Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2006 o 21:58, ariwederczi napisał:

Dla mnie - przyznam szczerze - to też było niezrozumiałe. Teoria, którą wszystkim wciskałem,
o tym, że "Trzeci" się na mnie uwziął i mnie wrabia, mogła być moim zdaniem skuteczna do piątku,
góra soboty. Później bałem się tej teorii używać jako argumentu, bo już nawet mnie to raziło,
ale ryzykowałem i się opłaciło... :)


No widzisz Ci co to widzieli zginęli z rąk poczciwych mieszkańców :P

Dnia 06.02.2006 o 21:58, ariwederczi napisał:

Dzięki za wszystkie gratki. :)


Oszust miałeś nie przyjmować gratulacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle przez przypadek zupełny wywaliło mnie z edycji...No cóz. Ariemu było to bardzo na rękę , bo nie dałbym mu spocząć , jak już upewniłem się , że niewinny jest Ninja - btw sorry , za oskarżenia , ale mafia zagrała nieźle, nawet swietnie - broniąc sietak długo.
Szkoda mi aż było patrzeć ;p Dev , dorzuć mnie na listę , już teraz urlopik , dobrze mi zrobi:) Wieczorki z mafią;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mały włos a zapomniałbym podziekować za grę :))

Dziękuję wszystkim za grę :)

Wszystkich których uraziłem to przepraszam.

Persona Non Grata ----> mistrzowałeś tak jak zapowiedziałeś i zasłużyłeś na te 10% :P
ta edycja, jak już ktoś powiedział przede mną, przejdzie do historii ;)

To moja pierwsza gra na zwykłych zasadach FM, wcześniej grałem w "The Thing"
więc cieszę się, że mafia nie wykończyła mnie zbyt szybko i mogłem trochę posiwieć każdego wieczoru ;)

Muszę niestety na jakiś czas rozstać się z FM bo uzależnia powodując problemy rodzinne ;)

Pozdrowienia dla wszystkich spragnionych adrenaliny i miłej zabawy :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2006 o 21:14, argon napisał:

A ja nie wyczułem ? Tylko jak juz wcześniej mówił Yarr "czwarty" zbił mnie z tropu :)


Tia każdy wyczuł tylko nikt nie zlinczował. Zaczynają sie wykręty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2006 o 21:34, Ninja Seba napisał:

O przepraszam ja Cię posłuchałem i mi bardzo pomogłeś wychwycić Ariego, ale co z tego skoro
mnie nikt nie słuchał?! :D


Eee, przeczytałes mój post? Są tam dla ciebie gratki ^^
Szkoda że nie ustrzegłes sie błędów przy atakach na ariego, no ale bywa i tak. Generalnie chyba Twoja gra wypada najlepiej z mieszkańców (oprócze mnie^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 22:10, Budo napisał:

Tia każdy wyczuł tylko nikt nie zlinczował. Zaczynają sie wykręty ;]


Tak przy okazji wykrętów ;)

To właściwie najwięcej problemów sprawiło mi dostanie sie na forum i odczytanie postów :(

Czy ktoś wie co trzeba zrobić aby to sie nie powtarzało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Śledziłem tę edycję i muszę ją skomentować.
ari--> Brawa! Zrobiłeś prawie wszystkich w konia! Te posty o "Trzecim"... Możesz napisać książkę "Jak być w mafii, ale skierować podejrzenia na innych".
Ninja--> Nieźle złapałeś ariego, ale TYHE Cię wyeliminowała rozmowami...
TYHE--> Rzeczywiście niezbyt nadajesz się na mieszkańca. Ale może mafia pryjmie Cię z otwartymi ramionami?

Może zagram niedługo w jakiejś edycji. Jako Chuck Norris. Niech na mnie ktoś zagłosuje! KzP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 22:50, walgierz napisał:

Byłbym zapomniał.
Oczywiście chętnie zagram w następnej edycji.
Mam nadzieję zmazać moje winy...


Pisz do Deva na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyhe mogłabyś odwiesić zawieszke - edycja sie skończła;]

z tego miejsca dziękuje za techniczną obsługę mojej edycji;P

ps. Nie gniewaj się już no!;]
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Umówiłem się z Darnokiem, że teraz ja będe prowadził edycję, a on po mnie. Widzę, że większość w ogóle nie zauważyła posta Darnoka ;)
Mam zamiar zacząć w niedzielę, tj. 12.02.2006r (tak dla formalności:)) gdzieś ok. 20-21. Chętnych jak najbardziej zapraszam na priv. Moje namiary już podałem, ale dla niektórych powtorze:
Gg-2540854
email: deviance(at)vp.pl
Na razie klimatu nie zdradzę, ale na pewno nie będzie to nic pokręconego, ani zawiłego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 23:21, Persona Non Grata napisał:

ps. Nie gniewaj się już no!;]

Chyba zostaje Ci tylko worek pokutny i Canossa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak mówiliście że w ostatniej edycji mafai zagrała źle i wogóle? taaak :D to rewanż. MIeszkańcy zagrali gorzej niż mogłęm się spodziewać. Budo się w grobie obracał jak to widział a mi było Was żal jak to widziałem. Od Ariego aż biło że jest mafiozą!
Ps. Zemsta jest słodka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 00:43, WoWmen napisał:

Pamiętacie jak mówiliście że w ostatniej edycji mafai zagrała źle i wogóle?


Bo w poprzedniej grała tragicznie. Teraz też Ty i Furr nie mieliście szczęścia ;P A najlepiej z mafii grała... nasza Gwiazda Zaranna ;)

W ogóle to dzięki wszystkim za grę. Było ciekawie. Ari grał jak szalony i gdyby Ninja lepiej przygotował atak to faktycznie sprawa mogłaby się rozwiązać wcześniej, a tak Ari odradzał sie jak fenix z popiołów po każdych oskarżeniach, a oskarżający go ginęli jak muchy... Powiem szczerze, że byłem skonfudowany.
Specjalne podziękowania dla Budo - fajnie się czytało te teksty na GG - i dla Cerma - tekst "yes master" i to co po nim nastąpiło spowodowało u mnie salwy śmiechu ;)
Część mieszkańców bardzo widocznie tęskniła za byciem w mafii [i nie mówię tu o naszej Rodzynce, bo ona w niej była ;P] - tak już bywa, przyzwyczajenia, ehhh ;D

Zapisałem się do edycji Dev''a i tym razem zamierzam mieć więcej czasu. Sprawy osobiste się zakończyły - jak to już inna melodia. W pracy wprawdzie nadal sporo do roboty, ale może uda mi się w niej coś napisać tak, że mam nadzieję bardziej się udzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 19:50, Yarr napisał:

Gratuluję... TYHE. (...)


Dalibyście już jej spokój. ;) Owszem, przez wiele dni bardzo mi pomagała nieświadoma tego, co czyni, ale przecież w finale, który zadecydował o moim zwycięstwie, TYHE przejrzała na oczy. To Jozeph popełnił ten błąd, który przesądził o moim tryumfie. ;)

Dnia 06.02.2006 o 19:50, Yarr napisał:

(...) Ari - to piwo, które miałeś mi postawić, postaw TYHE... w ramach wdzięczności ;P


Korzystając z okazji, jeszcze raz chcę Cię przeprosić za metody, którymi się posługiwałem, aby wygrać. Musiałem. Taką narzucono mi rolę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 20:38, Budo napisał:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
<####################################################>
<cenzura>


Tak samo zareagowałem, jak napisałeś "Jutro biorę się za ciebie, ari!". ;)

Dnia 06.02.2006 o 20:38, Budo napisał:

(...) Jedno słowo na początek: MASAKRA!!! (...)


:)

Dnia 06.02.2006 o 20:38, Budo napisał:

ariwederczi------> teraz najgorsze---> gratuluje dziadu jeden


Dziękuję. Jeżeli miałbym wskazać mojego największego przeciwnika w tej edycji, to byłeś nim Ty. Popełniłeś jednak ten błąd, że odgrażałeś mi się na chwilę, zanim miałem dokonać mordu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 22:34, Łowca Gier napisał:

Hehe. Śledziłem tę edycję i muszę ją skomentować.
ari--> Brawa! Zrobiłeś prawie wszystkich w konia! Te posty o "Trzecim"... Możesz napisać
książkę "Jak być w mafii, ale skierować podejrzenia na innych".


Obrałem ryzykowną taktykę, ale się opłaciło. Może dla tego, że przede mną jeszcze nikt tego nie próbował? ;)

Nie będę ukrywał, że jestem z siebie dumny. Prawie WSZYSCY wiedzieli, że to JA (wystarczy spojrzeć na kilkanaście ostatnich postów), a jednak nikomu się nie udało... ;)

BTW - jeszcze nikt nie napisał ciekawego spostrzeżenia - to ja spopularyzowałem określenie "Trzeci". Pisane z wielkiej litery, bo mam szacunek do siebie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 08:30, ariwederczi napisał:

> AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
> <####################################################> > > <cenzura> >
Tak samo zareagowałem, jak napisałeś "Jutro biorę się za ciebie, ari!". ;)


Faktycznie miałem taki zamiar. Chciałem po prostu tak popisać, żeby przekonać całą resztę i żeby wszystkie głlsy poszły na Ciebie ;] szkoda że nie wyszło

Dnia 07.02.2006 o 08:30, ariwederczi napisał:

> ariwederczi------> teraz najgorsze---> gratuluje dziadu jeden

Dziękuję. Jeżeli miałbym wskazać mojego największego przeciwnika w tej edycji, to byłeś nim
Ty. Popełniłeś jednak ten błąd, że odgrażałeś mi się na chwilę, zanim miałem dokonać mordu.
:)


Hehe, dzięki. Ale widzisz, to powinno być dodatkową wakazówką świadcząca przeciwko Tobie po mojej śmierci. ale jakoś nikt sie tym nie przejał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2006 o 23:42, DEViANCE napisał:

Dobra. Umówiłem się z Darnokiem, że teraz ja będe prowadził edycję, a on po mnie. Widzę, że
większość w ogóle nie zauważyła posta Darnoka ;)


Oho... Widze, że ja już zostałem zrzucony na jeszcze dalszy plan... No cóż to pozostaje prowadzenie edycji za Darnokiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się