Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2007 o 12:17, castlerock napisał:

idź do media markt royal jest za 89 zł


Wiesz, tak się składa że nie wszyscy ludzie mieszkają w Warszawie czy innych wielkich miastach :) Dojazd do Media Markt wyniósłby mnie więcej niż zakup przez neta ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 12:20, reykan napisał:

Przepraszam, ale mam pytanie. Ta gra jest raczej stworzona do single czy multi? Bo do tej pory
mało sie nią interesowałem a lubie gry podobne do Gothic.


ja bym tu miedzy singlem a multi znak równości postawił
aczkolwiek multi zaczyna mnie coraz bardziej wciągać - bo wiem ze tu się nie musze irytować na marna fabułę ;) no i jest o wiele trudniej niż w singlu napakować swą postać
ale jest minus - mało Polaków na serwerach, sami Niemcy niemalże, dlatego zasadniczo samotnie się włóczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 12:23, SlimPole napisał:

> idź do media markt royal jest za 89 zł

Wiesz, tak się składa że nie wszyscy ludzie mieszkają w Warszawie czy innych wielkich miastach
:) Dojazd do Media Markt wyniósłby mnie więcej niż zakup przez neta ;p


alez rób jak uważasz nie moja sprawa, ja ci tylko info zapodałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 12:23, SlimPole napisał:

:) Dojazd do Media Markt wyniósłby mnie więcej niż zakup przez neta ;p


Ja kupiłem przez Internet.Co prawda nie Royal Edition , ale za to za 69 zł.Zresztą dodatki w Royal , raczej nie zwalają z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2007 o 12:32, KrzychW napisał:

Ja kupiłem przez Internet.Co prawda nie Royal Edition , ale za to za 69 zł.Zresztą dodatki
w Royal , raczej nie zwalają z nóg.


Na Allegoro czy w jakimś sklepie? Chciałem kupić Royal Edition, bo ceną się niby specjalnie nie różnią, a dodatkami za free nie pogardzę, ale za 69zł brałbym zwykłą, zwłaszcza że czytałem skrajne opinie o grze: jednym się podoba, inni mieszają z błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 12:38, SlimPole napisał:


> Ja kupiłem przez Internet.Co prawda nie Royal Edition , ale za to za 69 zł.Zresztą dodatki

> w Royal , raczej nie zwalają z nóg.

Na Allegoro czy w jakimś sklepie? Chciałem kupić Royal Edition, bo ceną się niby specjalnie
nie różnią, a dodatkami za free nie pogardzę, ale za 69zł brałbym zwykłą, zwłaszcza że czytałem
skrajne opinie o grze: jednym się podoba, inni mieszają z błotem.


ja bym to ujał tak: jest fajna do pewnego momentu (jakieś 20-30 godzin gry). potem zaczyna się widzieć mankamenty i stopniowo człek zaczyna sie irytować. Ale zasadniczo gra na tle innych wypada całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 12:38, SlimPole napisał:

Na Allegoro czy w jakimś sklepie?


Właściwie jedno i drugie.Jakiś sklep wystawiał Two Worlds na Allegro.Zresztą ofert było całkiem sporo.
Widziałem wczoraj TW w Empiku , ale zwykłą wersję i za 99zł , więc nawet jeżeli nie masz daleko , to nie bardzo się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 12:40, castlerock napisał:

ja bym to ujał tak: jest fajna do pewnego momentu


Właściwie to samo można napisać o grach , które Two Worlds miał pogromić.Gothic 3 i Oblivion również tak mają.Grałem , grałem i w pewnym momencie stwierdziłem , że nie bardzo wiem , po co dalej mam biegać nie wiadomo za czym.Sporo świata nie było odkryte , ale fabuły i questów zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 12:48, kamyk95 napisał:

Dzięki ;) Raczej wezmę Two Worlds.


Oczywiście nie mogę zagwarantować , że TwoWorlds Ci się spodoba.Ja wybrałem tą grę , a Loki nie ma zamiaru kupować , ale każdy samodzielnie podejmuje decyzję , co najbardziej go kręci.w każdym razie , miłego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 08:46, trutututu napisał:

wedlug mnie to gra jest dobra. napewno lepsza od gothicka 3 ale nie od obliviona


od gothica 3 nie jest lepsza. g3 bardziej jakoś mnie wciągał
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 12:48, kamyk95 napisał:

Dzięki ;) Raczej wezmę Two Worlds.


"Klik, klik klik. Klik! Klik klik, klik klik klik, klik klik, klik. Klik? Klik! I wiecie co? Gdyby to zależało tylko ode mnie, cała recenzja Lokiego wyglądałaby właśnie tak."

To nie są wygłupy , ale początek recenzji gry Loki na jednym ze znanych portali poświęconych grom.Dodam jeszcze , że wyrazów "klik" wywaliłem przynajmniej z 50 , żeby Moderatorów nie wprowadzać w osłupienie.Może taki dziwaczny argument dodatkowo przekona Ciebie do zakupu Two Worlds , zamiast Loki.Do mnie przemawia.Klik , klik. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież taka sama recenzja pasuje do Diablo i Dungeon Siege, a na upartego do większości gier wykorzystujących w grze obsługę myszką, więc co to za argument? :P Ja bym się zastanowił nad tymi dwiema grami pod innym kontem: czy po tych kilkudziesięciu godzinach (20-30) Loki również robi się grą bezcelową jak TW? Bo jeśli nie, to chyba wybrałbym właśnie Lokiego. Inna sprawa, że TW już mam, a Loki i tak kupię, żeby jakoś zabijać czas przed wieśmakiem i SC2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 08:46, trutututu napisał:

wedlug mnie to gra jest dobra. napewno lepsza od gothicka 3 ale nie od obliviona



Sorki ale śmieszny jesteś :) Grałem w Two Worlds i jest 10 razy gorszy od G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 14:37, EveRte napisał:

Sorki ale śmieszny jesteś :) Grałem w Two Worlds i jest 10 razy gorszy od G3.


Po pierwsze przydałyby się jakieś sensowne argumenty, a nie "Grałem i jest 10 razy lepszy"
Po drugie sorki, ale śmieszny jesteś :) Grałem w Two Worlds i jest 10 razy lepszy od G3. Dlaczego ? A dlatego, że G3 i TW mają taką samą fabułę (czyli, ładnie powiedziawszy, kiepską), ale przynajmniej TW ma jakieś ciekawe questy poboczne (np. masz zabić dowódcę bastionu, ale okazuje się, że niema go w nim, gdyż bastion został, w wyniku nieudanego eksperymentu, zamieszkane prze kościotrupy, a dowódca uciekł. Albo dostajemy takie zadanie, w którym musimy pomóc pobrać się jednej parze, lub sprawić żeby tego "ślubu" nie było), a nie tak jak w Gothicu "Przynieś skóry białych wilków", "Przynieś skóry bizonów", "Przynieś 3 zestawy broni", "Przynieś 10 zestawów broni" itp. itd. Świat jest moim zdaniem tak samo duży i tak samo piękny. Broni jest moim zdaniem więcej w TW niż w G3, ale mogę się mylić, gdyż dawno nie grałem w G3. Jeśli chodzi o przeciwników to dużo lepiej zrobieni są ci w TW :) Na 26 lvl mam lekki problem z golemami, ale nie mam żadnego problemu z wilkami, niedźwiedziami itp. a w G3 na 51 lvl mam taki sam problem z wilkami jak na lvl 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic3 ma fabule troche naciagana mysle, ze najlepiej dla serii byloby na 3 czesciach zamknac temat i stworzyc zupelnie inna gre w swiecie Gothica i wyszloby to serii na dobre... bo zmierzaja w takim samym kierunku co tworcy Shrekow... coraz gorzej... a TW ma te przewage, ze jest nowy swiat i mozliwosc stworzenia fabuly nowej z niczym nie powiazanej nie wygladajacej jak telenowela gothicowa i to jest nad G przewaga, ktora zreszta zostala wykorzystana...i tez byloby dobrze gdyby max jedna kontynuacje TW zrobili,
Questy owszem tez w TW o wiele lepsze, niz w G
Broni owszem wiecej chociaz brakowalo mi w TW czegos takiego jak kowal-mag czy jakos tak, ktory nam za oplata dwie bronie/zbroje polaczy bo troche mnie smieszylo polozenie jednego miecza na drugim i juz jest 1 lepszy :-)
Co do wilkow to nie wiem jak w G3, ale w G1 i w G2 wyraznie widac bylo latwosc pokonania wilkow na pozniejszych lvlach...

A tak przy okazji ::: http://s8.battleknight.onet.pl/index.php?loc=hire&ref=ODQzMDE1:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 17:29, GuzikTheGreat napisał:

Gothic3 ma fabule troche naciagana mysle, ze najlepiej dla serii byloby na 3 czesciach zamknac
temat i stworzyc zupelnie inna gre w swiecie Gothica


Po głębszym zastanowieniu to jest to nawet dobry pomysł :D

Dnia 12.08.2007 o 17:29, GuzikTheGreat napisał:

gdyby max jedna kontynuacje TW zrobili,


Gdyby zrobili dobrą kontynuację (czytaj: lepszą od "jedynki") to mogliby zrobić nawet Two Worlds 3 :P

Dnia 12.08.2007 o 17:29, GuzikTheGreat napisał:

Co do wilkow to nie wiem jak w G3, ale w G1 i w G2 wyraznie widac bylo latwosc pokonania wilkow
na pozniejszych lvlach...


Ja (i zresztą nie tylko ja) w G3 miałem problem z pokonaniem jednego wilka tak samo na 1 i na 51 lvl (Zresztą co się dziwić ?? Wilk, który spokojnie zabija całą bandę orków i walczyć jeszcze chce z bossem, który wyrzucił Śniącego z Khorinis, który zabił sześć potężnych Smoków i zabił w Khorinis hordy orków i innych bestii. A najlepsze jest to, że ten boss bardzo często ginie w G3 zagryziony przez....przez wilka :/)

Dnia 12.08.2007 o 17:29, GuzikTheGreat napisał:


A ty cwaniaku :P Ja tu myślałem, że będzie coś o TW lub Gothicu, a tu zabrałeś mi cztery monety !! Złodzieju !! Ja nie chcę być Twoim giermkiem więc oddawaj mi tu te cztery srebrniki (czy co mi tam zabrałeś) !!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować