Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2010 o 22:54, Avalon67 napisał:

> Dlaczego mnie nie sprawdziłeś tylko VBone?
Generalnie to najpierw sprawdziłem Winry (ciekawe czy gdybym jej nie uniewinnił to by
się też ślizgała przez tą edycję? :D), a potem siebie. W dniu w którym padłem w mordzie
sprawdziłem Ciebie ;P

Generalnie to czysty przypadek, że moje ujawnienie się doprowadziło do śmierci mafioza,
pro postu był najbliżej ;D


Czyli na VBone strzelałeś? muszę przyznać ryzykowna zagrywka, ale miałeś szczęście :)
Mówię ja Winry nie wyeliminował bym z gry, chyba, że w linczu by padła. Ale miałeś fuksa dwa razy z rzędu byłeś katanim, ja już dwa razy byłem mafią, ale ani razu katanim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 22:58, Isildur napisał:

Czyli na VBone strzelałeś? muszę przyznać ryzykowna zagrywka, ale miałeś szczęście :)

Gdzie tam ryzykowna, jakoś tyłek ratować musiałem ;D

Dnia 04.12.2010 o 22:58, Isildur napisał:

Mówię ja Winry nie wyeliminował bym z gry, chyba, że w linczu by padła. Ale miałeś fuksa
dwa razy z rzędu byłeś katanim, ja już dwa razy byłem mafią, ale ani razu katanim ;)

Ja jako katani mam fatality mode. Zagrałbym sobie teraz jako szary mieszkaniec z dwie edycje, a jakby się mafia trafiła to bym się nie pogniewał ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 23:01, Avalon67 napisał:

Gdzie tam ryzykowna, jakoś tyłek ratować musiałem ;D


Uratowałeś, ale nie na długo, jednak straciłem swój mord, bo mogłem zaryzykować i w tym dniu co się ujawniłeś wyeliminować kogoś z pozostałej grupy, ale obawiałem się że również zaryzykujesz lub sprawdziłeś się wcześniej i miałbym problem.

Dnia 04.12.2010 o 23:01, Avalon67 napisał:

Ja jako katani mam fatality mode. Zagrałbym sobie teraz jako szary mieszkaniec z dwie
edycje, a jakby się mafia trafiła to bym się nie pogniewał ;>


ja chce zagrać jako mieszkaniec, ale nie jest mi to dane bo zawsze ginę w pierwszym linczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 22:41, kindziukxxx napisał:

Tu niestety rob ma rację ;], w jednej edycji każdy tak Tobie zaufał że wszyscy się przejechali
i Mr. mhm wygrał ;]

O rly? ;>
A pomyśl w ilu edycjach już brałem udział? Jedna to względem nich niewielki ułamek.
Poza tym to Twoja wina, że mi błędnie zaufałeś, nie moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 22:48, Fiarot napisał:

W sumie to można było, ale całe towarzystwo tak chętnie na Ciebie najechało, że nawet
gdybym się jednak ostatecznie wyłamał, to i tak nic bym nie wskórał ;]. Zresztą Ty już
dość się naspamowałeś w tej edycji ;P.

Mojego SPAMu nigdy za mało!
<Patrz załączony obrazek ostatnich postów w tym temacie :D >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 22:35, Fiarot napisał:

Zgadza się, można i jest co świętować :D. A przy okazji można także poczuć wielką ulgę
;]. Tym bardziej, że już czułem pod skórą, jak jutro Wayzin wywiera na mnie presję, abym
mu podał zdrajcę na tacy, bo jak nie to lincz ;P.

Co niby miałeś mi podawać? :P Zgodnie z moim planem dziś (a raczej wczoraj) miał paść HBG, jutro Isildur, a w pojutrze Ty. Także znowu bez przesady. Poza tym podkreśliłem, byś - w razie braku wolnego czasu - odpuścił sobie na dzień lub dwa odpowiadanie na tamtego posta, więc jesteś tą godzinkę do przodu.

Generalnie edycję uznaję za w miarę udaną, tylko odnoszę wrażenie, że aktywność nie dopisała. Mimo wszystko odbyła się bezproblemowo ze strony MG <podziękowanie do Shuda za prowadzenie gry>, a i prawie wszyscy trzymali poziom, więc nic, tylko cieszyć się z dobrej gry. Gratuluję Fiarotowi wywiązania się z dealu, a także wszystkim graczom za świetną zabawę. Co do fabuły, to myślę, że była w sam raz - niezobowiązująca, a przy tym niezbyt męcząca, w sam raz.

MG- ?

0. win0
1.kindziuk
2. Isildur
3. Avalon
4. Cael

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam więcej czasu, to się wpiszę, a co. Miło byłoby jednak zobaczyć przyszłą edycję w jakichś poważnych klimatach dla odmiany.

MG- ?

0. win0
1.kindziuk
2. Isildur
3. Avalon
4. Cael
5. Asthariel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG- Shudo (jeśli znajdzie się inny chętny to odstąpię)

0. win0
1.kindziuk
2. Isildur
3. Avalon
4. Cael
5. Asthariel

Czekamy standardowo na trzynastu graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2010 o 23:12, windows00 napisał:

O rly? ;>
A pomyśl w ilu edycjach już brałem udział? Jedna to względem nich niewielki ułamek.
Poza tym to Twoja wina, że mi błędnie zaufałeś, nie moja.


no dobra, brałeś udział w naprawdę wielu edycjach, ale nie tylko ja Tobie zaufałem, nic, mam nadzieję nie powtarzać, takiego błędu, a wtedy Twoje mafiowanie było naprawdę bardzo dobre, bo chyba u wszystkich byłeś poza gronem podejrzeń. Miejmy nadzieję że z kolejną wystartujemy szybko, bo teraz za wcześnie odpadłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 22:39, windows00 napisał:

Aż spytam:
naprawdę tak myślisz czy mnie prowokowałeś? ;>>>>


Naprawdę tak myślę. :D A co do tej kłótni, to jeszcze chciałbym wyjaśnić, bo większość graczy jakoś to wyolbrzymiła. Nie chodzi o to żeby siebie uwzględniać w analizach albo przy każdej okazji przekonywać o swojej niewinności, ale jeśli mówisz że w grupie graczy która coś tam zrobiła jest X, Y i Z, pomijając fakt że sam też się w tej grupie znajdujesz, to dla mnie to jest po prostu przeinaczanie faktów na swoją korzyść. I to że ty jesteś przekonany o swojej niewinności nie ma tu nic do rzeczy. ;]

@Fiarot
Dałeś się zrobić jak dziecko wzięte na litość. Ić... :P

A co do następnej edycji, to jeśli rozpocznie się nie wcześniej niż w piątek-sobotę, to się piszę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 13:05, rob006 napisał:

Naprawdę tak myślę. :D

Osz Ty :P
Muszę sobie zrobić listę wszystkich "wykręconych" opinii innych graczy o mnie. Już się tego sporo uzbierało, ale nadal wymiata Fimar (jeśli mnie pamięć nie myli) :P

Dnia 05.12.2010 o 13:05, rob006 napisał:

A co do tej kłótni, to jeszcze chciałbym wyjaśnić, bo większość
graczy jakoś to wyolbrzymiła. Nie chodzi o to żeby siebie uwzględniać w analizach albo
przy każdej okazji przekonywać o swojej niewinności, ale jeśli mówisz że w grupie graczy
która coś tam zrobiła jest X, Y i Z, pomijając fakt że sam też się w tej grupie znajdujesz,
to dla mnie to jest po prostu przeinaczanie faktów na swoją korzyść.

Napisałem, że szukać trzeba w grupie niegłosujących na VBone''a. Sądzę, że każdy średnio inteligentny gracz "weźmie i sprawdzi" kto jest w tej grupie.
Nie napisałem, że w tej grupie jest ten i ten, tylko, że z tego względu moimi podejrzanymi są ten i tamten. To jakoś nie różniło się od moich standardowych sposobów szukania mafii.

Dnia 05.12.2010 o 13:05, rob006 napisał:

I to że ty jesteś
przekonany o swojej niewinności nie ma tu nic do rzeczy. ;]

Tak gwoli ścisłości - nie jestem przekonany, tylko mam pewność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu całą edycję(jak zwykle) nakręcił Fiarot idealnie celując w mafię( kiedy jeszcze nie było konkretnych argumentów za mafiowaniem) Uratował Avalona apelując do graczy w ostatniej chwili. Potem tylko dobicie partner który na Vbone'a nie głosował. Małej wpadeczki na końcu i tak nie ma co liczyć. Ostatnio mafia wreszcie zaczęła przegrywać(w poprzedniej edycji był duży wpływ szczęścia)Trzeba utrzymać dobrą passę.

1. win0
2. kindziuk
3. Isildur
4. Avalon
5. Cael
6. Asthariel
7. qrex

A zagram, bo czemu by nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 13:53, windows00 napisał:

> Naprawdę tak myślę. :D
Osz Ty :P
Muszę sobie zrobić listę wszystkich "wykręconych" opinii innych graczy o mnie. Już się
tego sporo uzbierało, ale nadal wymiata Fimar (jeśli mnie pamięć nie myli) :P

Mam jeszcze jedną wykręconą opinię na twój temat, ale to może przy innej okazji :D

Dnia 05.12.2010 o 13:53, windows00 napisał:

Tak gwoli ścisłości - nie jestem przekonany, tylko mam pewność :P

Tak ci się tylko wydaje. Czasami ludzie dopiero po śmierci dowiadują się że byli mafią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 14:08, rob006 napisał:

Mam jeszcze jedną wykręconą opinię na twój temat, ale to może przy innej okazji :D

"Hit Me With Your Best Shot"

Dnia 05.12.2010 o 14:08, rob006 napisał:

Tak ci się tylko wydaje. Czasami ludzie dopiero po śmierci dowiadują się że byli mafią
:D

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 23:10, windows00 napisał:

E! Nie zapominać o zasadach!


Jeśli mówić o zasadach powszechnie przyjętych to powinno być tak

0. win0
1. walgierz
2.
.
.
13. Prido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 20:34, Shudo napisał:

> E! Nie zapominać o zasadach!

Jeśli mówić o zasadach powszechnie przyjętych to powinno być tak

0. win0
1. walgierz
2.
.
.
13. Prido


woot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 20:34, Shudo napisał:

Jeśli mówić o zasadach powszechnie przyjętych to powinno być tak

Nope.
Walgierza nie było w temacie już ho ho, a Prido nie bierze udziału w każdej edycji.
Zostaję tylko ja ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 22:43, windows00 napisał:

> Jeśli mówić o zasadach powszechnie przyjętych to powinno być tak
Nope.
Walgierza nie było w temacie już ho ho, a Prido nie bierze udziału w każdej edycji.
Zostaję tylko ja ;>


To w formie żartu było. Ogólnie o rezerwacje numerków mi chodziło i pewne tradycje z tym związane.

Aktualizacja listy

MG- Shudo (jeśli znajdzie się inny chętny to odstąpię)

0. win0
1.kindziuk
2. Isildur
3. Avalon
4. Cael
5. Asthariel
6. Asthariel
7. qrex
8. rob006 (jeśli rozpocznie się nie wcześniej niż w piątek-sobotę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się