Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2014 o 18:26, drblase napisał:

Prawie post pod postem, ale co tam, bitwa rozegrana przed chwilą- KT is on fire :)


Ja mam jakiegoś pecha na KT, gra się fajnie tylko jak zbliżam się do ~3k obrażeń to muszę zawsze trafić na jakąś niespodziankę od przeciwników która mnie zabija. I co z tego że topka expa w drużynie, jak Ace''a nie ma.:/

A wbicie tej odznaki na Churchu III to kwestia odpowiednich pomidorów-przeciwników, czasami idzie przejechać jedną stronę mapy mordując wszystko co się napotka.:D

Sam przed chwilą sobie fajnie powalczyłem na klasycznej Matyldzie, jeden z większych fartów jakie trafiłem od początku grania - bo ciężko inaczej nazwać załatwienie wrogiej Matyldy, a potem T-50 mając 5hp.xD Minus za to taki, że 9 fraga zabrał mi pozostały przy życiu towarzysz i z fajnego medalu nici.:/

20141102184509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 18:47, Nephren-Ka napisał:

Ja mam jakiegoś pecha na KT, gra się fajnie tylko jak zbliżam się do ~3k obrażeń to muszę
zawsze trafić na jakąś niespodziankę od przeciwników która mnie zabija. I co z tego że
topka expa w drużynie, jak Ace''a nie ma.:/


Pech wiecznie trwać nie będzie i w końcu się uda, wystarczy trochę ofiar dla serba i kilka modlitw do RNGeesusa :). KT to bestia, imo najlepszy HT 8 tiera bo potrafi sobie w każdej sytuacji poradzić.

Dnia 02.11.2014 o 18:47, Nephren-Ka napisał:

A wbicie tej odznaki na Churchu III to kwestia odpowiednich pomidorów-przeciwników, czasami
idzie przejechać jedną stronę mapy mordując wszystko co się napotka.:D


To fakt, wszystkie te HT były centralnie przede mną i obserwowanie ich było z deczka żenujące :). Churchille, które tak się ustawiały, że lufy nie mogły obniżyć, 1s strzelający bogowie wiedzą gdzie, jedynym problemem był kv-220 bo mimo iż był boczkiem to zwykłe pestki tylko mu gąski zdejmowały. Ale premium ammo i mały pożar swoje zrobiły.

Dnia 02.11.2014 o 18:47, Nephren-Ka napisał:

Sam przed chwilą sobie fajnie powalczyłem na klasycznej Matyldzie, jeden z większych
fartów jakie trafiłem od początku grania - bo ciężko inaczej nazwać załatwienie wrogiej
Matyldy, a potem T-50 mając 5hp.xD Minus za to taki, że 9 fraga zabrał mi pozostały przy
życiu towarzysz i z fajnego medalu nici.:/


Dobra bitwa :). Sam Matyldą dużo nie grałem i sprzedałem po tym jak zaczęło mnie w każdej bitwie losowac na 6 tiery i znalazłem sobie inne zabawki :P. Ale patrząc na wyniki jakie nią wykręcasz trzeba by pomyśleć o odkupieniu tego żółwika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weekend makabra, nie szło cokolwiek ugrać.
Jedyne co było fajne, to wczorajszy bidok w E-100 hyhy (skoro chwalimy się zacnymi wynikami).

Wjechał na capa i ustawił się ładnie boczkiem, dostał pierwszym pociskiem za 500+ w ammo, po czym SerB łaskawie wygnał go drugim pociskiem z bitwy, a z mu się wieża nieco osunęła z wrażenia. ]:>

20141102191139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 01:12, Reffan napisał:

Hm... Mógłby mi ktoś napisać jakie są różnice między T-62A, Ob. 430 i Ob. 140?


http://tank-compare.com/pl/compare/t-62a/object-430/object-140#T1=403I329I277I503I188&T2=487I329I336I593I187&T3=416I329I281I518I187

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 08:53, Barnette napisał:


Chodziło mi bardziej o porównanie czyichś odczuć, nie czystą matematykę.

Strasznie się męczyłem ze stockowym Centurionem 7/1, jednak po odblokowaniu topowego działa... cud, miód. SerB chyba w postanowił mi zresztą wynagrodzić pot i łzy ze stocka, dzięki czemu grając samym Centkiem mam od paru dni takie staty.

20141103181013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 09:18, PrimitiveHuman napisał:

Pograłem trochę i muszę odszczekać to co pisałem wcześniej. Lighty dają radę teraz. Przyzwyczajony
do samotnego spotowania w krzakach na środku mapy musiałem obrać inną strategię, bo lighty
to się wszędzie panoszą. Teraz to jako support ciężkich gram, spotując im z przodu. Fajnie,
że dodali damage od spota. No i ta nowa linia hamerykańskich lightów wygląda na prawdę
zachęcająco.

Ja mam już T49 i powiem że to chyba linia dająca najwięcej frajdy w WoT. O Chaffe i T37 to w sumie dawniej jeden i ten sam czołg, ot porządny zwrotny lekki z świetnym zasięgiem widzenia tylko tyle i aż tyle. Ale po nich jest Walker Buldog który jest naprawdę epicką maszyną, nim się wpada 1 na 1 na meda VIII tieru i wie się że tamten nie ma szans a potem niesie bitwe dmg. Jedyną jego wadą jest rozmiar przez co gorsze camo niż chociazby LTTB ale powiedział bym że używanie go jako 100% scouta to marnowanie czołgu który jest lepszy niż większość medów z okolicznych tierów. Robienie nim takich wyników wcale nie jest takie trudne http://wotreplays.com/site/1283625#erlenberg-relaag-m41_walker_bulldog

No a potem jest T49 mobilna platforma do przenoszenia taktycznych pocisków nuklearnych o 5m splashu. Wymaga on w zasadzie dużo wiecej umiejętności niż jakikolwiek inny lekki (które i tak są najtrudniejszymi czołgami w grze) i porządnego ogarnięcia mechaniki HE/HEAT. Ale za to ile radości daje fakt że jesteś jedynym lekkim który od tak może sobie klepać Mausa od frontu po 300hp albo zdejmować po 1k zdrowia wafeltraktorom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś nakładka na gry coś w stylu XFire.
Instalujesz, klikasz na givawaya wota mając go włączonego (grać nawet nie trzeba, można alttabnąć), odbierasz 1k golda (oby) i odinstalowywujesz.

Cała filozofia...

Edit: I działa jednak, własnie nabiłem godzinkę i dostałem kod. ;)

Bonus code activated
Gold added to your account: 1 000 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 11:08, meryphillia napisał:

Edit: I działa jednak, własnie nabiłem godzinkę i dostałem kod. ;)


U mnie też sprawnie to zadziałało, podziękował.;)

Przy okazji też nie wygląda na to żeby sam program jakikolwiek spam wnosił ze sobą, więc można bez obaw sobie go instalnąć i po otrzymaniu kodu wywalić.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 11:08, meryphillia napisał:

Edit: I działa jednak, własnie nabiłem godzinkę i dostałem kod. ;)

Bonus code activated
Gold added to your account: 1 000 .


Świetna sprawa. Odpaliłem Wota i tego Overwolfa, potem alt+tab i robię co chcę a czas ładnie leci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 16:55, drblase napisał:

Wie ktoś do kiedy to będzie dostępne? Bo mi się próbuje "giveaway" załadować i od 30min
nie może :P.


Zresetuj OW, WoT albo oba naraz. Reset zawsze pomaga, na wszystko (to jak dawniej walenie pudła TV - nic tak nie poprawiało odbioru jak porządny oklep).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 17:36, McFlash napisał:

Zresetuj OW, WoT albo oba naraz. Reset zawsze pomaga, na wszystko (to jak dawniej walenie
pudła TV - nic tak nie poprawiało odbioru jak porządny oklep).


Nope, tried that already :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym czołgiem jest coś nie tak :). Jedna bitwa po drugiej. W pierwszej za "bohaterski opór" doszło 650 expa stąd ace.

@meryphillia
Co polecasz jako pierwszy skill na lefhu?

20141105183754

20141105183806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować