Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2014 o 21:41, Ichvander napisał:

Cos kur&^%$ z arta sie zmienilo? Doslownie, kazda dzis moja gra konczyla sie one shotem
przez arte. WTF?


Papierowy czołg + XVM? Przez ten event szlag mnie chciał trafić, bo w każdej bitwie 6-8 SPG i przynajmniej jedna miała u przeciwnika XVM, co dla mnie oznaczało kompletnie spapraną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 22:54, Budo napisał:

/.../

Gramy chyba w inną grę, bo jest limit arty na stronę w randomach.


Więc chyba w bitwie może się ich znaleźć również między 6 a 8, ja tam w poście wyżej nigdzie nie widzę, że tyle było ich na jedną stronę.;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 22:54, Budo napisał:

/.../

Gramy chyba w inną grę, bo jest limit arty na stronę w randomach.

A gdzie on tam się myli? 3-4 arty na stronę wychodzi, co jest oczywiście spotykane i to nader często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IS-3, Jackson i Hellcat. IS''a stracilem w 2 minucie gry jak wyjechalem zza budynku.. nawet zarowa nie zdazyla sie zaswiecic..

EDIT: "dzieki" temu zauwazylem, ze jest jakas nowa arta (212 bodajze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pytanie- opłaca się robić francuską artylerię? Jestem na 5 tierze i gra mi się tragicznie, czy amx 13 f3 am jest lepszy od poprzednika? Bo teraz męczę się straszliwie, celność marna, kąty wychyłu do niczego, obrażenia niskie... no i jak tam dalej w tej linii? W razie co, to sprzedam tego grata, bo zajmuje tylko miejsce w garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 18:10, Budo napisał:

Pytanie- opłaca się robić francuską artylerię? Jestem na 5 tierze i gra mi się tragicznie,
czy amx 13 f3 am jest lepszy od poprzednika? Bo teraz męczę się straszliwie, celność
marna, kąty wychyłu do niczego, obrażenia niskie... no i jak tam dalej w tej linii? W
razie co, to sprzedam tego grata, bo zajmuje tylko miejsce w garażu.


Na tę chwilę, wątpię, czy w ogóle opłaca się robić jakąkolwiek artylerię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe no trochę prawda, ale chciałbym jednak jakąś pograć... takie pojazdy jak gw panther jednak wciąż dają radę. Oprócz tego kupię sobie s-51 dla jaj czysto jak wyexpię kv-2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMX 13 F3 AM to arta na której trzeba grać tak , aby być jak najdalej od przeciwnika. Jak cię dopadnie scout (na płaskim terenie) to idziesz na złom .Zalety -zasięg , szybkość , obrażenia , gabaryty . Wady - czas skupiania i depresja działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 18:10, Budo napisał:


Pytanie- opłaca się robić francuską artylerię? Jestem na 5 tierze i gra mi się tragicznie,
czy amx 13 f3 am jest lepszy od poprzednika? Bo teraz męczę się straszliwie, celność
marna, kąty wychyłu do niczego, obrażenia niskie... no i jak tam dalej w tej linii? W
razie co, to sprzedam tego grata, bo zajmuje tylko miejsce w garażu.


Chociaż od dawna nie gram artylerią na EU, to z praktyki tutaj i na testowym uważam, że obecnie najlepszą artylerią jest Bat Chat 155 55 - dobra celność, szybkostrzelność, wieża, mobilność. Wszystkie te cechy pozwalają ładnie dostosować się do sytuacji na polu bitwy, a stosunkowo niski dmg nie jest problem, kiedy częściej niż wielkokalibrowe SPG trafia się w cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 00:03, Reffan napisał:

Ktoś mógłby mi machnąć krótkie recenzje jankeskich medów z 7-10 tieru? Odblokowałem sobie,
niejako przy okazji, T20 i ciekawy jestem czy w ogóle warto się tym zająć.


Zobacz sobie tutaj opisy.
http://wiki.worldoftanks.com/USA

Generalnie ponoć dobre maszyny, chociaż mają dość ciężkie grindy. Ale osobiście nie jeżdżę nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 00:11, Budo napisał:

Zobacz sobie tutaj opisy.
http://wiki.worldoftanks.com/USA

Generalnie ponoć dobre maszyny, chociaż mają dość ciężkie grindy. Ale osobiście nie jeżdżę
nimi.


Chciałem coś z pierwszej ręki, nie z wiki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 00:03, Reffan napisał:

Ktoś mógłby mi machnąć krótkie recenzje jankeskich medów z 7-10 tieru? Odblokowałem sobie,
niejako przy okazji, T20 i ciekawy jestem czy w ogóle warto się tym zająć.

Ogólnie to tak:
T20 jest specyficzny, wyciągałem na nim bardzo dobre wyniki ale nie dawał mi jakoś przyjemności z jazdy. Trzeba się przyzwyczaić że mimo sporej prędkości strasznie wolno się zbiera + jest opancerzony jak cromwell więc trzeba sobie na grę nim znaleźć nową taktykę. Plusami jego jednak są naprawdę chore wychyły działa, dobra manewrowość i 90mm która jak na ten tier jest całkiem niezła.
T26 pershing jest bardzo klasycznym medem. Najlepszym jego opisem jest w sumie to że nie posiada żadnych bardzo widocznych zalet(poza 2) ale też nie posiada żadnych mocnych wad. Nieźle się zbiera, ma ok prędkość, no obrót ma jak baletnica, pancerz nie jest taki zły, a działo jak na ten tier jest po prostu ok. Jednak to czyni go świetnym medem bo nie złapie się go na wykorzystywaniu wad jakie mają pozostałe średnie VIII. No a 2 zalety o których mówiłem to ponownie świetna depresja działa i jak na meda strasznie trollowy pancerz wieży który sporo odbija.
M46 Patton - w sumie rozwinięcie idei Pershinga, straszny grind na stocku(jeden z najgorszych w grze) ale im dalej w moduły tym lepiej. Co prawda dawniej wypadał lepiej ale WG ma tradycje dodawania nowych czołgów o wiele lepszych niż starsze. A co do niego samego prędkość ma niewiele lepszą od persha ale dużo szybciej się zbiera, niestety traci pancerz wieży (chodź zachowuje depresje) ale za to zyskuje działo z całkiem niezłym kopem no i ma jeden z najlepszych zasięgów widzenia w grze wiec jeśli trzeba można nim spokojnie spotować. Nim polecam grać jako wsparcie albo robienie zasadzek dzięki szybkiemu poruszani się na małe odległości.
X niestety narazie nie spieszy mi się kupić więc jej nie opiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 08:25, Tomoya-kun napisał:



Grałem wszystkimi pojazdami amerykańskimi w tej grze i nie ma się co oszukiwać. Jest to najsłabsza linia amerykańska.
Jednak wszystkie zalety, które wypisał Ci Tomoya-kun są prawdziwe i sprawiają, że da się tymi czołgami fajnie pograć.
Jak dla mnie to najgorzej grało się TIX, tak jak pisał użytkownik wyżej grind tego czołgu to katorga.
Ale jakbym miał porównać do Chińczyków np. to przepraszam bardzo, ale tylko wychyleniem działa ( prawie zerowym ) przegrywają chińskie czołgi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie mogłem bardziej pomóc, bo tymi czołgami nie jeżdżę, powyżej masz opinie użytkowników :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować