Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2013 o 13:56, Antek100100 napisał:

Czy jest jakiś sposób na szybkie nabicie kasy? Bo grind do 200k jest nieciekawy, a na
samą myśl o dobijaniu się do chociażby X tieru, tj. 6 100 tyś. robi mi się słabo.

zodbyć M4, KV, albo PzIV i na nich grindować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 15:19, kindziukxxx napisał:

już myślałem że nie ma ratunku na uratowanie funu podczas gry, ale jednak jgpanthera
ratuje wszystko :) niezależnie od losowań no i hetzer :)

Hetzerem gram od niedawna, dopiero 15 bitew, a 87 procent zwycięstw, średnia 2 kille na bitwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 13:56, Antek100100 napisał:

Czy jest jakiś sposób na szybkie nabicie kasy? Bo grind do 200k jest nieciekawy, a na
samą myśl o dobijaniu się do chociażby X tieru, tj. 6 100 tyś. robi mi się słabo.


Kasując gwiazdki z moich 8 pojazdów tier V nigdy nie zarobiłem na czysto mniej niż 100k. Także zostaw sobie kilka pojazdów tego tieru(najlepiej te którymi lubisz grać) i wykorzystuj je do nabijania kasy.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 13:56, Antek100100 napisał:

Czy jest jakiś sposób na szybkie nabicie kasy? Bo grind do 200k jest nieciekawy, a na
samą myśl o dobijaniu się do chociażby X tieru, tj. 6 100 tyś. robi mi się słabo.

200k to naprawdę niewiele. Jak się człowiek uprze i ma prem konto wtedy na V tierach da się w 1 dzień zarobić ponad 1mln. Z czym że taki grind naprawdę na kilka dni odbiera całą chęć grania. Ewentualnie jeśli jest jakiś specjal z większymi zarobkami dla danych maszyn da się podciągnąć zarobki.
No ale jak wszyscy piszą maszyny V tieru. Ja sam zarabiam na Stugu i czasem T49.

kindziukxxx
Potestuj sobie w takim razie PzIC ten czołg ma absurdalne poziomy funu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy za grę V teru jest jakiś większy zarobek niż za np. IV tier? Jak Nephren-Ka napisał "kasując gwiazdki" tzn. że co? Niestety jako noob jestem zupełnie nieobyty w temacie ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 17:00, Antek100100 napisał:

Czy za grę V teru jest jakiś większy zarobek niż za np. IV tier?


Owszem, ale im wyżej, tym zarobki mniejsze, co pośrednio ma skłonić do zakupienia konta premium i/lub gold tanka. To właśnie V tiery są najbardziej opłacalne dla tych, którzy nie chcą/nie mają wyżej wymienionych.

Dnia 28.03.2013 o 17:00, Antek100100 napisał:

Jak Nephren-Ka napisał
"kasując gwiazdki" tzn. że co?


Podwójny exp za pierwszą wygraną bitwę w ciągu dnia (tj. od restartu serwera do następnego). Możesz zbić gwiazdkę na każdym czołgu, ale premia znika po jej wykorzystaniu (następnego dnia powróci). Trochę mętnie, ale dla mnie to już takie podstawy, że trudno mi wyjaśnić ;>

Dnia 28.03.2013 o 17:00, Antek100100 napisał:

Niestety jako noob jestem zupełnie nieobyty w temacie
;}


Newbie, jesteś newbie. Noobem jest ten, kto po kilku tysiącach walk niczego się nie nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200k, to 18-25 przeciętnych bitew w KW-1.
KW-1 jest aktulanie najlepszym pojazdem do zarabiania kredytów bez konta pramium.
Penetracja na dziale 85mm jest wystarczająca, by nie kupować gold ammo, a zarabia się stosunkowo łatwo i przyjemnie nawet jesli trafi się na TVII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 17:44, Antek100100 napisał:

Aktualnie jestem o krok od SU-85, a do T-34 oraz chińskiego type T-34 mam prostą linie
badań, mam nadzieję że tym też kasa dobrze leci ;}

No niestety T-34 już taka wypas nie jest jak KW1. Poza tym ciężko się gra na stockowym pojeździe. A KW1 po pierwsze ciężko cokolwiek przegrać będąc na topca, a po drugie nawet na porażce się zarabia sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 17:44, Antek100100 napisał:

Aktualnie jestem o krok od SU-85, a do T-34 oraz chińskiego type T-34 mam prostą linie
badań, mam nadzieję że tym też kasa dobrze leci ;}

5 tier tak czy inaczej najlepiej zarabia. Z czym że zarobek zależy już od twoich umiejętności. T-34 to bardzo mobilny czołg więc jeśli będziesz dobrze flankował możesz ładnie nastukać kredytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Type T-34 bez premki bardzo słabiutko.
Niestety ale jest papierem strzaszliwy, a i duzo trzeba się nastrzelac by zadac konkretny dmg, a to on jest włąśne i głównym wskaźnikiem tego ile zarobimy w bitwie.
Bedziesz nim przy dobrych wiatrach zarabiał na czysto po kilkanaście tysięcy, ale praktycznie żadne przyjemność z grania nim na tyle, że ja nim tylko daily robię, a i też nie zawsze.

Su-85 już nie pamiętam (choć chyba mam w garazu nawet), ale chyba powinno być w miarę ok z zarobkami z racji dobrego działa, choć zhyba drogie na nim są pociski (tudzież myli mi sie z SU-100, bo to on ma 122mm chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SU-85 nie ma już swojej rewelacyjnej 107, na której to był taki groźny.

Natomiast to fakt, 122 na SU-100 jest droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 16:46, Tomoya-kun napisał:

kindziukxxx
Potestuj sobie w takim razie PzIC ten czołg ma absurdalne poziomy funu :)

naprawdę nie spodziewałem się aż takiego poziomu funu nawet z V tierami :D

20130328185527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, czyli raczej chinole nie będą moim ulubionym krajem, choć mam nadzieję(skoro type t-34 zbiera takie słabe noty) że szybko się przez niego przebiję dalej i mam nadzieję że dalej będzie już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 18:56, kindziukxxx napisał:

> kindziukxxx
> Potestuj sobie w takim razie PzIC ten czołg ma absurdalne poziomy funu :)
naprawdę nie spodziewałem się aż takiego poziomu funu nawet z V tierami :D

Co to PZIC to świetny tank, polecam. Za to odradzam wchodzenie dzisiaj na WoTa. Wysyp noobów jest ogromny. Do tego ląduje na dole z noobami w teamie i mam ciągle 20-40 procent na wygraną. Robię dosłownie wszystko i nie ma szans by wygrać. Bywa czasem, że wygrywamy i to grubo, a nagle 5 tanków ginie nie wiadomo skąd - prawdopodobnie noobki w ISa3 itp w końcu tracą wszystek HP i giną masowo :(( Ja się wtedy ich pytam jak mogli to przegrać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie siedzę i o dziwo jgpanther / KW / pz Ic i mam większość wygranych, ale skończyły mi się prem pestki do PzIV i hetzera i już nie jest aż tak przyjemnie, człowiek przeżywa szok po wróceniu na tej 105 do zwykłej amunicji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować