Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie


Kupiłem is-3... matko nie da się grać ze stockowym działem. Chyba cały mój free exp pójdzie na topową lufkę... 44k expa zbierałem chyba z rok ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 13:07, McFlash napisał:

ciach

Troszkę mi to nie pasowało, także masz rację. Nie zmienia to faktu, że czołgiem idzie dużo zrobić, ludzie jeżdżą na tej haubicy i walą z golda, ale ja jeżdżę na 85 póki co i co 4 sekundy strzelam znacznie celniej i nie muszę używać tyle golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 13:14, Budo napisał:

Kupiłem is-3... matko nie da się grać ze stockowym działem. Chyba cały mój free exp pójdzie
na topową lufkę... 44k expa zbierałem chyba z rok ><


Na IS-3 to jeszcze takie straszne nie jest bo jesteś na tyle mobilny że możesz bawić się w pseudo meda i z boku atakować :D Probelem miałem z KV-4 gdzie już tak wesoło nie jest :D Dasz rade, powolutku i do przodu. Pomyśl sobie żę mam ponad 550k free expa i mi żal na cokolwiek wydać, a męczę się z 219 penetracji an Su-122-54 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak można mieć 550k free expa O_O
Z kredytami ja jadę dosłownie na zero, od pojazdu do pojazdu i nigdy nie mam więcej niż te 3 bańki i to tylko gdy akurat kupuję nową maszynę. Free exp też wydaję, teraz akurat natłukłem trochę, bo miałem bardzo łatwe grindy. Ehh dola pomidora :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 18:03, Budo napisał:

Jak można mieć 550k free expa O_O
Z kredytami ja jadę dosłownie na zero, od pojazdu do pojazdu i nigdy nie mam więcej niż
te 3 bańki i to tylko gdy akurat kupuję nową maszynę. Free exp też wydaję, teraz akurat
natłukłem trochę, bo miałem bardzo łatwe grindy. Ehh dola pomidora :<


No ja po prostu nie wydaje :D Znczy się wydaje ale bardzo, bardzo rzadko :D Wiem żę jak wybadałem E-50 to wydałem na bardzo długą 88 (L100) free exp by dało się grać na tym IX tierze ;D No i jak wybadałem najlepsze działo an Tortoise to pograłem tydzien czy dwa i wbiłem sobie UK TX TD :D Więcej wydatków free expa nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj KV-1S. Wynik mojej pierwszej bitwy :D:

edit: Exp się nie wyświatla, dziwne- wynik to 1310. Mój osobisty rekord, do tej pory najlepszy wynik to masterka w 3 bitwie :).

20141018222908

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę przestać grać w tą grę. Wczęsniej podchodziłem z dystansem do tych oszołomów niemniej chyba jak już używam czatu by wyrazić swoja opinię o poczynaniach graczy to sytuacja wymyka się spod kontroli. Sam muszę uważać co robię - byli dwaj koledzy - Sherman m4 i Wolverine, shitman miał mniej energii więc go uszkodziłem artą to i ostał się na oparach. Nasz bohaterski crusader ruszył by go dobić (czaił się i wiedziałem że zaraz zrobi coś niezbyt sprytnego), wyjechał zza winkla jednak tamten miał haubicę i skończyło się rumakowanie. To tylko przykład. Lokowanie się ciężkimi na wzgórzu w Redshire i wjazd do doliny na Lakeville są na porządku dziennym.

Niemniej pochwalę się - po radach wsadziłem wyszkoloną ekipę do T-127 i wbiłem asa w pierwszej bitwie. Niestety system uznał że zbyt dobrze rokuję czego przykłady opisałem wyżej.
By the way - nikt nie gra w szturmy/potyczki. Od czasu patcha miałem je ustawione defaultowo - wczoraj pierwsza bitwa mi się skapła tego typu. I dobrze.

20141018231011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 23:12, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Chyba muszę przestać grać w tą grę. Wczęsniej podchodziłem z dystansem do tych oszołomów
niemniej chyba jak już używam czatu by wyrazić swoja opinię o poczynaniach graczy to
sytuacja wymyka się spod kontroli.


To akurat naturalne i zdarza się u większości graczy, którym na wygranej zależy i robią co mogą by bitwę wygrać. Nie masz się co martwić, sam ostatnio coraz częściej wyrażam dezaprobatę dla poczynań swojej drużyny, ważne by umieć docenić ich starania kiedy dają radę :). Wtedy jeszcze tak źle z Tobą nie jest.

Dnia 18.10.2014 o 23:12, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Sam muszę uważać co robię - byli dwaj koledzy - Sherman
m4 i Wolverine, shitman miał mniej energii więc go uszkodziłem artą to i ostał się na
oparach. Nasz bohaterski crusader ruszył by go dobić (czaił się i wiedziałem że zaraz
zrobi coś niezbyt sprytnego), wyjechał zza winkla jednak tamten miał haubicę i skończyło
się rumakowanie.


M4 <3. Jedna z niewielu maszyn, którą gra sprawia mi 99% przyjemność.

Dnia 18.10.2014 o 23:12, Pierogi_z_Cukrem napisał:

To tylko przykład. Lokowanie się ciężkimi na wzgórzu w Redshire i wjazd
do doliny na Lakeville są na porządku dziennym.

Dnia 18.10.2014 o 23:12, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Niemniej pochwalę się - po radach wsadziłem wyszkoloną ekipę do T-127 i wbiłem asa w
pierwszej bitwie. Niestety system uznał że zbyt dobrze rokuję czego przykłady opisałem
wyżej.


Kilka gier by zachęcić do dalszej gry i kilkanaście gier by pokazać miejsce w szeregu, ostatnio (zbyt) często spotykana sytuacja, niezależnie od tego co sam osiągasz w danej bitwie.

Dnia 18.10.2014 o 23:12, Pierogi_z_Cukrem napisał:

By the way - nikt nie gra w szturmy/potyczki. Od czasu patcha miałem je ustawione defaultowo
- wczoraj pierwsza bitwa mi się skapła tego typu. I dobrze.


Sam mam potyczki włączone bo ten tryb lubię, zawsze to jakaś niewielka odmiana. Po paru miesiąsach przerwy włączyłem jednak szturmy i szybko sobie z nimi dałem spokój bo to tryb, którego ogarnięcie większości pomidorów przychodzi z ogromnym trudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 22:29, drblase napisał:

Kupiłem dzisiaj KV-1S. Wynik mojej pierwszej bitwy :D:

edit: Exp się nie wyświatla, dziwne- wynik to 1310. Mój osobisty rekord, do tej pory
najlepszy wynik to masterka w 3 bitwie :).

KW1S to przegięty czołg, nerf murowany :P oby jak najpóźniej, bo to jeden z najprzyjemniejszych czołgów ever jak dla mnie. I jak ktoś wam mówi, by jeździć z trollem to go nie słuchajcie, 85-ka zarabia, a pena na V-VI daje radę na AP. Taki KW1, którym zdążysz się wrócić spod wrogiego capa na swój, nawet dla tych którzy nie lubią HT.

Ogólnie to jest chyba mój najlepszy czas w WoTa, WN najwyższa w historii, na czołgach, którymi obecnie jeżdżę mam od 59-78% wygranych, co daje średnią gdzieś 63% w ostatnich 650 bitwach. Fun jest ogromny, po prostu jeżdżę przyjemnymi czołgami, którymi gra mi się świetnie i chyba o to chodzi. Ludzie po nerfie Sporta i Hellcata psioczą na tą grę i to dobrzy. Ja na tych czołgach dawno już nie jeździłem i na tych zmianach tylko skorzystałem.

Po tym jak WN8 mi rośnie, widać że jako gracz mam potencjał. A wystarczyło przestać grindować jakieś kiepskie czołgi, do tego kupić sobie parę zabawek i nawet premka jest nie potrzebna. Fakt bez premki wychodzę na zero, nie mam prem tanka, a ostatnio nie gram po 150 bitew tygodniowo, tylko po 70, czyli wychodzi te 10 bitew dziennie, także na premkę lub kredki z misji też nie mam szans. Na szczęście jest co sprzedać i na nowe czołgi styknie. Najbliższy cel to KW2 i IS-2, zastanawiam się nad AMX 12t, a wolny exp zbieram na Chaffee, mam nadzieje, że jeszcze przed nerfem tej linii uda mi się dobić do IX ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 17:58, Paoro napisał:

> ciach
Jak można dostać tego Pz II J?

Kiedyś trzeba było sypnąć sałatą :109$ , albo czerwoną kapustą 1 166 300 rub.
http://4play.by/142-World-of-Tanks/151-Podarochnye-izdaniya/1964-Podarochnoe-izdanie-World-of-Tanks-Nemetskoe-2014.html
Na ebayu jest oferta : http://www.ebay.com/itm/Panzer-Pz-Kpfw-II-Ausf-J-Exklusive-Geschenkbox-World-of-Tanks-WoT-EU-Server-/361084912291?pt=DE_PC_Videospiele&hash=item54125682a3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam dobrze wiesz, że kwestia tego czy trafisz na bandę popaprańców czy na ludzki ogarnięty zespół jest ustalana odgórnie. :)

Ja dzisiaj misję na TOGa wbijałem przez 7-8 bitew, w tym pierwsze 4 bitwy do misji wbiłem w 40 minut, potem niestety matchmaker zsyłał mnie do Forrestów Gumpów.

I przy okazji nie sądziłem, że dożyję dnia w którym uda się wbić Asa na patetycznym i depresyjnym Su-101. Teraz mogę spokojnie przejść na kolejny pojazd a tego parcha pozbyć się w pizdu.

20141019194509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 19:46, UnionPacific napisał:

Sam dobrze wiesz, że kwestia tego czy trafisz na bandę popaprańców czy na ludzki ogarnięty
zespół jest ustalana odgórnie. :)


Dlatego mam ostatnio ciekawszą i bardziej grywalną gierkę do grania, niż ten syf. :3
I tak jeszcze parę dni zostało na TOG''a więc może sie uda wklepać, choć i tak znając siebie pewnie w nocy spróbuję zrobić dzisiejszą. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 11:45, Paoro napisał:

KW1S to przegięty czołg, nerf murowany :P oby jak najpóźniej, bo to jeden z najprzyjemniejszych
czołgów ever jak dla mnie. I jak ktoś wam mówi, by jeździć z trollem to go nie słuchajcie,
85-ka zarabia, a pena na V-VI daje radę na AP. Taki KW1, którym zdążysz się wrócić spod
wrogiego capa na swój, nawet dla tych którzy nie lubią HT.


My gods ten czołg jest... dziwny :), w pozytywnym sensie :P. Imo jest tak op jak kiedyś był na VI tierze i niedługo się płacz na niego pewnie zacznie. A takim KV-85 to ludzie coś cienko grają, wpadła mi masterka za 1090 expa podstawy. Poniżej screeny z drugiej bitwy jaką kiedykolwiek nowym KV-1S czołgiem zagrałem :D :

20141019203723

20141019203735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować