz nie zginęła, to hipotetycznie zaraża dopiero pojutrze. Więc dziś możemy sobie pozwolić na jeszcze 2 śmierci niewinnych. DOpiero jutro będzie naprawdę ciężko.

Oczywiście lepiej było zabić dziś chociaż jedną rzecz. Pytanie tylko - jesteś mafią i sugerujesz nam to, czy jesteś rzeczą i chcesz nam wmówić że jesteś w mafii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy bez sensu? 9 osób w tym 3 "rzeczy". Jedna nie do rozpoznania w tym. Jak widać Lampek dziśodpadnie(drugi brak głosu). Zostaje 8 osób w tym 3 zararzonych. Po dzisiejszym linczu jeśli ja zginę, zostaje 7 osób w tym 3 zararzonych. Czyli prawie połowa. A dzięki zdolnością manipulacyjnym(których już jutro nie użyje) Shudo mógłby zdobyć ten jeden głos od kogoś niewinnego i tak by wykończyli nas bez strat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 20:13, WoWmen napisał:

Hmm czy bez sensu? 9 osób w tym 3 "rzeczy". Jedna nie do rozpoznania w tym. Jak widać Lampek
dziśodpadnie(drugi brak głosu). Zostaje 8 osób w tym 3 zararzonych. Po dzisiejszym linczu jeśli
ja zginę, zostaje 7 osób w tym 3 zararzonych. Czyli prawie połowa. A dzięki zdolnością manipulacyjnym(których
już jutro nie użyje) Shudo mógłby zdobyć ten jeden głos od kogoś niewinnego i tak by wykończyli
nas bez strat..


Co ty wygadujesz? Zrozumiałeś co napisałeś? A dzięki zdolnością manipulacyjnym(których już jutro nie użyje) Shudo mógłby zdobyć ten jeden głos od kogoś niewinnego czyli co - manipulujesz nami? Chłopie - obudź się - co ty mówisz? Jeszcze trochę i sam na ciebie zagłosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 20:16, Keroth napisał:

Co ty wygadujesz? Zrozumiałeś co napisałeś? A dzięki zdolnością manipulacyjnym(których już
jutro nie użyje) Shudo mógłby zdobyć ten jeden głos od kogoś niewinnego
czyli co - manipulujesz
nami? Chłopie - obudź się - co ty mówisz? Jeszcze trochę i sam na ciebie zagłosuję.

Dałem coś jednoznacznego do zrozumienia. Chodziło mi też o to że jak dotychczas byliśmy zwodźeni. Nie manipuluje.
Nie mam zdolności politycznych(:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 19:26, WoWmen napisał:

(...)
Za to żę mieszasz i próbujesz ustawiać wszystkich wokoło mój głos na Ciebie. Teraz widać łądne
zgranie Danaroka i Yarra. Oboje są w mafii... i to nie ulega wątpliwości.co do Lampka to zobaczcie
kto się bardźo ucieszył z otrzymania broni, pomyślcie jaka osoba mogła się ucieszyć z pukawki.

(..)

To czekaj, skoro wg. Ciebie jesteśmy rzekomo w mafii, to czemu głosujesz na Krafta? Przypominam, że mafia to inaczej grupa dwóch żołnierzy, których zadaniem jest zlikwidowanie rzeczy oraz osób zarażonych.
No i co Ty znowu z tą fabułą? To, że Lampek został tak opisany w poście to akurat nic nie musi znaczyć. Zresztą ja osobiście mam wobec niego inne zastrzeżenia. Tylko czemu doczepiłeś sie Lampka, ale jakoś nie masz zamiaru na niego głosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm bo wiem i to dobrze kim jest? fabuła byłą raczej dla Was wskazówką. A niby jak mam zagłosować na dwie osoby? proste, jeśli uda się zabić Krafta to Ty polecisz. Kraft jest bardziej jakby to powiedzieć szkodliwy pod względem manipulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 20:04, Keroth napisał:

Więc dziś możemy sobie pozwolić na jeszcze 2 śmierci niewinnych. DOpiero jutro będzie
naprawdę ciężko.


Mylisz się NIE możemy sobie pozwolić na śmierć jeszcze 2 niewinnych, a jeżeli niedaj Boże do tego dojdzie to wtedy będzie naprawdę ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 20:33, Ninja Seba napisał:

> Więc dziś możemy sobie pozwolić na jeszcze 2 śmierci niewinnych. DOpiero jutro będzie

> naprawdę ciężko.

Mylisz się NIE możemy sobie pozwolić na śmierć jeszcze 2 niewinnych, a jeżeli niedaj Boże do
tego dojdzie to wtedy będzie naprawdę ciężko...


Wręcz przeciwnie. Liczę. Mam nadzieje, że nie będe musiał tu wszystkim tego na forum obliczać, bo każdy matematykę zna.

Wiem, że nie jesteśmy przedmiotami, pozatym sam nie chce zginąć ale nie zmienia to faktu, że statystycznie nawet dwie niewinne osoby zbite dzisiaj nie oznaczają końca naszych szans na przetrwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 20:26, WoWmen napisał:

Hmm bo wiem i to dobrze kim jest? fabuła byłą raczej dla Was wskazówką. A niby jak mam zagłosować
na dwie osoby? proste, jeśli uda się zabić Krafta to Ty polecisz. Kraft jest bardziej jakby
to powiedzieć szkodliwy pod względem manipulacji.


Fajnie, tylko, że skoro mam z nim być w jakiejś zmowie to niby czemu od paru dni patrzę na niego krzywym okiem?
Rozumiem, co chcesz nam przekazać. Pośrednio chcesz powiedzieć, kto należy do grupy dwóch żołnierzy, którzy co wieczór próbują się wstrzelić w coś zarażonego.
Trudno jest mi do końca Tobie uwierzyć, bo do tej pory argumenty miałeś niespecjalne. Jednakże z drugiej strony perspektywa wyeliminowania naszych wojskowych wcale mi się nie usmiecha. Problem polega na tym, w co uwierzyć i jakie podjąć ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się