Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Już marudzi. ;]

Chociażby 10 razy zdejmiesz jakiś moduł zamiast sprzedawać razem z pojazdem.
Zawsze możesz też wydać na noobammo do loltraktora. :3

Ed.
Skoro nowa strona, to powtórze bo może ktoś przeoczy.

WGLGRANDF1NAL

100 darmowego golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 15:50, Pierogi_z_Cukrem napisał:

> WGLGRANDF1NAL
>
> 100 golda od SerB''a.
> Smacznego. ;]
Co ja se za to kupie? Waciki??

Dorzucisz 50g i masz kolejne miejsce w garażu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 15:50, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Co ja se za to kupie? Waciki??


Albo będzie promo na maskowanie, kupisz sobie na stałe(tylko naaby kupują za kredyty1111) na któryś mniejszy czołg, i będzie bitwa i taki bez maskowania czołg to by zauważyli od razu, a takiego z maskowaniem nie zauważą i zdobędziesz przez to 15 fragów i odznakę mistrzowską drugiej klasy!
PS. To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 15:52, meryphillia napisał:

Już marudzi. ;]

Chociażby 10 razy zdejmiesz jakiś moduł zamiast sprzedawać razem z pojazdem.
Zawsze możesz też wydać na noobammo do loltraktora. :3

Ed.
Skoro nowa strona, to powtórze bo może ktoś przeoczy.

WGLGRANDF1NAL

100 darmowego golda.

Wpisałem kod i dostałem informacje:
Osiągnięto limit użytkowania kodu.. wtf is that?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 18:49, Paoro napisał:

Wpisałem kod i dostałem informacje:
Osiągnięto limit użytkowania kodu.. wtf is that?


Myślę, że może chodzić o to, że...osiągnięto limit użytkowania kodu! :D
Cóż, spóźniłeś się widocznie, tyle kodów ile było przewidzianych zostało zużyte przez graczy i więcej nie ma. Bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 18:53, Nephren-Ka napisał:

> Wpisałem kod i dostałem informacje:
> Osiągnięto limit użytkowania kodu.. wtf is that?

Myślę, że może chodzić o to, że...osiągnięto limit użytkowania kodu! :D
Cóż, spóźniłeś się widocznie, tyle kodów ile było przewidzianych zostało zużyte przez
graczy i więcej nie ma. Bywa.

Zabrzmiało to brutalnie, mniej więcej tak samo jak słynne "sorry, mamy taki klimat" Czyli kod dla kolegów SerBa, którzy śledzą forum na bieżąco i mają na to czas.. człowiek wróci z roboty i dostaje taki komunikat, mogli by w ogóle nie dawać, bo tylko ludzi wkurza takie wybiórcze traktowanie. A te premki włączające się nie wiadomo kiedy, zamiast kodów też do bani. Grają na nerwach już nie tylko przez małpiatych, ale i same akcje WG jak ta, no bez jaj. Kod jak kod, powinien każdy móc go wpisać na swoim koncie raz jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może za rzadko składałeś brzęcząco-szeleszczącą ofiarę z trzewiów portfela i WG uznało Ciebie za niegodnego tych wspaniałomyślnych i szczodrych 100g.

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 19:16, meryphillia napisał:

Może za rzadko składałeś brzęcząco-szeleszczącą ofiarę z trzewiów portfela i WG uznało
Ciebie za niegodnego tych wspaniałomyślnych i szczodrych 100g.

A tak to prawda, złamanego grosza nie wydałem na tą grę, a tak serio to podobno było 10 tys. szczęśliwców..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 19:05, Paoro napisał:

Zabrzmiało to brutalnie, mniej więcej tak samo jak słynne "sorry, mamy taki klimat" Czyli
kod dla kolegów SerBa, którzy śledzą forum na bieżąco i mają na to czas.. człowiek wróci
z roboty i dostaje taki komunikat, mogli by w ogóle nie dawać, bo tylko ludzi wkurza
takie wybiórcze traktowanie. A te premki włączające się nie wiadomo kiedy, zamiast kodów
też do bani. Grają na nerwach już nie tylko przez małpiatych, ale i same akcje WG jak
ta, no bez jaj. Kod jak kod, powinien każdy móc go wpisać na swoim koncie raz jeden.


Trochę ironia.;p
Nie zdążyłeś z kodem, który jest(czy raczej był) warty niecałe 2zł. Tamten jeden dzień premium to niecałe 5zł. Fakt, starta(o ile można mówić o stracie, skoro było coś za darmo) na tyle wielka, żeby marudzić na grę.:D
Btw, ja nie siedzę na żadnym czołgowym forum, czasami tylko przeglądam wątek tutaj, i tym razem jestem jakoby szczęśliwcem, chociaż wcale się nim jakoś z powodu 100 golda nie czuję.:D
Kiedyś nie załapałem się na kod z Alienware, kiedyś w ogóle nie zauważyłem jakiegoś innego, bonus ''na walentynki'' dostałem i zagrałem na nim chyba 2 bitwy. O jakże ja głupi, trzeba było siedzieć cały dzień skoro dali coś tak cennego.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 19:47, Nephren-Ka napisał:

ciach

Ale o co ty robisz aferę?! Mówię tylko, że kiedyś to wyglądało lepiej, a teraz czasem nie warto nawet na bitwę wejść w tygodniu bo ci dadzą akurat wtedy premkę i aż ci głupio, bo chętnie byś skorzystał z niej w weekend. Co do głupich 100 g. Ja tam nie wydaje na tą grę kasy, ale nie dlatego że nie mam, ale dla zasady. Także każdy gold mnie cieszy, a z aliena kiedyś mi 1000 golda przeszło koło nosa. Bywa, ale ostatnio z tymi kodami, na premkę i w ogóle przeginają, niby dają, ale nic z tego nie korzystam.. kiedyś mogłeś sobie poczekać i wybrać kod na premkę kiedy tylko chciałem w danym okresie, a teraz najpierw wchodzę na forum i czytam czy mogę sobie spokojnie bitwę zagrać czy lepiej poczekać na weekend.. z gry ma być radocha a nie takie coś jak ostatnio serwują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 20:01, Paoro napisał:

Bywa, ale ostatnio z tymi kodami, na premkę i w ogóle przeginają, niby dają, ale nic z tego nie korzystam..


No wiadomka że przeginają.
Powinni dawać tylko wtedy gdy napisze się im kiedy mamy wolne by grać.
Dziady.

hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziękuj średniej IQ ludzkości. Dla zbyt wielu wpisanie kodu było zbyt trudne, więc zaczęli bawić się w automatykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 20:22, meryphillia napisał:

> Bywa, ale ostatnio z tymi kodami, na premkę i w ogóle przeginają, niby dają, ale
nic z tego nie korzystam..

No wiadomka że przeginają.
Powinni dawać tylko wtedy gdy napisze się im kiedy mamy wolne by grać.
Dziady.

Rozumiem, że to miało zabrzmieć ironicznie, ale poprzednie rozwiązanie z wpisywaniem kodu w ciagu 2 tygodni na przykład było optymalne.

@McFlash
O tym nie pomyślałem, ale patrząc na zdecydowaną większość graczy WoTa to bardzo prawdopodobne, że zrobili ukłon w ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nadal tak jest.
Dzisiejszy kod był najzwyczajnie chwilowym prezentem, który jak widać miał tarfić nie wybranej garstki graczy.
Kody typowo promocyjne (między innymi do wygrania w różnych konkurasach czy rozdawane na spotkaniach przedstawicieli WG z comunity) nadal mają określony "czas ważności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 20:01, Paoro napisał:

Ale o co ty robisz aferę?! Mówię tylko, że kiedyś to wyglądało lepiej, a teraz czasem
nie warto nawet na bitwę wejść w tygodniu bo ci dadzą akurat wtedy premkę i aż ci głupio,
bo chętnie byś skorzystał z niej w weekend. Co do głupich 100 g. Ja tam nie wydaje na
tą grę kasy, ale nie dlatego że nie mam, ale dla zasady. Także każdy gold mnie cieszy,
a z aliena kiedyś mi 1000 golda przeszło koło nosa. Bywa, ale ostatnio z tymi kodami,
na premkę i w ogóle przeginają, niby dają, ale nic z tego nie korzystam.. kiedyś mogłeś
sobie poczekać i wybrać kod na premkę kiedy tylko chciałem w danym okresie, a teraz najpierw
wchodzę na forum i czytam czy mogę sobie spokojnie bitwę zagrać czy lepiej poczekać na
weekend.. z gry ma być radocha a nie takie coś jak ostatnio serwują.


Jaką tam aferę, zwyczajnie dziwi mnie, że można marudzić na to, że przepadł jeden darmowy dzień premium, patrząc na to że jak ktoś chce sobie kupić takie premium na weekend to wyda mniej niż na piwo, fajki i jakieś frytki do tego.;p
Skądinąd, to ta akacja z niby walentynkowym kodem to gruby nićmi była szyta, ja cały czas mam wrażenie że to za genialnie działanie serwerów wtedy, po czym sobie w firmie pomyśleli żeby nie pokazywać tego po sobie że tak za darmo dają premium i wrzucili info o tym z jakiej to okazji.
Anyway, dalej nie rozumiem wpływu konta premium na przyspawanie mnie do kompa. Ostatnio do skończenia miesięcznego questa po 2 tygodniach brakowało mi tylko marnych 25 fragów w drużynówkach, które mogłem sobie spokojnie na ISU wbić, ale w ogóle nie chciało mi się grać i całe 7 dni free premium ''przepadło''. Ale jak kiedyś będę miał ochotę(jak na razie taką ochotę na kilka lat grania miałem 2-3 razy xD) sobie je kupić, to kupię, bo to nie jest wcale nic bardzo drogiego i tyle.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropos weekendowego bonusu to chyba zapomnieli dopisać o obowiązujących w ten weekend rykoszetach zwiększonych o 50%, braku celności + 30% i o okazjonalnych perkach typu papierowy pancerz i lagi. O chłamie drużynowym nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 12:19, UnionPacific napisał:

Apropos weekendowego bonusu to chyba zapomnieli dopisać o obowiązujących w ten weekend
rykoszetach zwiększonych o 50%, braku celności + 30% i o okazjonalnych perkach typu papierowy
pancerz i lagi. O chłamie drużynowym nie wspomnę.


QQ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ich pogrzało tam, że będę tyle siedział bez premki przy tej kupie gówna, by wklepać marne 3 dni premium.

H@H@H@

Jedynie może na optykę się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 12:19, UnionPacific napisał:

Apropos weekendowego bonusu to chyba zapomnieli dopisać o obowiązujących w ten weekend
rykoszetach zwiększonych o 50%, braku celności + 30% i o okazjonalnych perkach typu papierowy
pancerz i lagi. O chłamie drużynowym nie wspomnę.


To dziś tylko tak działa dla wszystkich przedstawicieli płci brzydkiej.
Wierz lub nie, ale jak byłbyś kobietą to wszystko działoby się dziś po Twojej myśli.
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować