Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2013 o 17:39, Paoro napisał:

http://worldoftanks.eu/news/7347-special-offer-mixed-party-pl/

Czyżby powtórka z urodzin? Szkoda, że nie ma Shermana, ale na KW1 będzie można sporo
zarobić.. na urodziny, było co prawda 100% więcej do zarobków, ale 80% to też dużo, a
ja wtedy zarobiłem w dwa dni na 2 tanki z VIII tieru to chyba ponad 3 mln było :P prawie
100 k kredek wyciągałem ;) a tak to specjal słabawy.. nic fajnego się taniej nie kupi.

Weekend właściwie średni, gdyby dali na każdy IV i V tier to by był już dużo lepszy. Tak czy inaczej dla mnie to okazja aby znowu kupić PzIII/IV i zrobić VK 30.01D i odkupić churchilla. I pewnie gdyby nie to że nie mogę już patrzeć na KV1 to był by na nim grind, a tak tylko spotkam ich całe stada(liczę tylko że MM nie będzie odwalał takich cyrków jak przy ostatnim evencie tego typu) No i czemu tylko 80% więcej zarobków, a nie 100% jak dawniej? Coś ostatnio te kilka % poskąpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ten syf na serio opłaca się nocami bota stawiać.

W zeszły weeknd WR na poziomie 56%
Teraz po 30+ bitwach gdzies na poziomie 35%...

I tak łazjzy nie dostają już odemnie kasy od pół roku.
A niebawem, gdy poziom mojej irytacji tym syfem przekroczy wszystkie normy, odinstaluję to gówno i zapomnę o nim na rok...

Weakspoty nagle stają sie opancerzonymi miejscami, a problemem w KW-1 jest utłuczenie Pz.III ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 02:35, EmperorKaligula napisał:

piatek :) graja tylko masochisci ;)


Małpy rasowe, a nie masochiści...

Wins/Battles: 5 (15) (33.33%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak- arta fakt, denerwujaca. Ale ona jest niczym przy strzalach za 0. Niech to naprawia a przestane narzekac, slowo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 03:53, Ichvander napisał:

A ja powiem tak- arta fakt, denerwujaca. Ale ona jest niczym przy strzalach za 0. Niech
to naprawia a przestane narzekac, slowo daje.


przyzwyczailem sie do strzalow za zero, ale do camperow strzelajacych z 700 metrow ponad przeszkodami terenowymi nigdy sie nie przyzwyczaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie baw się w Shlizera z oficjalnego, który jest wtórnym analfabetą. Napisałem prosto i wyraźnie, że nie spotykasz topowych art (co oznacza także bardzo rzadkie arty party), ponieważ w HT VIII tieru poza plutonami nie masz prawa wejść do bitwy z nimi. Następuje odpływ czołgów z IX i X, ale arta VII i VIII zostaje, przez co jest jej tyle w meczach. Powoduje to tylko dalszy odpływ czołgów i jest ogromny przesyt artą (sam okazjonalnie ruszam swoje smoki). To dlatego tylu graczy jest na VIII, bo wyżej jest już koszmar. Przykład sprzed dwóch patchy, kiedy arty na serwerze było mniej niż obecnie http://mwreplays.com/replay/23MY8SB4D93L/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 16:34, McFlash napisał:

2. Arta jest bezbronna w bezpośrednim starciu.


ja juz dawno nauczylem sie nie jezdzic "po arte" jak zostala sama na mapie bo to pewna smierc. bezpieczniej przejac baze i przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 16:34, McFlash napisał:

Czyli o tym, jak w jednej bitwie obala się powyższe tezy. Zapraszam do obejrzenia powtórki,
szczególnie końcówki http://www.wot-replays.org/replay/5197909f8e2e727e44000000.html


Jak te replaye otworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah, taka gra to przyjemnosc.

Jak sie dla mnie skonczyla po 3 minutach: strzal z arty, poszly obie gaski i silnik, wyskoczyl na mnie Obj. 704 i dostalem one shota. :)

20130519004859

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Victory!
Siegfried Line 19 maja 2013 04:07:13
KV-1
: 1,483 68,763
Battle Achievements Radley-Walters''s Medal, Steel Wall, Top Gun, Expert: Germany

Jak na razie najlepszy wynik speszjalowy. ;]

20130519041942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawych nieoficjalnych wiadomości:
Changes to amount of credits and experience points received for battles:

Currently TDs and SPGs receive penalties on the amount of experience points they receive per battle - TDs currently receive 33% less XP, while SPGs receive 50% less than regular tanks.

In Version 0.8.6, we will remove these penalties. This means that TDs and SPGs will receive much more XP per battle.

To teraz zdobywanie doświadczenia za pomocą TD będzie jeszcze łatwiejsze niż było. Czyli w wielu wypadkach można oczekiwać ich wysypu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować