Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2013 o 16:00, Dark_Assasin napisał:

Jak się pali to gasić trzeba:P Komunikat jest przecież podawany o zapłonie, a poza tym
hp ucieka wyraźnie.
Kaplica to jest wtedy jak nie ogarniasz i dasz poszaleć płomieniom przez około 5<
sekund...ilość uszkodzonych modułów/czołgistów potrafi być imponująca. W przypadku ugaszenia
pożaru po 1-2 sekundach nie ma żadnych uszkodzeń poszczególnych elementów albo jest 1.
W tym przypadku kwestia ważności danego elementu i ewentualne użycie zestawu naprawczego.

Chodziło mi raczej o to że zapłon pojawia się zazwyczaj po dostaniu w tyłek. Rzadko które pojazdy zapalają się od podbrzusza. Ktrótko mówiąc po ugaszaniu zazwczyczaj dostaję się kolejnego kopasa i pozamiatane.
Gasić gaszę, ale i tak ogień występuje stosunkowo rzadko w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 17:10, Darkstar181 napisał:

Rzadko które pojazdy zapalają się od podbrzusza.

Tylko 3/4 niemieckich pojazdów + niektóre Brytole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiej sytuacji jeszcze w czołgach nie widziałem. Pięć plutonów to był do tej pory max.
Swoją drogą powala mnie fantazja niektórych - zwróćcie uwagę na nick "AnielskaKurzofredka" :D

20130127185604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 19:26, NintendoPassion napisał:

Dzisiaj. Przegraliśmy, ale to była wyrównana walka.
6 kills i dwa medale... całkiem, całkiem ten francuz


Owszem, całkiem fajny. Zwłaszcza z najlepszym działem. Gdyby jeszcze miał wieżę, która nie wygląda tak debilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 19:48, pkapis napisał:

Owszem, całkiem fajny. Zwłaszcza z najlepszym działem. Gdyby jeszcze miał wieżę, która
nie wygląda tak debilnie.


Zgadza się. Debilna, nie debilna, ale jak się w nią trafi... :/ to po ptaszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 17:48, Wilkv napisał:

> Rzadko które pojazdy zapalają się od podbrzusza.
Tylko 3/4 niemieckich pojazdów + niektóre Brytole ;)

Gram sporo niemieckimi. Głównie Tigerem P i PzIV. Te nigdy mi nie zapłonęły. Słyszałem za to że wysokie tiery lubią zapłonąć, szczególnie Tygrys Królewski, który zresztą zaczął się fajczyć na moich oczach jak oberwał z mojego ISa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy najbliższej okazji z racji obniżki 50% przeszkół załogę, bo to co masz dla niej powybierane jest totalnie nieużyteczne.

Brothers In Arms wybiera się dla całej załogi, bowiem tylko wtedy perk w ogóle będzie działał.
Perki naprawa/gaśnica/cammo też najlepiej brać od razu dla całej załogi, ewentulanie dla większości, bowiem wartość takiego perka zawsze dzieli się przez liczbę załogi.

Darkstar181 >>> Strzelaj zawsze w środkową część dolnej płyty w niemieckich tankietkach jeśli masz do jej przebicia wystarczającą penetrację, a zobaczysz jak niezmiernie łatwo płoną niemieckie pojazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 21:34, meryphillia napisał:

Brothers In Arms wybiera się dla całej załogi, bowiem tylko wtedy perk w ogóle będzie
działał.
Perki naprawa/gaśnica/cammo też najlepiej brać od razu dla całej załogi, ewentulanie
dla większości, bowiem wartość takiego perka zawsze dzieli się przez liczbę załogi.


OK, w takim razie co proponowałbyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam dałbym dowódcy Sixth Sense, a reszcie naprawę.
Drugi perk byłby to BiA dla wszystkich, a trzeci naprawa dla dowódcy, a dla pozostałej załogi perki które daje się dla pojedynczego załoganta, jak przykładowo Eagle Eye, Off-Road Driving czy Situational Awareness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 22:00, meryphillia napisał:

Sam dałbym dowódcy Sixth Sense, a reszcie naprawę.
Drugi perk byłby to BiA dla wszystkich, a trzeci naprawa dla dowódcy, a dla pozostałej
załogi perki które daje się dla pojedynczego załoganta, jak przykładowo Eagle Eye, Off-Road
Driving czy Situational Awareness.


Dzięki za poradę. Jak będzie jakiś event to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 17:32, McFlash napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=Zc9y5h-2KNg

To już druga taka sytuacja w mojej karierze. Żadnego zagrożenia ze strony przeciwnika,
ale arta i tak uznała, że będzie miała fraga bez względu na koszty.

no niestety, mi takie coś też zdarzyło sie parę razy, jednak trochę bardziej denerwującej jest jak zdejmiesz przeciwnika w zwarciu a po 2 sek jesteś martwy i to od swojej arty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 17:32, McFlash napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=Zc9y5h-2KNg

To już druga taka sytuacja w mojej karierze. Żadnego zagrożenia ze strony przeciwnika,
ale arta i tak uznała, że będzie miała fraga bez względu na koszty.

Najbardziej denerwujące są sytuacje, kiedy np. sam w bazie przeciwnika klinczujesz z artą, której pozostało jakieś 50hp i nagle obrywasz od arty z własnej drużyny. Nie dość, że mi silnik padł, to rozwaliło mi gąski i zabrało jakieś 80%hp - i koniec, bo byle jakie gówienko może cię teraz dobić.
Albo klinczuje sobie spokojnie z T28 w AMX 90; ostatni strzał prawdopodobnie do ubicia przeciwnika. Bum, ja zginałem, T28 przeżył. Gracz z mojej drużyny napisał "Sorry xD". I jak tu nie popaść w skrajną frustrację...
Nie dość, że takie coś pozbawia nas zarobków, to jeszcze sami musimy płacić za naprawy a te odszkodowanie jest tak niskie, że aż żenujące. W przypadku teamkilla powinno się dostać swoje i jego zarobki, może to by nauczyło grać bardziej roztropnie, a nie sępić się na fragi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A później się dziwią, że arta dostaje nerfa i ograniczają jej liczebność w bitwach. Artyleria jest najbardziej wkurzającym elementem gry dla graczy, którzy jej nie używają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, to teraz spełni sie jeden z Twoich koszmarów - bedę zmuszony grać na T29 z 76mm M1A2. Kupiłem go w świątecznej promocji ale nie grałem nim bo chciałem uciułać jeszcze z M6 działo (notabene tez kupionego za połowe ceny), które rzekomo jest lepsze. Ok, chce instalowac a tu wyskakuje komunikat "Zwięk. udźwigu". Także przez dobre 9800 expa będe szarżował na polach bitew z tą pukawką. Nie bedziesz bił? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, najpierw pozakładałeś dodatkowe moduły, a potem pomyślałeś o dziale :P Akurat wystarczyłoby udźwigu. Wal złotem, dorzuć moduł na zwiększenie udźwigu albo wyślij czołg na kurację odchudzającą. Niestety 76mm na T29 nie ma odpowiedniego fear factory.
----
Co do artysty na artylerii - po bitwie napisałem do niego specjalnie po angielsku, bo facet był w polskim klanie. Poradziłem mu, aby sprzedał artę jeśli nie potrafi wspierać swoich bez uszkadzania ich. Odpowiedź mnie dobiła "pisz po polsku no no english"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować