Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2010 o 21:06, Keroth napisał:

Smutna prawda Budo. Na tym etapie gry ludzie z dużym stażem zwykle nie żyją, albo mają
dużą szansę być w mafii. Ta gra polega własnie na tym by grać tak jak Ty grasz niezależnie
od tego czy jest mieszkańcem czy mafią, czyli właśnie aktywnie z sensem, etc. Więc nie
dziw się, że na tym etapie gry to powód do podejrzeń :).


Keroth dokładnie to samo można powiedzieć o Tobie ;]
Nie trzymałbym się takich argumentów, ale zrobisz jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem niewinny, to dla mnie oczywiste :). Dzisiejszy dzień paradoksalnie zmienił trochę moje opinie o poszczególnych graczach:

1. Magi - w poście, który przywołałaś po prostu zapomniałem na końcu o Spiderze. Możesz mi wierzyć lub nie, starego błędu nie poprawię. Jeśli chodzi o twoją osobę, to nadal jesteś dla mnie tak samo w 50% winna jak i nie winna.

2. Dreamer94 - bardzo ciekawa zmiana zachowania, najpierw byłeś totalnie zagubiony. Teraz totalnie się odnalazłeś i racjonalnie argumentujesz. To bardzo dziwna sytuacja :). Zdobyłes sobie tym zachowaniem kilka procent winnego w moich oczach.

3. Budo - odpisałem Ci w poprzednim poście. Jak dla mnie jesteś w tej grze idealnym graczem. Za idealnym?

4. Latniak - po tym co dzisiaj robisz wnioskuję,że nie jesteś w Mafii. Jakbyś w niej był to cokolwiek byś dziś powiedział, a jak na razie wygląda na to, że padniesz w autolinczu.

Wstrzymam się jeszcze chwilę z głosem, ale oddam go na Budo albo na Magi.

PS. Budo wiem - dlatego sądze,że dziś padnę jak nie w linczu to głosem mafii :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 21:19, Keroth napisał:

3. Budo - odpisałem Ci w poprzednim poście. Jak dla mnie jesteś w tej grze idealnym graczem.
Za idealnym?


Heh, linczujmy tych, którzy aktywnie starają się pomóc. Linczujmy najlepszych? Taa...

Dnia 25.07.2010 o 21:19, Keroth napisał:

4. Latniak - po tym co dzisiaj robisz wnioskuję,że nie jesteś w Mafii. Jakbyś w niej
był to cokolwiek byś dziś powiedział, a jak na razie wygląda na to, że padniesz w autolinczu.


Aha, czyli siedzenie cicho rozgrzesza. Fajne podejście. Keorth zauważ, że Latniak w nocy zapowiadał podsumowanie. Coś o nim zapomniał... no popatrz sam jak to wygląda.

Dnia 25.07.2010 o 21:19, Keroth napisał:

Wstrzymam się jeszcze chwilę z głosem, ale oddam go na Budo albo na Magi.


Zauważ, że Magi głosowała na Spidera też. Może to była przykrywka, a jej zachowanie z początku gry ciągle budzi pytania, ale w końcu Spider zginął w tamtym linczu. Pomyłka mafii? Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 21:19, Keroth napisał:

2. Dreamer94 - bardzo ciekawa zmiana zachowania, najpierw byłeś totalnie zagubiony. Teraz
totalnie się odnalazłeś i racjonalnie argumentujesz. To bardzo dziwna sytuacja :). Zdobyłes
sobie tym zachowaniem kilka procent winnego w moich oczach.

Dlaczego dziwna ? Odpowiedziałem na niesłuszne zarzuty i udowodniłem swoją niewinność(teoria magi mooocno naciągana) Z początku trzymałem się lekko na uboczu, żeby obyć się z grą. Co innego gra na żywo, a co innego "suche" czytanie poprzednich edycji. A nie uważasz, że kilka procent to trochę za mało ? ;)

Dnia 25.07.2010 o 21:19, Keroth napisał:

Wstrzymam się jeszcze chwilę z głosem, ale oddam go na Budo albo na Magi.

Pewnie zagłosuję podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 21:23, Budo napisał:

Heh, linczujmy tych, którzy aktywnie starają się pomóc. Linczujmy najlepszych? Taa...

Dnia 25.07.2010 o 21:23, Budo napisał:

Aha, czyli siedzenie cicho rozgrzesza. Fajne podejście. Keorth zauważ, że Latniak w nocy
zapowiadał podsumowanie. Coś o nim zapomniał... no popatrz sam jak to wygląda.

Tutaj widzę wyraźne zakłopotanie i lekki stres.

Dnia 25.07.2010 o 21:23, Budo napisał:

Zauważ, że Magi głosowała na Spidera też. Może to była przykrywka, a jej zachowanie z
początku gry ciągle budzi pytania, ale w końcu Spider zginął w tamtym linczu. Pomyłka
mafii? Nie wiem...

Zbyt ryzykowna gra, zwłaszcza, że wiele osób podejrzewało spidera.

************
LINCZ -> Budo
************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo jak dla mnie, to co dziś robisz to desperacka próba obrony. nie wiem tylko czy mieszkańca czy mafii.

1. To są fakty, taka prawda. Nie możemy się na siebie rzucać za to że gramy w tą grę długo, ale musimy o tym pamiętać. Jak to mówią personalnie - no offence - i świtnie o tym wiesz :).

2. Nie, ale Ty świetnie wiesz, że jeśli odda głos 31 po będzie ultra podejrzany. Po co go dziś linczować, skoro jeśli nagle wpadnie 25 p, to jutro się nie wytłumaczy już.

3. Zauważam. Ale kogoś muszę wybrać. Nie ma nic pomiędzy tobą a Magii co pozwala kogoś z Was wykluczyć. Ostatecznie głosuję na Ciebie, bo dodatkowo to co robisz w swoim dzisiejszym głosowaniu bardzo mnie dziwi. Wyjaśnię to obszerniej później by zdążyć z głosem :).

-----------------------
LINCZ => Budo
-----------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 21:29, Keroth napisał:

Budo jak dla mnie, to co dziś robisz to desperacka próba obrony. nie wiem tylko czy mieszkańca
czy mafii.


Nie zwykłem się desperacko bronić w mafii. Jak ktoś chce popełnić błąd i mnie zlinczować to trudno, głową muru nie przebiję.

Dnia 25.07.2010 o 21:29, Keroth napisał:

2. Nie, ale Ty świetnie wiesz, że jeśli odda głos 31 po będzie ultra podejrzany. Po co
go dziś linczować, skoro jeśli nagle wpadnie 25 p, to jutro się nie wytłumaczy już.


Problem z głowy. Zobaczymy czy jako mafioso olał sobie grę.

Dnia 25.07.2010 o 21:29, Keroth napisał:

3. Zauważam. Ale kogoś muszę wybrać. Nie ma nic pomiędzy tobą a Magii co pozwala kogoś
z Was wykluczyć. Ostatecznie głosuję na Ciebie, bo dodatkowo to co robisz w swoim dzisiejszym
głosowaniu bardzo mnie dziwi. Wyjaśnię to obszerniej później by zdążyć z głosem :).


Odpowiedz- jakbym milczał byłbym mniej podejrzany? W głosowaniu nie zrobiłem niczego dziwnego- podejrzewałem Latniaka już wcześniej, a na dzisiaj uniewinniłem osoby głosujące na Spidera- marna to metoda, ale czegoś musiałem się trzymać. Głos zmieniłem, żeby się ratować (to oczywiste).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 21:35, Budo napisał:

Nie zwykłem się desperacko bronić w mafii. Jak ktoś chce popełnić błąd i mnie zlinczować
to trudno, głową muru nie przebiję.

A czym niby nazwiesz tą zmianę linczu, jak nie desperacką obrona? :D

Btw. zdajesz sobie sprawę, ile zamieszania narobiłeś, jeżeli jednak dreamer nie będzie a mafii, a Ty faktycznie jesteś mieszkańcem? x_X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 21:46, Magwisienka napisał:

A czym niby nazwiesz tą zmianę linczu, jak nie desperacką obrona? :D


Dopiero teraz, nie wcześniej ;]

Dnia 25.07.2010 o 21:46, Magwisienka napisał:

Btw. zdajesz sobie sprawę, ile zamieszania narobiłeś, jeżeli jednak dreamer nie będzie
a mafii, a Ty faktycznie jesteś mieszkańcem? x_X


Zamieszanie to Ty zrobiłaś na początku moja droga. Wg mnie Dreamer jest niewinny, nie dobijałby Spidera jako mafia. Latniak i tak nie żyje, więc go zostawiam, zostajesz Ty i Keroth. Dzisiaj się to rozstrzygnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończmy tę farsę.


Dzień służył się i dłużył. Vlad najwyraźniej postanowił zadrwić sobie z czarownika i uporczywie spał sobie w krypcie, nie obejrzawszy nawet nowego odcinka Mody na Sukces. Zurris się zdenerwował i spopielił go. Wampir rozwiał się w pył i nikt o nim już więcej nie słyszał.

Wieczorem nieliczni pozostali uczestnicy zlotu postanowili po wielu kłótniach rozstrzygnąć swój dylemat ciągnąc losy. Przegrał Fineasz. Bohaterowie rozpuścili go i niestety ujrzeli, że był niewinnym młodym człowiekiem…

W nocy Magi usłyszała ryk silnika i wrzask Kera gdy został przejechany i rozprasowany na małe wielokolorowe kawałeczki. Gdy wybiegła na podwórze ujrzała górującego nad nią wielkiego robota, który zgniótł ją i zostawił rozpłaszczoną dla much.

Zurris uśmiechnął się. Plan wypalił bardzo dobrze, chaos został zasiany a on mógł wreszcie wrócić do domu. Optimus został odesłany do siebie mając na głowie różową tekturową koronę z napisem : Zlot Bohaterów 2010. I nikt nie żył długo i szczęśliwie (oprócz Zurrisa i Optimusa)


Rozkład linczów:

1. Magi -> dreamer
2.
3.
4. Keroth -> Budo
5.
6.
7. dreamer94 -> Budo
8. Budo -> dreamer
9.
10.
11.
12. Latniak ->latniak

Wyniki:
W linczu w wyniku losowania ginie dreamer (niewinny)
Autoodpadnięcie niewinnego Latniaka staje się faktem.
Mafia zabija Kerotha… a potem Magi i wygrywa.
Mafią byli spider i Budo.
Katanim był windows.

Dziękuje co poniektórym udzielającym się za grę, pozostałych przemilczę z litości. Dawno tak się nie zawiodłem na prowadzonej przeze mnie edycji. Głębsze przemyślenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzyłem sobie od czasu do czasu do tego tematu i stwierdzę jedno - ja narzekałem na aktywność w poprzedniej edycji, ale patrząc po tej to odwołuję tamte słowa:P Zaangażowanie w grę co poniektórych to woła o pomstę do Nieba. Nic to, trzeba liczyć na to, że w kolejnych "mafiach" ludziom będzie się chciało grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, wygrana cieszy, ale cieszyłaby bardziej, gdyby ludzie grali normalnie.
Podziękowania:
- dla Zurrisa za prowadzenie i fajny pomysł na edycję :)
- dla Spidera za dobrą współpracę,
- dla aktywnych, że grali jak trzeba.

Przeprosiny dla wszystkich zabitych, wicie rozumicie ;]

Wkrótce Transformery zostaną jedyną bajką, wykoszę wszystkich bohaterów kreskówek na świecie muahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak dobrze, że podejrzewałem Budo. Wiedziałem, że coś musi być na rzeczy :)

PS: Magi jednym słowem zawaliłaś sprawę, myślałem, że w poście do Bud'a udowodniłem swoją niewinność, jednak przyjęłaś tą bardziej naciąganą teorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 22:17, dreamer94 napisał:

A jednak dobrze, że podejrzewałem Budo. Wiedziałem, że coś musi być na rzeczy :)


Zaliczyłeś udany debiut, myślę, że każdy MG powita Cię w swojej edycji, o ile będziesz chciał grać dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 22:20, Budo napisał:

Zaliczyłeś udany debiut, myślę, że każdy MG powita Cię w swojej edycji, o ile będziesz
chciał grać dalej :)


Dzięki, chyba sobie nawet nie zdajesz sprawy jak bardzo podłechtałeś moje ego xD
A z mafią zapowiada się coś więcej niż "przelotny romans" xD i mam nadzieje na szybkie zorganizowanie następnej edycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłam, jaką głupotą był mój ostatni post :D Myślałam cały czas, że będzie jeszcze jeden dzień, a przecież był jeszcze mord :P

Dziękuję za grę, jak już się grało, to się grało fajnie, tylko szkoda, że tak mało się grało. Do zobaczenia kiedyś tam :)

Ach. no i oczywiście gratulacje dla Buda, za zwycięstwo i za najaktywniejszą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 22:17, dreamer94 napisał:

PS: Magi jednym słowem zawaliłaś sprawę, myślałem, że w poście do Bud''a udowodniłem swoją
niewinność, jednak przyjęłaś tą bardziej naciąganą teorię.

Ej, misiu, skończyliśmy już grę :P Aczkolwiek prawda, poszlaki świadczące o Twojej winie były dosyć pokrętne, ale też nie niemożliwe :) A w ogóle to przecież wszystko wina Buda, a nie moja :P
>mam nadzieje na szybkie zorganizowanie następnej edycji :)
Ja niestety jakoś czarno to widzę po tej edycji...

EDIT: Tak z ciekawości - kto zaproponował mord na windowsie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już tak się odkryłeś, że nielinczowanie Ciebie byłoby brakiem profesjonalizmu :)
Ten tekst, że tak bardzo idziesz za moimi podejrzeniami mnie rozwalił: tak się odsłonić...
Ech, a i tak w końcu wygrałeś.
Gratuluję, choć zawdzięczacie wygraną, tym razem, wyłącznie kilku bałwanom, którzy zapisali się do gry tylko po to, by spieprzyć innym zabawę.
Kalk: współczuję i dzięki za grę.
Dreamer, będą z Ciebie ludzie :)
Udzielający się: dzięki za grę.
_______________
Do mojej czarnej listy dożywotnich banów, po tej edycji, dopisuję:
Tohno
Nintendo
Latniaka
_______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się