Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II - pierwsze wrażenia

33 postów w tym temacie

Zapowiada się całkiem fajna gra. Szkoda tylko że poza główną linią fabularną jest mało do roboty, mankament z jedynki widać.
Cóż, brak grania w bilard można darować.
Ale tylko TRZY stacje radiowe !?
Mało. Mam nadzieję że w pełnej wersji będzie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tankowanie samochodów było już w pierwszej części Mafii więc nie jest to żadna nowość. Trochę zniechęca mnie ta świadomość, że brak tutaj tego sandboxowego czegoś. Po ostatnich newsach też jakoś przestałem liczyć, że Mafia 2 będzie jakimś przełomem. Z pewnością będzie to bardzo dobry tytuł bogaty w szczegóły i na to oczywiście liczę. Wczoraj zniesiono embargo na informacje związane z Mafią 2, dzisiaj już sieć zalała fala nowych filmików, screenów i spoilerów. Jakoś trzeba będzie wytrzymać do premiery, a jeszcze przed nią ma się ukazać wyczekiwane przeze mnie demko. Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darkstar181

W latach 40 jest tk mało ale w latach 50 będzie więcej stacji radiowych, też uważam że mini gierki jak w GTA IV bilard, rzutki czy inne nie są niezbędne Mafia II to nie GTA wiec nie może to być klon tej gry ale pre rzeczy w Mafii II jest podobnych ale zobaczymy jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gyros- A Juicy Kebab"... ^^

Ale gra prezentuje się dobrze i pomimo tego że, i tutaj może się posypie lawina krytyki, jedynka mnie totalnie nie kupiła to mam nadzieję że po zagraniu w dwójkę zmienię zdanie o tej serii... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem okazji zobaczyć albo poczytać o rozgrywce w Mafii 2.Po tym tekście jestem nastawiony na to, że druga cześć Mafii będzie tak samo dobra jak "jedynka".Szkoda tylko, że tak mało jest stacji radiowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 08:12, krukkk13 napisał:

Ostatnio natrafiłem na dość ciekawą grę: [M - H].
Grał ktoś w to?


Stary... To lekko nie na temat... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary ale tu nie musi być przełom pod względem nowości technologicznych, nowych rozwiązań.
Mafia ma świetną fabułę (bynajmniej część 1 miała) i wszyscy na to czekają. Wielka grywalność jest zaletą mafii. Nadal wolę część pierwszą od wielu części GTA. Tym sobie mafia zasługuje bycie na mojej półce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I całe szczęście, że gra nie stara się być typowym sandboxem. Od tego mamy m.in GTA.
Nie ma tych zapychaczy w postaci gry w bilarda, rzutek...

Mafia 2 ma być taka sama jak "jedynka" tylko z poprawioną grafiką i fizyką, to wszystko.
I pewien jestem, że zgarnie tytuł najlepszej gry roku.

Oczywiście to wszystko "Moim zdaniem", żeby jakiś malkontent się nie przyczepił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja tak ciagle troche po cichu liczylem od kad dowiedzialem sie ze mafia ii sie ukaze, ze pojawi sie w niej naprawde cos dobrego jak np motocykle albo samoloty, to napewno wnioslo by do rozgrywki duzo wiecej zabawy. a tak juz to w paru innych wypowiedziach podkreslalem, ze ja w mafie pogram sobie gora z miesiac i sadze ze inni pewnie tak samo a potem bedzie nudno i bede musial grac w gta iv az do czasu kiedy wyjdzie v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ten artykul troche zaskoczyl i rozczarowal. Do tej pory w poprzednich informacjach byla mowa, ze w grze spotkamy rozne osoby (NPC), ktore zleca nam swoiste zadania poboczne - a teraz jest mowa wylacznie o liniowej rozgrywce. Czyzby te zadania poboczne znikly z ostatecznej wersji gry ? Byloby szkoda... Myslalem tez, ze np. to ze mozemy otworzyc lodowke, maske samochodu ma czemus sluzyc, a tu wynika, ze bedzie to tylko taka sobie sztuka dla sztuki - czy to dlatego premiera gry byla odwlekana tak dlugo i przekladana, ze tworcy postanowili w niej umiescic czynnosci, ktore tak naprawde niczemu nie sluza ??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 08:41, PierrePierre napisał:

A mnie ten artykul troche zaskoczyl i rozczarowal. Do tej pory w poprzednich informacjach
byla mowa, ze w grze spotkamy rozne osoby (NPC), ktore zleca nam swoiste zadania poboczne
- a teraz jest mowa wylacznie o liniowej rozgrywce. Czyzby te zadania poboczne znikly
z ostatecznej wersji gry ?

Pamiętaj, że to wczesna wersja - nie musi zawierać wszystkiego. Jak dostaniemy pełną, sprawdzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 08:41, PierrePierre napisał:

A mnie ten artykul troche zaskoczyl i rozczarowal. Do tej pory w poprzednich informacjach
byla mowa, ze w grze spotkamy rozne osoby (NPC), ktore zleca nam swoiste zadania poboczne
- a teraz jest mowa wylacznie o liniowej rozgrywce. Czyzby te zadania poboczne znikly
z ostatecznej wersji gry ? Byloby szkoda... Myslalem tez, ze np. to ze mozemy otworzyc
lodowke, maske samochodu ma czemus sluzyc, a tu wynika, ze bedzie to tylko taka sobie
sztuka dla sztuki - czy to dlatego premiera gry byla odwlekana tak dlugo i przekladana,
ze tworcy postanowili w niej umiescic czynnosci, ktore tak naprawde niczemu nie sluza
??!!!


Don''t worry, możliwe, że, po przejściu gry, dodadzą coś w stylu freeride extreme z jedynki. To była swoista esencja wspaniałości "zadań pobocznych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak czekam na Mafie 2. Może nie będzie to ten sam super produkt co część 1. ale dla tego tytułu warto wydać te 120zł.
Oczywiście z tej średniej jakości recenzji można wysnuć wniosek, że będzie zawsze czegoś brakowało, ale wymienianie tylko 3 stacji radiowych, lub niemożność gry w billard jest tak absurdalne i mało ważne, że szkoda to w ogóle komentować.
Gdyby jednak recenzent zwrócił uwagę na brak możliwości chwycenia kija z ów stołu billardowego i potraktowania nim przeciwnika lub gościa klubu, to ok.
Poza tym, uważam że niewiele w tej recenzji jest konkretów i obawiam się, że raczej nie przekona ona potencjalnych klientów do kupna tejże gry.
Jeśli istnieje możliwość przeczytania recencji po jej napisaniu, to z całą pewnością radzę to robić. Na pewno brzmiała by lepiej i stanowiła ciekawą zachętę dla chcących kupić Mafię 2.
Pozdrawiam i z niecierpliwością wyczekuję 27 sierpnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować