Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2013 o 00:51, meryphillia napisał:

A nie jest tak, że w replayu nie da się zobaczyć tych statystyk przypadkiem? ;)


E co? Jest podsumowanie przygotowane przez skrypt strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 22:52, pkapis napisał:

Jak to było z tymi KV-1 jako samograjami? Przypomni mi ktoś? :-P
(Dodam, że nie ten drugi nie był AFK)

Może stocki ?
Meh, kogo ja oszukuje. Kolejne makaki dostały w zoo lapki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 22:52, pkapis napisał:

Jak to było z tymi KV-1 jako samograjami? Przypomni mi ktoś? :-P
(Dodam, że nie ten drugi nie był AFK)


kazdy heavy dupa kiedy medów/lightow kupa ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 11:03, EmperorKaligula napisał:

kazdy heavy dupa kiedy medów/lightow kupa ? :D

Na dobrą sprawę jeśli nie będzie miał wsparcia to jeden ogarnięty med/light wystarczy bez najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 15:30, Antek100100 napisał:

Musze w 3 dni donołlajfić 30k exp na t-34/85. To będzie długi weekend.


Heh, podczas poprzedniego eventu potrzebowałem jakieś 90k expa żeby rozwinąć wszystko na IS-ie i bez problemu się udało(na przecenionym premium ofc). Także 30k nawet bez premium nie powinno stanowić wielkiego problemu.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 15:56, Nephren-Ka napisał:

Heh, podczas poprzedniego eventu potrzebowałem jakieś 90k expa żeby rozwinąć wszystko
na IS-ie i bez problemu się udało(na przecenionym premium ofc). Także 30k nawet bez premium
nie powinno stanowić wielkiego problemu.:>


IS a cholernie slaby med ? :D jeden z najgorszych czolgow jake szlo mi farmic... duzy, mulowaty, a bez dziala po nerfie to bedzie horror. albo duzo alkoholu i jazda bez spiny, albo gold ammo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 16:22, EmperorKaligula napisał:

IS a cholernie slaby med ? :D jeden z najgorszych czolgow jake szlo mi farmic... duzy,
mulowaty, a bez dziala po nerfie to bedzie horror. albo duzo alkoholu i jazda bez spiny,
albo gold ammo ;)


Hmm, ulubiony czołg mojego znajomego, prawie 1k bitew, używa go cały czas do zarabiania, nie raz widziałem jak kasuje po 5-8 przeciwników.
Dla mnie każdy czołg w tej grze jest dobry(nawet ten amx czy m3 lee, z których ludzie się tak często śmieją), o ile dobrze go poprowadzisz.
Dla mnie wspomniana gra IS-em była straszną męczarnią(podobnie jak KW-1S), bo zupełnie nie leży mi styl grania takich pojazdów(mało celne działo, które dość długo się ładuje), ale nie twierdze od razu że to crapy(''bo mi się źle nimi grało'').:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

t-34/85 to jeden z moich ulubionych czołgów ;} mam nadzieję że t-43 będzie podobny. Będę go zaczynał mając topowe działo, wieżę i silnik, więc nie powinno być źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 16:31, meryphillia napisał:

T-43 nie jest aż taki zły już bez przesady.


T34-85 ;)

bo ja wiem... jest ? na tym poziomie: brytyjski med, lepszy. szkopskie tez. amerykanskie tez. chinskie ? nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 16:56, Antek100100 napisał:

t-34/85 to jeden z moich ulubionych czołgów ;} mam nadzieję że t-43 będzie podobny. Będę
go zaczynał mając topowe działo, wieżę i silnik, więc nie powinno być źle.

Też go bardzo lubię wykoksany ładnie kosi, jak dla mnie obok cromwela najbardziej fun med t6 - niby jumbo też ale to już taki mini ht i inny styl gry. T43 to taki średniak, t-44 przyjemny, ale t-54 :) wypas jak dla mnie.
Z t7 medów najprzyjemniejszy dla mnie jak do tej pory to t20 usa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 16:31, meryphillia napisał:

T-43 nie jest aż taki zły już bez przesady.
Ja praktycznie jeżdżąc tylko daily wklepałem już chyba 50 czy 60k expa.

No ale w porównaniu do Rudego, KW13 czy T-44 to jest z nich najsłabszy. Ciężko porównywać T-43 z tymi z innych tierów, ale weźmy takiego KV13, który dużo odbija, a w T-43 wchodzi praktycznie wszystko, do tego muł i ogólnie słabą efektywność na nim miałem, z 154 bitew połowa wygranych i jak tylko dobiłem do T44 to go sprzedałem, choć asa na nim ugrałem.

Antek100100@
Ja na T-43 nie robiłem silników, dwa silnik na które trzeba wydać łącznie prawie 40k dają razem tylko 80 koni mechanicznych więcej i różnica jest mała, a na żadnym innym czołgu tych silników nie użyjemy chyba nawet. Więc lepiej cisnąć od razu do T-44. Trochę sie namęczysz, tzn. zależy co od niego oczekujesz, jak chcesz mieć dobre staty, to ciężko na nim o takie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2013 o 16:34, Nephren-Ka napisał:

Dla mnie wspomniana gra IS-em była straszną męczarnią(podobnie jak KW-1S), bo zupełnie
nie leży mi styl grania takich pojazdów(mało celne działo, które dość długo się ładuje),
ale nie twierdze od razu że to crapy(''bo mi się źle nimi grało'').:P

Kupujesz naprowadzanie oraz dosyłacz i strzela aż miło :) do tego ogarnięta załoga, z chociaż jednym perkiem i wymiatasz. Bez modułów ciężko o więcej niż 6 fragów na bitew, fakt, ale oba w/w tanki to top tanki na swoich tierach. T29 lepsze na 7, ale IS chyba zaraz za nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile macie średnio klatek/s w tej grze? Pamiętam, że jakiś rok temu grałem na max ustawieniach i dało się grać (coś koło 40-50 klatek). Teraz z ciekawości zmieniłem ze średnich na najwyższe i płynność potrafi spaść do 10-15 fps(!) na mapach typu lotnisko, ruinberg, natomiast na "maksymalnie minimalnych" do 30-40 potrafi polecieć. Obciążenie GPU utrzymuje się stale na około 30%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować