Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft bez abonamentu?

54 postów w tym temacie

Jeśli zniosą abonament po wypuszczeniu tego ''brand neu'' MMO, to poważnie zacznę grać w WoW.
A na razie mi wystarcza sporadyczna obserwacja rozgrywek kumpla na zjazdach. :)

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może kiedyś im się to uda... Jak na razie to WoW jest kurą znoszącą złote jaja tonami i tak szybko z tego nie zrezygnują. Pewnie jak zrobią coś takiego to także zrobią coś w stylu Premium Account... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard musi być pewien sukcesu swojego nowego mmo skoro już teraz oznajmia światu taką wiadomość. W końcu wiadomo, że jesli jedna firma ma kilka mmo, tylko jeden z nich może być super zarabiającym hitem, reszta musi być tylko dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Prima Aprilis już był. Kotick niedawno mówił, że chciałby wprowadzić abonament do CoD''a za multi, więc raczej nie w tym świecie ;). Oni zarabiają przez miesiąc tyle co wydają na jakąś produkcję, więc puki liczba graczy nie zejdzie do 500 k to WoW będzie płatny, a to może przydarzyć się chyba tylko przy nowym MMO od Blizza (np. WoW 2 co IMO byłoby totalną głupotą) lub GW 2, w co już bardziej wątpię, jeśli GW pozostanie w swoim świetnym klimacie 8 skilli i będzie miało jakiś niski próg lvl, ale jak słyszę o plotkach w stylu 100 level w GW2 to zaczynam się zastanawiać, bo mogą tym zgarnąć ludzi z WoW''a, ale stracą jakieś 60% ludzi obecnie grających (w tym mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To... bardzo... odległa... przyszłość... :>

W sumie na pewno kiedyś do tego dojdzie i niezależnie od sytuacji na rynku, da to WoWowi drugie życie, na czym tak czy siak Blizzard by spokojnie skorzystał. Ale póki co gdyby teraz zdecydowali się na taki ruch, to każdy popukałby się w głowę. :P A potem rzucił się na zalegające WoWami półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by tak było :
1. Serwery WoWa zalałoby jeszcze więcej dzieciaków niż teraz.
2. Może skusiłbym się na tą grę? Byle znaleźć dobry serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 17:31, EmperorKaligula napisał:

sadze, ze rozwiaza to inaczej:

placisz abonament, a grac mozesz w obie (WoW i przyszle mmo) gry ;) WoW jeszcze dlugo
bedzie mial imponujaca ilosc abonamentow i "tak o" tego nie porzuca.


No tak... ale już pokazali dla Koreańczyków że za granie w WoW''a można dostać "tak o" Starcraft''a 2 więc wszystkiego się bym po nich spodziewał... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie "darmowe" MMO generują większe przychody niż abonamentowe. Po prostu nie kontrolujesz ile wydajesz w cash shopie, a abonament zawsze jest taki sam, nie do przepłacenia....

LOTRO już staje się darmowe (będą premium accounts). Dzieciarnia się na pewno zjawi, ale to nie CS, niegrzecznych graczy będą tępić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kieeeedyś rzeczywiście nie będzie trzeba za niego płacić to nawet kosmiczna technologia nie przetrzyma przeciążenia i eksplozji serwerów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 18:08, Bravo4 napisał:

Jeżeli kieeeedyś rzeczywiście nie będzie trzeba za niego płacić to nawet kosmiczna technologia
nie przetrzyma przeciążenia i eksplozji serwerów :P


Ale coś mi się zdaje że tym którzy będą grać w WoW''a za darmo to się znudzi za jakiś czas (u mnie tak jest z GW niestety, ale to chyba dlatego że coś mi nie poszło). Będzie tak przez pierwszy rok... Ale fakt, może nie wytrzymać chyba że wezmą serwer od pentagonu... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować