Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Czy są jakieś wieści o nierfieniu kolejnych pojazdów? Ostatnio podczas jakiejś bitwy toczyła się ... no może nie dykusja , ale coś o nierfieniu mojego ulubionego Hellcata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też coś tam słyszałem o Hellcacie; działo mu chyba zabiorą topowe.
Tak samo T57 HT, ale nadal dla tego drugiego jedyny normalny nerf, to wywalenie tego OP ścierwa z gry całkowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 12:08, Lucek napisał:

Czy są jakieś wieści o nierfieniu kolejnych pojazdów? Ostatnio podczas jakiejś bitwy
toczyła się ... no może nie dykusja , ale coś o nierfieniu mojego ulubionego Hellcata.



Hellcat dostaje sporego nerfa i od dość dawna wiadomo co to będzie:

M18 Hellcat:

Dispersion on the move and hull traverse for M18 T67 suspension increased by 60%
Crossing capacity for M18 T67 suspension on solid terrain reduced by 9%
Crossing capacity for M18 T67 suspension on medium terrain reduced my 14%
Crossing capacity for M18 T67 suspension on soft terrain reduced by 9%
Dispersion on the move and hull traverse for M18 T69 suspension increased by 57%
Crossing capacity for M18 T69 suspension on solid terrain reduced by 10%
Crossing capacity for M18 T69 suspension on medium terrain reduced by 17%
Crossing capacity for M18 T69 suspension on soft terrain reduced by 10%
Top reverse speed reduced from 20 km/h to 12 km/h
Dispersion for 76mm AT Gun M1A2 on turret traverse increased by 12%
Reload time for 90mm AT Gun M3 for M18 M1 turret changed from 8s to 8.5s
Dispersion for 90mm AT Gun M3 on turret traverse increased by 25%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 12:24, meryphillia napisał:

Tak samo T57 HT, ale nadal dla tego drugiego jedyny normalny nerf, to wywalenie tego
OP ścierwa z gry całkowicie...


E tam. To bardzo przyjemny czołg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jingles testuje Ru-251 Spypanzer.
https://www.youtube.com/watch?v=LfYK_Wz7DMI

Muszę powiedzieć, że ciekawi mnie co się teraz stanie. Dostaliśmy całą chmarę lekkich czołgów wysokich tierów, które mają potencjał zmienić obraz pola walki. Podoba mi się też, że każdy z tych czołgów ma naprawdę fajne działo, w tym nawet 152 mm troll u Amerykanów. Zapowiada się naprawdę smakowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zagram sobie przed snem jeszcze parę razy, może w końcu uda się zrobić dzisiaj daily na KW-2".

Uparty jestem w masochizmie.
Więc zaczynamy 12 próbę.
Tak dokładnie, dwunasty raz będę probował zrobić daily na KW-2...

:D

Kocham tę mierną gierkę za takie właśnie chwile pełne radości. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 06:06, meryphillia napisał:

Uparty jestem w masochizmie.
Więc zaczynamy 12 próbę.
Tak dokładnie, dwunasty raz będę probował zrobić daily na KW-2...

ja dziś potrzebowałem 8 bitew by zrobić daily na Tigerze P, gdzie normalnie mam na nim 63% wygranych w 120 bitewach, a tu taki zonk. Sam nie dowiedzałem, bo dzień wcześniej na tym czołgu robiłem powyżej 2000 wn8, a dziś albo arta mnie za prawie fulla ściąga na początku bitwy, jakiś niefart.. w taki dzień lepiej sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 16:01, meryphillia napisał:

A czy Ty przpadkiem zarzekałeś się że WoT''a przez pół roku nie zainstalujesz? :3
Za czternastym razem w końcu udalo zrobić się daily na KW-2...

Wróciłem do WoTa przedwczoraj.. i tak jak na mnie po długiej przerwie :P dałem radę jeden miesiąc, calutki sierpień, a na dodatek głupie to było, bo z okazji gamescomu były mega eventy, ale co tam ;P

Powiem, że po takiej przerwie, nawet 8 prób zbicia gwiazdek nie jest frustrujące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 16:01, meryphillia napisał:

A czy Ty przpadkiem zarzekałeś się że WoT''a przez pół roku nie zainstalujesz? :3
Za czternastym razem w końcu udalo zrobić się daily na KW-2...


Przecież tu jest chyba kilka osób, które marudzą na wszystko co się da związane z grą, a nie potrafią przestać grać.:D

Ja tam na wiele nie narzekałem nigdy raczej, a już pewnie z pół roku gry nie widziałem(od misji na SP), i jakoś nie chce mi się wracać(nawet żeby zobaczyć te swoje dziesiątki pojazdów i 50 milionów sreberek na koncie).;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień bez wota, dniem straconym!

Mnie tam raczej dopiero permban wygoni na stałe.
A już dzisiaj było paru co groziło konsekwencjami poważnymi z racji rozprucia ich bezużytecznych zadków. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 18:58, Nephren-Ka napisał:

Ja tam na wiele nie narzekałem nigdy raczej, a już pewnie z pół roku gry nie widziałem(od
misji na SP), i jakoś nie chce mi się wracać(nawet żeby zobaczyć te swoje dziesiątki
pojazdów i 50 milionów sreberek na koncie).;p

Właśnie, zdradź swój sekret na te miliony sreberek bo mi ciągle brakuje ;( czym jeździsz, jaki typ czołgów, bo takto to pewnie na V głównie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można cisnąć do oporu IV-VI plus jedna premka TV i nie ma problemów z powolnym, ale stałym wzrostem kredytów.
Ostatni miesiąc znudzony innymi pojazdami jestem clicknoobem w Lefhu i nie dość, że zarobiłem na Centuriona I od zera, to aktulanie mam już jakieś 800k nabite.

Oczywiście prędzej czy później takie coś znudzi i sam KW-1 ostatni raz nie pamiętam kiedy dłużej grałem.
Ale wystarczy nie siedzieć nonstop na TVIII+, a nie będzie problemów z kredytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 19:12, Paoro napisał:

Właśnie, zdradź swój sekret na te miliony sreberek bo mi ciągle brakuje ;( czym jeździsz,
jaki typ czołgów, bo takto to pewnie na V głównie.


Jaki tu sekret, jak grałem to najwięcej właśnie na piątkach. Z tym że miałem nieco pomysłów pójścia dalej i sporo pojazdów 8 tieru mam w garażu, a i jakieś ufo z 9 się gdzieś tam ukrywa.xD
Cały czas pamiętam też że wiele osób marudziło na zarobki, a ja grając bardzo przeciętnie(nieco ponad 51% wr) na wyższych od 5 tierach jakoś nie marudziłem(a premium miałem tylko z eventów czasami).
Wystarczy grać sobie 4fun czym się lubi i nie patrzeć na staty co chwilę, a kasa sama się nazbiera.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 22:59, Nalfein napisał:

Wieść gminna niesie, że sarmackie klany zostały zbanowane do końca obecnej kampanii za
ustawianie bitew :D


Ban na dwa dni, czyli typowa procedura w czasie tej kampanii:
1. Podejrzenie o ustawianie bitw (nie wiadomo jak to wychwytują, ale powinno wystarczyć szybkie spojrzenie na końcowy rezultat, aby to zobaczyć).
2. Ban dla wszystkich w klanie. Bezwzględnie.
3. Dowódcy dostają informację, że mają w ciągu 24 godzin dostarczyć powtórkę z podejrzanej bitwy.
4. Kara lub uniewinnienie.

Jak miło, że WG w końcu zajął się ustawkami i to tymi najbardziej bezczelnymi. Jeszcze niech tylko dopracują zasady, aby indywidualny wynik nie wpływał na ilość otrzymanych punktów sławy, a będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować