Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podcast gramowy - odcinek drugi

36 postów w tym temacie

Godzinna rozmowa by wystarczyła :)
Fajnie byłoby was jeszcze widzieć, gdyż jak są takie momenty ciszy to z samego słuchania irytują delikatnie, bo nie wiadomo czy rozmówca, który - załóżmy - dostał pytanie patrzy się na pytającego jak na gupa/z rozbawieniem/zaintrygowaniem ;)

I przede wszystkim żeby wciąż luźno było, choć rozumiem, że to iż jest to podcast zamieszczany na łamach gramu to trzeba trochę się powściągać.

Czekam na kolejne epizody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od strony technicznej i tematycznej jeszcze to zgrzyta, ale idea ciekawa, i na pewno dam Wam jeszcze szansę :-).

Natomiast samo nagranie jest stanowczo za krótkie, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę ciągłe dygresje Lucasa ;-). Imho, od 40 do 60 minut byłoby OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byłoby, gdybyście zaistnieli w Apple Store, gdzie można byłoby ściągać nowe podcasty znacznie szybciej i w ogóle stałyby się one bardziej popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobał ten podcast. Szkoda, że się tak szybko skończył.

Ale muzyczka powinna Wam się podobać to z (OMGZORS) Fallouta czyli gry uznawanej przez statystycznego polaka za mesjasza cRPG. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wolałbym sobie bezpośrednio w temacie tego posłuchać a nie ściągać jakieś pliki które i tak pużniej usunę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temperaturze 25 stopni, w dusznym pomieszczeniu (odcięliśmy dźwięki otoczenia, ale i dopływ powietrza), mieliśmy powód, by być nieco ociężali, zwłaszcza świeżo po obiedzie (to był błąd, najpierw nagrywać, potem jeść :P ), stąd może wyszło nieco drętwiej...
Rozważamy opcję z wideo, ogólnie wciąż badamy grunt, szukamy właściwej drogi. Na razie to po prostu wakacyjny eksperyment. Ale widzę już, ze warto ciągnąć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było dobrze... Mam nadzieję że będzie o wiele dłużej. W sumie to jedyne zastrzeżenie które mógłbym mieć. ^^

Jak na razie dobra robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy, jakoś się nie przekonałem.
Nie wiem dlaczego, ale dla mnie brzmiało to jakoś niemrawo i nieciekawie.

Nie bierzcie sobie tego do serca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się pośmiałem z wątku z oblivionem :D - spędziłem ładne setki godzin przy tej grze, ale mnie zaciekawiło jak by to wyglądało drastycznie..

jestem za! podcastu z video :) było by miło zobaczyć + słyszeć
oby tak dalej miło się słucha was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować