Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs "Obrazy z życia graczy" - zrób zdjęcie i wygraj aparat marki Canon!

170 postów w tym temacie

Kurde no nie wiem co ma obrazować taka fotka????!!!

Gracza przy kompie czy co? no po prostu nie mam pojecia o co chodzi w temacie lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 22:51, mef666 napisał:

Kurde no nie wiem co ma obrazować taka fotka????!!!

Gracza przy kompie czy co? no po prostu nie mam pojecia o co chodzi w temacie lol


Sceny z życia graczy. Użyj wyobraźni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka zdjęć z LAN party, ale to tylko dla hardkorów z certyfikatami, którzy potrafia grać przez 60 godzin non stop popijając różnymi alkoholami i jedząc ryż z ketchupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 00:11, hans_olo napisał:

Mam kilka zdjęć z LAN party, ale to tylko dla hardkorów z certyfikatami, którzy potrafia
grać przez 60 godzin non stop popijając różnymi alkoholami i jedząc ryż z ketchupem.

Wow, creme de la creme :)
Pamiętam pokój, w którym żeby zapalić wystarczyło wstać i wciągnąć powietrze (dym gromadzi się w górze), a ilość szklanych opakowań na trunki, tudzież butelek od coli walczyła o lepsze z kartonowymi zwłokami wiaderek KFC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zły jestem, moja kobieta na mój pomysł odparła,że jestem chory na głowę i powinienem wziąć tabletkę.Obmyślam więc uproszczoną wersję mojego planu, ale obawiam się że to nie będzie już to..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 09:25, kodi24 napisał:

Normalnie zły jestem, moja kobieta na mój pomysł odparła,że jestem chory na głowę i powinienem
wziąć tabletkę.Obmyślam więc uproszczoną wersję mojego planu, ale obawiam się że to nie
będzie już to..;/


A co? Chciałeś włożyć komputer do łóżka a dziewczynę posadzić na biurku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 09:25, kodi24 napisał:

Normalnie zły jestem, moja kobieta na mój pomysł odparła,że jestem chory na głowę i powinienem
wziąć tabletkę.Obmyślam więc uproszczoną wersję mojego planu, ale obawiam się że to nie
będzie już to..;/


Dzięki Bogu Princess Peach przychylnie podchodzi do tematu ''z życia w Mushroom Kingdom''. Coś się sklei na ten knkursik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 09:27, Phobos_s napisał:

A co? Chciałeś włożyć komputer do łóżka a dziewczynę posadzić na biurku? :P


Nie, chciałem tylko na chwilę zmienić wystrój naszego pokoju, żeby mojej idei stało się zadość, ale specjalistka od firanek, wazoników i innego badziewia powiedziała, że nie i mam się bujać;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało kto czyta regulamin, zatem pytanie:

8.1. Gram.pl upoważniony jest do usunięcia zgłoszenia oraz zamknięcia konta każdego uczestnika, który nie przestrzegał niniejszego Regulaminu. Zamknięcie konta może nastąpić w każdej chwili i bez uprzedzenia. Zamknięcie konta oznacza wykluczenie uczestnika z konkursu.

Usunięcia z konkursu, Gram.pl? Obu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 06:46, kuligur napisał:

Selig - photoshopem :) ciekawe czy oryginalnym :D


To że o to pytałem nie znaczy że chce korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorąca prośba do wszystkich nadsyłających zdjęcia - przesyłajcie proszę prace związane z tematem konkursu:
zdjęcia pól, gór, jezior, zamków, kóz, ptaków itp. itd. są ładne, ale nie kwalifikują się do galerii konkursowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 09:25, kodi24 napisał:

Normalnie zły jestem, moja kobieta na mój pomysł odparła,że jestem chory na głowę i powinienem
wziąć tabletkę.Obmyślam więc uproszczoną wersję mojego planu, ale obawiam się że to nie
będzie już to..;/


Kto jest facetem w tym związku? Prawdopodobnie Twój błąd polegał na użyciu trybu pytającego, podczas gdy trzeba było zastosować tryb oznajmujący ;]

kkiissiioo---> lepiej nie wnikać ;]

Pragnąłbym jeszcze przypomnieć, że hodowanie nawet jednej rośliny Konopii Indyjskich to przestępstwo, a afiszowanie się z tym w necie, to także głupota. To chyba dla takich ludzi jest ten punkt regulaminu o którym pisał Mario, bo bany już za mniejsze rzeczy leciały.
Chyba, że to nie konopia indyjska, ale... właśnie tak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować