Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2011 o 00:15, meryphillia napisał:

Czyli nadal polecam zrewidować swoją wiedzę o grze i o weakspocie w T-44/54 jakim jest
ammo rack...


Właśnie, gdzie jest ten ammo rack? Bo nie mogę go nijak zlokalizować na czołgach i nie wiem w co konkretnie celować.

Dnia 10.08.2011 o 00:15, meryphillia napisał:

Zresztą nie dziwi mnie to tak na prawdę, bo nieogarniętych ludzi w grze spotykam całą
masę, od jadących jedną stroną lemmingów, którzy utykają w połowie natarcia, gdy najmocniejsze
pojazdy wroga wjeżdżają drugą pustą stroną do bazy, po "wszystkowiedzących'' kozaków
w KT jadących na czołówkę z Mausem...


Weź. Wczoraj miałem taką walkę na Mountain Pass. Grałem na Grille, start z górnej bazy. Na dzień dobry wszystkie czołgi pojechały w dół, poza jednym KV, który stał w miejscu i innymi arty, które tradycyjnie wtoczyły się na górkę. Na lewo nie chciał pojechać nikt, a jak zwróciłem uwagę, że ktoś musi to pokryć, to ludzie uznali, że nie trzeba.
Rezultat: Sam tam robiłem za TD, razem z tym jednym KV i jeszcze jednym, który jednak się wrócił gdy już walczyliśmy. Zdjąłem PzW IV i BT-7, uszkodziłem drugiego PzW IV, padłem i zorientowałem się, że tamta duża grupa dała się w międzyczasie wybić do nogi. Po prostu wyjechali przeciwnikowi prosto pod lufy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram ferdem na full upie zostało mi tylko 100k expa do JT
I 128 czyni cuda samemu można utrzymać kawałek ziemi jak się dobrze ustawisz a powalone HT będą wypadać pojedynczo...
A ta mapa na której grałeś jest dobra dla ferdasa celne działo z dużym dmg i pen 3 strzały nie ma KT
Wystarczy mu tylko spotować

To że wróg ma więcej HT czy medów nie czyni wygranej, takie balanse lubie brak arty t6+ co za 1 strzał prawie cię do grobu wysyła

Przykład splasha od M40/43 czarny ślad na ziemi tam przywalił
A obok następny super balans z artą trochę jej mało

20110810085741

20110810085906

20110810085930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniaj książki po okładce... To, że kilku graczy jest takich to nie znaczy, że tak zachowuje się każdy Polak posiadający wersję polską WoT''a...
Jeśli nasz rodak ukradnie coś zagranicą to się potem burzymy, że cały naród za złodziei uważają, ale lepsi w takich osądach nie jesteśmy.
Tyle spamu, ale musiałem na to uwagę zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 14:04, Radekl2 napisał:

Nie oceniaj książki po okładce... To, że kilku graczy jest takich to nie znaczy, że tak
zachowuje się każdy Polak posiadający wersję polską WoT''a...
Jeśli nasz rodak ukradnie coś zagranicą to się potem burzymy, że cały naród za złodziei
uważają, ale lepsi w takich osądach nie jesteśmy.
Tyle spamu, ale musiałem na to uwagę zwrócić.

Gdybym nie grał w parę gier mmo, gdzie za każdym razem polaczki (nie mylić z Polakami) pokazywały swoją "klasę" to bym ci jeszcze uwierzył, ale prawda w większości wypadków jest taka, że buractwo jest na równi z niemcami, francuzami, tyle, że te pozostałe uważają, że ich języki są uniwersalne i światowe jak angielski

EDIT: Potem za takich idiotów obrywam, za to, że w nicku mam PL (dodałem, bo system nie akceptował nicku w podstawowej wersji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam w nicku pl (Jackal_pl) i jakiś szwab zjechał mnie za to, że nie umiem grać (mimo dwóch zniszczonych, kiedy to no nie miał żadnego). Nie wiem, może mścił się za II wojnę światową?
Nie ma co owijać w bawełnę, jadą nas i myślą o Polakach same najgorsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 14:55, MasterChiefGT napisał:

Można już nową łatkę pobierać
Ciekawe jak tam moja P1 zamieniona na P2 się miewa ;]



E tylko 260 MB.... Ciekawe jak mój JGPZIV nie umiem się doczekać...
PS: Wszyscy dostaniemy premke na 1 dzień!
Ale to w przyszłym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 14:58, Jackal-pl napisał:

PS: Wszyscy dostaniemy premke na 1 dzień!
Ale to w przyszłym tyg


Mógłbym dostać jakąś większą informację/link?
Dokładny dzień itd. Nie mam premki, więc może jakoś wykorzystam nawet ten dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 15:00, Radekl2 napisał:

> PS: Wszyscy dostaniemy premke na 1 dzień!
> Ale to w przyszłym tyg

Mógłbym dostać jakąś większą informację/link?
Dokładny dzień itd. Nie mam premki, więc może jakoś wykorzystam nawet ten dzień :)


Na stronie głównej jest:
http://game.worldoftanks.com/news/general_news/world-tanks-birthday

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 15:46, Radekl2 napisał:

A tak- dzięki.
Zobaczymy na ile mi to pomoże :) Dobrze, że nie ma dnia określonego tylko sami wybieramy.

Też cupię na basicu.
Mam nadzieję, że pozwoli mi to dojechać do jgpantherki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 20:03, Magok napisał:

po tym patchu ładnie zmienili drzewno niemieckie.


Jest tak nasrane że szkoda gadać.. Musiałam zacząć rozwijać czeskie ''tetki'', żeby Panzer IV zrobić, bo Panzer III/IV jakoś mnie nie przekonuje do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 20:07, dizzy1942 napisał:

> po tym patchu ładnie zmienili drzewno niemieckie.

Jest tak nasrane że szkoda gadać.. Musiałam zacząć rozwijać czeskie ''tetki'', żeby Panzer
IV zrobić, bo Panzer III/IV jakoś mnie nie przekonuje do siebie.

Ja z kolei zdążyłem zrobić VK3001 przed zmianą. Ogólnie najbardziej mnie intryguje Pzkpfv VI Tiger ausf B- wygląda jak miniferdek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 20:07, dizzy1942 napisał:

> po tym patchu ładnie zmienili drzewno niemieckie.

Jest tak nasrane że szkoda gadać.. Musiałam zacząć rozwijać czeskie ''tetki'', żeby Panzer
IV zrobić, bo Panzer III/IV jakoś mnie nie przekonuje do siebie.


Hehe, święte słowa!
Patrzałem 5 min, a potem odszukałem tygrysy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować