Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2011 o 16:06, Radekl2 napisał:

Windowsowe? Zmusić nas do wymiany systemu czy może spowodować straty sobie samemu? Chyba
XP ma dość dużo ludzi i nie wiem czy zmienią dla BF.


Wyzej dałem jeden artykuł

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=60036&pid=171

Strzelam, ze ma to wpływ na to, ze gra mogła powstać szybciej na dx10, niz na dx9.
A dodatkowo, przez porzucenie dx9 mogli dostać troche wolnej mocy obliczeniowej,
co zmniejszyło troche wymagania, albo zmniejszyło skutki podbicia detali do góry.
Ile w tym prawdy wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie zastanawia czy warto... Nie wiem jak inni gracze, ale ja nie wyobrażam sobie wydawania 700zł na każdego nowego Windowsa... Jednak jak za coś płacę i jeszcze działa to nie kupuję nowego :) Myślę, że BF 3 może na tym nieco stracić, ale może się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze inaczej. Interesują mnie na konsoli 3 tytuly. Jeden jest fajny. Drugi jest zaspamiony DLC. Trzeci jest dopiero zapowiedziany. Konsola wyjdzie drozej jak te gry. I wcale nie jestem przekonany, ze są warte kupna całej konsoli do tychze gier ;)

Ja osobiscie bym sobie darował. Jak juz bedziesz miał kupować Windowsa/Zmianiać kompa wraz z windą to wtedy mozna pomyśleć, ale wczesniej to ma sens dopiero jak by Ci specjalnie zależało.
Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dla BF3 właśnie zmieniam PC''ta :D
Myślę że dla tej gry warto, w sumie i tak miałem zmieniać w tym roku, ale znacznie ten proces przyspieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest dziwne :) Ale przynajmniej miałeś w planach zmianę kompa, a ja o tym nie myślę. Dla jednej gry kompa nie zmienię :)
Zgreed66- 3 gry to już jest coś :) Chociaż pewnie i tak bym nie kupił konsoli za (i tu nie chcę się zbłaźnić oceną kosztów, bo nie wiem) dla tylu nawet super tytułów.
Windowsa zmienię jak mi całkowicie go porzucą i przestaną w ogóle gry wydawać na niego- mam szczerą nadzieję, że nikt takiego głupstwa więcej nie będzie robił... Myślę, a raczej liczę na to, że nawet parę lat po zakończeniu wydawania aktualizacji i innych rzeczy na XP wydawcy dalej będą nam gry na niego robili :) Komputer już trochę ma (konfigurację podawałem, ale nie wiem jak teraz go można ocenić) więc może kiedyś będę go całego wymieniał.
Tyle i liczę, że twórcy BF 3 jeszcze pomyślą i zrobią grę na XP (nie wiem czy to jest już oficjalnie potwierdzone na 100%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 13:31, Henrar napisał:

Dzisiaj wieczorem będzie pokazany BF3 na PS3 - jestem ciekaw jak DICE przycięło silnik
do konsol.


Łatwiej a raczej szybciej byłoby uwzględnić to co nie zostanie zmienione czy schowane za filtrami. Jednak, jeśli nowy Frostbite jest tak dobry jak przedstawiają go twórcy nie ma się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 13:31, Henrar napisał:

Dzisiaj wieczorem będzie pokazany BF3 na PS3

Da to pewnie jakiś obraz wersji na konsolę MS. Nie mogę się doczekać :). Byle nie wyglądał gorzej niż BC2 i mi to wystarczy.

Przy okazji narzekania graczy co do dodatku dla przedpremierowych zamówień w postaci tej paczki broni itp zostały wysłuchane. Twórcy stwierdzili, że pakiet ostatecznie będzie dostępny dla każdego po jakimś tam czasie od premiery. Z tym, że Ci, którzy mają pre-ordery dostaną je na starcie, czasowa przewaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 08:49, Henrar napisał:

Nowe screeny, podobno z wyłączoną tesselacją.


Ciekawe na jakim sprzęcie będę mógł się cieszyć taką grafiką bez zacięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 11:13, Buroberu napisał:

Gameplay z PS3. Co myślicie?

Jest różnica w porównaniu do wersji PC, ale naprawdę nie wygląda źle na sprzęcie, który już swoje lata ma. Powiedziałbym, że wygląda bardzo ładnie. Lepiej niż BC2, a mi to osobiście wystarczy. Chcę jedynie cieszyć się płynną bezproblemową rozgrywką czego na moim PC na 100% nie uświadczę. Ciekawy tylko jestem czy ta oprawa będzie miała swój przekład na konsoli MS. Kto wie, może tam będzie wyglądać lepiej ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, ze poprzednie gry z serii BF na PS3 i XO nie różniły się od siebie zbytnio można spodziewać się podobnego poziomu. Jak dla mnie również wygląda to bardzo dobrze i widać, że DICE przyłożyło się do pracy jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 13:54, Sericulum napisał:

> Może mi ktoś przypomnieć do ilu graczy w multi ma być ograniczona rozgrywka na konsolach.


Bodajże 32.


A nie 24?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować