Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2009 o 19:26, Kukowsky napisał:

P.S. Co myślicie o przenosinach na nowe forum CDP?

Po co?
Źle nam tu? A przenosić się tylko dlatego, że tam mniej chołoty... Włazi nam tu chołota, żeby trzeba było uciekać?
Moim zdaniem warto jeszcze poczekać. Poza tym tu mimo wszystko jest większy dostęp do "świeżej krwi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nadejszła wiekopomna chwiła"
Każdy pretekst do międzyedycyjnego spamu jest dobry, a ten jest szczególnie dobry :P
Znaczy powód jest taki: doczłapałem się do top10 tematu.

/me wszedł na podest i wyciągnął kartkę
- Chciałbym podziękować mamie, tacie, bratu, psu, moim żółwiom...
Dalsze słowa nie doszły do widzów, bo ktoś odłączył win0wi mikrofon.

Zacząć warto od tego, że temat FM zawsze jawił mi się jakąś (obok Loży) "elitą" forum i zawsze chciałem zagrać, ale nie mam w zwyczaju pchać się gdzieś nieproszony, więc siedziałem, czekałem i czytałem kolejne edycje. Myślę, że taki proces wstępny przydał mi się w późniejszej grze :P
Zaczęło się od Ircowej Mafii, gdzie ponoć dobrze mi poszło i ktoś, Furr chyba, zaprosił mnie do FM. Pierwsza edycja to fabułą więzienna (i piroman Bombero :) ). Oj, co to była za edycja :D
Zabawa z mejlami z rolami, którą wykorzystał mafiozo (pozdrowienia dla Taaza), którego wspólnik (pozdrowienia dla LifaRa) wpadł w pierwszym linczu. Nie wiem jakim fuksem udało się nam (mieszkańcom) wygrać... Druga edycja to koszmar. Ustanowiłem rekord padania mafii - w I linczu padł Liqid, w drugim ja - i po mafii. Trzecia edycja też wyjątkowa - Ktulu w FM. Czwarta również emocjonująca - pierwsza rola kataniego i bullseye - w trzech sprawdzeniach trafiłem obu mafiozów i mistyfikacja Kuka z mafią :D
Nie ma co - początek miałem ciekawy.
Później też zawsze było ciekawie. Szczególnie gdy udawało mi się wygrać edycje jako mafiaozo. Raz bodaj z Matixem00, a raz z Kerothem (kiedy Fimar chronił mnie-zdrajce przed innymi mieszkańcami :D).
Żal trochę Forumowych Sztabek (gry wymyślonej przez Fiarota), ale uniosłem się honorem i nie chciałem wygrać przez zmienianie głosu w ostatniej sekundzie przez Phełkę. Ot, taki kaprys kogoś, kto woli dyskusję od sprawności dodawania postów.
Kończąc już wątek historii warto przejść do gry. Dla mnie zawsze jest ona ważna. Gdy już gram, staram się poświęcać na nią każdą wolną chwilę, bo zapisałem się po to, żeby grać, a nie siedzieć cicho. Zdarzały się czasem wypadki (awaria netu itp.), jednak zawsze starałem się choćby przekazać głoś MG kanałami mniej oficjalnymi (dzięki Sam).
Co mnie najbardziej denerwuje w FM? Że nie potrafię często przekonać innych do moich racji, choć później okazuje się, że miałem rację :P
A. i mam jeszcze ciekawy styl pisania (pzdr Bumber ;*), jeśli dobrze pamiętam - chłodny i bezstronny :D

Przez te dwa lata świetnie się z Wami bawiłem i mam nadzieję bawić się tak dalej (tu czy gdzie indziej :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, naszło Cię Windo ;) Cóż, jeśli się prędzej nie wypiszesz z mojej edycji, to postaram się zapewnić rozrywkę na poziomie.

PS: Cześć Kuk, dzięki za dopisanie się do listy :P Może do Euro wystartujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 22:23, Lampek napisał:

Hehe, naszło Cię Windo ;) Cóż, jeśli się prędzej nie wypiszesz z mojej edycji, to postaram
się zapewnić rozrywkę na poziomie.

Nie wypiszę się. Jakem Vincento Bomberri, cyngiel Gomorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 22:25, Sam_Fisher napisał:

Gratki, spamerze :D

I myślisz, że takimi prostymi gratulacjami nabijesz sobie dodatkowego, darmowego posta?

...
Masz rację ;D ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 22:26, Lampek napisał:

> Gratki, spamerze :D

Odezwał się niewinny :P

Phew, mi jeszcze trochę brakuje do Top10, więc też trzeba troszkę nabić :P
A poza tym, to nikt nie spamuje tak jak win0!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 22:27, Sam_Fisher napisał:

> > Gratki, spamerze :D
>
> Odezwał się niewinny :P
Phew, mi jeszcze trochę brakuje do Top10, więc też trzeba troszkę nabić :P
A poza tym, to nikt nie spamuje tak jak win0!


Niedawno LifaR mi coś mówił, że go gonię czy coś w jakimś Top10... nie za bardzo wiedziałem, o co chodzi :P A tutaj proszę, okazuje się, że jestem. Ale kiedyś musiałem gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 22:29, Lampek napisał:

> > > Gratki, spamerze :D
> >
> > Odezwał się niewinny :P
> Phew, mi jeszcze trochę brakuje do Top10, więc też trzeba troszkę nabić :P
> A poza tym, to nikt nie spamuje tak jak win0!

Niedawno LifaR mi coś mówił, że go gonię czy coś w jakimś Top10... nie za bardzo wiedziałem,
o co chodzi :P A tutaj proszę, okazuje się, że jestem. Ale kiedyś musiałem gadać...

http://statystyki.gram.pl/temat.php?id=59
Proszę Cię bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 22:27, Sam_Fisher napisał:

Phew, mi jeszcze trochę brakuje do Top10, więc też trzeba troszkę nabić :P
A poza tym, to nikt nie spamuje tak jak win0!

Pf.
A Budo i Kuk to co? Psy? :P

rob006
;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 22:32, windows00 napisał:

> Phew, mi jeszcze trochę brakuje do Top10, więc też trzeba troszkę nabić :P
> A poza tym, to nikt nie spamuje tak jak win0!
Pf.
A Budo i Kuk to co? Psy? :P

rob006
;*

Oni grali, a nie spamowali :P
No, może z wyjątkiem Kuka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się