Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie


Jeśli przez kt rozumiecie Tigera II, to kilka patchów temu zmienili zasady podpalania maszyn z przednią transmisją. Te wyższych tierów niż 7 już się nie palą od strzałów w przód (dolna płyta). Zwykły Tiger wciąż się pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 00:14, Reffan napisał:

Jak schowasz dolną płytę i masz topową wieżę to możesz coś próbować poodbijać sidescrapem
(wieże też odwróć pod kątem jeśli nie strzelasz!). Ale to jak jesteś topowym tierem.
Jak nie, to lepiej trzymaj się trochę z tyłu. Działo jest naprawdę dobre, niezła penetracja
i strzela szybko a przy tym jest całkiem celne.


Weź się tu schowaj taką ''konserwą''(acz jakże piękną).;p Muszę popracować nad tym.
W sumie to zauważyłem że często lepiej mi idzie jak jestem gdzieś na dole listy, pewnie dlatego że przeciwnicy mnie ignorują.xD

Dnia 24.10.2014 o 00:14, Reffan napisał:

I obowiązkowo automatyczna gaśnica. Pieroństwo pali się jak stodoła potraktowana napalmem...


Mery i Budo chyba dobrze prawią, bo mnie się jeszcze ani razu KT nie zapalił(z tym, że zacząłem nim jeździć od niedawna).
W razie czego masa automatycznych gaśnic w magazynie leży, zawsze będę się mógł wyposażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 00:50, Budo napisał:


Jeśli przez kt rozumiecie Tigera II, to kilka patchów temu zmienili zasady podpalania
maszyn z przednią transmisją. Te wyższych tierów niż 7 już się nie palą od strzałów w
przód (dolna płyta). Zwykły Tiger wciąż się pali.


W poprzednim patchu i Tygrys pierwszy się załapał na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 00:50, Budo napisał:

Jeśli przez kt rozumiecie Tigera II, to kilka patchów temu zmienili zasady podpalania
maszyn z przednią transmisją. Te wyższych tierów niż 7 już się nie palą od strzałów w
przód (dolna płyta). Zwykły Tiger wciąż się pali.


Chyba że tak. Ostatnio nie grałem prawie wcale, wróciłem do gry jakoś półtorej tygodnia temu i za bardzo tym KT w międzyczasie nie jeździłem. Wcześniej w każdym razie palił się strasznie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze tak wchodzi. Z ręką na sercu mogę powiedzieć że w czasie trwania eventu na TOGa 2 lub 3 razy miałem sytuacje w których w ciągu godziny wbiłem misję. Reszta to było typowo WOTowskie "o dupe rozbić".

Przykład: parę dni temu w ciągu jednego dnia moje winratio skoczyło z bodajże 52,38 % do 52,46. A na następny dzień spadło do 52,36 %. Taki urok gry z systemem ustawiającym bitwy czyli krótko mówiąc - cheatem. Bo jest różnica jeśli w jeden dzień ledwo się wysilając co bitwę wygrywa się z dużą przewagą nie namęczając się zbytnio a drugim dniem, gdzie pomimo wszelkich starań Twój team po 2 minutach gry przegrywa 0:6. System władzy centralnie planowany aby WG rosło w siłę. :)

Wczorajsze bitwy starałem się ratować jak mogłem, ostatnia bitwa na TOGu wyglądała tak, że cała drużyna rzuciła się na jedną stronę mapy w czasie gdy ja broniłem sam drugiej flanki. Bitwę uratował ogarnięty artylerzysta w M41 i drugi gość w T-25 oraz fakt, że trzon ciężkich czołgów wroga stanowiły nooby w odblokowanych po misji TOGach. Czysty fart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za spam, ale muszę się pochwalić- mój pierwszy i jedyny jak dotąd medal Orlika :)
Wz-131 to póki co mój ulubiony lekki czołg- szybki, zwrotny, mały, a ma dobrego kopa. W dodatku fajny matchmaking i tanie koszty naprawy. Dużo lepiej mi się nim gra niż Ru-251. Tym ostatnim jakoś nie mogę się ogarnąć.

20141024234931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w ten syf cały wczorajszy dzień.
Zemścił się SerB okrutnie za niesubordynację niewolnika w kołchozie.

Właśnie zostałem rozjechany przez jakieś zwierze z 46WR w Isie.
Nie byloby nic w tym nadzwyczajnego, gdyby nie fakt że próbuję od dwóch dni wklepać asa i poprawić win ratio na... WT Pz.IV.
Raz odbiłem mu od wieży, a za drugim strzałem pocisk zamiast polecieć w niego wyjeżdżającego na capie zza wraku, oczywiście poleciał we wrak, darowałem już próby strzelania i z gromkimi salwami "śmiechu" polazłem sobie do kuchni zrobić herbatkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 11:35, UnionPacific napisał:

I przy okazji pojawił się dylemat co kupić za zainkasowane złoto - Su-85I czy Su-100Y?

Polecałbym zbierać na ISa-6, ale jeśli chcesz mieć już coś od razu, to najlepszym wyborem będzie SU-100Y, jeśli masz pełną załogę do niego. Grałem nim na koncie mojego szwagra i dostarcza wiele radości z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj skończyłem. Teraz tylko to badziwie w jakimś plutonie wypróbować, a potem można wrócić do Tetrarcha i zbijania gwiazdek na centku. Hooray!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 11:35, UnionPacific napisał:

I przy okazji pojawił się dylemat co kupić za zainkasowane złoto - Su-85I czy Su-100Y?


Ja bym zbierał(i pewnie czekał na jakieś małe promo) na SU-122-44. SU-85I nie jest jakoś bardzo lepszy jak SU-85, a SU-100Y(który to pojazd posiadam) jest średnio fajny. Owszem, ma duży dmg i jest całkiem szybkim td, ale długie przeładowanie(załoga z UfO która kończy trzeci skill ma grubo ponad 13 sekund, z dosyłaczem) i wielkość(naprawdę ciężko się gdzieś schować) w połączeniu z pancerzem z tektury daje często mieszane uczucia podczas grania.
Sam bym teraz raczej tego nie kupił i chomikował złoto na wspomniany td tier VII.
A jak nie ma być to pojazd rosyjski to już w ogóle warto chomikować golda i czekać na jakieś promo na JagdTiger 8.8, który jest chyba najlepszym premium td w grze.


Anyway, chyba już sporo graczy wbiło TOG-i bo coraz więcej bitew gdzie jest ich po 3 z obu stron. Dobre czasy dla mojej Matyldy, mogę sobie nastukać dmg jak nigdy dotąd.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 17:53, Paoro napisał:

Dobry ten Sherman „Fury”? Warto zainwestować? ;P


Kup Shermana Easy 8, dostaniesz to samo bez wydawania złota :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 17:17, UnionPacific napisał:

Myślałem nad małą inwestycją i zakupem Su 122-44. Z tego co wyczytałem zbiera naprawdę
dużo pozytywnych opinii. A Su-100Y ma opinię bardzo podobną niestety do TOGa.


Su-122-44 jest spoko, jeśli masz cierpliwość do ruskiej armaty 122mm. Ten td to maszyna strasznie ekstremalna... warto pamiętać, że nie ma preferencyjnego matchmakingu, penetracja jest kiepska, czas celowania jest kiepski i celność tak samo. O ile wiem to również pestki są drogie (po 1000).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 19:58, drblase napisał:

> Dobry ten Sherman „Fury”? Warto zainwestować? ;P

Kup Shermana Easy 8, dostaniesz to samo bez wydawania złota :P.

Easy is podobno słaby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się zdominować bitwę grając UFO i przeżyć. Koleś w JagdTiger 8.8 miał mnie na jeden strzał pod koniec, ale zupełnie nie poradził sobie po przyklejeniu się(w przód, inaczej nie bardzo się dało) i 3 razy zdingował.:D Ofc do pełnego sukcesu(znaczy top guna) zabrakło szczęścia i E75 z 70hp dobiła arta(co w sumie złe nie było, bo dzięki temu mogłem zająć się ostatnim przeciwnikiem).

Screen dwa: Church III późno w nocy fajnie działa, można pojechać sobie jedną stroną i zabić/obić wszystko co się napotka.:D

20141027120117

20141027120833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować