Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2011 o 18:34, kindziukxxx napisał:


> Więc czemu w poprzednim poście próbujesz wprowadzić innych graczy w błąd, odnośnie
tego,
> że nie odpowiedziałem na zarzuty. Czemu kłamałeś?
jak dla mnie nie odpowiedziałeś konkretnie tylko cały czas sypiesz swoją magiczna teorią
o mnie i win0 w mafii

Nie jest magiczna - ma poparcie, o czym pisałem wcześniej. A że ty i Win0 się nie zgadzacie... no cóż, a czy mafia miałaby się zgodzić z teoria, która ja oskarża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2011 o 18:36, Asthariel napisał:

Nie jest magiczna - ma poparcie, o czym pisałem wcześniej. A że ty i Win0 się nie zgadzacie...
no cóż, a czy mafia miałaby się zgodzić z teoria, która ja oskarża?

to że każdy mnie łączy jako ewentualnego mafioza nie znaczy że dla każdego jestem numerem 1..., dla niektórych Ty jesteś nr.1,
**
dobra bo po 20 wychodzę i chciałbym mniej więcej wiedzieć kto jak będzie głosował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 18:27, kindziukxxx napisał:

A ty nie byłbyś przygotowany wiedząc że mogą się zmienić z 2 głosy ?

No nie wiem, gdyby to był finał - na pewno byłbym przygotowany, ale drugiego dnia olałbym temat - gdyby ktoś zmienił nagle głos w ostatniej chwili zmieniając wynik głosowania, pewnie następnego dnia poleciałby w linczu.

Dnia 08.07.2011 o 18:27, kindziukxxx napisał:

gorzej że po mordzie na mnie wyjdzie że zostało 2 mafiozów.. no chyba ze katani nam się
objawi i rozjaśni sytuację bo teraz jest już ciężko, nie można sobie pozwolić na pomyłkę

Gdyby katani był z nami i coś na twój temat wiedział, pewnie już by cię z opresji wybawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 18:32, Asthariel napisał:

Przed wieczorem napisałem 3 posty - jeden o Kindziuku, drugi o Kalenosie, trzeci o Alexieiu.
Alexei był moją opcją numer 3 - ale przekonałem się bardziej, gdy zacząłeś go męczyć.

Aaaa, jeszcze przed chwilą pisałeś że był podejrzanym nr 2, a teraz że nr 3? Poza tym w twoim poście o Alexeiu nie było żadnych konkretów na temat twoich podejrzeń co do niego. Stwierdziłeś tylko kilka faktów i później znowu o nim zapomniałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 18:45, rob006 napisał:

> Przed wieczorem napisałem 3 posty - jeden o Kindziuku, drugi o Kalenosie, trzeci
o Alexieiu.
> Alexei był moją opcją numer 3 - ale przekonałem się bardziej, gdy zacząłeś go męczyć.

Aaaa, jeszcze przed chwilą pisałeś że był podejrzanym nr 2, a teraz że nr 3? Poza tym
w twoim poście o Alexeiu nie było żadnych konkretów na temat twoich podejrzeń co do niego.
Stwierdziłeś tylko kilka faktów i później znowu o nim zapomniałeś.


Stał sie moim podejrzanym numer 2, gdy zacząłeś wysuwać przeciw niemu swoje argumenty. A że mafiozów jest dwóch, nie robiło mi różnicy, czy najpierw zlinczuje się pierwszego, czy drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 18:47, Asthariel napisał:

Stał sie moim podejrzanym numer 2, gdy zacząłeś wysuwać przeciw niemu swoje argumenty.
A że mafiozów jest dwóch, nie robiło mi różnicy, czy najpierw zlinczuje się pierwszego,
czy drugiego.


Argumenty wysunąłem już na początku dnia, od tamtej pory nie powiedziałem chyba nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 18:50, rob006 napisał:

> Stał sie moim podejrzanym numer 2, gdy zacząłeś wysuwać przeciw niemu swoje argumenty.

> A że mafiozów jest dwóch, nie robiło mi różnicy, czy najpierw zlinczuje się pierwszego,

> czy drugiego.

Argumenty wysunąłem już na początku dnia, od tamtej pory nie powiedziałem chyba nic nowego.


Ale zacząłeś go mocniej atakować, gdy już się zjawił, pojawiły się wtedy też nieścisłości w jego wypowiedziach, na które zwróciłeś uwagę. A później zaczął tracic zminą krew, i próbował wzbudzić litość samolinczowaniem się - dla mnie to wyglądało jak mafia próbująca ratować tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 18:53, Asthariel napisał:

Ale zacząłeś go mocniej atakować, gdy już się zjawił, pojawiły się wtedy też nieścisłości
w jego wypowiedziach, na które zwróciłeś uwagę. A później zaczął tracic zminą krew, i
próbował wzbudzić litość samolinczowaniem się - dla mnie to wyglądało jak mafia próbująca
ratować tyłek.


A widzisz, teraz nieścisłości zaczynają się pojawiać w twoich wypowiedziach - autolincz był dopiero po twoim głosie, więc nie mógł na niego wpłynąć. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2011 o 18:56, rob006 napisał:


A widzisz, teraz nieścisłości zaczynają się pojawiać w twoich wypowiedziach - autolincz
był dopiero po twoim głosie, więc nie mógł na niego wpłynąć. ;]

Autolincz nie wpłynął na moje podejrzenia względem jego - tylko na to, że nie zdecydowałem się na linczowanie Kindziuka mimo wszystko, gdy Win0 wysunął taką propozycję. . Zgodziłem się na linczowanie Alexeia, bo powtarzam, NIKT nie chciał mnie wtedy poprzeć w linczowaniu Kindziuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 18:59, Asthariel napisał:

Autolincz nie wpłynął na moje podejrzenia względem jego - tylko na to, że nie zdecydowałem
się na linczowanie Kindziuka mimo wszystko, gdy Win0 wysunął taką propozycję. . Zgodziłem
się na linczowanie Alexeia, bo powtarzam, NIKT nie chciał mnie wtedy poprzeć w linczowaniu
Kindziuka.


Ja byłem skłonny, gdyby lincz na Alexeiu nie przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 19:02, rob006 napisał:

> Autolincz nie wpłynął na moje podejrzenia względem jego - tylko na to, że nie zdecydowałem

> się na linczowanie Kindziuka mimo wszystko, gdy Win0 wysunął taką propozycję. .
Zgodziłem
> się na linczowanie Alexeia, bo powtarzam, NIKT nie chciał mnie wtedy poprzeć w linczowaniu

> Kindziuka.

Ja byłem skłonny, gdyby lincz na Alexeiu nie przeszedł.

Napisałeś, że poczekasz na to, co napisze Alexei. Wdałeś się z nim w rozmowę. Magi wolała poczekać na Shudo, o ile dobrze pamiętam. Potem spytałem, Alexei czy Kindziuk - ty i Magi byliście bardziej skłonni ku Alexeiowi, choć nie oddaliście głosów. Wiedząc jednak, że jestem w mniejszości, zagłosowałem pierwszy, a Magi za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że dziś byłem tak mało aktywny, ale coś mi wypadło.
* * *
Zauważyliście, że tylko jedna osoba nie uważa kindziuka zbytnio za mafioza?Jest nią win0.
Natomiast kindziuk wątpi w mafiowanie wina.
Możliwa jest rzeczywiście para win0-kindziuk. Win0 być może wczoraj zmienił lincz na kindziuka, żeby mieć na alibi, natomiast kindziuk, jak sam napisał był gotowy ze zmianą linczu na alexieja.A teraz win0 i kindziuk obaj sie rzucili na Asthariela, żeby zwiększyć szanse, że zginie mieszkaniec,a jeśli dziś zginie mieszkaniec to przegramy.W kolejnej mojej teori występuje kindziuk, więc na niego oddam dzisiejszy głos.

****
Lincz ----> Kindziuk
****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 19:08, Kalenos napisał:

Przepraszam, że dziś byłem tak mało aktywny, ale coś mi wypadło.

to znajdź chwilkę i dokładniej poczytaj to co dzisiaj się wydarzyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 19:08, Asthariel napisał:

Napisałeś, że poczekasz na to, co napisze Alexei. Wdałeś się z nim w rozmowę. Magi wolała
poczekać na Shudo, o ile dobrze pamiętam. Potem spytałem, Alexei czy Kindziuk - ty i
Magi byliście bardziej skłonni ku Alexeiowi, choć nie oddaliście głosów.


Po pierwsze, ja już wtedy swój głos oddałem. A po drugie, skoro Kindziuk wydawał ci się bardziej podejrzany, czemu nawet nie zachęcałeś żeby go linczować, tylko od razu zgodziłeś się na propozycję moją i Mag?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2011 o 19:12, rob006 napisał:


Po pierwsze, ja już wtedy swój głos oddałem. A po drugie, skoro Kindziuk wydawał ci się
bardziej podejrzany, czemu nawet nie zachęcałeś żeby go linczować, tylko od razu zgodziłeś
się na propozycję moją i Mag?


Wydawało mi się, że mafia to gra zespołowa, wiec zgodziłem się na typy twoje, Magi i Win0, bo on tez miał na niego oddany głos. Nie chciałem się kłócić, zwłaszcza, że byłem w mniejszości. No i później byłem pewien winy Alexeia. Z mojego punktu widzenia - co za różnica, czy zginie jeden mafiozo, czy drugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, to patrząc na pierwszy dzień i tamtejsze lincze strasznie w oczy rzuciła mi się para Kalenos - Asthariel. W jednej chwili mamy remis właśnie tej pary, nagle 5 minut przed końcem głosowania Asthariel proponuje remis, Kalenos błyskawicznie się zgadza i już w następnej minucie zmienia lincz na Reznova, a 2 minut później to samo robi Asthariel. I nagle magicznie czołowa dwójka spada na dalszy plan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 19:24, rob006 napisał:

Tak swoją drogą, to patrząc na pierwszy dzień i tamtejsze lincze strasznie w oczy rzuciła
mi się para Kalenos - Asthariel. W jednej chwili mamy remis właśnie tej pary, nagle 5
minut przed końcem głosowania Asthariel proponuje remis, Kalenos błyskawicznie się zgadza
i już w następnej minucie zmienia lincz na Reznova, a 2 minut później to samo robi Asthariel.
I nagle magicznie czołowa dwójka spada na dalszy plan...

Nie zgadzałem się na remis! Zwróciłem uwagę, że raczej (z waszej perspektywy) jesteśmy niewinni, bo nikomu nie zależało na przełamaniu remisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 19:22, Asthariel napisał:

Wydawało mi się, że mafia to gra zespołowa, wiec zgodziłem się na typy twoje, Magi i
Win0, bo on tez miał na niego oddany głos.


Nie miał, zagłosował po tobie. Ty jako pierwszy tak ochoczo zareagowałeś na propozycję linczowania Alexeia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 19:26, Asthariel napisał:

Nie zgadzałem się na remis! Zwróciłem uwagę, że raczej (z waszej perspektywy) jesteśmy
niewinni, bo nikomu nie zależało na przełamaniu remisu.


Ale co to ma do rzeczy? W końcu sami przełamaliście remis, więc twoje słowa świadczą przeciwko tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się