Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic III - pierwszy obraz z gry

149 postów w tym temacie

Hmmm... tak sobie :( Strasznie oddalona kamera... w Poprzednich częściach była bliżej... Ci orkowie jacyś dziwni... Grafika też nie jakaś rewelacyjna--> słabe te postaci według mnie bo drzewa i trawa nawet spoczko:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam Wiedźmin ładniejszy... i to o wiele. Dark messiah of might and magic tez wygląda na screenach lepiej. I nie wiem czym sie zachwycać tym Gothikiem. W PoP SoT była o wiele lepsza grafa a moge sie spodziewać ze w gothicu bedą masakryczne wymagania. Może mnie ktoś oswiecić jak jest z wyciąganie miecza czy coś takiego w G2 bo jedynke rzuciłem o sciane jak zobaczyłem sterowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale widze ze to nie ekwpiunek podreczny tylko chyba głowny bo tam 5 jest jak widzicie nad sztyleltem, w kazdym badz razie zaufajmy ludzim z jowood i pirani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, no! Grafika naprawdę robi wrażenie! Ale coś ten interfejs... Zobaczymy jak to będzie wyglądało w realu, ale mam nadzieję, że Gothic zachowa swój niepowtarzalny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 19:49, Peterek1992 napisał:

Eee tam Wiedźmin ładniejszy... i to o wiele. Dark messiah of might and magic tez wygląda na
screenach lepiej. I nie wiem czym sie zachwycać tym Gothikiem. W PoP SoT była o wiele lepsza
grafa a moge sie spodziewać ze w gothicu bedą masakryczne wymagania. Może mnie ktoś oswiecić
jak jest z wyciąganie miecza czy coś takiego w G2 bo jedynke rzuciłem o sciane jak zobaczyłem
sterowanie :/



psssssss idz idz stad czlowieku albo cie ukamieniujemy i nie obrazaj najlepszej gry na swiecie se glowa zuc moze zmadrzejesz i ludzie ci co patrza TYLKo na grafike to */*/// :D a stereownanie bylo innowacyjne, mi sie baaardzo podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peterek! Jak pierwszy raz grałem w Gothica też miałem ochotę zrobić to co Ty! Ale po godzinie gry mo.żna się przywyczaić i - ostatecznie - sterowanie jest całkiem wygodne. Poza tym możesz je przecież zmienić według własnego widzi mi się. W Gothicu II miecz wyciągsz spacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko na grafike lece bo grafika to szczerze w grach mii wisi tylko wkurza mnie jak sie podniecacie zwyczajnie srednią grafą. Poza tym już mnie chcieli zabić za to ze nie cierpie fallouta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że interfejs się zmieni... martwię się o Gothic 3, ale ludzie na forum anglojęzycznym mnie trochę pocieszyli :)

Popatrzcie na screena z wczesnej wersji Gothic 1 ;)

Troszkę się zmieniło od tego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki na początku karzdy miał chyba problem ze sterowaniem, bynajmniej ja gdy zobaczyłem pierwszy raz Gothic-a to nawet nie myslałem, że bede w niego grał lecz gdy raz spróbowałem to już oderwac sie nie mogłem... tak więc początki sa trudne (tak samo jak z kobietą) puźniej jest już sama przyjemność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 19:55, Monastor napisał:

Miejmy nadzieję, że interfejs się zmieni... martwię się o Gothic 3, ale ludzie na forum anglojęzycznym
mnie trochę pocieszyli :)

Popatrzcie na screena z wczesnej wersji Gothic 1 ;)

Troszkę się zmieniło od tego czasu ;)


heh no wiadomo:D dziwnie wyladaly zameirzanie szczescie ze tak nie zrobili, a ten pasek napewno nie bedzie widonczy caly czas to pewnei jak sie otwiera ekwpiunek, zreszta zobaczymy i tak gre kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no.. ywobrażać to sobie będę mógł jeszcze przez długi czas.. czyli do momentu, kiedy kupię nowy komputer ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dużo ważniejsza od grafiki jest grywalność, grafika wyglada mimo wszystko bardzo ładnie, więc nie ma co narzekać, boje się jednak,że G3 straci swój niepowtarzalny klimat, ale żeby się o tym przekonać trzeba będzie jeszcze kilka miechów poczekać.........niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować