Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Ej, ale ja nie jestem w mafii... I to jest problem

Dexter
Cael mógłby być w mafii, ale to jest perfidne z jego strony w tym wypadku. Ja nadal jak "koń w zaprzęgu" uważam, że w mafii jest Windows-Winry-Shudo, albo przynajmniej dwójka Win-Winry, Win-Shudo.

Nie robię nic, czekam. Kuk, dobrze, że zrobiłeś zamęt, bo mnie świerzbiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 21:51, Dexter_McAaron napisał:

Chaośniku Ty...! ;>

Przez moment jeszcze myślałem o Caelu, bo w sumie jak tak sobie go czytam to też mi się dziwniejszy wydaje, niż we wcześniejszej edycji. Niestety zbyt mało wiem o jego grze, bo nie czytałem wcześniejszych edycji z jego udziałem i opieram się tylko na tej ostatniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 21:53, Kukowsky napisał:

Przez moment jeszcze myślałem o Caelu, bo w sumie jak tak sobie go czytam to też mi się
dziwniejszy wydaje, niż we wcześniejszej edycji. Niestety zbyt mało wiem o jego grze,
bo nie czytałem wcześniejszych edycji z jego udziałem i opieram się tylko na tej ostatniej.
;)


Na Caela byłbym skłonny głosować, gdybym nie odkrył i nie wbił sobie do głowy mojej teorii, bo to rzeczywiście nie ten Cael, niby też kontrowersyjny, ale nie tak. Zobaczymy kto teraz zadziała ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 21:51, Avalon67 napisał:

Cael mógłby być w mafii, ale to jest perfidne z jego strony w tym wypadku. Ja nadal jak
"koń w zaprzęgu" uważam, że w mafii jest Windows-Winry-Shudo, albo przynajmniej dwójka
Win-Winry, Win-Shudo.

No jak to!
Przecie w mafii jestem ja, Winry i Dexter!!!!!!!!!!!!!11111111111111111oneoneonerazrazeleven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 21:56, windows00 napisał:

Przecie w mafii jestem ja, Winry i Dexter!!!!!!!!!!!!!11111111111111111oneoneonerazrazeleven

Nie narzekaj już, który chojrak i coś zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 21:57, windows00 napisał:

> Wydaje mi się czy jest remis ?
Jest.

Aha , robi ktoś coś z tym , bo jak nikt to będę zmuszony -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 21:39, Renzov napisał:

Przejrzałem pobieżnie wszystko jeszcze raz i martwi mnie jedna rzecz. Chodzi mi o postawę
Winry. Dzisiaj siedziała cicho, a teraz ni z gruszki, ni z pietruszki naskakuje na mnie.
Wygląda mi to na bardzo asekuracyjną gre.


Mi to wygląda na chodzenie do szkoły, ale to na pewno cwana zagrywka z mojej strony.

Dnia 14.09.2010 o 21:39, Renzov napisał:

Ona chce wszystko zrzucić na mnie przedstawiając
jakieś swoje nielogiczne teorie. Chociaż każdy ma tu jakąś swoją teorię, to stanowisko
Winry najbardziej mi się nie podoba.


Cóż, już prawie 22, więc takie wytłumaczenie musi zostać. Ale mam nadzieję, że jutro pojawią się jakieś konkrety.

Dnia 14.09.2010 o 21:39, Renzov napisał:

Dzisiaj miałem (mieliśmy) w sumie mało materiałów do analizy i ciężko stwierdzić jednoznacznie
kto jest w Mafii, ale ja jestem za linczowaniem Winry.


A to niespodzianka!

Może to jest po części odwet za

Dnia 14.09.2010 o 21:39, Renzov napisał:

głos w moją stronę,


Skąd, przecież i tak być mnie zlinczował, nie? Miałeś podejrzenia, zanim Cię zaatakowałam, tak?

ale i tak na razie nie mam więcej podejrzanych osób. Jak nie Winry

Dnia 14.09.2010 o 21:39, Renzov napisał:

to ktoś inny (np Avalon/Shudo/Magi/Asthariel).


Całkiem spora gama osób do wybrania...

Na razie oddaję głos na tą pierwszą.

Dnia 14.09.2010 o 21:39, Renzov napisał:


$$$

Lincz ---> Winry

$$$


Skąd ja to znam? Jak się nie odzywam, to gram asekuracyjnie, a jak kogoś oskarżam, to mogę sobie dopisywać głos na koncie...

PS. Przepraszam, za długość mojego poprzedniego posta, ale też chciałam na wszystko odpowiedzieć :) Wiem, że dziś już tego raczej nie przeanalizujecie, ale macie materiał na jutro. To tak na wypadek, gdybym zginęła przez osobę kierującą się odwetem lub gracza, który rzuca lincz z rękawa i znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym zamęcie, który jak się skończył, widać po Twym i Renzova losie dzisiaj, podejrzewam że nie będzie już odważnych. I nie widzę zbyt wielu osób aktywnych teraz na forum (przynajmniej tak mi mówią lampki). No, poza samym zainteresowanym Renzovem.

Sorry lad, ale chyba tak zostanie (o ile Phełka zaraz czegoś nie nabroi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mnie linczujecie. Mam nadzieję, że ktoś jeszcze zmieni zdanie, bo chciałem jako miastowy pomóc miastu. Widzę, że teraz remisuję z Avalonem, więc pozostaje czekać na decyzję MG. No chyba, że bedzie takie zamieszanie jak wczoraj...
Edit: Mam tylko nadzieję, że Winry będzie żałowała swojej decyzji. Przynajmniej będę miał z tego wszystkiego jakąś przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 21:58, windows00 napisał:

> Nie narzekaj już, który chojrak i coś zrobi?
Zautolinczuj się!
Bądź oryginalny! :D

Aż tak dobrze nie ma, chyba, że ktoś jeszcze da na Caela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Shudo ---> Avalon
2.
3. win0 ---> Avalon
4. Cael ---> Cael
5. Avalon ---> Win0
6.
7. Renzov ---> Winry
8. Zurris ---> Winry
9. Winry ---> Renzov
10. Magi ---> Spider
11. Spider ---> Magi
12. Asthariel ---> Renzov
13.
14. Phelela ---> Avalon
15. Kukowsky ---> Cael
16. Dexter ---> Caelethi

Cael, Avalon: 3 głosy
Winry, Renzov: 2 głosy
Magi, Spider, Wino: 1 głos

W losowaniu ginie Cael, który był niewinny. Wiesz czego Ci nie wolno.
Nie żeby to miało wpływ na wynik losowania, ale dzięki Avalon za pochwałę fabuły. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli Avalon byłby mafią to z całą pewnością dorobiłbym się w ten sposób właśnie tytułu "czwartego" tej edycji, jednak mam nadzieję, że aż tak sprawy nie spieprzyłem. Musiałem spróbować interweniować, bo to co dziś wyprawiało to było przegięcie. W sumie próba wywołania zamieszania mi nie wyszła, bo nikt remisu nie próbował przełamać - nawet sam Avalon. Na obecną chwilę sądzę, że warto wrócić do pierwotnych założeń i szukać mafii w gronie Shudo, Magi, Spider i Asthariel. Z czego najbardziej optowałbym za tym pierwszym.

I prawie bym zapomniał... sorki Cael. ;) Zrozumiesz to mam nadzieję. To w imię pobudzenia gry było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się