Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dirt 3 w 3D?

26 postów w tym temacie

Dla mnie 3D to jeszcze zbyt droga zabawa aby się w to bawić ;) Nie liczę już samej konsolki ale odpowiedni TV to już trochę duży koszt... I wolę z tym poczekać :) Może wymyślą coś takiego jak Nintendo w swojej konsolce :D Obraz 3D bez potrzeby użycia okularów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby Colin był chociaż w większej połowie symulatorem w co wątpie.A z tym 3d może być ciekawie napewno ładnie gra by się prezentowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja też uważam, że na razie za drogo jest, ale wiesz...
w sumie to nieunikniony postęp technologiczny. jeszcze 10 lat temu nie śniło nam się że może powstać taki film jak Avatar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 15:14, Mastermind napisał:

no ja też uważam, że na razie za drogo jest, ale wiesz...
w sumie to nieunikniony postęp technologiczny. jeszcze 10 lat temu nie śniło nam się
że może powstać taki film jak Avatar ;)


Dla niektórych jest drogo, dla innych jest to cena, która "ujdzie", a dla innych kwota, którą należy przeznaczyć na zestaw do zabawy w 3D, jest tak mała, że w żadnym wypadku nie odczują uszczerbku na swoim majątku :) Tak jest zawsze przecież przy wprowadzaniu nowych technologii.
A co do śnienia o Awatarze, to wiem jedno - mi się w życiu nie przyśni to, o czym mógł śnić George W. Lucas Jr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 15:14, Mastermind napisał:

no ja też uważam, że na razie za drogo jest, ale wiesz...
w sumie to nieunikniony postęp technologiczny. jeszcze 10 lat temu nie śniło nam się
że może powstać taki film jak Avatar ;)



wam moze nie ale Cameron juz mial scenariusz gotowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 15:14, Mastermind napisał:

no ja też uważam, że na razie za drogo jest, ale wiesz...
w sumie to nieunikniony postęp technologiczny. jeszcze 10 lat temu nie śniło nam się
że może powstać taki film jak Avatar ;)


Jedyne technologie jakich nie było to te do renderowania grafiki.3D jakie mamy dzisiaj to technologia sprzed 30 lat(nie mówię o anaglifach bo to jest dużo starsze)i wiele się w niej zmieniło.Nadal mamy zmęczone oczy i ból głowy.30 lat temu się nie przyjęła, ale teraz dzięki marketingowi jest wielką rewolucją i przełomem w dziedzinie kinematografii.Nie zrozum mnie źle lubię samo 3D podoba mi się ten efekt, ale hype wokół tego i mówienie jaka to rewolucja nie jest są dla mnie zwyczajnie żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 15:23, GuzikzKKG napisał:

A co do śnienia o Awatarze, to wiem jedno - mi się w życiu nie przyśni to, o czym mógł
śnić George W. Lucas Jr :)



Sen, że wspaniała niegdyś seria stoczy się na samo dno, poprzez masową produkcję idiotycznych kreskówek i gadżetów z nią związanych, oraz tragiczny scenariusz i dialogi nowej trylogii?

Fakt... Ostatnio nie mam koszmarów, więc nie śniło mi się to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś Dirty mnie nie porywają. Wolę RBR, mimo przestarzałej grafy (co dla mnie akurat jest zaletą, nie ma tych wszystkich bloom-ów, blur-ów, hdr-ów :). Szkoda, że twórcy gier skupiają się teraz nad tym, aby gra jak najbardziej raziła w oczy i była w 3D, zamiast na jej ogólnej zajebiaszczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie bonusy dla osób, które z przyczyn fizycznych nie będą mogły skorzystać z tych ''dobrodziejstw''?

PS
W pełni zgadzam się z końcówką wypowiedzi poprzednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi biednemu zdawało się że od czasów ps2 wszystkie gry są w 3d. Co zaś się tyczy zawrotów głowy, to nie jest to efekt okularów 3d tylko hełmów VR (powodowały one chorobę lokomocyjną nawet u tych którzy na nią nie cierpieli). Tutaj "podwójnych wrażeń (oczy mówią ruszasz się błędnik nie ruszasz się) nie będzie, więc i zawrotów głowy też pewnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 16:55, S1G napisał:

Co zaś się tyczy zawrotów
głowy, to nie jest to efekt okularów 3d tylko hełmów VR (powodowały one chorobę lokomocyjną
nawet u tych którzy na nią nie cierpieli). Tutaj "podwójnych wrażeń (oczy mówią ruszasz
się błędnik nie ruszasz się) nie będzie, więc i zawrotów głowy też pewnie nie.



Jeśli to była adnotacja do mojej odpowiedzi to nic nie napisałem o zawrotach głowy, lecz o bólu a to 2 różne rzeczy.U większości ludzi występuje i przy wykorzystaniu polaryzacji i przy wykorzystaniu okularów migawkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak sie do tego maja platformowki 2d?

Tak, wiem - czepiam sie ;) ...


Ja tam czekam na WRC - mam cichutka nadzieje, ze bedzie jakis tryb hiper-realizm, ktory pozwoli mi poczuc sie jak w ''Ryszardzie'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> no ja też uważam, że na razie za drogo jest, ale wiesz...

Mniej chodzi o cenę, bo sprzęt potanieje prędzej czy później, ale...

> w sumie to nieunikniony postęp technologiczny.

Nieunikniony, to fakt - ale zastanawiam się czy aby na pewno postęp czy raczej trend ? IMO - dopóki to będzie opcja, to - ok, ale jak wszystkie gry będa tylko w 3D to ja raczej odpadam. Nie wiem jak to wyglada w przypadku gier, ale w kinie byłem na "Epoce Lodowcowej 3" właśnie w 3D. Z jednej strony - wrażenia super. Ale z drugiej - film trwał około 2 godz., mniej więcej w połowie zaczęla mnie boleć głowa i oczy też mialem nieźle przemęczone...

BTW - skoro już w temacie 3D, to napiszcie o Crysis 2. A jest o czym pisać - ponoć Crytek opracował technologię, która pozwala na 3D praktycznie bez spadku klatek. I to jest news, o którym zresztą napisała już konkurencja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przereklamowany bubel i tyle z tego 3D, a jeszcze jaki drogi bubel! Szkoda oczu i pieniędzy. A Dirt 3 i tak nie wyjdzie wcześniej niż w 2011 roku, a Grid 2 może ukazać się pod koniec obecnego 2010 roku. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 16:03, Patryk692 napisał:

Mnie nawet na okulary nie stać (ok. 500zł.) a co dopiero o TV i reszcie sprzętu xD

ok. ale zwróć uwagę, że do premiery jeszcze trochę pozostało. jak z każdą nowością, jest droga na początku. poczekaj pół roku, zobaczysz że stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować