Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2012 o 00:41, meryphillia napisał:

Weekend średnio udany, bowiem nie licząc brytyjskiej Matyldy i Stuga, nic innego do garażu
ostatecznie nie pozyskałem.

Matylda to wolne g.... które powinno zostać spuszczone w klozecie. Co z tego że jak na swój tier ma pancerz nawet nawet jak się tak ślimaczy że nic nie można ugrać bo wszystkie tanki Ciebie wyprzedzają i nic już nie zostaje do ubicia ?
W weekend fartem ubiłem łącznie 3500 doświadczenia na niej tylko dlatego że w końcu trafiłem na tiery 2-4 zamiast 4-6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matylda LL jest całkiem sympatyczna, a jest przecież słabsza nż normalna wersja.
Kiedyś miałem na niej epic bitwę będąc na samem dole listy, gdzie dwa wrogie szturmy odbiajły się odemnie przy wsparciu reszty teamu z oddalonego wzgórza. Rykoszetowałem makaka w Isie, Churchilla bodajże i małe plewy, gdzie łącznie po tym ataku straciłem... 5 czy 10Hp tylko. ;D

A mówiąc o kupionej Matyldzie oczywiście dałem ciał, bo kupic kupiłem ale Walentynke na razie, a nie Matyldę. ;)

Niska prędkośc, to ogólna cecha brytyjskich tankietek niskiego tieru, bo juz przecież pierwszy tier nie należy do demonów prędkości przy takim T1 Cunningham Of Doom. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i musiałem się pochwalić :P
I o dziwo bez premki się udało

Zwycięstwo!
Bitwa: Fiordy 18 listopada 2012 10:27:14
Czołg: Valentine Mk. III
Doświadczenia: 3 474 (x3 za 1. zwyc. każdego dnia)
Kredytów: 21 762
Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Specjalista, Snajper, Strzelec wyborowy, Strzelec pancerny, Odznaka mistrzowska:As pancerny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2012 o 11:05, Tomoya-kun napisał:


Niezła bitwa z rana jak na to że na początku bitwy oberwałem od arty i miałem 8 hp, uszkodzone
gąsienice, ammo rack i optyke. I w tym stanie byłem jeszcze zdolny do zniszczenia 3 pojazdów
i ranienia 4 innych XD

Ja jak dostanę na początku od arty a jeszcze przeżyję, to jestem wtedy masakratorem :D Pełne skupienie i uwaga by nikomu się nie wystawić :)
Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 15:15, Nikodem95 napisał:

Ja jak dostanę na początku od arty a jeszcze przeżyję, to jestem wtedy masakratorem :D
Pełne skupienie i uwaga by nikomu się nie wystawić :)
Brawo.

A dziękuje. Dzisiaj się tylko upewniłem że sprzedaż T25/2 na którym już miałem dosyć grindu i kupno za kasę z niego
StugIII, PZIV i E2(no tu dopłaciłem) się opłacało. Zwłaszcza że udało mi się zrobić kolejny ładny wynik:
Zwycięstwo!
Bitwa: Fiordy 15 listopada 2012 15:17:32
Czołg: StuG III
Doświadczenia: 825
Kredytów: 32 613
Osiągnięcia w walce: Snajper, Strzelec pancerny, Strzelec wyborowy, Odznaka mistrzowska:I klasy

Teraz chyba pobawię się w niemieckie TD i od nowa zrobię USA tym razem przez M10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Victory!
Battle: Siegfried Line 19 listopada 2012 17:55:26
Vehicle: AMX AC Mle. 1948
Experience received: 1 415
Credits received: 47 230
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

http://mwreplays.com/replay/INXZT8DYNL40/

Znowu telefon w środku bitwy. Do tej listy będzie trzeba jeszcze dodać przynajmniej jeden ticket, bo z dwóch afkujących gości (Tygrysy) jeden "magicznie" obudził się pod koniec, aby schować się za budynkiem (wróg się zbliżał), a potem z pieśnią na ustach lecieć na capa przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battle: Highway 19 listopada 2012 22:44:04
Vehicle: KV-2
Experience received: 1 159
Gold received: 500
Credits received: 25 016

I to rozumiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 22:55, McFlash napisał:

Gold received: 500

Wow, ile bym nie grał podczas tych eventów w stylu "Hunt Us Down" to tylko raz udało mi się trafić na pojazd z WG i w dodatku był w mojej drużynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 23:04, Kubelo napisał:

Wow, ile bym nie grał podczas tych eventów w stylu "Hunt Us Down" to tylko raz udało
mi się trafić na pojazd z WG i w dodatku był w mojej drużynie...


Miałem taką sytuacje dwa razy, niestety za to że jest w naszej drużynie nic nam to nie daje, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 22:55, McFlash napisał:

Battle: Highway 19 listopada 2012 22:44:04
Vehicle: KV-2
Experience received: 1 159
Gold received: 500
Credits received: 25 016

I to rozumiem ^^

gratulacje, mi NIGDY nie udało się trafić nawet razem do drużyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kubelo & kindziukxxx
Już dużo wcześniej ich widziałem, ale też zawsze skubani pchali się pod lufę innego. Tym razem jego T-44 pojechało do miasta, a tam zawsze rządzi KW-2 z trollem.

Stfforex
Ależ daje - wystarczy zrobić na takim TK i już ma się bana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 22:55, McFlash napisał:

Battle: Highway 19 listopada 2012 22:44:04
Vehicle: KV-2
Experience received: 1 159
Gold received: 500
Credits received: 25 016

I to rozumiem ^^


na 6k bitew ani razu ich nie spotkalem... ani w mojej ani w przeciwniej druzynie. mam szczescie jak do dropu w d3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dawno nie grałem swoją arty(M41), ale że mało expa do następnej zostało do wbicia, to postanowiłem sobie nieco postrzelać. I mam dziwne skojarzenia, że chyba coś się stało z celnością. Zawsze staram się czekać do końca, i na m/w na 6 strzałów wchodzą góra 2(i nie mówię tu o strzelaniu do ruchomych czy też już ''znikniętych'' pojazdów, tylko do takich które stoją i ani drgną). Pewnie, wchodzi często dmg z samego wybuchu pocisku obok przeciwnika(ale i to czasami kuriozalnie wręcz wejść nie chce), ale kiedyś chyba trafień bezpośrednich było więcej.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 23:12, Stfforex napisał:

> Wow, ile bym nie grał podczas tych eventów w stylu "Hunt Us Down" to tylko raz udało

> mi się trafić na pojazd z WG i w dodatku był w mojej drużynie...

Miałem taką sytuacje dwa razy, niestety za to że jest w naszej drużynie nic nam to nie
daje, a szkoda.

Pytanie perfidnego szaleńca:
A to ma znaczenie z której jest drużyny? :P Ja bym z ochotą sprawdził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 02:55, Darkstar181 napisał:

A to ma znaczenie z której jest drużyny? :P Ja bym z ochotą sprawdził...


Jak chcesz mieć 24 godziny (oby tylko) spokoju od gry, to sprawdzaj, sprawdzaj. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 03:24, meryphillia napisał:

> A to ma znaczenie z której jest drużyny? :P Ja bym z ochotą sprawdził...

Jak chcesz mieć 24 godziny (oby tylko) spokoju od gry, to sprawdzaj, sprawdzaj. ]:>

hehe, podejrzewam ze na 24 godzinach by sie nie skończyło. Ale czego się nie robi dla złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2012 o 14:58, Darkstar181 napisał:

hehe, podejrzewam ze na 24 godzinach by sie nie skończyło. Ale czego się nie robi dla
złota.

Złota i tak byś pewnie nie dostał, a nawet jakby z automatu to by Ci pewnie zabrali :)
Też nigdy na nich nie trafiłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowości w następnym paczu:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/177053-zmiany-w-wersji-82/

Najlepsze i najbardziej rozbrajające:
"Dodano Wyróżnienia – osiągnięcia bez stopni, które może zdobyć większa liczba graczy, kilkukrotnie w ciągu bitwy", gdzie jest m. in.:
"‘Szczęściarz’ – Bądź świadkiem zniszczenia wrogiego pojazdu przez inny wrogi pojazd"

Pozostałe mogą być, ale to? Nie no co za zaszczyt mnie kopnął, że cos takiego widziałem, haha xP

Z interesujących już bardziej serio nowości:
- można juz przewracać drzewka, znaczy się takie coś nie pozbawia nas już zupełnie kamuflarzu (powalone robią za krzaczory),
- "Zlikwidowano lub bardzo zredukowano wstrząsy czołgu na gruzie, torach i małych obiektach" - tu nie wiem co o tym sądzić; łatwiej bedzie kogoś trafić podczas jazdy po czymś takim. Ale czy to oznacza równiez zmniejszenie "oporu" takiego gruntu? 0.8.0 wprowadzając fizykę dość spowolnił poruszanie się po torach czy wybojach nieźle telepiąc przy tym tankiem. Chcą się z tego wycofać, czy jak?

A i ograniczą zapędy topielców, co chętnie sprawdzali swoje umiejętności pływackie, jak wrogie lufy pod nosem się pojawiały (większe koszty tego - chyba za suszenie czołgu będzie opłata :P) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować