Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2013 o 12:01, prf napisał:

Plus te irytujace dźwięki w garażu i kompletmie debilny dobor czołgów w bitwach.

Dźwięki możesz sobie wyłączyć w opcjach, a debilny dobór czołgów trafia się zawsze. Ja już przywykłem do tego i o ile nie trafię na mecz gdzie jest 10 art to staram się natłuc co się da. Dzisiaj na meczu tier VII-IX panterą z 75 L70 udało mi się zdjąć JgPanthera i zjechać do połowy T-44 i prem Su-122.
Bez obrazy ale jak na grę gdzie średnia wieku jest na tyle mała aby nie móc pić piwa jakoś jest wielka powaga i gigantyczny butthurt za to że jest prima aprilis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 11:10, Tomoya-kun napisał:

Widzę że WG bawi się dzisiaj na całego.
http://worldoftanks.eu/news/6613-world-tanks-lands-moon/
Oraz uwaga zniżka 50% na I tiery trzeba z tego skorzystać!!

słabe promo, na SEA mają -95%. Wstrętni komuniści znowu gnębią serwer EU i polaków, nienawidzą nas za katyń >:U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 16:53, meryphillia napisał:

O KURDE JAKA OKAZJA WIDZIELIŚCIE!?
50% TO NIE W KASZĘ DMUCHAŁ!

Musiałem z niej skorzystać i wykupiłem ponownie wszystkie 6 T1!

Zastanawia mnie natomiast, czy jej drugi element też jest żartem, czy jednak faktycznie zwiększyli zarobki na T1 dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wróciłem do WoTa i w końcu uzbierałem sobie na t29. Żaden tam ze mnie pro gracz, ale stockowym t29 (działo z 90mm też uznaje za prawie stockowe :P) się prawie nie da grać. 8 bitew, 0 zwycięstw i 2 zniszczonych... Po wykupieniu wszystkich części będzie lepiej/dużo lepiej/trochę lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 18:47, drblase napisał:

Niedawno wróciłem do WoTa i w końcu uzbierałem sobie na t29. Żaden tam ze mnie pro gracz,
ale stockowym t29 (działo z 90mm też uznaje za prawie stockowe :P) się prawie nie da
grać. 8 bitew, 0 zwycięstw i 2 zniszczonych... Po wykupieniu wszystkich części będzie
lepiej/dużo lepiej/trochę lepiej?


Wg opinii wielu osób jest to najlepszy HT VII tieru. Czyli powinno być co najmniej dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 18:47, drblase napisał:

Niedawno wróciłem do WoTa i w końcu uzbierałem sobie na t29. Żaden tam ze mnie pro gracz,
ale stockowym t29 (działo z 90mm też uznaje za prawie stockowe :P) się prawie nie da
grać. 8 bitew, 0 zwycięstw i 2 zniszczonych... Po wykupieniu wszystkich części będzie
lepiej/dużo lepiej/trochę lepiej?

Panuje opinia że to najlepszy czołg VII tieru. Ja go mam i na dziale 90 mm dało się spokojnie niszczyć skurczybyków, ono wcale nie jest takie złe. Ze 105 jest jeszcze lepiej ale ma chyba dwukrotnie dłuższy czas przeładowania.
Generalnie czołg jest naprawdę niezły, zwłaszcza że dużo graczy, nawet na wysokich tierach wydaje się nie wiedzieć iż jego spora wieżyczka ma naprawdę niezły pancerz od którego większość pocisków rykoszytuje. Zamiast skupić się na dolnej płycie albo bokach walą w wieżę, bo łatwo w nią wycelować, a tu tyłek zbity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tu z cyklu i dont give a fuck, przeciwnik przejmował już baze i Tygrys oraz inna jg panthera się wróciły, dzięki nim nabiłem jeszcze trochę dmg, a gdybym miał 2 sek więcej to jeszcze jeden tygrysek by padł, a i te 30% faktycznie jest bardzo odczuwalne podczas grania.
Edit: o aż 3.2k dmg weszło :)

20130402192420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2013 o 18:59, Darkstar181 napisał:

Panuje opinia że to najlepszy czołg VII tieru. Ja go mam i na dziale 90 mm dało się spokojnie
niszczyć skurczybyków, ono wcale nie jest takie złe. Ze 105 jest jeszcze lepiej ale ma
chyba dwukrotnie dłuższy czas przeładowania.
Generalnie czołg jest naprawdę niezły, zwłaszcza że dużo graczy, nawet na wysokich tierach
wydaje się nie wiedzieć iż jego spora wieżyczka ma naprawdę niezły pancerz od którego
większość pocisków rykoszytuje. Zamiast skupić się na dolnej płycie albo bokach walą
w wieżę, bo łatwo w nią wycelować, a tu tyłek zbity...


bo to jest najlepszy czołg TVII, a ta kosmiczna wieża jest zmorą dla wrogów, podobnie jak w T34,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś rady jak grać T-34? Ma on na tyle słabe działo, że kampienie jest bez sensu, a jazda w pierwszej linii kończy się porażka przeciwko takim czołgom jak KV-1 czy Churchil I. Robienie jakiegoś tourne wokół mapy żeby flankować jest... głupie. Zanim do wroga dojadę to on już zdąży albo wyrżnąć mój team albo na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 19:33, Antek100100 napisał:

Ma ktoś jakieś rady jak grać T-34? Ma on na tyle słabe działo, że kampienie jest bez
sensu, a jazda w pierwszej linii kończy się porażka przeciwko takim czołgom jak KV-1
czy Churchil I. Robienie jakiegoś tourne wokół mapy żeby flankować jest... głupie. Zanim
do wroga dojadę to on już zdąży albo wyrżnąć mój team albo na odwrót.

T-34 to typowy czołg wsparcia. Nie ma sensu pchać się na pierwsza linię bo nie masz na to pancerza. W tej maszynie jest on słaby ale nieźle skątowany więc spokojnie za to odbijesz pociski większości tieru IV i niżej. Tą maszyną właśnie lepiej wyszukuj słabsze maszyny i się nimi zajmuj, za to ciężki czołgi jak i niszczyciele od czoła zostaw innym ciężkim. Flankowanie wcale nie polega na tourne wokół mapy. Czekasz aż zawiąże się starcie między wymienionymi wcześniej i szukasz okazji aby zajechać ich z boku/tyłu w między czasie jak skupiają się na innych. Ewentualnie jak widzisz takiego KV czekasz aż strzeli on do kogoś wtedy masz spokojnie te kilka sec, na wychylenie się i strzał w dolną płytę. Ewentualnie możesz wejść w dogefight z innymi medami twojego tieru, tu masz szanse mniej więcej wyrównane(pomijam spotkanie troll M4 z załadowanymi HEAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować