Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2011 o 22:03, Asthariel napisał:

Kindziuk zdecydował się dołączyć do linczu na Alexeiu w ostatniej chwili, jak jego śmierć
była pewna. Jeszcze raz, bardzo ciekawe :-) Czyżby ostatnia, desperacka próba zapewnienia
alibi?

zobaczyłem głos na siebie, szybkie f5 a przygotowany post był ... :) ETI zobowiązuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i macie dwójkę mafiozów.

Kindziuk i Rob (najprawdopodobniej)

Dziękuję za świetną grę, na prawdę dobrze sie bawiłem. Chciałbym również na koniec powiedzieć, że jak zbierze siię skład na następną edycję, to chętnie poprowadzę sesję w klimacie Pratchetta, bądź w klimacie Asterixa i Obelixa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

------------------------Alexei -> win0 (09:04)
------------------------Magi -> Shudo (09:34)
Kukowsky -> Shudo (15:37)
rob006 -> Alexei (16:32)
Kalenos -> win0 (18:38)
------------------------Asthariel -> kindziuk (20:34)
------------------------kindziuk -> Kalenos (20:45)
------------------------Alexei -> Asthariel (20:54)
Asthariel -> Alexei (21:37)
------------------------win0 -> Alexei (21:38)
Magi -> Alexei (21:40)
------------------------Alexei -> Alexei (21:46)
win0 -> kindziuk (21:53)
Alexei -> kindziuk (22:01)
kindziuk -> Alexei (22:01)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 22:03, rob006 napisał:

> Napisałem rano, a potem zaraz po pracy. To nie jest olewanie. Odpowiedziałem na
wszystkie
> posty skierowane w moją stronę, a że było ich dużo, a czasu mało to trochę się pogubiłem.


Nie zmienia to faktu że bronić się zacząłeś dopiero "w ostatniej chwili" :P


Wiesz, nie wszyscy mają cały dzień wolny. Ja mam trochę obowiązków, a normalnie tyle czasu (trochę rano i do późna w nocy) zazwyczaj wystarczało.

Zresztą, ciekawi mnie kto jest mafią na prawdę baaaardzo;) Do zobaczenia na końcu edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 22:05, Magwisienka napisał:

Eee, okej, to ja się zgubiłam. win0, ponawiam - wtf?

To był apel o zmianę głosu, nieaktualne :P

Dnia 07.07.2011 o 22:05, Magwisienka napisał:

I kto w końcu ginie?

Rozpiska wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 22:06, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Wiesz, nie wszyscy mają cały dzień wolny.


NO to co masz pretensje do innych że robią coś w ostatniej chwili?

@Win
A czemu chciałeś go zmienić? Możesz oświecić? Bo aż takiego autorytetu to tu nie masz, żeby ludzie na zawołanie głosy dla ciebie zmieniali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 22:09, rob006 napisał:

> Wiesz, nie wszyscy mają cały dzień wolny.

NO to co masz pretensje do innych że robią coś w ostatniej chwili?


Ty byłeś dzisiaj (jak mamy się wypunktowywać) Z przerwami od 10tej:) Więc w tym przypadku, twoje działania podpadają pod "na ostatnią chwilę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 22:09, rob006 napisał:

> Wiesz, nie wszyscy mają cały dzień wolny.

NO to co masz pretensje do innych że robią coś w ostatniej chwili?

@Win
A czemu chciałeś go zmienić? Możesz oświecić? Bo aż takiego autorytetu to tu nie masz,
żeby ludzie na zawołanie głosy dla ciebie zmieniali ;]

Chciał go zmienić, bo zasugerował się że jestem Katanim, co ostatecznie (prawdopodobnie) rozwiewa wątpliwości co do jego niewinności. Mój dar dla Was i mała wskazówka. Kiedy zorientowałem się co się święci i wiedziałem że za mało czasu jest żeby to odkręcić, to postanowiłem zagrać "na Kataniego". O Tym że nie jestem Katanim wiedział tylko prawdziwy Katani. A tylko miastowy by poszedł za mną. Wierząc że jestem Katanim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 22:11, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Ty byłeś dzisiaj (jak mamy się wypunktowywać) Z przerwami od 10tej:) Więc w tym przypadku,
twoje działania podpadają pod "na ostatnią chwilę"


Lincz na ciebie poleciał przed 17, a o podejrzeniach wobec ciebie pisałem przez cały dzień. To że inni zaczęli zmieniać swoje lincze w ciągu ostatniej godziny, to już nie moja zasługa, nie mam takiej mocy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 22:15, rob006 napisał:

> Ty byłeś dzisiaj (jak mamy się wypunktowywać) Z przerwami od 10tej:) Więc w tym
przypadku,
> twoje działania podpadają pod "na ostatnią chwilę"

Lincz na ciebie poleciał przed 17, a o podejrzeniach wobec ciebie pisałem przez cały
dzień. To że inni zaczęli zmieniać swoje lincze w ciągu ostatniej godziny, to już nie
moja zasługa, nie mam takiej mocy ;]

Nie mniej jednak Ty i Asth... kurde wiesz o kogo chodzi, doprowadziliście do linczu na niewinnej osobie.Zresztą, mam nadzieje że inni zobaczą to co ja zobaczyłem. Chętnie napisałbym analizę, ale to byłoby nie fair, a poza tym po tym co się dzisiaj wydarzyło 14 minut to za mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym zagraniem na kataniego tylko utwierdziłeś mnie w tym, że mam rację co do linczu na tobie. Jak ktoś kojarzył odrobinkę fakty też powinien do tego wniosku dojść. Zresztą nie wiem po co ja z tobą dyskutuję, wkrótce poznamy twoją rolę i wszystko będzie jasne, nie ma co lać wody ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 22:06, windows00 napisał:

To był apel o zmianę głosu, nieaktualne :P

... Tak, to rozkminiłam :P Ale "A czemu chciałeś go zmienić? Możesz oświecić?" - podłączam się pod pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 22:17, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Nie mniej jednak Ty i Asth... kurde wiesz o kogo chodzi, doprowadziliście do linczu
na niewinnej osobie.Zresztą, mam nadzieje że inni zobaczą to co ja zobaczyłem.


Już nie żal się jak dziecko. Nikt tu nikogo do głosu nie przymuszał, jak ktoś na ciebie głosował, to z własnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, najbardziej poznać rolę człowieka możesz po tym co pisze po fakcie. Zurris jeszcze nie wysłał mi widomości kto jest mafiozą, a formalnie martwy nie jestem, więc pisać mogę;)

A poza tym ja się nie żalę. Dobrze wiesz, że każdy pożar zaczyna się od iskry. Ludzie sam krzyczeli żeby ukrzyżować Chrystusa, ale to Faryzeusze podszeptywali im złe zdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 22:29, Asthariel napisał:

No, edycja się rozkręciła. 145 postów na dziś - to prawie jak za starych (sprzed roku)
dobrych czasów :-)

mhm, tylko przed rokiem było 17 graczy na start, i sam win i cael mieli nastukane 100 postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 22:25, Alexei_Kaumanavardze napisał:

A poza tym ja się nie żalę. Dobrze wiesz, że każdy pożar zaczyna się od iskry. Ludzie
sam krzyczeli żeby ukrzyżować Chrystusa, ale to Faryzeusze podszeptywali im złe zdania:)


LOL, co za porównanie. :D Żalisz się, masz pretensje do osoby, która jako pierwsza zaczęła cię podejrzewać i oddała na ciebie głos. I takie dziecinny odwet w postaci oskarżenia tej osoby o bycie mafią, tak jakby mieszkaniec nie mógł kogoś mylnie podejrzewać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się