Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2007 o 14:12, Evil Khan napisał:

> Nie w
> iecie przypadkiem w jaki sposób beda u nas dystrybuować patch 1.5?
Masz info:
http://www.insidetwoworlds.com/showthread.php?t=27218


tego newsa widziałem - interesuje mnie sposób rozprowadzania w Polsce - zasysać bedzie trzeba? przyślą? dadza za friko czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 14:20, castlerock napisał:

tego newsa widziałem - interesuje mnie sposób rozprowadzania w Polsce - zasysać bedzie trzeba?
przyślą? dadza za friko czy jak?

Podobo można będzie:
- zassać z netu za free
- zamówić dvd za koszt przesyłki

Patch wyjdzie 21-08-2007

Dla tych co nie czytali obszerne info o zmianach :
http://www.insidetwoworlds.com/index.php?page=pol&langid=3
Szykuje się zupełnie inna gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 14:30, Evil Khan napisał:

Patch wyjdzie 21-08-2007

Szykuje się zupełnie inna gra :)


W sumie nieźle się składa.Ja pograłem tylko odrobinę , ponieważ kończę Fallout 2 , ale chyba akurat do 21/08/07 się wyrobię.Mam w związku z tym , że nastąpią w grze duże zmiany , pytanie.Warto zapoznać się z obecną wersją Two Worlds , czy też zaczynać dopiero po zainstalowaniu patcha 1.5 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:05, KrzychW napisał:

pytanie.Warto
zapoznać się z obecną wersją Two Worlds , czy też zaczynać dopiero po zainstalowaniu patcha
1.5 ?

Poczekaj - ja pogralem z 10 minut i stwierdziłem że poczekam na patcha by nie spuć sobie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, bo mam dopiero 10 lvl i teraz te wioski gnomow bende atakowal ale to niewazne jestem dopiero na poczatku gry tylko mam taki problem: nawet gdy podjezdzam bardzo blisko koniem do teleportu wchodze w teleport i obojetnie gdzie bym sie nie przemiescil konia juz tam nie bendzie, kiedys wydawalo mi sie ze sie tez kon przeteleportowuje a jednak nie, a jak wracam to kon stoi gdzie stal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej cieszy poprawione skalowanie przeciwników, ale ten patch i tak nie rozwiązuje najważniejszego problemu gry, czyli fabuły. Niestety choć od 1.5 po przekroczeniu 40-50 poziomu być może gra wciąż stawiała przed nami pewne wyzwania, to nie będą to wyzwania godne uwagi, bo po co zabijać te wszystkie bestie skoro to i tak nie ma żadnego fabularnego sensu, donikąd nie prowadzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:20, ggvvrrvv napisał:

Mam problem, bo mam dopiero 10 lvl i teraz te wioski gnomow bende atakowal ale to niewazne
jestem dopiero na poczatku gry tylko mam taki problem: nawet gdy podjezdzam bardzo blisko koniem
do teleportu wchodze w teleport i obojetnie gdzie bym sie nie przemiescil konia juz tam nie
bendzie, kiedys wydawalo mi sie ze sie tez kon przeteleportowuje a jednak nie, a jak wracam
to kon stoi gdzie stal!


koń sie nie teleportuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 12:29, castlerock napisał:

> Mam problem, bo mam dopiero 10 lvl i teraz te wioski gnomow bende atakowal ale to niewazne

> jestem dopiero na poczatku gry tylko mam taki problem: nawet gdy podjezdzam bardzo blisko
koniem
> do teleportu wchodze w teleport i obojetnie gdzie bym sie nie przemiescil konia juz tam
nie
> bendzie, kiedys wydawalo mi sie ze sie tez kon przeteleportowuje a jednak nie, a jak wracam

> to kon stoi gdzie stal!

koń sie nie teleportuje


czyli po prostu go trace jak sie przeteleportowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu z niego zsiądź i zostaw go przy teleporcie. Następnym razem jak w tą okolicę wrócisz od razu będziesz miał pod ręką wierzchowca, ja tak sobie rozmieściłem konie przy różnych często używanych teleportach i znacznie przyspieszało to wykonywanie questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalazłem taka stronka o tej gierce i czytam tam takie rzeczy że mucha nie siada i chciałbym kupić tak gierka mama dwa pytanka
1. czy jest demo
2. czy pujdzie mi na Ati radeon 9200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 14:47, Widow4 napisał:

znalazłem taka stronka o tej gierce i czytam tam takie rzeczy że mucha nie siada i chciałbym
kupić tak gierka mama dwa pytanka
1. czy jest demo
2. czy pujdzie mi na Ati radeon 9200


Będzie ciężko, ja kupiłem tę grę wczoraj i gram na GeForce 6600. Nie jest zbyt przyjemnie, a na minimalnych detalach gra nie wygląda za ciekawie. Acha, sporo osób ma problemy z samym uruchomieniem tej gry (ja też, dopiero Two Worlds control panel pomógł). Demko podobno ma być pod koniec sierpnia, razem z patchem 1.5, więc radzę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 11:00, lukasz11111 napisał:

Chyba sobie kupie two worldsa w edycji kolekcjonerskiej, ale czy warto zainwestować w tą gre.


pooczątkowo byłem do niej entuzjastycznie nastawiony, ale teraz sam już nie wiem...nie jest generalnie zła...ale cos w niej nie podchodziło..jakoś tak bez klimatu, fabuła kiepsciutka...dlaeko jej i do gothica i do obliviona, jedynie tryb multi mnie jeszcze do niej przyciaga. no i grafa fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować