Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2011 o 20:41, Asthariel napisał:

Najpierw Kindziuka.

Co Cię w ogóle skłoniło do sprawdzenia kindziuka w pierwszej kolejności? Dlaczego nie jakiś bardziej doświadczony gracz, którego rolę warto by było znać? To wygląda zbyt wygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:57, Kalenos napisał:

Co ja sądze ? Sądze, że Asthariel ma racje. Win0 i kindziuk są w mafii jestewm tego pewien
na 99%. Mieliśmy wczesniej takie założenia, a skoro rob jest niewinny, ty Magi też jesteś
raczej niewinna, Asthariel katani toż to oczywiste, że win0 i kindziuk są w mafii. Asthariel,
także według mnie odparł wasze oskarżenia, znaczy obronił się. On mi wogóle nie wygląda
na mafie, lecz wiecie ja jesten nowy ;P

Dobra, teraz o już właściwie jestem pewna, że jesteś w mafii z Astharielem. Wierzysz mu bez mrugnięcia okiem, nawet nie biorąc pod uwagę, że jest to najbardziej typowy ruch zdesperowanego mafioza? Komooooon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:57, Kalenos napisał:

Co ja sądze ? Sądze, że Asthariel ma racje. Win0 i kindziuk są w mafii jestewm tego pewien
na 99%. Mieliśmy wczesniej takie założenia, a skoro rob jest niewinny, ty Magi też jesteś
raczej niewinna, Asthariel katani toż to oczywiste, że win0 i kindziuk są w mafii.

Mieliście? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:58, Magwisienka napisał:

> Najpierw Kindziuka.
Co Cię w ogóle skłoniło do sprawdzenia kindziuka w pierwszej kolejności? Dlaczego nie
jakiś bardziej doświadczony gracz, którego rolę warto by było znać? To wygląda zbyt wygodnie...


Moje podejrzenia wzbudziła jego chęć ku remisowi. Myślałem wtedy, że stara się ratować Kalenosa, a nie mógł się wmieszać bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 20:58, rob006 napisał:

Widzisz, przejrzałem twoje posty, i faktycznie można tam dostrzec jakbyś był pewien że
kindziuk jest w mafii. Jest tylko jeden, zajebiście wielki szczegół. Mając pewnego
mafioze bez żadnego sprzeciwu głosujesz na Alexeia, nawet nie namawiając innych na kindziuka??!!

No żesz k@#$%, albo jesteś najgorszym katanim jakiego widziałem (albo pamiętam), albo
zdesperowanym mafiozem....


Jak napisałem, jestem ssaczem, w dodatku byłem pewien, że Alexei jest jego wspólnikiem. A gdyby nie był - zawsze miałem dodatkowy dzień, by udowodnić to, że jestem katanim, a materiału na jego wspólnika byłoby znacznie więcje. Ale Shudo nie ma, a to jest ostatni dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 21:08, Asthariel napisał:

Moje podejrzenia wzbudziła jego chęć ku remisowi. Myślałem wtedy, że stara się ratować
Kalenosa, a nie mógł się wmieszać bezpośrednio.

I nie sprawdziłeś Kalenosa, kiedy wiedziałeś już że mafiozem jest kindziuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 21:10, Asthariel napisał:

A gdyby nie był - zawsze miałem dodatkowy dzień, by udowodnić to, że jestem katanim,
a materiału na jego wspólnika byłoby znacznie więcje. Ale Shudo nie ma, a to jest ostatni
dzień.


A nie wpadłeś na to że mógłbyś paść w mordzie? To dość częsty przypadek w tej grze, statystycznie ginie tak aż jedna osoba dziennie!

Poza tym, nawet jeśli byłem w stanie ci uwierzyć, to Kalenos swoim ostatnim postem zabił twoją wiarygodność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2011 o 21:14, rob006 napisał:


A nie wpadłeś na to że mógłbyś paść w mordzie? To dość częsty przypadek w tej grze, statystycznie
ginie tak aż jedna osoba dziennie!

Poza tym, nawet jeśli byłem w stanie ci uwierzyć, to Kalenos swoim ostatnim postem zabił
twoją wiarygodność...

Właśnie dlatego starałem się grać kontrowersyjnie. Chciałem zdobyć materiał na przynajmniej jeszcze jedną osobę.

Jak Kalenos zabił moją wiarygodność? Tym "mieliśmy"? Pewnie chodzi mu o to, że Magi też podejrzewała Wino - Kindziuk, nawet jeśli ja byłem podejrzanym na pierwszy miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 21:18, Asthariel napisał:

I jeszcze raz - czy gdybym był partnerem Kalenosa, to nie kazałbym mu siedzieć cicho,
skoro już oddał głos?


Przecież sam powiedziałeś że jesteś ssaczem i grasz beznadziejnie, a teraz dziwisz się że ktoś podejrzewa cię o takie błędy?

I znowu zapomniałem:

lincz->Asthariel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 21:13, windows00 napisał:

> Moje podejrzenia wzbudziła jego chęć ku remisowi. Myślałem wtedy, że stara się ratować

> Kalenosa, a nie mógł się wmieszać bezpośrednio.
I nie sprawdziłeś Kalenosa, kiedy wiedziałeś już że mafiozem jest kindziuk?


W międzyczasie zacząłem wątpić w podejrzenia wobec niego. Uznałem, że Kindziuk chciał remisu, by nie dało sie go z nikim powiązać, Kalenos grał zbyt kiepsko jak na mafię (gdyby nią był, partner pisałby mu, co robić), a po nieudanym linczu na Alexeiu Rob byłby głównym podejrzanym, jako że to jemu najbardziej zależało na zlinczowaniu go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 21:14, rob006 napisał:

Poza tym, nawet jeśli byłem w stanie ci uwierzyć, to Kalenos swoim ostatnim postem zabił
twoją wiarygodność...

Naprawde? Ale tak szczerze to ja jestem mieszkańcem..

Wino
Mieliśmy to znaczy, że mieszkańcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 21:39, Kalenos napisał:

> Poza tym, nawet jeśli byłem w stanie ci uwierzyć, to Kalenos swoim ostatnim postem
zabił
> twoją wiarygodność...
Naprawde? Ale tak szczerze to ja jestem mieszkańcem..


Tak czy siak - grasz beznadziejnie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że te powiązania (które dziś znalazłem) między Kindziukiem a winem są bardzo prawdopodobne, dlatego wierze Astharielowi.
Kurcze i teraz wyjdzie, że miasto przegrało przeze mnie, bo zniszczyłem wiarygodność najprawdopodobniej kataniego. :/ Sorki, że tak mieszałem w tej edycji. :/
Chociaż jest też szansa, że Asthariel na serio jest w mafii, ale nie sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Shudo zapaliła się zielona lampka. Jest jeszcze nadzieja, bo jeśli zagłosuje na kIndziuka, będziecie mili dodatkowy dzień, a ja udowodnię swoja niewinność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.
Przepraszam za moją absencję ale była ona spowodowana awarią neta, a nie taktyką. Neta odzyskałem około godziny 19 ale nie chciałem aby mafia wykorzystała moje pojawienie dla swoich celów. W dniu dzisiejszym nominuję do opuszczenia naszych szeregów Asthariel''a.
Jeśli okaże się niewinny to skieruję swoją uwagę na kindziuka a co za tym idzie również na wina

rob006 i Magi w moim odczuciu na 99% niewinni.

***
Lincz - Asthariel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się