Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2013 o 16:56, meryphillia napisał:


niemcy mają skopane drzewko. Tak na dobrą sprawę grać nimi można dopiero od T7, jak się ma bf109, wcześniej to droga przez mękę. Inne nacje, może poza japonią, takich jaj nie mają. Polecam zacząć przygodę od brytyjczyków, 8xKM i to zupełnie inna gra niż papierowy włoski shit w niemieckim drzewku z jedną czy dwiema Bredami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8xKM juz na T6 jest niewystarczajace imo. Lepiej 4-6xKM i 2xjakies dzialko. A typhoon na T7 z 12xKM to smiech na sali... ale chyba robimy maly offtop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 19:12, Ichvander napisał:

8xKM juz na T6 jest niewystarczajace imo. Lepiej 4-6xKM i 2xjakies dzialko. A typhoon
na T7 z 12xKM to smiech na sali... ale chyba robimy maly offtop :P

szczerze brytyjczykami tak daleko nie zaszedłem (i szczerze mówiąc nie ogarniam jak ten MM działa - bierze pod uwagę tiery pojazdów w hangarze, ogolny lvl w danej nacji, jest po prostu mało graczy i dziwnie dobiera, czy jeszcze co innego?), ale fakt faktem ze tak jak grając niemcami/makaroniarzami gryzłem klawiaturę z frustracji i z racji kijowości mysliwcow męczyłem stukasy, tak brytyjczycy byli wyjątkowo idiot-friendly.

a co do wota (zeby nie bylo tego OT :P) - dostajemy pierwsze misje. Wprawdzie żart-misje, ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszni są ludzie w tej grze. Własnie jakiś jegomość zwyzywał mnie od gold ammo noobów, bo Panterą 2 przebiłem go od frontu i zniszczyłem (grał AT 15 zdaje się). A goldowych pocisków nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 22:41, Reffan napisał:

Śmieszni są ludzie w tej grze. Własnie jakiś jegomość zwyzywał mnie od gold ammo noobów,
bo Panterą 2 przebiłem go od frontu i zniszczyłem (grał AT 15 zdaje się). A goldowych
pocisków nie używam.


Bo tak czasem jest, też się dziś złościłem troche bo niby w bitwie tieru 7 mam 200 pancerza a nic nie odbiłem, każdy pocisk wszedł, Jakoś trzeba to wytłumaczyć i wychodzi gold ammo :D Raz mnie koleś Ferdkiem przebił T34 jarzmo armaty bez gola, w dwójkę sie mocno zdziwiliśmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GJ WG...

Sold:''Lorraine 155 mle. 51'' successfully sold. You have received credits: 1,712,720.
Sold:''Object 261'' successfully sold. You have received credits: 3,385,820.
Sold:''T92'' successfully sold. You have received credits: 3,413,000.

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 23:25, meryphillia napisał:

GJ WG...

Sold:''Lorraine 155 mle. 51'' successfully sold. You have received credits: 1,712,720.
Sold:''Object 261'' successfully sold. You have received credits: 3,385,820.
Sold:''T92'' successfully sold. You have received credits: 3,413,000.

]:>

How terrible!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupa niegrywalnego gówna.
Ilość ludzi na TIX-X, które w ogóle nie powinny w te grę udawać że grają jest porażająca.

Niech mi robią prezent i wprowadzają zatwierdzoną przez WG opcję sprzedaży konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja gram ze znajomym od kilku dni co dzień po 30-40 bitew, win ratio najgorsze mieliśmy chyba 56% jednego dnia. Siedzimy głównie na tier V póki co(znajomek dopiero tam dotarł) i zdarzają się bitwy przegrane strasznie(chociaż szybkie wygrane też są), więc wasze makaki na tym tierze też są. Mam wrażenie, że wystarczy po prostu dłużej pograć(i nie zniechęcać się kiedy pojawia się np. pięć porażek na starcie) i potem wszystko się wyrównuje.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 01:13, meryphillia napisał:

Niech mi robią prezent i wprowadzają zatwierdzoną przez WG opcję sprzedaży konta.

A to Twoje konto to jeszcze podatek będziesz musiał porządny zapłacić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na TV, to makaki dopiero sie rodza.
Granie na niskich trierach swoich pierwszych bitew nie ma nic wspolnego z byciem typowym malpiszonem na TVIII+.
To wlasnie brak checi nauki gry na nizszych tierach lub ewentualne wrodzone zmalpienie ;D jest przyczyna typowego EF300 E-100.

Gracze na niskich tierach, to po prostu w wiekszosci newbies...

Paoro >>> Pewnie znajac milosc WG do srebnikow, z 20-30% by sobie zyczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2013 o 01:13, meryphillia napisał:


Niech mi robią prezent i wprowadzają zatwierdzoną przez WG opcję sprzedaży konta.

Hym... a możesz coś wiecej o tej opcji powiedzieć tak zapytam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 18:03, scott napisał:

> Niech mi robią prezent i wprowadzają zatwierdzoną przez WG opcję sprzedaży konta.


Kiedyś podczas dyskusji na oficjalnym forume ktoś zasugerował że w przyszłości taka opcja niekoniecznie jest fantazją.
Wiadomo, spadnie ciśnienie na grę i zaobserwują stały odpyw graczy, to i na tym będą chcieli zarobić, gdy wizja spadku wpływu będzie jak najbardziej realna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już różnych kolesi, którzy nie potrafili jeździć, ale czegoś takiego jeszcze się nie zdarzyło. Niestety taki bug wpływa również na otrzymywany xp - dostaje się trafienia, które wchodzą za zero, ale potencjalnie są za x, więc niewykluczone że i steel wall by się dało.


20130629002254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie, a mi akurat świetnie gra się w WoT-a, chociaż ciągle czegoś mi brakowało i PUF! Wczoraj moje marzenie zostało spełnione :D Cwaniaczek z kompanii myślał, że nikt go nie pokona, a tu takie rozczarowanie. Mowa o StuGu, który jak widać nie żałował sobie uwag osobistych na mój temat. Pomiędzy jego wypowiedziami udało mi się tylko odpisać "I love ya too :*", co jest idealną ripostą ^^
PS. Od dawna nie wystrzeliłem złota na suce. To zbyt przyjemny czołg, abym musiał korzystać z tego (nawet na całkowitym stoku).

A, nie wiem, czy to już tutaj podrzucałem.
1. Bitwa na KW-2 gdzieś sprzed dwóch patchy. 3 potwierdzone penetracje z trolla w jednym ciągu http://www.youtube.com/watch?v=WF89x5v788o
2. Czyli o tym, jak można wygrać nic nie robiąc http://www.youtube.com/watch?v=hjPoaL3HVJA


==========> Adidas66
Przypuszczam, że ludzie u nas jeszcze nie są tak do końca poinformowani o streamach i ich platformach. Ważna też jest jakość streamu, bo niektórzy prowadzą go tak, jakby grali sami i nikt nie widział ich gry. Dlatego odpowiada mi QB, bo ma charyzmę i żywe reakcje ("Hope for luck...'''' <wybuch śmiechu>).

20130629122927

20130629122945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tam płakałem po powrocie, że nie mogę nic ugrać i WR mam pewnie w granicach 45%...
Teraz muszę wleźć pod stół i szczekać. :3

Jak zwykle w takich przypadkach, OP KW-1 ratuje całą sytuację. ]:>

20130629212342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może komuś wypożyczysz swoje KW? :D [tak, to aluzja do pewnego głupiego tematu na oficjalnym]
--------------

Miałem sobie kupić miesięczną premkę na wakację, ale widać dobrze, że powstrzymałem się z tym. Ogłaszam, że wraz z zakończeniem się szkoły zaczął się długi weekend trwający aż do września. Populacja gówniarzerii w grze wzrasta o jakieś 300%, co już dzisiaj odczułem na własnej skórze (samotny wyjazd oznacza koszmar, kiedy MT namiętnie kampią, a nieliczne HT odwalają ich robotę).
Jakby ktoś uznał, że przesadzam i drodzy uczniowie (bogowie, we wrześniu będę miał z nimi ciągły kontakt) nie są tacy źli, to polecam znaną pozycję Krasnal Team na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować