Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2012 o 15:55, Dux napisał:

Ale czy to oznacza równiez zmniejszenie "oporu" takiego gruntu? 0.8.0 wprowadzając fizykę
dość spowolnił poruszanie się po torach czy wybojach nieźle telepiąc przy tym tankiem.
Chcą się z tego wycofać, czy jak?


Konkretnie chodzi o liczne przypadki zawieszenia się pojazdu na malutkim stosie cegieł, czy (nie)słynnych rozjechanych traktorach i samochodach.
Na Porcie raz nie mogłem zjechać z cholernego wraku półciężarówki swoim Mausem, co wyglądało dość komicznie. ;D

RamboPL >>> Tyś ten Kidller? ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 16:15, meryphillia napisał:

Proszę jaki świat internetu jest mały...

Jakby co na GOLu już nie pośmiejemy się z siebie wzajemnie, bo skasowałem tam konto.
;)


Na Gry-Online nigdy nie miałem założonego konta :) Taki nick mam na Steamie i w World of Tanks. I może na jakichś stronkach jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 16:35, meryphillia napisał:

Czyli nie jesteś tym Kidllerem jednak. ;(


Aha, ale raz spotkaliśmy się na polu bitwy. Spytałem się wtedy, czy jesteś czasem meryphillia z gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniżki na czołgi plus inne promocje mają związek z Black Friday i u nas w takiej formie się nie pojawią raczej.
Liczyć mozna tylko na zalinkowany Speszjal/Konkurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 18:02, Wilkv napisał:

Tego to nawet specjalem nie można nazwać...


Wiem, wiem; po dwóch latach grania ciągle za mało i co tydzień powinno być 10k złota, promocja na sloty i wyposażenie x5 ezp za każda bitwę i obniżka na każdy pojazd o 90%.
Znając życie i tak by się to komuś nie podobało "bo tego speszjalem nie można nawet nazwać"...

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 17:59, meryphillia napisał:

Zniżki na czołgi plus inne promocje mają związek z Black Friday i u nas w takiej formie
się nie pojawią raczej.
Liczyć mozna tylko na zalinkowany Speszjal/Konkurs.

a szkoda bo bym sobie drugiego tygrysa zaparkował w garażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze i pamiętam, promocja na TVIII była chyba dotychczas jedna, góra dwie, więc na coś takiego akurat za bardzo bym nie liczył. Za rzadkie by czekać tyle z grindem, szczególnie, że te 2,5 mln za TVIII, to nie jest jakaś wielka kwota i swobodnie można zebrać w dwa/trzy tygodnie sporadycznego grania Tierami V-VI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 18:13, Wilkv napisał:

W porównaniu do tego co Hamburgery dostają co tydzień, to u nas jest słabizna z tym.


Zawsze można załozyc sobie tam konto skoro jest tak wspaniale...

NA różni się speszjalami na ichnią korzyść (choć nie zawsze), bo liczba graczy nadal jest tam najmniejsza, więc nie dziwne że nęci się ich bardziej zarówno do grania, jak i wydawania gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 18:21, meryphillia napisał:

Zawsze można załozyc sobie tam konto skoro jest tak wspaniale...

I mieć ping po 900, dziękuję postoję.

Rzadko narzekam na specjale, ten to wyjątkowa porażka. Chcesz - ciesz się nim ile wlezie, ja nie mam najmniejszego zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, że w ogóle są jakieś. W wielu grach nie ma żadnych speciali, albo są tylko przy większych świętach. Tutaj prawie co tydzień coś jest, a ci narzekają.
Tak to jest, jak ma się dużo, to chce się więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ni to że się nim jaram jak ludożerca na widok grubego rozbitka, bo najprawdopodobniej w ten weekend w ogóle się nie pojawię w grze, ale zwyczajnie nudne jest to ciagłe narzekanie, jakie to nędzne speszjale sa w tej grze.

W porównaniu do większości darmowych gier sieciowych, speszjale w WoT są w ogóle rarytasem, a co ważniejsze dobrze że w ogóle WG na tyle dba o promocję, że dopuszcza do czegos takiego, bo równie dobrze nie musieliby niczego dawać, kilka milionów stałych uzytkowników i tak by mieli.

Mi od dłuższego czasu rybka co jest zawarte w speszjalu, bo jedyną rzecza która mnie rajcuje podczas nich jest zniżka na sloty w garażu.
Reszta mało co mnie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować