Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Hihihihihi :D
 
Victory!
Battle: Mines 12 sierpnia 2011 11:31:12
Vehicle: Ferdinand
Experience received: 1 128
Credits received: 38 047
Battle Achievements: Steel Wall

zaliczałem rykoszety od E75 z 128 :P
A sam uszczupliłem go o 1,5k hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2011 o 10:52, meryphillia napisał:

pkapis >>> T92 swobodnie może trafić i z 5 metrów od czołgu, by ten
poczuł dotkliwość blasta amerykańskiej arty, a tym bardziej T92 właśnie. ;)


No cóż, mogę się tylko domyślać, że koleś strzelił gdy tylko mu się działo przeładowało, a zapewne nie miał jeszcze maksymalnego przycelowania. Może chwilę wcześniej się ruszył. Niestety w takich sytuacjach arty zawsze ryzykuje - albo strzał od razu i większa szansa na chybienie, albo chwilę poczekać i ryzykować że wróg odstrzeli ją wcześniej.
Niedawno przegrałem w taki sposób bitwę, zabrakło mi ułamka sekundy - trzy nasze czołgi na Lakeside dały się rozstrzelać po kolei jedynemu ocalałemu KV. Zostałem ja w Grille i Bison. Stałem za skałą za którą był KV, gdy Bison mu się pokazał, dostał pestkę a ja ruszyłem gdy tylko padł strzał. Tyle że po wyjechaniu i obrocie miałem dużą szansę chybić więc dojechałem te kilka metrów na przyłożenie. Koleś zdążył przeładować i nacisnął spust tuż przede mną. Gdybym walnął od razu po obrocie, mogłem go roznieść, ale równie dobrze mogłem trafić w skałę nad nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że przez weekend jest 5x więcej expa za pierwszą wygraną. Jeszcze tak sobie użyłem darmowe premium na jedne dzień że dziś i jutro pierwsze wygrane będą z premką. I tak dziś moim VK 3001 H zdobyłem:

Victory!
Battle: Karelia 13 sierpnia 2011 19:31:50
Vehicle: VK 3001 (H)
Experience received: 9 165 ()
Credits received: 46 129
Battle Achievements: Master Gunner, Sniper

W sumie to się przyda bo na Pantherke zbieram :D Dzięki temu naprawdę będzie szybciej :D

BTW. Grindowałem wszystkie VK 6 tieru i najlepiej mi się grało VK 3001 P. Najgorszy stockowy ale w top konfiguracji jest najlepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacna gra - gram od 3 dni i wciąga strasznie XD Może dlatego, że jestem miłośnikiem militariów.
Słyszałem o tej grze wcześniej, ale jakoś sceptycznie podchodziłem - eh szkoda.
Narazie doczłapałem do hetzera i pz III - trochę balans wyszukiwania gier czasem zawodzi ( rzuca mnie do bitew w IS-ami Tigera-mi - gdzie tylko mogę popatrzeć co się dzieje, ewentualnie pobawić się w zwiadowcę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. To znów ja :)
KP nawet na ten jeden dzień to moc... Zarobiłem ponad 250k $ nie grając namiętnie. Czasu brak :/ Kupiłem KW i rozegrałem 2 bitwy, z marnym skutkiem, ale... :)
Mam pytanie właśnie do tego czołgu- wiem, że działo jest najlepsze to za najwięcej doświadczenia. Ale doradźcie mi czy po drodze kupić inne, którym może szybciej zdobędę to pożądane? I amunicja- dalej strzelamy tym pierwszym typem z większą penetracją, a mniejszymi obrażeniami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KW nie miałem okazji grać, ale co do amunicji - jeśli używasz haubicy, to jedyną słuszną amunicją zawsze będzie HE, w przypadku "normalnych" dział, staraj się używać AP, no chyba, że nic nie chce wejść, wtedy załaduj burzącą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam tą haubicę 122mm, która może i nie jest celna, ale większość czołgów (do tieru 5 oczywiście) bierze na kilka strzałów. Sprawdza się najlepiej w walkach na krótki dystans. Ja z nią jeździłem dopóki nie dobiłem długiej 107 i nie narzekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

152 z HE robi niezłą sałatkę, pod warunkiem, że spenetruje :D.
Pierwszy typ jest najlepszy, no chyba, że masz za dużo golda, to wtedy kupujesz te złote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewidywane jest nieco czołgów, ale raczej większość będą stanowić linię lekkich pojazdów T5 z zaprezentowanym już VK2801 u Niemców http://overlord-wot.blogspot.com/2011/08/vk2801.html

Zmiany w rosyjskim drzewku raczej albo pod koniec roku lu tez w ogóle w 2012.
Przed zmianami u Rosjan ma pojawić się drzewko Francuzów, a dodatkowym czynnikiem zmniejszającym obecnie rolę WoT jest World Of Warplanes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 18:08, RamboPL napisał:

Wie ktoś co mniej więcej będzie w patchu 6.7.? Może druga droga ruskich ciężkich?


Niestety nie, prawdopodobnie jakaś nowa mapa, T-50, T50-2, M24 Chaffe, VK2801, może Sherman Jumbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 10:10, Radekl2 napisał:

Witam. To znów ja :)
KP nawet na ten jeden dzień to moc... Zarobiłem ponad 250k $ nie grając namiętnie. Czasu
brak :/ Kupiłem KW i rozegrałem 2 bitwy, z marnym skutkiem, ale... :)
Mam pytanie właśnie do tego czołgu- wiem, że działo jest najlepsze to za najwięcej doświadczenia.
Ale doradźcie mi czy po drodze kupić inne, którym może szybciej zdobędę to pożądane?
I amunicja- dalej strzelamy tym pierwszym typem z większą penetracją, a mniejszymi obrażeniami?
:)



Powiem tak, obecnie gram KV by zarabiać. Odkąd odkryłem działo 152 mm nie używam nic innego. Dużo fajniejsze od 107. Jeśli nas rzuci na wysoki tiery to nie ma problemu. Kiedyś 4 strzałami VK4502 stracił 73%. A na niskie tiery też fajne. Używaj oczywiście HE i nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem A-20 i chyba jak na swój tier nie ma większego shitu. Wchodzę do walki to na 90% przypadków wrzuci mnie do bitwy z przeciwnikami, u których jestem na jednego hita. Wiem, że to zwiadowca, więc w przypadku większości bitew pozostaje mi tylko samo-poświęcenie się dla dobra zespołu. Szybki rajd w gniazdo szerszeni, modlitwa że wpadne na arte i oddam jeden strzał rozpaczy, zanim medy mnie zdejmą. Tutaj moje pytanie: męczyc się z A-20 i dotrwac jakoś do T-34 czy pomęczyc się w T-28 aby dorwac się w końcu do KW? Dodam, że lubie jak to ja zadaje obrażenia, a nie wiecznie uciekam. KW chyba, nie?

Spróbowałem pograc trochę Tank Destrojerami. Zacząłem od Panzerjagera. Pierwsza bitwa i moje "wtf ale shit, to nawet wieży nie ma i musi stac w miejscu -_-''". Potem, za jakiś czas dałem mu drugą szansę i... miodzio :] Wreszcie jakiś damage, wreszcie jakaś szybkostrzelnośc. Potem Marder II. Dokupilem mu nowe działo i ... mrauu!! Gram nim kiedy tylko jest okazja. Uzbierałem dostatecznie dużo kaski (1 dzień premium rula) i stoje przed dylematem: PzKpf IV albo Hetzer, ale chyba moja żądza zniszczenia przeważy szalę i Jeżyk będzie mój. :3 Matwi mnie tylko, że pisaliście (konkretnie chyba merry) iż TD niemieckie sa mniej praktyczne niż radzieckie na wyższych tierach i nie zarabiają kasy tyle. Mam, patrząc przyszłościowo, robic od nowa TD radzieckie czy też może po patchu się coś zmieniło, wie ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez premki i tak powyżej VI tieru nie opłaca się grać. Wiem, wczoraj kupiłem jgpanther. Nie dość, że stock, bo skąd mam wziąć exp na działa nowe, to jeszcze rzuca w tkaie bitwy, że nie ma szans zarobić na nowe. Zarwie cały piątek i sobotę na tej darmowej premce i zobacze, może się uda dojść do 105mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 18:33, Jackal-pl napisał:

Bez premki i tak powyżej VI tieru nie opłaca się grać. Wiem, wczoraj kupiłem jgpanther.
Nie dość, że stock, bo skąd mam wziąć exp na działa nowe, to jeszcze rzuca w tkaie bitwy,
że nie ma szans zarobić na nowe. Zarwie cały piątek i sobotę na tej darmowej premce i
zobacze, może się uda dojść do 105mm.

Ja bez premium bylem w stanie bez problemu zarobić jeszcze na czołgach T7, na T8 jest już gorzej, ale często mam bitwy na plusie.
A, i tak na marginesie, zawsze rozwijaj wszystkie moduły w czołgu który masz, to gra następnym będzie prostrza (w przypadku Jpz4 masz tam działa, które przechodzą do Jpantery, a wtedy wystarczy tylko zebrać na długie 88, którym można już pokozakować).
@Wintesun
Pz4, gdy jest wymaksowany, to świetna machina do zarabiania pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 18:44, Kubelo napisał:

> Bez premki i tak powyżej VI tieru nie opłaca się grać. Wiem, wczoraj kupiłem jgpanther.

> Nie dość, że stock, bo skąd mam wziąć exp na działa nowe, to jeszcze rzuca w tkaie
bitwy,
> że nie ma szans zarobić na nowe. Zarwie cały piątek i sobotę na tej darmowej premce
i
> zobacze, może się uda dojść do 105mm.
Ja bez premium bylem w stanie bez problemu zarobić jeszcze na czołgach T7, na T8 jest
już gorzej, ale często mam bitwy na plusie.
A, i tak na marginesie, zawsze rozwijaj wszystkie moduły w czołgu który masz, to gra
następnym będzie prostrza (w przypadku Jpz4 masz tam działa, które przechodzą do Jpantery,
a wtedy wystarczy tylko zebrać na długie 88, którym można już pokozakować).

Czyli potrzebuje 60k :D
Mam 25, ciężko będzie, na razie mam 16% wygranych. Bitwa zarobię 5k, a koszty naprawy 7k+amu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 18:46, Jackal-pl napisał:

Czyli potrzebuje 60k :D
Mam 25, ciężko będzie, na razie mam 16% wygranych. Bitwa zarobię 5k, a koszty naprawy 7k+amu :D

Jeśli z tym 60k chodzi ci o kasę, to przecież zawsze możesz zarabiać pojazdami niższych tierów, które, niezależnie od wyniku bitwy przynoszą zyski. Skoro poszedłeś drogą niemieckich TD, to fajnie by było, gdybyś miał StuGa w garażu. W becie, gdy grałem tą ścieżką, zarabiałem StuGiem nawet 35k kasy za bitwę bez premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować