Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Two Worlds - Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona?

3043 postów w tym temacie

Hehe podoba mi się temat "...Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona ?". Niestety nie mogę być aż tak optymistyczny. Two Worlds jest grą dobrą ale (tak muszę to powiedzeć) nie jest ak dobry jak Morrowind czy Gothic.

P.S: Mimo wszystko ładnie wygląda na półce obok tychże gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 11:31, RakuPL napisał:

Pewnie się ucieszycie :P Patch powinien się ukazać za około 1/2h - tylko nie pytajcie skąd
wiem :]


napisz jak już go namierzysz :)
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 11:39, Gall historyk napisał:

Hehe podoba mi się temat "...Czyżby polski pogromca Gothica 3 i Obliviona ?". Niestety nie
mogę być aż tak optymistyczny. Two Worlds jest grą dobrą ale (tak muszę to powiedzeć) nie jest
ak dobry jak Morrowind czy Gothic.

Pytanie postawiono 23.03.2006 - gra w czesnej fazie produkcji wyglądała obiecująco - ba nadal taka jest i uważam że daje radę w walce o miejsce w pierwszej Piątce RPG 2006/2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ściągnąłem sobie z GOLa demko Bioshock i transfer był ciągle powyżej 200 kB/s , a jak poprzez grę usiłuję pobrać patch 1.5 , to nawet 20kB/s nie ma.Oj , ruch na growych serwerach dziś spory i to chyba właśnie z powodu wspomnianego dema.Trzeba poszukać w innych miejscach , bo 20 godzin nie będę męczył jednego pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak idzie ściąganie najnowszego patcha? Mi wczoraj nie udało się , ponieważ transfery były mizerne jak nigdy.W tej chwili z serwera w Stanach mam 130kB/s i jeżeli nic się nie rozwali , to za 2 godziny będzie finisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj ściągnąłem tego patcha po jakichś 8 godzinach. Wrażenia całkiem pozytywne (poza faktem, że trzeba zacząć grę od nowa): gęby NPCów i gracza wyglądają lepiej, synchronizacja ruchu warg poprawiona, grafa jakby trochę lepsza. Tylko podobno przedmioty miały mieć unikalne nazwy, a ja dalej mam długie miecze i skórzane zbroje :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia całkiem pozytywne (poza

Dnia 22.08.2007 o 11:23, SlimPole napisał:

faktem, że trzeba zacząć grę od nowa


Właśnie specjalnie na patch 1.5 czekam i po kilku godzinach grania nie kontynuuję TW.
Nic się nie "gryzie" w tym patchu z polską wersją gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 11:35, KrzychW napisał:

Nic się nie "gryzie" w tym patchu z polską wersją gry?


Nie, patch jest jeden do wszystkich wersji a w czasie instalacji wybiera się język polski, więc wszystko jest ok. A nawet gdzieś czytałem, że łatka niby poprawia też polonizację, ale już zauważyłem jeden błąd ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co z trybem multi? bo słyszałem ze też trzeba od nowa, a szkoda mi tego wojownika rpg którego mam solidnie podpakowanego....
patcha jeszcze nie instalowałem, ale mam sciągniety gotowy do uzytku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 18:58, Darth Moul napisał:

Gdzie mozna kupic Two Worlds??Nie ma w media,nie ma w sklepach,gdzie??;(

Jak nie ma w sklepach, to jedynym wyjściem są sklepy internetowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 18:58, Darth Moul napisał:

Gdzie mozna kupic Two Worlds??Nie ma w media,nie ma w sklepach,gdzie??;(


Tak jak napisał gitarka.Na dodatek mozna grę dostać już za 69zł czyli 30 mniej niż oficjalna cena TopWare.Nawet doliczając parę groszy za przesyłkę i tak wychodzi dość tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować