Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2012 o 22:06, meryphillia napisał:

Ja tam tak nie uważam.
Lubie różnić się kolorkiem na polu walki i przykładowo na ostatniej promocji na miesięczne
cammo wydałem ok. 3.5 mln kredytów. ;D

no ja wydałem 1.5 kk, więc nie mało zwłaszcza że nie mam premki i jednak mogłem za to Tygrysa kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 19:09, meryphillia napisał:

Kamuflaże na obecnym etapie są tylko wizualnya zachcianką (patrzcie ile mam kredytów
;) ) i nie maja żadnego wplywu na mechanizmy gry.

Dopiero kamuflaże adaptacyjne (same dopasowujące się do danej mapy) będa miały taki wpływ
na ukrywalność pojazdów.
Kiedy zostaną wprowadzone?
Cholera wie.


Jakiś czas temu została ogłoszona zmiana koncepcji działania kamuflażu, będą 3 typy kamuflażu na każdy czołg (zimowy, zielony i pustynny) i odpowiedni będzie działał na odpowiedniej mapie (kilka% do kamuflażu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 22:06, meryphillia napisał:

Ja tam tak nie uważam.
Lubie różnić się kolorkiem na polu walki i przykładowo na ostatniej promocji na miesięczne
cammo wydałem ok. 3.5 mln kredytów. ;D


Wydawać tyle kasy na "wizualny" kamuflaż? Jakoś mało przydatne w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 23:32, NintendoPassion napisał:

Wydawać tyle kasy na "wizualny" kamuflaż? Jakoś mało przydatne w grze.

W przyszłości nie będzie już tylko wizualny jak poprzednio napisałem, pytanie jak to będzie cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2012 o 15:23, ts04 napisał:

Jakiś czas temu została ogłoszona zmiana koncepcji działania kamuflażu, będą 3 typy kamuflażu
na każdy czołg (zimowy, zielony i pustynny) i odpowiedni będzie działał na odpowiedniej
mapie (kilka% do kamuflażu).

biorac pod uwage, ze mapy pustynne sa bodaj dwie, a zimowa az jedna - ma to sens ;) zwlaszcza, ze zroznicowanie cammo w zaleznosci od nacji, tez jest spore (france mają zdaje się tylko letnie, zaś pustynne tylko dojcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 23:54, dark_master napisał:

biorac pod uwage, ze mapy pustynne sa bodaj dwie,


Ja bym tu wymienił Piaszczystą, El Halluf oczywiście ale też Południowe Wybrzeże, Prowincję, Stepy, Karelię, ze względu na kolorystykę dominującą w designie.

Dnia 15.06.2012 o 23:54, dark_master napisał:

a zimowa az jedna - ma to sens ;)


Tu faktycznie bieda, ino dwie (Koło i Erlenberg).

Ale wiesz, mapy cały czas są dodawane (np. na Lotnisku jest sporo piachu xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 17:39, JaN-J napisał:

Kiedy premiera 0.7.4.??


Wkrótce, ponoć na rosyjskich serwerach już hula :D A jak tam jest to max 2 tygodnie i do nas zawita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem mecz życia w kv-1s na erlenbergu:
zjechałem z 50% m103, zabrałem z 60% vk4502p i go zniczczyłem, 40% lowe i go zabiłem, z 50% vk4502p (2 sekundy więcej i bym go zabił ale mecz się skończył). 1523 expa łącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem mecz życia w kv-1s na erlenbergu:
zjechałem z 50% m103, zabrałem z 60% vk4502p i go zniczczyłem, 40% lowe i go zabiłem,
z 50% vk4502p (2 sekundy więcej i bym go zabił ale mecz się skończył). 1523 expa łącznie.
(Bez premium, replay jakby ktoś chciał- http://www34.zippyshare.com/v/95346645/file.html)
Post wyzej- do usunięcia- edycja wygasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 22:45, Kapas napisał:

Nooo nieźle... taki exp na tym badziewiu to wyczyn niesamowity :)


Ty się śmiej, z wielkim dystansem podszedłem do Easy Eight :D W sumie to tier 6, tylko 128 penetracji, demonem prędkości nie jest, pancerza też jakoś brak ogólnie bieda straszna :D Ale tak było do czasu zamontowania rammera i ventsów z M4. Co ten czołg potrafi zdziałać :D Oczywiście jak jeden T8, 2-3 7 i reszta dowolnie to jest górny limit grywalności. Dobrze jest jak jest 1-2 tiery 7 a reszta wedle uznania. To jest maszynka do mordowania niewinnych czołgów :D Często mi się zdarza że pomimo 40 pestek to niewiele zostaje. Strzał co 3.5 sekundy robi swoje, jedyny ból to 128 penki ale ten czołg jest niesamowity :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 22:45, Kapas napisał:

Nooo nieźle... taki exp na tym badziewiu to wyczyn niesamowity :)

Na początku też tak myślałem że to badziew ale działo 122mm i zmiana stylu gry (to że ten czołg wychodzi z kw-1 to głupota- zupełnie inny styl gry- powinien być z medów) zdziałały cuda (gram bez wyposażenia, załoga w 70% robienia pierwszej umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 22:58, JaN-J napisał:

> Nooo nieźle... taki exp na tym badziewiu to wyczyn niesamowity :)
Na początku też tak myślałem że to badziew ale działo 122mm i zmiana stylu gry (to że
ten czołg wychodzi z kw-1 to głupota- zupełnie inny styl gry- powinien być z medów) zdziałały
cuda (gram bez wyposażenia, załoga w 70% robienia pierwszej umiejętności.


No w dobrych rękach każdy czołg może zdziałać cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 10:24, yossi76 napisał:

to powiedzcie mi jeszcze dlaczego tak mało kasy dostaje sie na kv1s np w porównaniu z
t50 przy wygranej bitwie i kliku trafieniach

droga amunicja- 1025 za ap (do długiej 122- imho jedyne sensowne działo), może masz sporo rykoszetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 11:05, JaN-J napisał:

droga amunicja- 1025 za ap (do długiej 122- imho jedyne sensowne działo), może masz sporo
rykoszetów?

100mm jest lepsza od tej pierwszej 122mm, ta druga zbyt wolno strzela, żeby nadążyć z dmp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 20:18, Kapas napisał:

Myślę że w tym tygodniu wprowadzą 7.4... szkoda że nerfią T30 M103 i T110

Ameryka dostała już wczoraj 7.4 więc myślę że maks do konca tyg. też będziemy na nim grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować