Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2011 o 17:45, Asthariel napisał:

Hm, a w ogóle cię nie przekonuje fakt, że Win0 w ogóle sie nie starał na przekonać do
zlinczowania Kindziuka, a gdy ten był już bezpieczny, to szybciutko przestał go podejrzewać?
Dużo się zmieniło przez jedna noc...

uczepiłeś się tego że byłem za remisem? i że nie głosowałem za tłumem? bardzo mocne argumenty nie ma co panie mafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 18:01, kindziukxxx napisał:


> Hm, a w ogóle cię nie przekonuje fakt, że Win0 w ogóle sie nie starał na przekonać
do
> zlinczowania Kindziuka, a gdy ten był już bezpieczny, to szybciutko przestał go
podejrzewać?
> Dużo się zmieniło przez jedna noc...
uczepiłeś się tego że byłem za remisem? i że nie głosowałem za tłumem? bardzo mocne argumenty
nie ma co panie mafia.


Nie czepiam się, że głosowałeś za tłumem, tylko tego, że unikałeś odpowiedzialności. Żadnego twojego głosu nie da się z nikim powiązać - glosowałeś na Wayzina, bo tego nie było, i w końcu odpadł. Głosowałeś na Alexeia i poszedłeś za tłumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2011 o 18:03, Asthariel napisał:

Nie czepiam się, że głosowałeś za tłumem, tylko tego, że unikałeś odpowiedzialności.
Żadnego twojego głosu nie da się z nikim powiązać - glosowałeś na Wayzina, bo tego nie
było, i w końcu odpadł. Głosowałeś na Alexeia i poszedłeś za tłumem.


ja ratowałem dupę ... a nie leciałem za tłumem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 18:05, kindziukxxx napisał:


> Nie czepiam się, że głosowałeś za tłumem, tylko tego, że unikałeś odpowiedzialności.

> Żadnego twojego głosu nie da się z nikim powiązać - glosowałeś na Wayzina, bo tego
nie
> było, i w końcu odpadł. Głosowałeś na Alexeia i poszedłeś za tłumem.

ja ratowałem dupę ... a nie leciałem za tłumem


Aha, ratowałeś dupę...

Więc pytanie - czemu podejrzewacie mnie za to, że ratowałem dupę, gdy byłem zremisowany z Kalenosem, a Kindziuka uniewinniacie z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2011 o 18:12, Asthariel napisał:

Więc pytanie - czemu podejrzewacie mnie za to, że ratowałem dupę, gdy byłem zremisowany
z Kalenosem, a Kindziuka uniewinniacie z tego powodu?

bo ja ratowałem na ostatnią chwilę jak zobaczyłem zmianę, i dlaczego nie odpowiadasz na zarzuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 17:57, Asthariel napisał:

Tak, właśnie tak myślę - dlatego, że osoby, które ofiara podjerzewa natychmiast stałyby
sie głównymi podejrzanymi.

Jasne, jasne. Pogadamy po edycji, bo teraz nawet jakbyś myślał inaczej, to tego nie przyznasz, bo to uprawomocnia moją teorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2011 o 18:13, kindziukxxx napisał:

dlaczego nie odpowiadasz
na zarzuty?

HAHAHA

A co ja niby robiłem, w 4 postach pod rząd, troszkę wyżej? Masz jeszcze jakieś nowe zarzuty względem mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2011 o 18:14, Asthariel napisał:

A co ja niby robiłem, w 4 postach pod rząd, troszkę wyżej? Masz jeszcze jakieś nowe zarzuty
względem mnie?

ślepo brniesz w swoją teorię i z każdym kolejnym postem utwierdzasz mnie w moim zdaniu, a jak nawet win0 mi odpuścił i magi też to dostrzega to jednak nie wszyscy idą na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

A teraz napisz mi - co mogłem zyskać będąc mafią, a przez cały czas wystawiając się na podejrzenia?
Pierwszego dnia uratowałem się z remisu.
Drugiego dnia chyba tez były na mnie ze 2 lincze.
Dziś chcecie mnie zlinczować.

W imię czego miałbym się tak zachowywać? Porównajcie sobie poprzednie edycje - nie wydaje mi się, żeby mafia celowo pchała się na celownik dzień po dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 17:54, Asthariel napisał:

Nie przeinaczam twoich słów

No właśnie dokładnie to robisz.

Dnia 08.07.2011 o 17:54, Asthariel napisał:

A przypominam, jeśli Shudo dziś sie nie pojawi, to będzie
to ostatni lincz, a jak nie traficie, to miasto przegrywa.

No genialne, jak ja mogłam na to nie wpaść. A, chwila, przecież już o tym wiem!
>A nie traficie głosując na

Dnia 08.07.2011 o 17:54, Asthariel napisał:

mnie, bo jestem niewinny

:D
>- pytam po raz kolejny, czy byłbym tak głupi będąc mafią, by

Dnia 08.07.2011 o 17:54, Asthariel napisał:

KAŻDEGO DNIA EDYCJI wystawiać się na podejrzenia specjalnie? Zastanów sie, co mogłem
zyskać,specjalnie wystawiając się na podejrzenia?

Może właśnie to, że reszta uznałaby, że przecież nie możesz być mafią, bo za bardzo się wychylasz? Nikt nie powiedział, że mafia nie może grać na ryzyku i to akurat zupełnie Cię nie uniewinnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 18:19, kindziukxxx napisał:


> A co ja niby robiłem, w 4 postach pod rząd, troszkę wyżej? Masz jeszcze jakieś nowe
zarzuty
> względem mnie?
ślepo brniesz w swoją teorię i z każdym kolejnym postem utwierdzasz mnie w moim zdaniu,
a jak nawet win0 mi odpuścił i magi też to dostrzega to jednak nie wszyscy idą na mnie


Czekam na te twoje nowe zarzuty względem mnie.
Win0 ci odpuścił. Wiesz czemu? Bo jestescie partnerami w mafii.

Mam tylko nadzieję, że Shudo pojawi się w ostatniej chwili, i znów będzie 7 graczy. Inaczej miasto przegra już dziś - i to tylko z powodu mojej niekompetencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 15:44, kindziukxxx napisał:

Co dalej.. wątpię w mafiowanie windowsa, zaczniemy od tego że niby jesteśmy razem, i
powiedzcie czy ryzykowałby w ten sposób wiedząc że zmienię głos w razie potrzeby?

No pewnie!! Kurcze, że też wcześniej na to uwagi nie zwróciłem. :D Niby Win tworzy dla ciebie zagrożenie, ale ty jesteś przygotowany na taką okoliczność... :D

Dnia 08.07.2011 o 15:44, kindziukxxx napisał:

pewno nie pozwoliłby się tak odkryć a ja nie dałbym się tak oficjalnie wkopać, zwłaszcza
że dzisiaj nawet gdybym się okazał mafiozem to z kim? nie ma żadnego powiązania

Uwierz mi że jest wiele powiązań, ze mną też można cię połączyć (a przynajmniej ktoś próbował z tego co pamiętam :D)

BTW: Nie zostawiłem cię w spokoju, męczę cię od dwóch dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2011 o 18:21, Asthariel napisał:

Czekam na te twoje nowe zarzuty względem mnie.
Win0 ci odpuścił. Wiesz czemu? Bo jestescie partnerami w mafii.

pozwól że tak to skomentuję - "mhm. "

Dnia 08.07.2011 o 18:21, Asthariel napisał:

Mam tylko nadzieję, że Shudo pojawi się w ostatniej chwili, i znów będzie 7 graczy. Inaczej
miasto przegra już dziś - i to tylko z powodu mojej niekompetencji.

też mam taką nadzieję, bo Ty jesteś już pewnym kandydatem, tylko jeszcze teraz kto może być twoim partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 18:23, kindziukxxx napisał:



Piszesz, że nie odpowiadam na zarzuty. Odpowiedziałem. Czekam na jakieś nowe. Czemu ignorujesz moją prośbę w swoim poście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2011 o 18:22, rob006 napisał:

> powiedzcie czy ryzykowałby w ten sposób wiedząc że zmienię głos w razie potrzeby?
No pewnie!! Kurcze, że też wcześniej na to uwagi nie zwróciłem. :D Niby Win tworzy dla
ciebie zagrożenie, ale ty jesteś przygotowany na taką okoliczność... :D


A ty nie byłbyś przygotowany wiedząc że mogą się zmienić z 2 głosy ?

Dnia 08.07.2011 o 18:22, rob006 napisał:

> pewno nie pozwoliłby się tak odkryć a ja nie dałbym się tak oficjalnie wkopać, zwłaszcza

Dnia 08.07.2011 o 18:22, rob006 napisał:

Uwierz mi że jest wiele powiązań, ze mną też można cię połączyć (a przynajmniej ktoś
próbował z tego co pamiętam :D)

gorzej że po mordzie na mnie wyjdzie że zostało 2 mafiozów.. no chyba ze katani nam się objawi i rozjaśni sytuację bo teraz jest już ciężko, nie można sobie pozwolić na pomułkę

Dnia 08.07.2011 o 18:22, rob006 napisał:


BTW: Nie zostawiłem cię w spokoju, męczę cię od dwóch dni :D

to nie było jeszcze aż takie męczenie, nie dałeś ściany tekstu na 10 min przed końcem głosowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2011 o 18:27, Asthariel napisał:

Piszesz, że nie odpowiadam na zarzuty. Odpowiedziałem. Czekam na jakieś nowe. Czemu ignorujesz
moją prośbę w swoim poście?

ja już nie mam żadnych zarzutów jesteś w mafii, i jestem tego na 99% pewien,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 17:18, Asthariel napisał:

No to i u mnie było podobnie - Kindziuk był podejrzanym numer jeden, a Alexei numer 2.

A w którym momencie zacząłeś podejrzewać Alexeia? Bo na początku nic o nim nie wspominałeś.

Dnia 08.07.2011 o 17:18, Asthariel napisał:

No to czemu podejrzewasz o próbe zapewnienia sobie alibi linczowaniem Kindziuka mnie,
a nie podejrzewasz o to samo Win0? Oddał głos na Kindziuka w ostatnich momentach, bez
żadnych argumentów. Mógł to zrobić wcześniej, gdy to proponowałem.

Akurat linczowanie kindziuka działa też na twoją korzyść, ale o niczym nie przesądza i na to chciałem zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 18:29, rob006 napisał:

> No to i u mnie było podobnie - Kindziuk był podejrzanym numer jeden, a Alexei numer
2.
A w którym momencie zacząłeś podejrzewać Alexeia? Bo na początku nic o nim nie wspominałeś.


Przed wieczorem napisałem 3 posty - jeden o Kindziuku, drugi o Kalenosie, trzeci o Alexieiu. Alexei był moją opcją numer 3 - ale przekonałem się bardziej, gdy zacząłeś go męczyć. Póxniej już byłem pewien, że nikt mnie nie poprze w linczowaniu Kindziuka, więc dołączyłem do linczowania Alexeia - a gdy ten zaczął tracić zimną krew byłem pewien, ze jest w mafii, wiec nie widziałem powodu, by mieszać na sam koniec i dołączać do Win0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 18:29, kindziukxxx napisał:


> Piszesz, że nie odpowiadam na zarzuty. Odpowiedziałem. Czekam na jakieś nowe. Czemu
ignorujesz
> moją prośbę w swoim poście?
ja już nie mam żadnych zarzutów jesteś w mafii, i jestem tego na 99% pewien,


Więc czemu w poprzednim poście próbujesz wprowadzić innych graczy w błąd, odnośnie tego, że nie odpowiedziałem na zarzuty. Czemu kłamałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2011 o 18:32, Asthariel napisał:

Więc czemu w poprzednim poście próbujesz wprowadzić innych graczy w błąd, odnośnie tego,
że nie odpowiedziałem na zarzuty. Czemu kłamałeś?

jak dla mnie nie odpowiedziałeś konkretnie tylko cały czas sypiesz swoją magiczna teorią o mnie i win0 w mafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się