Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic III - pierwszy obraz z gry

149 postów w tym temacie

Wg. mnie nie będzie tak dobry jak poprzedniczki - grafika jest jakaś plastelinowa i zajeżdża mi produkcjami firmy JoWood. No cóż , są gusta i guściki , do mnie ta produkcja nie trafia. Wolę Obliviona;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że prawdziwy fan Gothica, nie patrzy na grafikę (a przynajmniej nie tylko na nią, a jeśli już to nie jest ona dla niego najważniejsza). Naprawdę mało mnie obchodzi co będzie miał Oblivion, ile będzie miał efektów specjalnych itd. Ważne jest, że i tak będziemy się wlekli swoją postacią, walki będą nudne jak flaki z olejem itd. W związku z tym proszę, abys zanowni fani Obliviona, oraz całej serii TES, nie śmiecili swoimi śmiesznymi opisami tego działu (oraz innych o Gothicu), komentarzami typu: "Oblivion jest lepszy! Ale to beznajdziejne!", czy zastosowany już "argument": "A ja słyszałem, ze G3 jest na silniku nie TES4 ale TES3, czyli Morrowinda.". No to co? się pytam? Może być nawet na silniku GI, ale to nie jest najważniejsze. Smieszą mnie ludzie, którzy patrzą tylko na grafikę.
Co do samego screena, to na pewno da się wszystko przybliżyć ( w GII i GI, też tak można było zrobić). Bardziej mnie martwi okno ekwipunku pośrodku. Nie podoba mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te okno pośrodku to wcale nie jest za bardzo ekwipunkiem. Ten pasek to tzw. "pasek skrótów". Będzie można w nim umieścić ulubione zestwy broni, czarów lub eliksirów. Będzie go można też przesunąć tam gdzie to będzie dla nas wygodne. W czasie walki będzie można zajrzeć do normalnego ekranu ekwipunku. Gra będzie się dalej toczyć, ale wszyscy, którzy nas atakują zostaną zamrożeni. Trochę to dziwne, ale będzie dawało większą frajdę. NIe trzeba będzie tak jak w I i II uciekać od przeciwników, żeby uzpełnić życie czy manę. D1M ma rację, niech wszyscy fani bedziewnego Obliviona nie piszą nic. To bezsensu, nikt w wątkach o Gothicu nie chce czytać: "Och jaki Oblivion fajny. Gothic jest do bani bo ma gorszą grafę."

Na początku był chaos, a z chaosu wyłoniło się PB i stworzyło Gothica. Z chaosu wyłoniła się także Betseda (czy jak jej tam) i stworzyła Morrowinda. Jednak PB nie znosiło widoku cienizny i zrobiła Gothika 2. Zniszczył wszystko co Betseda stworzyła. Gniew Betsedy był tak wielki, że przemierzyła ona całą Ziemię bye znależć natchnienie. Gdy je znalazła stworzyła Obliviona, by móc zniszczyć Gothica. Ale PB podpatrzyła czyn Betsedy i przemierzyła Ziemię, by storzyć nową część Gothica. A gdy ją stworzy tchną w nią swą boską moc, aby objęłą tron nad królestwem cRPG. KONIEC (Adanosa nie było, bo Chuck Norris mu kazał kopać rowy.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chcieli pokazać jak najwięcej. Grafika jest jeszcze nie dopracowana. Na tym screenie nie ma jescze około
50 % efektów, które mają być w grze. Fajnie, że każda gildia będzie miała własną architekturę. Zapraszam przy okazji na www.gothic.phx.pl tam jest kilka nowych screenów z gry, są o wiele ładniejsze, niż ten. Główna fabuła ma trwać, aż 80 godzin gry, a oprócz tego jeszcze około 200 zadań pobocznych. Zapowiada się na kilka tygodni spędzonych przy tej cudownej grze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 18:45, aandi napisał:

Zastanawiam się czy producent wyda demo tej części.

Napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak demko napewno wydadza ale wiadomo w niemieckiej wersji ale dobre i to zeby sobie troche pozwiedzac i zobaczyc co ciekawe tym razem huh : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na targach E3 pewnie powiedzą coś ciekawego na temat Gothica 3 (ponoć mają dużego asa w rękawie, którym chcą przyciągnąć wiele osób na ich pokaz). Może demko ukaże się w czerwcu albo pod koniec maja (a najlepiej to jutro). :)
na stronie, do której link już podałem jest tłumaczenie nowego wywiadu z twórcami Gothica. Ukazana jest tylko cząstka wywiadu, na prośbę twórców (pewnie gdyby dali cały to Piranie nie mieliby już tego "asa"). Mówią, że będą walki na arenie(ale tylko dla tych co się zdecydują być razem z orkami) :( , a także pisze, że każda prawie wypowiedź będzie bardzo ważna i później Bezimienny/gracz może żałować swych słów. Także jeden z twórców stwierdza, że Gothic to nie jest RPG tylko "PRZYGODA FANTASY WZBOGACONA O CZĘŚCIOWE ROLE- PLAYING (wczucie się w rolę). Napisałem to z dużej, gdyż to w częsci zmienia pogląd na Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować