Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Wiecie może czy mają wprowadzić jakiś filtr tych nowych trybów gry ?
Bo szturm na malinowce czy innych podobnych td t-28 z prędkością 15km/h do zabawnych nie należy - liczyłem na nowe tryby, ale zapomniałem o durnocie wg - ostania bitwa to już szczyt był
Malinówka nasz top t95 potem ja w t28prot i ferdek VS ht wroga i po 3 tVII arty na trone - to jakaś farsa była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 12:52, scott napisał:

Wiecie może czy mają wprowadzić jakiś filtr tych nowych trybów gry ?
Bo szturm na malinowce czy innych podobnych td t-28 z prędkością 15km/h do zabawnych
nie należy - liczyłem na nowe tryby, ale zapomniałem o durnocie wg - ostania bitwa to
już szczyt był
Malinówka nasz top t95 potem ja w t28prot i ferdek VS ht wroga i po 3 tVII arty na trone
- to jakaś farsa była.


Ma być. Kiedy ?? Wkrótce :P No dziś miałem podobnie tylko że się broniłem, schowałem się na początku przy kościołku i czekam, ktoś wyspotował T95, jak jechał w naszym kierunku. Przyjechał do nas po jakiś 10 minutach :D Się najeździł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 10:53, dark_master napisał:


> niestety tylko dla tych co mają GFORCA
niestety tylko dla nowych kont

Nie wiem czy 9800GTX to nowa karta, ale ja otrzymałem bonus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2012 o 11:54, Athes napisał:

Nie wiem czy 9800GTX to nowa karta, ale ja otrzymałem bonus :P

KONT nie KART. Jest to kod który można podać przy rejestracji, nie działa z już istniejącymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystyki nowych dział na medach T10:
M48A1 USA działo M68 7,5 strzałów /min 268/350/105 390/390/480
E50M Niemcy dzialo KWK 45 L/52 Ausf.K 6,25 strzałów/min 270/350/105 390/390/510
T62A Sowieci działo D-54TS 9,09 strzałów/min 264/380/100 320/320/420

Patton będzie miał najwyższy DPM w grze, tuż za nim T62A (bardzo mała różnica między tymi pojazdami), a daleko w tyle E50 M bo zadaje aż 500 dmg na minutę mniej.

E50 M będzie niższe, dłuższe i lżejsze od E50, będzie posiadać ten sam silnik oraz przekładnie z tyłu.
T62A ma 240mm z przodu wieży i najprawdopodobniej ten sam pancerz na kadłubie co T54.
Patton 3 ma profil pancerza podobny do tego co M103, więc możliwe że będzie podobnie odbijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie to dopiero wstępne wartości, wstrzymałbym się ze stwierdzeniem, że coś będzie miało akurat tyle czegoś, to się jeszcze okaże, niektóre wartości prawie na pewno zostaną zmienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 18:39, ts04 napisał:

Spokojnie to dopiero wstępne wartości, wstrzymałbym się ze stwierdzeniem, że coś będzie
miało akurat tyle czegoś, to się jeszcze okaże, niektóre wartości prawie na pewno zostaną
zmienione.

Tylko, że special beta patcha startuje w przyszłym tygodniu, więc duże zmiany to nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 00:57, Monti0512 napisał:

Tylko, że special beta patcha startuje w przyszłym tygodniu, więc duże zmiany to nie
będą.


To co będzie w becie nie jest "z urzędu" przenoszone na release;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 00:57, Monti0512 napisał:

Tylko, że special beta patcha startuje w przyszłym tygodniu, więc duże zmiany to nie
będą.

Źródło proszę, też słyszałem plotki, że nawet w czwartek albo w ten weekend już będzie otwarty test (a nie jakaś tam special beta patch, haha co to za nazwa :P).
Już jest wiadome, że np. 1050 k.m. mocy silnika T-62A to błąd, a M48A1 będzie miał jeszcze jedno działo, także niekoniecznie to co jest teraz podane będzie dokładnie takie samo na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 11:26, ts04 napisał:

> Tylko, że special beta patcha startuje w przyszłym tygodniu, więc duże zmiany to
nie
> będą.
Źródło proszę, też słyszałem plotki, że nawet w czwartek albo w ten weekend już będzie
otwarty test (a nie jakaś tam special beta patch, haha co to za nazwa :P).
Już jest wiadome, że np. 1050 k.m. mocy silnika T-62A to błąd, a M48A1 będzie miał jeszcze
jedno działo, także niekoniecznie to co jest teraz podane będzie dokładnie takie samo
na teście.

Forum worldoftanks.ru wypowiedź jednego z devsów, nie chcę mi się teraz szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 12:04, Monti0512 napisał:

Forum worldoftanks.ru wypowiedź jednego z devsów, nie chcę mi się teraz szukać.
Dzisiaj na .ru test patcha 7.5, prawdopodobnie będzie też na .eu


Widzisz, kiepskie te Twoje źródło, jednak moje się sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test 7.5 już jest :D
http://worldoftanks.eu/news/3059-public-test-version-75-pl/

Co mi się najbardziej podoba:
1. Zmodyfikowano mechanizm losujący dla większości pojazdów. Gracze w normalnej sytuacji nie będą mogli spotkać przeciwników o tierze większym lub mniejszym o 2. (tylko o co chodzi z tą normalną sytuacją :D)
2. Całe doświadczenie z elitarnego Ferdynanda zostanie przeniesione na JagdTigera. (mam na ferdku 200k expa, miało być na zmianę linii TDków, teraz już nie przydało by się więc takie coś mi się podoba :D)

No i jest nowy special ale taki sobie :P
http://worldoftanks.eu/news/3075-bastille-day-celebration-pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie się podoba, ale jak HT będa masakrowane przez nowe MT, to się szybko przestanie podobać. ;D

Expa wystarczy mi na Jpzr E-100 i oba TD u amerykańców zaraz po release na EU, ale pozostaje jeszcze problem zebrania 18,3 mln kredytów na nie. :FFFFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2012 o 20:20, Kerigun napisał:

1. Zmodyfikowano mechanizm losujący dla większości pojazdów. Gracze w normalnej sytuacji
nie będą mogli spotkać przeciwników o tierze większym lub mniejszym o 2. (tylko o co
chodzi z tą normalną sytuacją :D)

że jak masz tier 8, to trafiasz do bitew gdzie są albo pojazdy góra dwa tiery wyżej lub niżej od ciebie. W warunkach test patcha wygląda to tak, że jak jedziesz tym tierem 8 to trafiasz albo do bitew, gdzie są same 8, 9 i 10, albo 6,7,8 albo 7,8,9.
I szczerze jest to najbardziej **** zmiana jaką mogli wprowadzić (zaraz obok pojazdów tier10, ale nad tym poznęcam się za chwilę), bo trafia się co chwila do blizniaczo identycznych bitew, co przekłada się na szybkie znudzenie - zwłaszcza, że moje ulubione czołgi (czyli kupa stali z grubym pancerzem, nawet kosztem rofa i dmg) stały się kompletnie bezużyteczne, bo przy takim rozstawie widełek każdy penetruje każdego

a co do tych medów i TDków 10 tieru.. po-mył-ka. sytuacja wygląda tak, że tak jak na 7.4 bitwy i tak były upierdliwe, bo było 5 vs 5 t10, tak teraz tych t10 jest 10 vs 10. Człowiek czuje się, jakby cofnął się do bitew z widełek tier 1-2, z tą róznicą, że tutaj wszystko toczy się diablo powoli, bo wozy są ociężałe, mają niski rof i giną łatwo od kartofli z artylerii, a do tego nic się nie zarabia (tzn akurat na teście to nie problem, ale jak będzie na randomach to wiedzą wszyscy co nie srają złotem). Co więcej, granie takimi niemieckimi HTkami stało się komedią - taki maus, teoretycznie HT, nie ma absolutnie ŻADNEJ mocnej strony, bo głupi jagd e100 ma na dzien dobry 300 penetracji i sypie kartoflami za 1000 hp. Jedyna kompensata jaką maus dostał było.. zwiększenie liczby hp o 200. Doprawdy, niesmaczny żart (choć i tak pewno bardziej należy współczuć kierowcom e100, bo żałosna penetracja została jaka była).

Dnia 12.07.2012 o 20:20, Kerigun napisał:

No i jest nowy special ale taki sobie :P
http://worldoftanks.eu/news/3075-bastille-day-celebration-pl/

miał być special o radzieckiej ofensywie letniej, ale polactwo by się posrało że to była inwazja, stąd jakiś dziwaczny aczołgowy special o dniu bastyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiadomka, że PROsi będą płakać, że już nie mogą masakrować swoim Mausem czy innym Is-7 takich PzIV czy innych M4E8... ;]

A walki TX będa dynamiczne, jak nigdy za sprawą medów nowych. Na razie po release zbyt wielu graczy nie będzie sie mogło nimi pochwalić, ale po kilku miesiącach walki będą dynamiczne jak cholera, bo zwyczajnie HT nie będzie się opłacało wyciągać z garażu. hyhy

To samo dotyczny Jpzr E-100, który w obliczu nowych medów TX jest nic nieznaczącym pryszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować