Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Najgłupsza potyczka w jakiej brałem udział. Wytłukli całą naszą drużynę, tzn cały nasz lemmingtrain. A ja z dwoma T29 wjechaliśmy spokojnie do bazy oddając kilka strzałów podczas przejmowania bazy. Takiej głupoty i szczęścia w jednej grze dawno nie uświadczyłem.

http://wotreplays.com/site/1255177#mountain_pass-gamescanner-vk_3601_h

A co do samej gry:

Grając w WoT przyjmuj, że pozostałe 29 czołgów to idioci, z których 15 należy zniszczyć a pozostałym dać szansę okazać że nimi są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 20:38, drblase napisał:

ciach

KW85 jest niegrywalny, bez opuszczania działa to już nie ten sam czołg. Hellcat podobnie, wsteczny dali mu tak wolny, że dyskredytuje go. Jedne OP tanki zamieniają innymi.. taki plus, że tą misję na TOGa takim KW1S idzie zrobić w ciągu 5 bitew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeśli wróciłeś dla lightów, to powinieneś być w siódmym niebie teraz. Stare lighty mają poprawiony matchmaking. Chaffee to nowy czołg, stary chaffee to obecnie T37. Hellcat został znerfiony bo był op. Francuzy lekkie ciągle dobrze sobie radzą i są mocniejszymi lightami nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screen pierwszy, losowanie, myśl ''oho, już sobie pograłem''(stockowe działo).
Screen drugi, po bitwie, ''wtf, jakieś cuda'', tzw optymistyczna porażka xD

Skądinąd powinni się wstydzić ci wszyscy topowi gracze z bitwy, że taki pomidor jak ja dostał najwięcej expa.xD

20141020005052

20141020005622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A, jeszcze jedno- jak będziesz grał jakąś cięższą maszyną, to nie ignoruj lekkich czołgów. Te nowe mają naprawdę mocnego kopa, jeden ma trolla takiego jak kv-2, jest nowy autoloader, niemiecki ma penetrację 190 itd itp. Także uwaga, bo potrafią przywalić.

Mapy nowe są świetne (szczególnie Charków), a zmiany na starych mapach też na plus. Jest więcej miejsc do chowania się przed tdkami i artą, a same tdki mają ciężej (mniej krzaków, usunięty bonus do camo w trakcie strzału). Według mnie zmiany w wocie ostatnio mocno na plus.

Nephren-Ka---> hamowanie sprzęgłem dla kierowcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 00:57, Budo napisał:

Nephren-Ka---> hamowanie sprzęgłem dla kierowcy?


Po co? ;p Ja jestem tradycjonalistą i chyba na wszystkich czołgach jadę ''naprawa/cammo(ofc żarówa dla dowódcy), potem brothers in arms i dopiero jakieś dodatki(a dowódca kończy to co reszta ma na pierwszym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że wróciłem do tego syfu...
3 porazki, 1 win.

Chyba trzeba się żegnać z tą grą, bo lepiej na pewno w tym syfie już nie będzie, a przestaje mnie już to totalnie bawić i irytuje coraz bardziej tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 23:13, Budo napisał:

/.../


Pograłem trochę i powiem, że mineło szybko to złudzenie absolutnego braku orientacji co i jak gryzie po rzyci. Mimo wszystko, lighty straciły swą ''elitarność''. Kiedyś będąc w Chafeem byłem w stanie wygrać rundę, spotując całą ich drużynę. Jedynym przeciwnikiem był załóżmy T-50-2 (który nie wiem gdzie znikł); oboje wiedzieliśmy, że wyskakujemy sobie naprzeciw i ten kto odpanie pierwszy, przegrywa te pierwsze 6 minut dla swojej drużyny. Później był pasywny spotting i dobijanie odpadków przeciwnika i tak sobie brnąłem na lightach.
Teraz lighty bez swojej elitarności są po prostu wkurzającymi pierdółkami które coś tam uskrobią, odwracając uwagę, albo kamikadze spotting.
Mimo wszystko bardzo dobrze mi idzie T71 o ile mam dobry mm i wrzuci mnie na X/IX tiery.

Swoją dorgą, gracie jakoś wspólnie z forumowiczami? Trochę nudzi mnie stan, gdzie robię wszystko by wygrać, a banda z przeciwnej strony mapy, gromi mój główny szwadron HT jak banda kiboli postawiona przeciwko szóstoklasistom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 00:57, Nephren-Ka napisał:

Screen pierwszy, losowanie, myśl ''oho, już sobie pograłem''(stockowe działo).
Screen drugi, po bitwie, ''wtf, jakieś cuda'', tzw optymistyczna porażka xD


Niezły wynik, długa 88 daje radę, no ale na X staje się droga w utrzymaniu :). A przy okazji "podnoszących na duchu" porażek, bitwa rozegrana zaraz po tej w KV-1S.

@Paoro
Lubię różnorodność, bardzo rzadko kiedy rozgrywam jednym czołgiem więcej niż ze 3-4 bitwy dziennie, chyba że nie mam wyboru :).

20141020095001

20141020095212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 09:52, drblase napisał:

Niezły wynik, długa 88 daje radę, no ale na X staje się droga w utrzymaniu :). A przy
okazji "podnoszących na duchu" porażek, bitwa rozegrana zaraz po tej w KV-1S.


Ha, widać po screenach że niezła walka z KW-4 była.:D
Mnie w tamtej na KT zabrałko jednego strzału żeby tego FV215b załatwić. Niby tier X, a jednak w dolną płytę z tygrysowego 8.8 ładnie dmg wchodzi.


Ogółem w nocy chyba rng mnie przez chwilę bardzo lubił, grając UFO przetrwałem salwę w przód od WTFpzIV, który chyba był tym faktem tak zdziwiony że nawet nie chował się i zdążyłem go skasować. Chwilę po tym rykoszet od Mausa, którego sam z kolei przebiłem bez problemu. Potem jadąc samotnie na trzy arty dałem radę zabić jedną i spotnąć drugą zanim ta trzecia mnie dobiła(a ginę ZAWSZE już od pierwszej, co bym nie robił) i miły pan artylerzysta z mojego teamu dokończył dzieła.:D

@Budo - toć dodam go przeca na trzeciej pozycji, zaraz po naprawie i BiA.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 10:21, Nephren-Ka napisał:

Ha, widać po screenach że niezła walka z KW-4 była.:D
Mnie w tamtej na KT zabrałko jednego strzału żeby tego FV215b załatwić. Niby tier X,
a jednak w dolną płytę z tygrysowego 8.8 ładnie dmg wchodzi.


Oj tak trochę strzałów sobie nawzajem poodbijaliśmy :). Kiedy był na strzała to się wycofał na kilkadziesiąt sekund i wrócił jak skupiłem się na ISie :(. Za to dzielny M103 z połową hp schował się w capie i tyle go widziałem lol! A nasz jagdtiger dostał dc i wbił się w ścianę gdzieś poza głównym miastem :(.

Dnia 20.10.2014 o 10:21, Nephren-Ka napisał:

Ogółem w nocy chyba rng /cut/


RNGeesus był tej nocy z Tobą :). Jak się gra ufokiem? Chciałem zacząć w niedługim czasie jakaś nową linię TDków bo w niemieckiem jestem aktualnie na Jagdtigerze i cóż, szału nie ma jak na razie :).

IMO Bia zdecydowanie ważniejsze :P. Naprawa, żarówa, BIA to dla mnie zawsze priorytety, inne duperele daję dopiero przy 3 skillu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 10:45, drblase napisał:

RNGeesus był tej nocy z Tobą :). Jak się gra ufokiem? Chciałem zacząć w niedługim czasie
jakaś nową linię TDków bo w niemieckiem jestem aktualnie na Jagdtigerze i cóż, szału
nie ma jak na razie :).


Fajnie się gra, co 14 sekund można komuś sprzedać plombę za 900.xD Pojazd jest dość niski i ma bardzo fajnie kontowany pancerz, dzięki czemu przy odrobinie łaskawości od rng można co nieco odbić. No i na stocku ma się od razu topowe działo(chyba tylko gąsienice lepsze się odkrywa).
Minus na pewno taki, że się zbiera te nieco ponad 300k expa na tier X, a tak wielka liczba jednak działa nieco deprymująco. No i odkryć się jest łatwo, przeważnie wystarczy sam huk wystrzału z bl-10.xD

Generalnie cała ta linia td jest świetna, SU-85B, SU-85, SU-100, SU-152, ISU-152. O ile widziałem czasami marudzenia na SU-152(sam tam lubiłem go tak samo jak resztę), to chyba na żaden inny pojazd z tej linii nikt złego słowa nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 12:54, Nephren-Ka napisał:

Generalnie cała ta linia td jest świetna, SU-85B, SU-85, SU-100, SU-152, ISU-152. O ile
widziałem czasami marudzenia na SU-152(sam tam lubiłem go tak samo jak resztę), to chyba
na żaden inny pojazd z tej linii nikt złego słowa nie powie.


Dobrze wiedzieć :). Zawsze mi w garażu brakowało jakiegoś pojazdu, który pestkami AP albp APRC potrafiłby zadać jakiegoś potężnego dmg, więc chyba się skuszę na tą linię :). Teraz tylko kredki zbierać bo znowu bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Po co te zwierze w tej bezużytecznej arcie tak spamuje tam na drugiej stronie mapy? Przecież wygrywamy z nimi..."

Gdyby nie brudny RNG w tej miernej gierce, to byśmy wygrali może, ale zarówno ja i SU-100Y pod capem nie byliśmy w stanie trafić capującego zwierzątka żadnego, bo i po co powiedział SerB...

Sie dokleił spaślak do Lefha i nie da mi nim wygrać od tygodnia już. :/

20141020201421

20141020201436

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RNG czuwa. :) RNG bije po oczach i powoduje salwy śmiechu.

Przy okazji grania na zmianę Churchillem III i TOGiem bardzo fajnie widać, że oba te pojazdy są całkowicie zależne od matchmakera. Nie da się ani na jednym ani na drugim dokonać cudów jak na przykład na ST-1 lub Su-100.

20141020211610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się :D
Victory!
Battle: Sacred Valley
Vehicle: T34
Experience received: 1 837
Credits received: 65 924
Battle achievements: Steel Wall, Cool-Headed, Mastery Badge: "1st Class"
Mission completed! Reward:
Vehicles added: TOG II*
Slots added: 1
Added: Automatic Fire Extinguisher (x1), Large Repair Kit (x1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 14:35, Kerigun napisał:

Udało się :D
Victory!
Battle: Sacred Valley
Vehicle: T34
Experience received: 1 837
Credits received: 65 924
Battle achievements: Steel Wall, Cool-Headed, Mastery Badge: "1st Class"
Mission completed! Reward:
Vehicles added: TOG II*
Slots added: 1
Added: Automatic Fire Extinguisher (x1), Large Repair Kit (x1)


Kurde, nie mów że będziesz tym czymś grał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować