Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2013 o 20:10, drblase napisał:

Dzięki za odpowiedzi :). W takim razie pozostaje mi przemęczyć się do 105, może do tego
czasu jakąś bitwę się wygra ;).

Cóż nie ma co poradzić jeśli reszta teamu kompletnie skopie sprawę. Ale jednak T29 jest takim czołgiem który w sprawnych rękach naprawdę jest w stanie zmienić losy całego starcia. Dziesiątki razy sam trzymałem tym 1 czołgiem całą flankę i dziesiątkowałem przeciwnika. Nawet bez 105m możesz bardzo dużo zdziałać, nie będziesz miał co prawda tak dużego alpha i pen, ale za to 90mm ma dużo większy RoF. Jej penetracja spokojnie wystarczy na swój tier o niższych nie wspominając. Jedynie musisz świetnie opanować hull down, bo bez tego ogarniętego ta maszyna jednak nie wybacza błędów i będziesz po prostu bezproduktywnie ginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, pojawil sie jakis bug ze spotowaniem? Czy obecnie kazdy (pomimo 5 czlonkow zalogi z 80% kamo i siatka) moze cie zespotowac z 400 metrow? Juz 5 gra, gdzie ja nikogo nie widze, scout ktory jest kratke ode mnie niczego ni spotuje a ja obrywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 19:33, Antek100100 napisał:

Ma ktoś jakieś rady jak grać T-34? Ma on na tyle słabe działo, że kampienie jest bez
sensu, a jazda w pierwszej linii kończy się porażka przeciwko takim czołgom jak KV-1
czy Churchil I. Robienie jakiegoś tourne wokół mapy żeby flankować jest... głupie. Zanim
do wroga dojadę to on już zdąży albo wyrżnąć mój team albo na odwrót.

Zakładasz 57 mm guna i grasz jak cwaniak - 2-ga linia/wsparcia jak się duże bijo to kąsasz po bokach - i najważniejsze to patrz co się dzieje kw -1 można solo pojechać jak szmatę jak dobrze zagrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 23:20, Ichvander napisał:

Ej, pojawil sie jakis bug ze spotowaniem? Czy obecnie kazdy (pomimo 5 czlonkow zalogi
z 80% kamo i siatka) moze cie zespotowac z 400 metrow? Juz 5 gra, gdzie ja nikogo nie
widze, scout ktory jest kratke ode mnie niczego ni spotuje a ja obrywam...

System spotowania od dawna działa w zasadzie losowo. Najbardziej to irytuje jak nagle ci lekki czołg znika dosłownie przed nosem po czym pojawia się gdzieś w kompletnie innym miejscu. Sam też ostatnio poczułem na swoich TD że spotowanie działa losowo, Hellcatem czekam sobie spokojnie w krzakach (siatka, camo na maszynie, wszyscy w załodze camo na 100%) po czym nagle dostaje kilka strzałów znikąd, dopiero po chwili z lasu magicznie wyrasta sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 18:59, Kerigun napisał:

Cieszcie swe oczęta nowymi niemiaszkami. Szkoda tylko że nie zaczną się od VK3002 DB
tylko od 4 tieru. Chociaż to więcej nowych czołgów dzięki temu :D

http://worldoftanks.eu/news/6726-german-tanks-update-85-pl/

Czyżby ludzie, którzy farmili exp na VK3002DB mieli powód do butthurta? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 19:08, KuroNeko napisał:

Czyżby ludzie, którzy farmili exp na VK3002DB mieli powód do butthurta? ;p

Na super teście jest też przejście do nowej linii z 3002DB także nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 19:18, Adidas66 napisał:

> Czyżby ludzie, którzy farmili exp na VK3002DB mieli powód do butthurta? ;p
Na super teście jest też przejście do nowej linii z 3002DB także nie ma problemu.


No to później w komentarzach doczytałem, bo mody co ktoś nowe drzewko dał to usuwali :D Cieszy mnie to bo mam specjalnie na tą okazje ponad 100k expa na VK 3002 (DB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 22:32, Tomoya-kun napisał:

/cut/


Dużo czasu na grę nie miałem ostatnio, ale w tych kilku partiach rozegranych t29 zmieniłem trochę sposób gry i efekty widać. Strzałów kończących co prawda dużo nie mam, ale zdecydowanie więcej pojazdów przeciwnika uszkadzam i jestem przydatniejszy dla teamu. Tylko fakt, że na 1 zwycięstwo przypada na ok 9/10 porażek nie działa zbyt dobrze na moje morale :P.

A jak już się przegrywa 4 bitwę z rzędu bo przy obronie bazy 10 lemingów z drużyny radośnie odjeżdża jedną sciężką i już nie wraca nie pomaga ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 16:26, drblase napisał:

A jak już się przegrywa 4 bitwę z rzędu bo przy obronie bazy 10 lemingów z drużyny
radośnie odjeżdża jedną sciężką i już nie wraca nie pomaga ... .

Dlatego spora część graczy ma ten tryb wyłączony... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko przyjdzie mi chęć zagrać w wota (atm na samą myśl o tej grze szlag mnie trafia, a na statsy to już w ogóle patrzeć nie chcę...) to muszę tak zrobić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 16:58, Wilkv napisał:

> A jak już się przegrywa 4 bitwę z rzędu bo przy obronie bazy 10 lemingów
z drużyny
> radośnie odjeżdża jedną sciężką i już nie wraca nie pomaga ... .
Dlatego spora część graczy ma ten tryb wyłączony... ;)

idzie wylaczyc tryb obrony/ataku na baze w randomkach? przepraszam za brak polskich znakow ale z komorki pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 17:26, meryphillia napisał:

W opcjach odznaczasz oba tryby i grasz czysty random z makakami.

Encouter akuratnie jest jeszcze do przełknięcia... ;) Ale Assault całkowicie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie spotkaniowa też jest crapem przy tej ilości makaków, a szczególnie już na tierach poniżej VI gdzie spora ilość newbie nie wie nawet co ma robić na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 17:38, meryphillia napisał:

Jak dla mnie spotkaniowa też jest crapem przy tej ilości makaków, a szczególnie już na
tierach poniżej VI gdzie spora ilość newbie nie wie nawet co ma robić na mapie.

Przynajmniej się ich miło wycina, jak podjeżdżają pojedynczo próbując zająć bazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 17:38, meryphillia napisał:

Jak dla mnie spotkaniowa też jest crapem przy tej ilości makaków, a szczególnie już na
tierach poniżej VI gdzie spora ilość newbie nie wie nawet co ma robić na mapie.

No niestety prawie co bitwę większość naszej drużyny jedzie jak najdalej od bazy, a później się dziwią, że baza przejęta w momencie, kiedy oni dobijają resztki z drugiego końca mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować